GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-10-2019, 20:14   #31
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1735
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 34886
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34886

Herhangi bir istek, öneri veya şikayetiniz varsa bu konu üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Siz değerli oyuncularımızın görüşleri her zaman bizim için değerlidir.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2019, 20:18   #32
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 620
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 499348
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı RPG Müdüriyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herhangi bir istek, öneri veya şikayetiniz varsa bu konu üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Siz değerli oyuncularımızın görüşleri her zaman bizim için değerlidir.
Gimmickime acil değişiklik sadece müdürüm. Şu mezarcı gimmicki.
imza
RIP salvation

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Be A Booker | TPW: Permanent Rise

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
Geliyoruz başarılarla dolu bir hikaye yazmaya...
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2019, 09:49   #33
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 96420
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 96420

Alıntı RPG Müdüriyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buyrun (:

Alıntı Lucifer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim iki ricam olacaktı. Bir tanesi, karakter merkezine baktığım zaman çok kabarık bir liste görüyorum. Genel olarak kaç kişinin aktif oynadığını ara ara merak edip bakıyorum, ama listede yasaklanan veya geçen sezondan beri oynamayan kullanıcılar var sanki. Bunları güncellemeniz çok mühim bir mesele değil elbette, ama titiz biri olduğum için orada oynamayanları görünce huzursuzlanıyorum. afohasğofahğfa Listeyi düzenli güncellemenizi rica edecektim kısacası. Diğer bir isteğim ise şovlarla alakalı. Şov konularını şov gününden 1-2 gün önce açmanız oyuncuların havaya girmesi açısından faydalı olabilir diye düşünüyorum. Keza, exclusive segmentlerle de havayı daha taze tutabilirsiniz gibi. Şov günü açılan şov konuları saati takip etmek açısından yetersiz kalabiliyor bazen. İsteklerim şimdilik bu kadar. Kolaylıklar diliyorum ekipteki herkese.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2019, 22:18   #34
Agony
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 246
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Puanı: 76678
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 76678

Yılın sonuna geliyoruz. Bir Slammy Awards olsa güzel olur.
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-11-2019, 22:20   #35
Viper's Math

Nereden: Trabzon
Konular: 620
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

O segmentten sonraki agresif davranışlarımdan dolayı özür diliyorum ama ciddiyim siyasetle ilgili içeriklerden uzak durun. Bari buraya siyaset bulaşmasın.
imza
RIP salvation

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Be A Booker | TPW: Permanent Rise

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
Geliyoruz başarılarla dolu bir hikaye yazmaya...
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2019, 20:30   #36
yuce honos adamdir
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 535
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 81373
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Merhaba. Bir fikrimi belirtmek üzere buradayım. Bence ödüllere "Rivalry of The Year" eklenmeli. Hani daha birçok öneri yapılabilir ve bunların hepsini dikkate almak zor olabilir ama ben bu ödülün çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sene içinde neler neler gördük, bu eksik kalmamalı şahsıma göre. He yılın underrated'ı, overrated'ı falan bilmem ama belirttiğim üzere bu ödül önemli bence. Biliyorum şimdi silip tekrar eklemek zor gelebilir. Ekstradan bir anket açılıp sadece bu oylanabilir. Linkin altına da eklenir. Oyuncular bunu yadırgamayacaktır diyorum. Ne dersiniz?
imza

Kariyer İncelemesi: Ember Moon

RPG: The Shenom
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Okyanuslar Şampiyonu (84 gün)
Free The Flame isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2019, 20:32   #37
Saeva Elymas Magus
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osaka
Konular: 3205
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: Evil Kana
Rep Puanı: 572268
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 572268

Alıntı King Balor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba. Bir fikrimi belirtmek üzere buradayım. Bence ödüllere "Rivalry of The Year" eklenmeli. Hani daha birçok öneri yapılabilir ve bunların hepsini dikkate almak zor olabilir ama ben bu ödülün çok önemli olduğunu düşünüyorum. Sene içinde neler neler gördük, bu eksik kalmamalı şahsıma göre. He yılın underrated'ı, overrated'ı falan bilmem ama belirttiğim üzere bu ödül önemli bence. Biliyorum şimdi silip tekrar eklemek zor gelebilir. Ekstradan bir anket açılıp sadece bu oylanabilir. Linkin altına da eklenir. Oyuncular bunu yadırgamayacaktır diyorum. Ne dersiniz?
Return of The Year da olabilir.
imza

Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

GTW
Alex Koslow (DoR TTC Champ)
Asuka (GTW TTC Champ)

GWA
Evil Kana

A S U K A L A N D I N !
25 October 2015-Arrive
1 April 2016-24 Agust 2017- 523 Day
23 October 2017- Main Roster
28 January 2018- First Ever Rumble Winner
25 October 2015 -8 April 2018- 914 Day Winning Streak
11 December 2018- SmackDown Women's Champion
6 October- Kabuki Wins Tag Team Title

"no one will survive."
Look! A Wizard isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 00:26   #38
2easy
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 505
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri: Daniel Bryan
Rep Puanı: 17838
Rep Derecesi: AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin. AlperMizanin Şirketin yüzü artık sensin.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 17838

Haftalık şovlar ya da PPv'den sonraki hype'miz kuruyor gibi hissediyorum ben. Pazar günü gerçekleşen şovdan sonra 5 gün olması ve bu arada RPG ile alakalı hiçbir şey yaşanmaması heves kırıcı olabiliyor benim açımdan. Belki böyle düşünen arkadaşlarda vardır, ilk zamanlar olan düzen daha iyiydi diye düşünüyorum. (Tabii ekip için çıkan zorluklar varsa eğer anlayışım sonsuz)
imza

Liv Morgan be kardeşim.

rpg: daniel bryan.
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2020, 00:31   #39
yuce honos adamdir

Nereden: İzmir
Konular: 535
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı AlperMizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haftalık şovlar ya da PPv'den sonraki hype'miz kuruyor gibi hissediyorum ben. Pazar günü gerçekleşen şovdan sonra 5 gün olması ve bu arada RPG ile alakalı hiçbir şey yaşanmaması heves kırıcı olabiliyor benim açımdan. Belki böyle düşünen arkadaşlarda vardır, ilk zamanlar olan düzen daha iyiydi diye düşünüyorum. (Tabii ekip için çıkan zorluklar varsa eğer anlayışım sonsuz)
Reyting bakımından şovların bu günlere yerleştirildiğini düşünüyorum ben. Hani hafta içi çalışma, haftasonu tatil falan.
imza

Kariyer İncelemesi: Ember Moon

RPG: The Shenom
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Okyanuslar Şampiyonu (84 gün)
Free The Flame isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2020, 15:33   #40
british master
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Çanakkale
Konular: 246
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 13152
Rep Derecesi: The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. The Awesome Killer WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Awesome Killer The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13152

Alıntı AlperMizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hemfikirim, katılıyorum. Şov günleri ekibinde gündelik yaşamlarını etkilemeyecek ise değişebilir. Hafta boyu büyük boşluk kalıyor ve birkaç kişi değil, hemen hemen bütün oyuncular böyle düşünüyordur diye düşünüyorum.
imza

bjk.

gwa rpg: cm punk

gtw rpg:

1 time and current oceans champion

eddie edwards
1 time gtw olympic champion
1 time gtw european champion
1 time gtw intercontinental champion
1 time gtw hardcore champion
1 time gtw tag team champion
The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil