GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-09-2018, 20:51   #21
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 526
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 81373
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 81373

Alıntı Headlock Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bana kalırsa karakter dağılımi yapılmasının ardından karar verilmeli. Kadro beklenenden kalabalıksa düşünülebilir.
Bence de böyle yapılsa daha iyi.
imza
Kariyer İncelemesi: Ember Moon

RPG: The Shenom
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Oceans Şampiyonu (84 gün)

eski nick: king balor
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2018, 20:52   #22
Yakarım
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 173
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 43029
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 43029

Takım divizyonunun RPG 'nin en önemli unsurlarından biri olduğunu düşünüyorum, az takım olmasını da bir eksi olarak görmüyorum açıkçası. Reelde feudu olmayan takımlar boş dolanıyor zaten genelde, o yüzden RPG' de bir takım oluşturmanın amacı kemerler olmalı ve kemerlerden uzaklaşınca da takım dağılmalı. (Ya da CURSE benzeri bir senaryoya girilmeli.)

Ayrıca oyuncuların bir önyargıyı üzerinden atması gerek, yoksa takım sıkıntıları hep devam eder. Takımlar divizyonu en alt seviye değil. Ağırlığı olan bir divizyon ve orada vakit kaybetmiyorsunuz, aksine yeterince emek verirseniz en eğlenceli anlarınızı yaşıyorsunuz."Ben takımlar divizyonuna düşecek adam mıydım?", "Aylardır push alamıyorum şu takım dağılsın artık." tarzı yorumlar divizyonu batıran şey. Önyargı ortadan kalksa zaten eski sistem tıkır tıkır işliyordu.
imza

DONT TELL ME WHAT I CANT DO!

AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2018, 20:55   #23
#AllElite
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 183
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 61324
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
' The HeadLiner ' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Kemerler mutlaka olsun, en kötü savunulmadan geçtiği PPV'lar olur, WWE bile aylarca kemerlerini savundurtmuyor bazen. Oynamak isteyenin önüne engel olmasın bu, uzun saltanat da ödül olur kendilerine.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2018, 21:02   #24
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

Ben takım kuracağım, takım kemeri de istiyorum. Baktınız rakip çıkmadı ben tutarım kemerleri hep.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2018, 21:41   #25
The Rated R Superstar
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2921
Favori Güreşçisi: Otis Dozovic
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 270820
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 270820

İlk etapta arkadaşların söylediği gibi kemer olmadan isteyen arkadaşlar takım olabilirler ama ilerleyen zamanlarda takımlar divizyonu gelişirse kemer de gelebilir. Yalnız bu yaşandığında ekipten ricam eğer takım oluşturacaklarsa bu iki oyuncunun da onayı doğrultusunda olmalı. Şimdi geçmiş defteri açmış gibi olacağım ama 2017 yılında Pete Dunne olmuştum ve bir arkadaş da Tyler Bate alınca iki karakter gerçekte takım diye bizi sorgusuz sualsiz takım yapmışlardı. 4 ay boyunca takımı taşıdım buna rağmen bir şovda 31 Mart 2017 DOR şovunda çok özel bir dayak da yemiştim (bunun konuyla alakası yok ama bu özel dayağı atan o dönemin yazar arkadaşına selamımız olsun istedim. ). İşin espri ile karışık yanı bir yana eğer takım olacaksa bile lütfen iki oyuncuya bu muhakkak sorulsun. Eminim ben Pete Dunne ile geçmişte yaşadığım sorunu bir kez daha yaşamam. Hatta şu tartışmaların yaşandığı yerde bu olay yaşanmayabilir de ama teyit alma amaçlı bunu belirtmek istedim.

Bu arada 31 Mart 2017 DOR şovunda bana özel atılan dayağı 20 sene geçse unutmam.
31 Mart 2017 DOR şovunda benim karakterime kasıtlı olarak dayak atan dönem yazarı arkadaşa da açıkçası kırgınlığım yok değil. Oh be 2 senedir içimde tutuyordum.

Bir üstteki spoilera ve son paragrafa aldırış etmeyin. Takım konusu açılınca içimi dökmek istedim. Oyna devam.
imza

let everything happen you
beauty and terror
just keep going
no feeling is final

Konu Styles Clash tarafından (16-09-2018 Saat 21:45 ) değiştirilmiştir.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2018, 21:45   #26
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 268
Favori Güreşçisi: John Cena
RPG Karakteri: Jon Moxley
Rep Puanı: 132020
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı ' The HeadLiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kemerler mutlaka olsun, en kötü savunulmadan geçtiği PPV'lar olur, WWE bile aylarca kemerlerini savundurtmuyor bazen. Oynamak isteyenin önüne engel olmasın bu, uzun saltanat da ödül olur kendilerine.
Bu yoruma tamamen katılıyorum. Hatta, Egemen neden fikrimi çalıyorsun?
imza
Birazvodka isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 16-09-2018, 21:47   #27
#AllElite

Nereden: Ankara
Konular: 183
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ' The HeadLiner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
' The HeadLiner ' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yoruma tamamen katılıyorum. Hatta, Egemen neden fikrimi çalıyorsun?
Sen yorulma diye ben önden yazdım şapşik.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2018, 21:48   #28
Empire
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: AYDAN
Konular: 724
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 253910
Rep Derecesi: Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Maestro Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253910

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İsteyen isimler arasında takım kurulsun. Çoğu isim istemeye istemeye takım divizyonunda ilerliyor. İstemeyen isimler bu divizyonda daha fazla tutulursa kişilerin RPG oynamaktan soğuyacağını düşünüyorum. Öncelik takım olmak isteyen isimler olmalı. Gerekli çoğunluk sağlanırsa bir kemer getirilmeli, ama gerekli çoğunluk sağlanmazsa getirilmemeli. Bence gerekli çoğunluk da 5 takımla sağlanmalı. Şirkette 5 takımın altında takım bulunursa kemerin gelmemesi gerekir.

İşte bu konu herkese göre farklı olabilir. İş sadece sende bitmiyor. Ekip içinde o iki ismi uyumlu olarak gören isimler de olabilir. Bunda gerçek güreşçiler değil de o güreşçiyi oynayan isimlerin isteği daha önemli olmalı.
Şimdi ihtimalleri düşündüm de sana hak verdim evet doğru isteklerde ön planda tutulmalı.
imza
PzJPNC.png
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2018, 21:50   #29
mOx

Konular: 268
Favori Güreşçisi: John Cena
RPG Karakteri: Jon Moxley
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı ' The HeadLiner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen yorulma diye ben önden yazdım şapşik.
Ekranı yaladım.
imza
Birazvodka isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 16-09-2018, 22:11   #30
Yaşlı ve Öfkeli
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 359
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 41985
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 41985

Takım divizyonu pasif bir divizyon olmalı ama sık sık turnuvalar olmalı. Bu turnuvalarda ise yeni ama yetenekli,ezilen ya da çok underdog kalmış kişiler kurayla bir araya gelip (senaryoda da kurra) bu turnuvalara katılıp birbilerini eleyip ana kemer maçına kadar yükselebilirler. Sonra da 2. , 3. takımlarla maç yaparlar. Bu takımlar inaktif olur ya da dağılınca da yeni turnuva yapılır kazanan şampiyonla yüzleşir, sonra 2. ve 3.'ü ile bu böyle de devam eder.

Yani bol turnuvalı çaylak ve underdoglara yardımcı olacak bu sistemi öneriyorum. Ama bunu yaparsak TT kemeri biraz değer kaybedip yenileri geliştirecek bir kemer yani DOR HC ya da NXTWC gibi olacak.
imza

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.
AND THAT'S THE BOTTOM LINE CAUSE...

THE MAN SAID SO!

RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere, 98 gün)
Ocean's Şampiyonu (1 kere, 22 gün)

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil