GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-05-2014, 15:55   #11
ThatEverLived
TheGreatestMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: Austin Aries
Rep Puanı: 1095
Rep Derecesi: TheGreatestMan Ana kadroya çağırıldın. TheGreatestMan Ana kadroya çağırıldın. TheGreatestMan Ana kadroya çağırıldın. TheGreatestMan Ana kadroya çağırıldın. TheGreatestMan Ana kadroya çağırıldın. TheGreatestMan Ana kadroya çağırıldın. TheGreatestMan Ana kadroya çağırıldın. TheGreatestMan Ana kadroya çağırıldın.
TheGreatestMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheGreatestMan TheGreatestMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1095

Alıntı BLAZE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Disturbed en sevdiğim gruptur, bu aralar Shadows Fall' da dinliyorum, boş değildir onlarda.
Disturbed dedinmi akan sular durur bende. In to the night favori şarkım.
imza

TheGreatestMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2014, 16:00   #12
king.
Eta Carinae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 214
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
Rep Puanı: 45359
Rep Derecesi: Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eta Carinae Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Eski Metallica basisti Jason Newsted'in grubu olan NEWSTED'i dinlemenizi öneririm beyler, çok sağlamdır.
imza

#oswald
#syriza
Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2014, 16:07   #13
Kingslayer
Matt Shadows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1533
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 4723
Rep Derecesi: Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın.
Matt Shadows Matt Shadows isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bring Me The Horizon hakkında ne düşünüyorsunuz?Bence gayet iyi grup.
imza

Matt Shadows isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2014, 16:13   #14
Monday Fight Rollins
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 265
Rep Puanı: 28536
Rep Derecesi: Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Richie Sambora Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 28536

Alıntı Matt Shadows Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bring Me The Horizon hakkında ne düşünüyorsunuz?Bence gayet iyi grup.
Bütün şarkılarını dinlemedim ama geçen gün bir şarkısına denk geldim.Shadow Moses'tı sanırım.Sonra birkaç tane daha dinledim hoşuma gitti.Başarılı.
imza

Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2014, 16:14   #15
king.

Konular: 214
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
Rep Derecesi: Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eta Carinae Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

imza

#oswald
#syriza
Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2014, 16:17   #16
Kingslayer

Nereden: İzmir
Konular: 1533
Rep Derecesi: Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın. Matt Shadows IC kemerini kazandın.
Matt Shadows Matt Shadows isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Albüm arşivim albüm önerin beyler.
imza

Matt Shadows isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2014, 16:23   #17
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 397
Rep Puanı: 50748
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 50748

METALLICA
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2014, 17:01   #18
BEŞİKTAŞK
BLAZE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir-Manisa
Konular: 415
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 3761
Rep Derecesi: BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın. BLAZE IC kemerini kazandın.
BLAZE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BLAZE BLAZE isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3761

Alıntı TheGreatestMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Disturbed dedinmi akan sular durur bende. In to the night favori şarkım.
Bende çok severim o şarkıyı.
imza

Başarılar
10. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam El Yazısı Yarışması 1. si
12. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması 3. sü
13. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX El Yazısı Yarışması 3. sü
4. Yaşa Özel El Yazısı Yarışması 2. si
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması 3. sü
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Poster Tasarım Yarışması 3. sü
15. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Akrostiş Şiir Yarışması 1. si
16. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble El Yazısı Yarışması 2. si
16. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Tasarım Yarışması 1. si
17. Etkinlik Haftası: Wrestlemania El Yazısı Yarışması 3. sü
18. Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 3. sü

Yararlı Konular

BLAZE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2014, 17:17   #19
Part-Time Geek
Colorful Personality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 118
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1157
Rep Derecesi: Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın. Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın. Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın. Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın. Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın. Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın. Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın. Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın. Colorful Personality Ana kadroya çağırıldın.
Colorful Personality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Colorful Personality Colorful Personality isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1157

Alıntı Matt Shadows Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Albüm arşivim albüm önerin beyler.
Pantera dinleyen adam Lamb of God da dinler ulan!

Colorful Personality isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2014, 17:40   #20
Kayıtlı Kullanıcı
Losing Wrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 37
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 30
Rep Derecesi: Losing Wrestler NXT'de jobbersın.
Losing Wrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Losing Wrestler Losing Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30

19 Mayıs Nirvana Konserinden kendi çekimim ile Meriç ve Kurt Cobain [MENTION=3927]Rest In Peace[/MENTION]
imza
Hardcore Legend.
Losing Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil