GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-10-2019, 22:57   #261
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3542
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 303568
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 303568

İddialı bir seri ile tam bir makine gibi gösterilen güreşçiyi bir anda pes ettirtmek WWE tarzı bookinge harika bir örnek olmuş. Elinize sağlık.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2019, 19:31   #262
Kayıtlı Kullanıcı
Man Without Fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 5595
Rep Derecesi: Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın. Man Without Fear Royal Rumble maçını kazandın.
Man Without Fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Man Without Fear Man Without Fear isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5595

Cody çok felaket sıradaki WHC gibi duruyor ya, hislendik. Matt Riddle'in mağlubiyeti garip olmuş biraz ama WALTER'da sağlam bir giriş yaptım tebrik ediyorum. Wyatt segmentinde ben bile hypelandım siyahiler napsın bee.. Ekibin eline sağlık güzel bir haftalık şov olmuş.
imza

rpg: ted dibiase jr.
Man Without Fear isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2019, 20:56   #263
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 489
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 95643
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 95643

Yorum atamasam da dün akşam şovun yarısına kadar takip edebildim. Lio Rush-Bray Wyatt segmentleri oldukça keyif veriyor doğrusu. Henry, Booker T gibi isimlerin gelmesi biraz soru işareti oldu benim açımdan. Onun dışında keyifliydi. Maçı kazanmışız, o sevindirici oldu. Ozan'la face to face yapmışız. Doğmamış Ospreay-Punk feudu olsaydı keşke de Ospreay ile bakışsaydım dedim o anda. Wade Barrett bu hallere düşecek adam mıydı be... Kazanan Roman'a tebrikler. Güzel ilerliyor, kemeri alamasa da Upper Midcarder konumda gibi duruyor ekibin gözünde. Joe, Drew'i geçtikten sonra ilerleyebilir gibi duruyor. Bir yan kemer alma vakti geldi kendisi için bence. Styles'ın rakipleri zorlu. Ama kaptırırsa ancak Cole'a kemeri kaptırır gibi duruyor şimdilik. Hunico'ya da ana olayda kazandığı için tebrikler. Birlikte bir feuda girersek çok keyif alacağım, umarım bu ilerde olur. Şov için elinize sağlık. Geçen şov öncesi bir röpörtaj atmıştım. Bu haftasonu da diğer arkadaşlar müsait olursa bir toplu promo keselim derim. PPV yaklaşıyor. Ember Moon son kez kemerli bir promo kesmeyi hak ediyor.
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2019, 20:12   #264
you did this
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 477
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 75425
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 75425

Anaa, Matt Riddle'ın seri gitmiş. Şaşırdım. Ama düzgün birisine gitmiş, onu da yadırgamadım. Lio-Bray feudu çok iyi gidiyor. Bu şov dedeleri ringe toplayıp Wyatt'ın hakkından gelmek güzel olmuş. Tarafımız belli. #siyahyaraticibirrenktir

meZarcı züğürt bana maçı kaybettirmiş. Böyle iş olmaz. İki beleşçi de fırsattan istifade yapıp golü atmış. Yiyin ağalar yiyin. Gün gelecek Ember Moon sizin billurlarınızı koparacak.

Best Friends adamdır.

İMPARATOR GENE YARGI DAĞITMIŞ. HELAL OLSUN İMPARATORUM. BÖYLE DEVAM. (Özercim araya kaynamasaymış keşke)

Allah'a şükür Domination ayrıldı. Ee, artık bir şükür namazı kılmak vakti Samoa Joe için. Drew'u artık performans merkezinde beklemek zorunda değil ne de olsa.

Valla Danielson vs Cole maçı çok denişik bitmiş.

Özercim yargı dağıtmış. Böyle devam canım benim.

Main event efso olmuş. Çok iyi maç, okurken çok keyif aldım. Maç sonu az çok belliydi. O yüzden şaşırmadım. Feud güzel ilerliyor. Böyle devam.
imza

queen in the north

Tahsoş & Ekoş
Karı Kız Avlama Cemiyeti (biliyorsunuz, karı kız önemli)

Discord Too Sweet#3091

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Tessa Blanchard

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Oceans Şampiyonu (84 gün)
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil