GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 28-11-2020, 22:17   #11
Kayıtlı Kullanıcı
Unimaculata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -antalya
Konular: 2
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Randy Orton
Rep Puanı: 53031
Rep Derecesi: Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Unimaculata Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Unimaculata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Unimaculata Unimaculata isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 53031

Ölüm muhtemelen bizi bekleyen en büyük belirsizlik olduğu için duygu-durum değişikliklerimizle birlikte ölümden korkup-korkmamak arasında gidip geliyoruz. Elbette nasıl öleceğimizden, ölümden sonra bizi nelerin beklediğinden ve arkamızda bıraktıklarımızın akıbeti bizi korkutuyor. Kendi adıma yarın ölecekmişçesine elimden geldiği kadar hayatın tadını çıkarmaya ve çektiğim her nefeste yüzümden gülümsememi eksik etmemeye çalışıyorum.
Unimaculata isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2020, 22:21   #12
Dublorün Dilemması
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 933
Favori Güreşçisi: Carmella
RPG Karakteri: Carmella
Rep Puanı: 2231227
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2231227

Alıntı Unimaculata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ölüm muhtemelen bizi bekleyen en büyük belirsizlik olduğu için duygu-durum değişikliklerimizle birlikte ölümden korkup-korkmamak arasında gidip geliyoruz. Elbette nasıl öleceğimizden, ölümden sonra bizi nelerin beklediğinden ve arkamızda bıraktıklarımızın akıbeti bizi korkutuyor. Kendi adıma yarın ölecekmişçesine elimden geldiği kadar hayatın tadını çıkarmaya ve çektiğim her nefeste yüzümden gülümsememi eksik etmemeye çalışıyorum.
Şu yorumların güzelliğine bak. Özlenmiş böyle yorumlar. Sen ölme ya.
imza

The Death Rider & Kevin Steen

Haddizatında aşk, insanın kendinden geçmesi şartına bağlı değil midir?
Dublörün Dilemması, Murat Menteş
Sayfa 88

DC: Dilemma#3993
The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2020, 22:26   #13
Future's WWE Superstar
hurt heal01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -Adana
Konular: 126
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 437659
Rep Derecesi: hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
hurt heal01 hurt heal01 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

1-2 yıl önce daha çocukken korkardım ama şuan başıma gelse üzülmem. Fakat bir yakınım ölse çok üzülürüm annem veya babam ölse depresyona girerim sanırım. Ama kendim ölsem çok sıkıntı yok. Hayatı, yaşamayı pek sevmiyorum. Hatta bazen annem ve babam yaşlı oldukları için kendi kendime doğmasaydım keşke diyorum. Bir keresinde çok sinirlendiğimde anneme kırkından sonra niye doğuruyorsun ki demişliğim var.
imza

Konu hurt heal01 tarafından (28-11-2020 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir.
hurt heal01 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2020, 22:37   #14
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sikkim, Hindistan
Konular: 687
Favori Güreşçisi: Renee Young
RPG Karakteri: Maxwell Jacob Friedman
Rep Puanı: 261388
Rep Derecesi: The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Moneymaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 261388

Aga forumun yarısı depresyonda herhalde. Yok ölümden korkmuyorum filan. İnsan bilmediği şeyden her zaman korkar, hele bu bilinmeyen şey (ölümden sonraki) kaderimizse... (ahiret inancı olanlar için cennet/cehennem, olmayanlar için yok olmak da ihtimaller dahilinde.)

Buraya ölümden korkmuyorum yazanları da bugün denizin 2 km. açığına bıraksak ciğerleri patlayana kadar kıyıya yüzerler.

Özet: Bu kadar depresif olmayın. Hayatımız; acısıyla tatlısıyla yaşadığımız ve zaten bir süre sonra sona erecek, daha uzun süre sonra da unutulup gidecek bir süreç. Bu kaçınılmaz olumsuzlukları kabullenip elimizdekinden zevk almaya bakmak lazım.
The Moneymaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2020, 23:00   #15
ᛃ ᛝ ᛋ ᚹ ᛗ ᛚ ᛁ
jnsvmli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 173
Favori Güreşçisi: The Fiend
Rep Puanı: 590086
Rep Derecesi: jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. jnsvmli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
jnsvmli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jnsvmli jnsvmli isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 590086

Kendi adıma pek bir korkum yok zaten geçirdiğim son rahatsızlıktan sonra yarı ölü gibi hissediyorum eskiden severek yaptığım şeylerden bile tat alamaz duruma geldim. Ölümün benim için anlamına gelirsek huzurlu sonsuz bir uyku.
imza

...your arms are just too short to fight with GOD.

PSN ID - Xbox Live ID - Stream ID : JNSVMLI

GALATASARAY!
★★★★

ᚨ ᚾ ᛋ ᛖ ᚹ ᛗ ᛚ ᛁ
Instagram - Twitter - deviantART
jnsvmli isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-11-2020, 23:06   #16
Future's WWE Superstar

Rep Derecesi: hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. hurt heal01 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Moneymaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aga forumun yarısı depresyonda herhalde. Yok ölümden korkmuyorum filan. İnsan bilmediği şeyden her zaman korkar, hele bu bilinmeyen şey (ölümden sonraki) kaderimizse... (ahiret inancı olanlar için cennet/cehennem, olmayanlar için yok olmak da ihtimaller dahilinde.)

Buraya ölümden korkmuyorum yazanları da bugün denizin 2 km. açığına bıraksak ciğerleri patlayana kadar kıyıya yüzerler.

Özet: Bu kadar depresif olmayın. Hayatımız; acısıyla tatlısıyla yaşadığımız ve zaten bir süre sonra sona erecek, daha uzun süre sonra da unutulup gidecek bir süreç. Bu kaçınılmaz olumsuzlukları kabullenip elimizdekinden zevk almaya bakmak lazım.
Tabi ki de ciğerim patlayana kadar yüzerim İslam'da ölmemek için kısa süreliğine Müslümanlık'tan çıkmak bile günah değil insan canı o kadar önemli ve yanlış bilmiyorsam (akıl sağlığın yerindeyken) kendini öldürürsen ya da birinin seni öldürmesine izin verirsen ahirette cehenneme gidermişsin. Ha 20-25 yaşına kadar ölmek benim için bir sorun değil ama bu yaşları geçtikten sonra her insan gibi 60-70 yaşına kadar ölmek istemem ve olayları takmam klasik bir insan olurum hedefleri olmayan emekli olmayı bekleyen güreş izleyen biri olurum.
Alıntı jnsvmli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ölümün benim için anlamına gelirsek huzurlu sonsuz bir uyku.
Katılıyorum.

Edit: Hep şu s**tığımın tasoları yüzünden (asjhkh) ilkokulda taso oynamasaydım tasolarda smekdavnı görmeseydim bu hale gelmeyecektim mutlu bir insan olacaktım. Nereden çıktı güreşçi olmak geceleri uyuyamıyorum düşünüyorum ne olacak zaten yaşım olmuş 12 her spora geç kaldım bu karantinada bitecek gibi değil zaten küçüklükten beri spor yapsam bile zaten imkansız s**tığımın güreşçisi olmak. Şuan kendi kendime sinirlendim ve karar verdim benim hayatımdaki mutsuzluğun sebebi gerçekleştiremeyeceğim hayaller. Eğer bunları hayatımdan çıkarırsam mutlu bir insan olacağım. Çok teşekkür ederim abi bu konuyu açtığın için. Normalde hep ne olursa olsun vazgeçmeyeceğim derdim ama artık kendimi boşuna mutsuz ediyormuşum, boşuna anksiyete yaşıyormuşum gibi geliyor. Artık dersine çalışan, güreş izleyen, arada bir foruma giren, internete girmeyi seven ve mutlu bir insan olacağım; yaşamaktan zevk alacağım. Yani konuyla pek alakası yok ama sayende (asghd) vazgeçtim abi güreşçilikten mutluyum artık valla ne kadar teşekkür etsem az rep göndereceğim şimdi.
imza

Konu hurt heal01 tarafından (28-11-2020 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.
Alt 28-11-2020, 23:59   #17
Future's WWE Superstar

Editin editi: Nasıl güreşçi olunur videosundan sonra tekrar vazgeçtim ve mutsuz hayali için uğraşan ergen Egemen'e geri geldim. Tekrardan merhaba anksiyete ve geceleri uyuyamama.
imza
Alt 29-11-2020, 01:41   #18
Cryosleep
Dustbowl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya-Isparta
Konular: 25
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 27297
Rep Derecesi: Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Dustbowl WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Dustbowl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dustbowl Dustbowl isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27297

Her türlü zorluğa rağmen, ben yaşamayı sevdiğimi fark etmiştim bir süre önce. Bu yüzden bu hayatta hiçbir şey yaşayamadan ölmek, en büyük korkularımdan biri. Daha 19 yaşındayım, birçok büyüğümün dediği üzere ''yolun çok başı''. Özellikle haberlerde gencecik yaşta boşuboşuna, kendi elinde olmayan sebeplerden ötürü ölen insanları görünce çok feci etkileniyorum, ya da genç yaşta rezil bir hastalığa yakalanıp ömrünün sonuna kadar onunla mücadele etmekten hayatını yaşayamayan insanları gördüğümde...
imza
Değerli kardeşlerim, lütfen foruma girdiğiniz zaman o kibir ve egonuzu bir yere koyun. Kimse sizi çekmek zorunda değil.

P U N K C I T Y
W O R L D C L A S S M A N I A C
C O L L A R B O N E
R E C K L E S S B E H A V I O U R
Dustbowl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2020, 01:49   #19
-
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli - İngiltere
Konular: 91
Favori Güreşçisi: The Fiend
Rep Puanı: 114245
Rep Derecesi: LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LegenDWyatt LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 114245

Oğlum, efsane bir şey değil mi? Dert-tasa yok. Günlük rutinler, birbirinin benzeri günler, beyninin içini yiyip bitiren cevapsız sorular ve benzeri hiçbiri yok.

Bir gün yolda karşıdan karşıya geçiyorum, çat! Arabanın biri geldi vurdu, 2-3 saniye içinde öldüm diyelim. Yok'lukta mıyız, öbür tarafta mıyız veya Paganizm'in cennetinde miyiz bilemem ama yetkili geldi ve dedi ki: "geri gitmek, tekrar yaşamak ister misin?" dese, cevabım şu olur: "yoo, "

Alıntı The Moneymaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yuuuuuuuh. 2 dakika rahat rahat ölüm övemiyoruz resmen.
imza

Alıntı El idolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buna inanan ya hıyardır ya da favori güreşçisi Gran Metalik'dir.
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2020, 03:13   #20
Işıklı Undertaker
Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 80
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 13897
Rep Derecesi: Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Cookie WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cookie Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13897

Rahat rahat yaşarken ölümü neden düşüneyim olm. Standart, diğer insanlardan farksız, arada ufak tefek kaçamaklar ve basit zevklerimin olduğu bir hayatım olursa ileride ölüm için hiç kafa yormam bile. Zamanı geldiğinde hepimiz öleceğiz zaten önemli olan yaşamak sonuçta. Bu gibi ölüm korkusu, depresyon gibi hallerle kendimi yiyip bitirip öyle ölmek benim için daha korkunç olur. O yüzden yaşamaya bakıyorum.

Çok edebiyat kastım ha. Bu saatte de bu konuda niye yazıyorsam. 1-2 aya ya da 2-3 hafta sonra bir daha rastgele bir konuya bir şeyler yazıp yine giderim.
imza
GÖRÜLECEK BİR ŞEY YOK!
Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil