GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-05-2018, 23:04   #11
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 107
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 21740
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21740

Asuka güzel oldu, renk kattı rostera. Divalar hep menajer olarak düşünülüyordu şu zamana kadar. Sanırım sahibi şu an bırakmış olsa da önce Alexa Bliss, sonra Asuka karakterleri sayesinde bu tutum yavaş yavaş kırılıyor. Bu arada konu için teşekkürler.
imza

rpg: hunico
kazanılanlar: 1 time gwa championship
2 time hardcore championship
2019 lord of the ring tournament winner

gtw rpg: roman reigns(2016-2018), fandango(2019)

Kazanılanlar: 2 Time World Heavyweight Championship
1 Time Hardcore Championship
Royal Rumble Match Record by Eliminating 7 Wrestlers
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:05   #12
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2467
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189529

Ekibin dönüşlerinin biraz daha yumuşaması çok hoş öncelikle. Gergin ortamın biraz olsun kaybolmasını görmek güzel. Benim biraz hadsizce bir önerim olacak. Geçtiğimiz günlerde sohbet konusunda bir iki sayfa kadar bir tartışma dönmüştü hatırlarsınız, karakter sahipleri farklı şeylerin denenmesini istiyordu. Eğer buna tamamsanız yazdığınız şeyleri yazmaktan çekinmeyin derim. İki hafta önce yazılan bir karakter, iki hafta sonra eski haline dönmesin gibi. Yazdığınız arkasında durmak hem o karakteri oyunculara daha iyi tanıtır, hem de oyuncu daha kolay empoze olur. Umuyorum after ONS ile beraber daha canlı bir RPG göreceğiz, son şovdaki aktiflik ile beraber benim gelecek adına gördüğüm şey bu. Ekibe kolaylıklar dilerim.

Konu World Class Maniac tarafından (20-05-2018 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:05   #13
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1644
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 26175
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 26175

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında Asuka olayı bence iyi bir girişim. Zamanla daha çok kadın karakter sayısı da artar bu sayede. Rahatsızlık verici bir durum görmüyorum. "Aaa kadına mı yenildin." diye düşünmemek lazım. Birincisi Asuka buldozer gibi bir şey ikincisi de profesyonel güreş yani bu. Pekala bir kadın bir erkeği yenebilir. Ha direkt posterden başlamasını birazcık tepkilere yol açıyor. O konuda ister istemez ben de hak verebiliyorum. Keşke poster için birazcık daha beklenseydi diyorum. Ha bu bir yakınma, sitem değil. Şu saatten sonra bir şey değişmez.
WWE Royal Rumble Main Event'ini kadınlar maçı yapınca "Ooo devrim" biz poster "Auv." Yok öyle iki yüzlülük.

Şaka tabii bu dediğim. Posterlerde son dönemde kişilerden ziyade tasarımın önemli olduğu anlayışına geçtik çünkü posterde yer almak bir "Başarı" olarak görülüyordu. Bizce bu yanlış. Asuka, tasarım olarak uyuyordu ve oldu.
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:10   #14
#WeAreNXT
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2900
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 163247
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Patron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
WWE Royal Rumble Main Event'ini kadınlar maçı yapınca "Ooo devrim" biz poster "Auv." Yok öyle iki yüzlülük.

Şaka tabii bu dediğim. Posterlerde son dönemde kişilerden ziyade tasarımın önemli olduğu anlayışına geçtik çünkü posterde yer almak bir "Başarı" olarak görülüyordu. Bizce bu yanlış. Asuka, tasarım olarak uyuyordu ve oldu.
Bence olayın başarı olarak görülmesi bile güzel bir detaydı. Hatta oyuncu gözüyle söyleyeyim isimlerimizin nedenlerde yer alıyor olması bile bizi mutlu ediyor. Bence bu özellik kaybedilmemeli. Tasarım elbette önemli onunla ilgili hiçbir sorunum yok ama posterde yer almanın verdiği o cazibe de kesinlikle kaybolmamalı. Oyuncuları motive eden şeyler bunlar.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:10   #15
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BalorClub BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10750

Asuka olayına tav olan elemanlardan bir tanesi de benim. Ama Asuka sonuç olarak sıkıntı yok, tek sıkıntım posterin tek ondan yapılması ve o posterde olmayı hakeden bir sürü kişi var. Tasarım olarak illa ki uyabilecek biri çıkardı bana kalırsa, poster yapılırken Asuka ortaya atılmış ve bu yapılmış. Posteri Jeri-Spy yapmadı sanırım... OSN için daha güzel bir poster, daha iyi bir poster çıkarılabilirdi.

Ayrıca ben sizin kolayınıza geleceği şekilde konuşmak istiyorum, haftalık şovlar bant olarak yayınlanırsa PPV'ler canlı olsun. Genelde başka yerlerde bu böyle yapılıyor diye biliyorum, buradaki gelişmişliği kullanırken takibin azalması bunun için şovun bant gelmesi şovu hala takip eden insanlara saygısızlık oluyor. Sizlerin hayatı nasıl RPG üzerinden geçmiyorsa bizimde geçmiyor. Sizin yaptığınız bu işi keyifle takip ediyoruz, zevk aldığımız için zamanımızı promolara-konuşma gösterilerine harcıyoruz. Bunun çarpıtılmasını istemiyorum bu arada.
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

RPG Karakteri: TJ Perkins
Başarılar: -

Konu BalorClub tarafından (20-05-2018 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir.
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:10   #16
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 244
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 112121
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Minor Threat Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 112121

Karakterlere sahiplerinin ufak retuşlar yapabilmesi güzel olur mesela ben Heaven of Black diye bahsediyordum ve bu şovda kullanıldı. Bu durum oyuna olan hevesimi isteğimi artırdı aslında bunun önü açılabilir. Ama bahsettiğim büyük retuşlar değil ufak şeyler.
imza

Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

Fuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Konu Minor Threat tarafından (20-05-2018 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.
Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:12   #17
Banned
Chokeslam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 20
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 1044
Rep Derecesi: Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın. Chokeslam Ana kadroya çağırıldın.
Chokeslam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chokeslam Chokeslam isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1044

Eski oyuncuların takip yapmadan karakter alma gibi bir durumu var mı? Bir de senaryo ayrıcalığı mı var? Nakamura'nın alınışı ve hemen senaryoya girmesi dikkatimi çekti. Bunu sormak istedim.

Konu Look! A Wizard tarafından (20-05-2018 Saat 23:14 ) değiştirilmiştir.
Chokeslam isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:14   #18
#WeAreNXT

Konular: 2900
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bir önerim daha olacak. Eski yazar arkadaşlar kesinlikle beni yanlış anlamasın ama bir oyuncu olarak sohbet konularında orada burada "Ben eski yazarım..." diye başlayan cümlelerden ben ziyadesiyle sıkıldım. İnsanlar az çok kimin eski yazar olduğunu biliyor evet ve bu durum eskisi kadar gizli değil. Fakat yine de ben eski yazarların sohbet konularında yer yer eski yazarlıklarından bahsetmelerini uygun bulmuyorum. Gerekçem olarak ise bazı şeylerin gizli kalması lazım her ne kadar bu gizlilik açık olmuş olsa da bunun daha da kötü bir hale dönüşmemesi lazım. İkincisi ve en önemlisi ise ne zaman "ben eski yazarım..." diye bir cümleye başlansa orada tartışma oluyor. RPG evreni 8 senelik eski-yeni yazar ve oyuncularıyla bir bütündür. Bu yüzden eski-yeni polemiklerini de uygun bulmuyorum. Bunun için de ekibin önlem almasını savunuyorum. Önlem ne olabilir derseniz bu tip mesaj atan eski yazarlar özel kanallarla uyarılabilir. Çünkü inanın sıkıldım ben.

Bir de RPG ekibinden çıkan herkes (son birkaç yıldır) ben eski yazarım diye itirafta bulunuyor. Buna ne gerek var? Ha yakın arkadaşlara söylenebilir ama o tip yerlere söylenmemeli bence.

Konu Styles Clash tarafından (20-05-2018 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:14   #19
world champion
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3901
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 419872
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 419872

Ekip için şov konularına oyuncu tarafından atılan yorumların sayısı mı daha önemli yoksa düzenli olarak tek başına veya feuda girdiği kişilerle promo kesmek, promoların kalitesi vs. mi? Bir ara ilki bayağı mevzu olmuştu çünkü.
imza
There is no more time for salvation. All you can do is look to the sky and take solace in knowing that this will all be over soon.
The apocalypse is here.

life is a bitch, then you marry one

Konu The Sinister Scotsman tarafından (20-05-2018 Saat 23:16 ) değiştirilmiştir.
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-05-2018, 23:18   #20
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 572
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 48343
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 48343

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Umarım karakteri aldığında dilediğin olur.
Dar kadroda tüm karakterler birbirini etkiler. Ben hala neden kadın karakterler artmalı dedin onu anlamış değilim.
imza

gwa:
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil