GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-04-2019, 20:06   #21
OVERKILL
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 192
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 27742
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27742

Sene boyu devam eden bir oyunda dönemsel aktiflik düşüklüğü normal ve geçmiş senelerde de görülmüş bir şey. Ama şu anki durum biraz daha farklı sanki. İlk PPV yapıldığından beri ritim tutturulamadı oyuncular tarafından. Brand savaşı mevzusuyla biraz canlandı ama sonraki hal de ortada. 100 - 200 yorum alan haftalık şovlar görmek üzücü. RPG biraz kendini özletse bir de birkaç eski oyuncu dönse GTW ruhu yakalanabilir.

Bu arada üstte Attitude Adjustment'in yorumuna katılıyorum. Geçende sadece kendi karakterimle ilgili kimsenin canını sıkmayacak, saldırganlıktan ve yıkıcı eleştiriden uzak bir şekilde memnun olmadığım bir durumu belirttim ve iki kişi tarafından " ağlıyor" damgası yedim.
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-04-2019, 01:35   #22
Fenerbahçe Adamın
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 484
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 117377
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 117377

Alıntı LeonardoAraujo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sene boyu devam eden bir oyunda dönemsel aktiflik düşüklüğü normal ve geçmiş senelerde de görülmüş bir şey. Ama şu anki durum biraz daha farklı sanki. İlk PPV yapıldığından beri ritim tutturulamadı oyuncular tarafından. Brand savaşı mevzusuyla biraz canlandı ama sonraki hal de ortada. 100 - 200 yorum alan haftalık şovlar görmek üzücü. RPG biraz kendini özletse bir de birkaç eski oyuncu dönse GTW ruhu yakalanabilir.

Bu arada üstte Attitude Adjustment'in yorumuna katılıyorum. Geçende sadece kendi karakterimle ilgili kimsenin canını sıkmayacak, saldırganlıktan ve yıkıcı eleştiriden uzak bir şekilde memnun olmadığım bir durumu belirttim ve iki kişi tarafından " ağlıyor" damgası yedim.
Yazılan senaryoları beğenmemek veya tatmin olmamanın karşılığında verilen tepkilerin "ağlamak" olarak nitelendirilmesini bende doğru bulmuyorum. Bakın başarıyı felan geçtim uzun bir süre doğru düzgün bir senaryoya girmeden, genellikle şovları arka alanda istemediğiniz bir karakter yapısı ile ilerleyip tahmin edemeyeceğiniz mağlubiyetler alarak geçirseniz, sizde insanın halinden anlarsınız diye düşünüyorum. Misal olarak söylüyorum ben Kross'un gelir gelmez ana kemer aldığını sorgulayınca Onur kardeşime düşman olmuyorum veya ekibe suç atmış olmuyorum. Haklı düzgün ve yerinde bir eleştiri yapmış oluyorum. Veya bazı isimlerin aktiflik sorunu olmasına rağmen şovlarda daha fazla yer aldığını görünce onların düşmanları olmuyorum ki. Bu konularda nedense baya doluyum, her şeye bir alıntı çekme ihtiyacı duyuyorum. Niyetim gerçekten saldırganlık yapmak veya kötü düşünceler içerisinde olmak değil. Uzun zamandır oynadığım bu oyunda ufakta olsa tecrübem varsa onu buraya yansıtmaya çalışmak en büyük arzumdur.
imza

#hedef29

⭐⭐⭐⭐⭐

1932-33 / 1934-35 / 1937 / 1940 / 1943 / 1944 / 1945 / 1946 / 1950 / 1959 / 1960-61 / 1963-64 / 1964-65 / 1967-68 / 1969-70 / 1973-74 / 1974-75 / 1977-78 / 1982-83 / 1984-85 / 1988-89 / 1995-96 / 2000-01 / 2003-04 / 2004-05 / 2006-07 / 2010-11 / 2013-14

Ersun Yanal: "En güzel söz, size söylenmeyen sözdür, En güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımızdır, En güzel şampiyonluklarımız henüz kazanmadıklarımızdır.
En büyük Fenerbahçe 💙💛"

RPG: "Captain Charisma" Christian
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-05-2019, 01:28   #23
Who You Talkin' To Man
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Gaziosmanpaşa
Konular: 107
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 25445
Rep Derecesi: The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Hellraiser WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Hellraiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Hellraiser The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25445

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazılan senaryoları beğenmemek veya tatmin olmamanın karşılığında verilen tepkilerin "ağlamak" olarak nitelendirilmesini bende doğru bulmuyorum. Bakın başarıyı felan geçtim uzun bir süre doğru düzgün bir senaryoya girmeden, genellikle şovları arka alanda istemediğiniz bir karakter yapısı ile ilerleyip tahmin edemeyeceğiniz mağlubiyetler alarak geçirseniz, sizde insanın halinden anlarsınız diye düşünüyorum. Misal olarak söylüyorum ben Kross'un gelir gelmez ana kemer aldığını sorgulayınca Onur kardeşime düşman olmuyorum veya ekibe suç atmış olmuyorum. Haklı düzgün ve yerinde bir eleştiri yapmış oluyorum. Veya bazı isimlerin aktiflik sorunu olmasına rağmen şovlarda daha fazla yer aldığını görünce onların düşmanları olmuyorum ki. Bu konularda nedense baya doluyum, her şeye bir alıntı çekme ihtiyacı duyuyorum. Niyetim gerçekten saldırganlık yapmak veya kötü düşünceler içerisinde olmak değil. Uzun zamandır oynadığım bu oyunda ufakta olsa tecrübem varsa onu buraya yansıtmaya çalışmak en büyük arzumdur.
Aman diyelim, hemen ağlıyor damgası yeriz yine Doğukan. Sorgulamaya kalkınca hakaret ediyor oluyoruz çünkü.
imza

If you only knew the power of the dark side.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Twitter
Facebook
Instagram
Eski Nick: Christmas007
The Hellraiser isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-05-2019, 02:59   #24
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 554
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 37181
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 37181

Hayırlı olsun, kendi adıma 2 haftalık şov ve 1 PPV hariç GWA’deki tüm şovları takip ettim diyebilirim. Aradan sonra da aynı şekilde devam edeceğim. Umarım bu ara RPG için iyi olur.
imza

Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-05-2019, 11:44   #25
Heart Is Black
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 33822
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33822

Alıntı The Hellraiser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aman diyelim, hemen ağlıyor damgası yeriz yine Doğukan. Sorgulamaya kalkınca hakaret ediyor oluyoruz çünkü.
Ağlıyorsun.

RPG'ye bazı aksiliklerden dolayı istediğim gibi giremedim, yaza kadar girmem de mümkün olamayacak gibi. Umarım bu ara RPG için hayırlı olur.
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-05-2019, 15:17   #26
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3480
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 271274
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 271274

Burası da ağlama duvarı olmuş.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-05-2019, 16:02   #27
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1603
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 22326
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22326

Bir yanlış anlaşılmayı düzeltmek durumundayız. RPG Ekibi'nin ara verme sebebi yanlış veya adaletsiz olduğunu düşündüğü push verme mekanizması değil, hikayelerdi. Bizler hikayelerimizdeki eksikleri görmeye çalışıp daha farklı geliştirmeyi düşünüyor, bu anlamda bazı karakterler için değişiklikler yapmayı düşünüyoruz. Konuyu açma sebebimiz de bize öneri vermenizdi, hatırlatmak isteriz.

Binlerce kez anlattığımı yeniden anlatıyorum. Son kez olacağını da bizzat söylüyorum. Her ekip üyesi RPG oyuncularının performansını ölçüyor ve teker teker kimin neyi hak ettiğini ekip içerisinde belirtiyor. Bu durumda farklı görüşte olduğumuz oyuncular için tartışıyor ve ne kadar yetenekli olduğuna dair son kararı beraber veriyoruz. Genelde aynı görüşte olduysak zaten problem çıkmıyor. Ekip bir kişi tarafından değil, tüm görüşler tarafından yönetiliyor. Bu nedenle, şu ana kadar adalet sistemimizde bir probleme rastladığımızı söyleyemeyiz. Çünkü herkesin farklı düşüncelerinden yola çıkarak en mantıklısını buluyor ve ona göre oyunculara senaryo vermeye çalışıyoruz. Yine kaliteli promolar gördüğümüz zaman üyenin oyunculuğu hakkında olumlu düşünüyor, hangi oyunculara değer verilmesi gerektiğini tartışıyor, hangi oyuncuların underrated kaldığını dillendiriyor ve gerekli değişiklikleri zamanla yapıyoruz. Şov takibi de elbette promo ile birlikte değerlendirilen bir husus.

Söylemek istediğimiz en önemli husus, zamanında farklı RPG ekipleri tarafından iyi hikayeler verilmiş ve göz önünde tutulmuş oyuncularımızın şimdi yine aynı ilgili beklemelerinin anlamız olduğu. Her ekibin ve dolayısıyla her üyenin anlayışı farklı. Bizler promolarda düzenin yanına kalite de arıyor, takipte de benzer şekilde kimin ne kadar istekli olduğunu ölçüyoruz. Bazı ekipler takibe daha fazla önem vermiş olabilir, bazı ekipler promoları düzenli atmaya daha fazla önem vermiş olabilir. Bizim sistemimiz promolarda hem kalite hem düzeni birlikte içermek üzerine kurulu. Bu sırada takip de yapmalı ve oyundan kopmadığınızı bize göstermelisiniz. Harika promolara sahip olmanız önemli değil, bunları düzenli bir şekilde paylaşmanız ve takibinizi de olabildiğince düzenli yapmanız önemli.

Promo konusunda önemli husus ise en sevdiğiniz güreşçiyi alıp promo kesmeniz değil, kendi promo yeteneğinize en uygun güreşçiyi seçmeniz. Karakter Merkezi'nde yazan kurallardan biri de budur. Bu bağlamda bazı oyuncularımız kendi karakterlerini iyi yansıtamayıp suçu bize atmaya çalışıyorlar. Bazı oyuncularımız ise bazı promolarında RPG'de yer alan senaryolardan bağımsız bir şekilde ekibe göndermeler yaparak bizleri iğnelemeye çalışıyor. Bu türde promolar kesmek elbette olumlu değerlendirilmiyor. Karakterinizi en iyi nasıl yansıtacağınızı düşünmenizi öneririz.

Bizler GWA dönemiyle beraber belki de RPG'nin en oyuncu odaklı ekibi olduk. Bunu içeride tartışıyoruz ve gerçekten bazı dönemlerde RPG'nin bizlere göre çok daha sert yönetildiğini herkes biliyor. Bizler bunu yıkıp oyuncularla daha doğru bir ilişki kurmaya çalıştık. "Dediğimiz emirdir." prensibini bir kenara bıraktık. Her daim önce ekip içerisinde hatayı aramaya çalıştık. Reytingler düştüğünde, birileri karakterini beğenmediğinde ve isyan ettiğinde her seferinde "Nereyi yanlış yapmış olabiliriz?" sorusunu sorduk. Bazı üyelerimizi haklı bulduk, bazılarını ise isyanlarından ötürü haksız bulduk. Yine de bu süreçte üslubumuzu koruyup herkese eşit mesafede yaklaştık. Bizimle dalga geçerek senaryoların berbat olduğunu söyleyen bir spiker alıp onu şovlara koyduk mesela. Ama gördüğümüz üzere bazı oyuncular hatayı asla kendilerinde aramayıp hep bize yüklendiler. Bu saatten sonra söyleyeceğimiz çok fazla şey kalmadı. Anlamamakta ısrar eden üyelerimiz veya kendilerinde suç aramayıp direkt olarak bizi suçlayan üyelerimize daha fazla cevap vermeyi düşünmüyoruz. Bu son cevabımızdır. Eğer alaycı ve çok bilmiş üsluplarınıza devam etmekte ısrarcıysanız, ekipteki birçok yazarın da RPG'nin eski yönetimlerindeki katılığa dönülmesinde ısrarcı olduğunu bilmenizde fayda var.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-05-2019, 21:08   #28
Banned
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Detroit, Michigan
Konular: 48
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
Rep Puanı: 2756
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.
The Human Buzzsaw The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Umarım revizyon arası olur. Katıldığım bazı olumsuz eleştiriler var. Ana şovlardan ayrı üçüncü bir şov sorunları çözer gibi gözüküyor.
The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-05-2019, 21:11   #29
♥♥♥LoganJeanTR♥♥♥
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 156
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 157817
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 157817

Alıntı The Human Buzzsaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Umarım revizyon arası olur. Katıldığım bazı olumsuz eleştiriler var. Ana şovlardan ayrı üçüncü bir şov sorunları çözer gibi gözüküyor.
Reis adamları öldürmek mi istiyon? İki şov yetmiyor mu?
imza
WWE SuperCard : KutiMysterio

Kuti Mysterio & LoganJeanTR

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019
Haftanın Parlayan Üyesi 22.09.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
El Yazısı Yarışması İkincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü

RPG : Rey Mysterio

Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 01-05-2019, 21:13   #30
Banned

Nereden: Detroit, Michigan
Konular: 48
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.
The Human Buzzsaw The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reis adamları öldürmek mi istiyon? İki şov yetmiyor mu?
Zamanında yapılmış, arşivi karıştırırsan görebilirsin.
The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil