GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Anketimiz: Ölümsüz Olmak..
Yaşamı değerli kılan şey bir nevi ölüm. Ölümsüz bir hayat sonsuz bir zulümden ibaret olacaktır. 20 57,14%
Ölümü yenmek bu dünyadaki eylemlerimizin boşa gitmemesini sağlayacağı için anlamlı kılacaktır. 12 34,29%
Bir fikrim yok. 3 8,57%
Katılımcı sayısı: 35. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-12-2018, 20:59   #21
Banned
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: --
Konular: 100
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 51631
Rep Derecesi: Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Abhaz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Abhaz Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 51631

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benimle birlikte ölümsüz olmak istemez miydin kanki?

Kanki delikanlı adam kankisiyle değil sevdiğiyle ölümsüzlüğe gider sen benim hakkı yengeye kullan mutlu mesut sonsuza dek yaşayın.
Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 21:02   #22
Monday Night Messiah
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 5924
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1036872
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1036872

Alıntı Abhaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kanki delikanlı adam kankisiyle değil sevdiğiyle ölümsüzlüğe gider sen benim hakkı yengeye kullan mutlu mesut sonsuza dek yaşayın.
Nasıl dersen kankim.
imza

"29mart2015-wrestlemania31"
"19haziran2016-moneyinthebank"
"7nisan2019-wrestlemania35"
"11ağustos2019-summerslam"

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 22:15   #23
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 268
Favori Güreşçisi: John Cena
RPG Karakteri: Jon Moxley
Rep Puanı: 132020
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 132020

Ölümsüz olmak tabii ki istenir. Hayatın bütün günlük dertlerini ortadan kaldırır. Ölmeyeceğini bilmek nasıl bir özgüven verir insana, düşününce anlarsınız. Zamanı değersiz kılar. Hayata daha sıkı bağlanırdım ve onu ciddiye alabilirdim ancak o zaman.

Üf be ne döktürdüm.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 22:21   #24
tgmtel
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2513
Favori Güreşçisi: Mick Foley
RPG Karakteri: Sami Callihan
Rep Puanı: 160830
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ölmeyi düşünen insanlar buna evet diyorlarsa kendilerini bir sorguya çeksinler. İnsanın yüzsüzlüğünün en basit örneği olabilir bu tarz sorular. İstemezdim ben. "Tabii ki istenir" mantığını da anlayamayacağım. Neyini istiyorsunuz ya? Zamanın değersizleşmesi bu kadar istenen bir şey miydi de ben mi farkına varamadım?

Alıntı Solitary OutLaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne kadar ecchi/harem, popüler battle şounen serisi varsa takip edip, "Goblin Slayer'a her derde deva" deyip Tokyo Ghoul haterı olup elit olduğunu sanmak.

Beyin yakıyorsun Emre.
Tokyo Ghoul haterı olmak nasıl bir yıkıklık ya? Animeyi geçtim izlenilebilir bir şey olarak sanılıyor mu da haterlığı yapılıyor? Neyse. Kaneki Ken seni seviyorum. (:
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 22:26   #25
Banned
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara/İncirli
Konular: 226
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 22989
Rep Derecesi: Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Solitary OutLaw Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ölmeyi düşünen insanlar buna evet diyorlarsa kendilerini bir sorguya çeksinler. İnsanın yüzsüzlüğünün en basit örneği olabilir bu tarz sorular. İstemezdim ben. "Tabii ki istenir" mantığını da anlayamayacağım. Neyini istiyorsunuz ya? Zamanın değersizleşmesi bu kadar istenen bir şey miydi de ben mi farkına varamadım?

Tokyo Ghoul haterı olmak nasıl bir yıkıklık ya? Animeyi geçtim izlenilebilir bir şey olarak sanılıyor mu da haterlığı yapılıyor? Neyse. Kaneki Ken seni seviyorum. (:
Popülistlikte son noktasınız yemin ediyom. Feysbuk'daki ergenlerden iki kelime öğrenip burada niye jojo yapıyorsunuz oğlum.

Açıkçası şunu söyleyeyim, şu an piyasada tapılan Goblin Slayer, Boku no Hero Academia, Black Clover(mangası) ve benzeri serilerden çok daha kaliteli bir içeriğe sahip mangası.

Animesini ise örnek vermek komik, çünkü bir noktadan sonra asıl kaynağı yani mangayı takip etmiyor.
Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 22:29   #26
İngiliz Beyefendisi
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli - İngiltere
Konular: 61
Favori Güreşçisi: Shayna Baszler
Rep Puanı: 63490
Rep Derecesi: LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LegenDWyatt LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63490

Şu anda hayatta kalmak ve çoğalmak (içgüdüsel olarak anlamlı, yoksa onlarda anlamsız. Zaten cesaret olsa ipi bağlayıp, tabureyi ittireceğim.) dışında hiçbir şey bana anlamlı gelmiyor, ölümsüz olunca yine bir şey değişmeyecek. Özgüven gelse bile istemezdim galiba. Ama Last Man on Earth tarzı bir senaryo derseniz her türlü 'evet!' derdim.
imza

Alıntı El idolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Buna inanan ya hıyardır ya da favori güreşçisi Gran Metalik'dir.
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 22:32   #27
tgmtel

Konular: 2513
Favori Güreşçisi: Mick Foley
RPG Karakteri: Sami Callihan
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Solitary OutLaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Popülistlikte son noktasınız yemin ediyom. Feysbuk'daki ergenlerden iki kelime öğrenip burada niye jojo yapıyorsunuz oğlum.

Açıkçası şunu söyleyeyim, şu an piyasada tapılan Goblin Slayer, Boku no Hero Academia, Black Clover(mangası) ve benzeri serilerden çok daha kaliteli bir içeriğe sahip mangası.

Animesini ise örnek vermek komik, çünkü bir noktadan sonra asıl kaynağı yani mangayı takip etmiyor.
Gerçekten kötü olan bir yapımı niye eleştirmeyeyim ki? Benim diyeceğim şey dünyaları mı değiştiriyor? İlk iki seride yönetmenin seyirciyi ayak üstü uyuttuğu, yaşananlara ancak çocuk kandırabileceği bahaneler ürettiği şeylerle zırvalığın daniskası bir anime. Popülistlikse bu eğer, öyleyim evet. Anime Birliği Türkiye grubunu öneririm çok güzel sözler paylaşıyorlar, duygulu muygulu.

Ya saydığın serilere bak. Neyse abi demiyorum bir şey.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 22:34   #28
Banned

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gerçekten kötü olan bir yapımı niye eleştirmeyeyim ki? Benim diyeceğim şey dünyaları mı değiştiriyor? İlk iki seride yönetmenin seyirciyi ayak üstü uyuttuğu, yaşananlara ancak çocuk kandırabileceği bahaneler ürettiği şeylerle zırvalığın daniskası bir anime. Popülistlikse bu eğer, öyleyim evet. Anime Birliği Türkiye grubunu öneririm çok güzel sözler paylaşıyorlar, duygulu muygulu.

Ya saydığın serilere bak. Neyse abi demiyorum bir şey.
Animesi bir noktadan sonra asıl kaynağı takip etmiyor diyorum, sen diyorsun kötü bir yapımı niye eleştirmeyeyim. Eleştir, eleştir de elle tutulur bir yanı olsun. "Ama işte çocuk serisi, ama işte kanaki tek atiyör he."

Yoksa eleştirip eleştirmemen hakkında bir şey söylemiyor kimse.

Bu ne olm? Bunlar argüman mı?

Oğlum saydığım seriler iyi diye örnek vermedim, şu an popüler diye örnek verdim.
Alt 08-12-2018, 22:40   #29
Banned
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2529
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 1179958
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1179958

Hayır.
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 22:41   #30
Banned

RPG Karakteri:

Alıntı Money Makerz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayır.
Ney hayır?

Seçenekler Arama
Stil