GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-02-2020, 01:18   #321
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4737
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 10549
Rep Derecesi: RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Ben Kero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kral ben her hafta promo kesiyorum, şov takibinde her zaman en üstlerdeyim. Övünmek gibi anlama. Ancak win rate'im sadece %20, inaktif Sandow dışında maç kazanmadım. Yani gerek yok böyle şeylere, elbet fırsat verilir diye düşünüyorum.
Abi ben mağlubiyette değilim bak olay o değil. Vallahi değilim, isterlerse 0-50 seri yapayım ama çok nispet yapar gibi olmadı mı? Sanki al şu galibiyeti sus dermişcesine bir verelim şuna yine Ilja'yı yensin diye?

Cidden diyorum kaç karakter aldım eski RPG'de de yenide de. Başarı istesem zırt pırt yeni karakter almazdım ki, ilk aldığım karakterden yürürdüm yani. Daha önce yaptım, yine yapardım. Ben bana karşı 10 milyon kat üstün kişilerle feuda 3 kelimelik promolarla girdim, gık etmedim yine etmem, beni yenen her insan benden çok iyi olabilir, yine 3 kelime yazarım kendi bildiğim gibi yazarım ama yeter ki zevk alayım.
imza

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE
"The Lady" Lacey Evans
MJF

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-02-2020, 02:28   #322
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 110
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Hunico
Rep Puanı: 24213
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24213

Şovu takip etmedim, aslında takip etme şansım vardı ama RPG'den biraz uzaklaştım sayılır. Sebebinin ise daha önce aramızdaki müsabakaların hepsinden galip geldiği halde tekrardan Hunico'nun Nitro ile yolunun birleşmesi. Bunu diyorum ama yanlış anlaşılmasın, Pekman da benimle aynı fikirde. Yani 1.5 yıl olmuştur Hunico'yu oynayalı ve iki karakterden başka kimseyle adam akıllı bir feud yaşamadım. Onlar da Janela ve Mundo. Biriyle şu an takımım, biriyle de feuddayım. Yani benim yerimde olup şov takip edecek adam varsa alıntılayıp ben ederdim yazabilir. Ben şahsen son birkaç şovda kendi karakterimin segmentlarını okumuyorum bile. Janela'ya, Rey'e, Strong'a şuna buna bakıyorum o kadar. Yani demek istediğim burada şov takibi yapamadığıma dair bir bahane uydurabilirdim ama dediğim şey, bilgisayarın ya da telefonun başında iki saat oturup sayfa F5leyecek kadar bu işe bir hevesim yok. Şu an yok. Ama karakterim artık küçük dünyasından kurtulup şirketin Nitro'dan ibaret olmadığını anladığında olacaktır buna eminim. Ha tekrar diyorum yanlış anlaşılmasın, Pekman zaten okuduğunda kötü amaçla yazmadığımı anlar. Yani adam bu Hunico beni 3 kez yendi bir daha yenerse artık bu karakteri bırakırım diyor, ki haklı. Emeğinize sağlık.
imza

RPG: Hunico C.D. Juarez
Kazanılanlar
LoL Moment of the year Winner of Slammy Awards 2019
Two Times Hardcore Championship
LOTR 2019 Tournament Winner
GWA Championship

GTW RPG: Roman Reigns (2016-2018), Fandango (2019)
Kazanılanlar
2 Times World Heavyweight Championship
Royal Rumble Match Elimination Record (7 wrestlers)
Hardcore Championship
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-02-2020, 07:37   #323
2easy
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 505
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri: Daniel Bryan
Rep Puanı: 21130
Rep Derecesi: AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 21130

MJF'in galibiyeti güzel olmuş, Finn Balor benimde GIS favorim, çok iyi işleniyor ve baya dominant ilerliyor Wrestle Kingdom'a kadar bu şekil bile gidebilir Balor, yakışır. Adam Cole'un squashı üzdü beni maalesef, ama yapacak bir şey yok sanırım. Bizim maçta Nitro'nun "???" hareketi bize kemer kapısı açmış, ki zaten maçı basamasaydı da ben kazanacaktım büyük ihtimalle ama olsun :d. Main Event'i Janela'nın kaybedeceğini hiç düşünmüyordum ama maske ortada olunca bir işkillenmedim değil, ekibin eline sağlık, güzel şov.
imza

Liv Morgan be kardeşim.

rpg: daniel bryan.
AlperMizanin isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 13-02-2020, 08:33   #324
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1766
Rep Puanı: 41214
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı RebelVoice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Abi ben mağlubiyette değilim bak olay o değil. Vallahi değilim, isterlerse 0-50 seri yapayım ama çok nispet yapar gibi olmadı mı? Sanki al şu galibiyeti sus dermişcesine bir verelim şuna yine Ilja'yı yensin diye?

Cidden diyorum kaç karakter aldım eski RPG'de de yenide de. Başarı istesem zırt pırt yeni karakter almazdım ki, ilk aldığım karakterden yürürdüm yani. Daha önce yaptım, yine yapardım. Ben bana karşı 10 milyon kat üstün kişilerle feuda 3 kelimelik promolarla girdim, gık etmedim yine etmem, beni yenen her insan benden çok iyi olabilir, yine 3 kelime yazarım kendi bildiğim gibi yazarım ama yeter ki zevk alayım.
Arkadaşlar, daha önce ekip üzerinde niyet okuması yapan oyuncularımız oldu ama biz buna ifade özgürlüğünü zedelememek adına ses çıkarmadık. Henüz 2 hafta önce “ekip üyeleri ve arkadaşlarına senaryo yazılıyor, diğerleri savrulup gidiyor” tarzı suçlayıcı ve iftira içerikli bir mesaj atıldı, biz buna da fikir farklılığı diyerek saygı duyduk. Ama son zamanlarda bu tip yorumlar arttığı için RebelVoice arkadaşımız dahil herkese net bir şekilde söylüyoruz:

Biz ekip üyelerini belirlerken forumda uzun süre zaman geçirmiş ve belli dostlukları/düşmanlıkları olan üyeleri eleyerek seçim yaptık. Şu anki yazar ekibi son derece nötr ve forumda kavga geçmişi olmayan arkadaşlardan oluşmakta. Bir forum geçmişiniz, yaşanmışlıklarınız elbette vardır ama biz bunlara vakıf değiliz. Önemli olan nickiniz değil, karakteriniz bizim için. Kimse kendini ekiple düşman konumuna sokmaya, hayali düşmanlıklar yaratmaya çalışmazsa memnun kalırız. Bizim istediğimiz şov kalitesini yükseltmek, başka bir derdimiz yok. Ama “ekip burada şunu yapmak istedi” gibi tam zıt niyet okumalarına bundan sonra ceza vermek durumundayım. Şu olabilir: “Karakterimin gidişatından memnun değilim, şovlardan yerimden memnun değilim.” Bu tarz mesajlar eleştiridir ve bizim eleştiriye her zaman tahammülümüz var ama “ekip bana nispet (??) yapmak için maç kazandırdı” gibi varsayım üzerine kurulu suçlama mesajlarına artık sessiz kalmayacağımızı söyleyeyim. Lütfen bizim ağzımızdan konuşmayın, rica ediyoruz.
RPG Müdüriyet isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 13-02-2020, 08:48   #325
Emekli

Nereden: .
Konular: 4737
Rep Derecesi: RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı RPG Müdüriyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar, daha önce ekip üzerinde niyet okuması yapan oyuncularımız oldu ama biz buna ifade özgürlüğünü zedelememek adına ses çıkarmadık. Henüz 2 hafta önce “ekip üyeleri ve arkadaşlarına senaryo yazılıyor, diğerleri savrulup gidiyor” tarzı suçlayıcı ve iftira içerikli bir mesaj atıldı, biz buna da fikir farklılığı diyerek saygı duyduk. Ama son zamanlarda bu tip yorumlar arttığı için RebelVoice arkadaşımız dahil herkese net bir şekilde söylüyoruz:

Biz ekip üyelerini belirlerken forumda uzun süre zaman geçirmiş ve belli dostlukları/düşmanlıkları olan üyeleri eleyerek seçim yaptık. Şu anki yazar ekibi son derece nötr ve forumda kavga geçmişi olmayan arkadaşlardan oluşmakta. Bir forum geçmişiniz, yaşanmışlıklarınız elbette vardır ama biz bunlara vakıf değiliz. Önemli olan nickiniz değil, karakteriniz bizim için. Kimse kendini ekiple düşman konumuna sokmaya, hayali düşmanlıklar yaratmaya çalışmazsa memnun kalırız. Bizim istediğimiz şov kalitesini yükseltmek, başka bir derdimiz yok. Ama “ekip burada şunu yapmak istedi” gibi tam zıt niyet okumalarına bundan sonra ceza vermek durumundayım. Şu olabilir: “Karakterimin gidişatından memnun değilim, şovlardan yerimden memnun değilim.” Bu tarz mesajlar eleştiridir ve bizim eleştiriye her zaman tahammülümüz var ama “ekip bana nispet (??) yapmak için maç kazandırdı” gibi varsayım üzerine kurulu suçlama mesajlarına artık sessiz kalmayacağımızı söyleyeyim. Lütfen bizim ağzımızdan konuşmayın, rica ediyoruz.
Ya isterseniz yenilgi serisi alayım, pek fazla umrumda olmaz ama yine diyorum, 30-35 maç durmadan yenilgi serisi alayım ama 1 ay sonra aldığım yenilgilerden sonra galibiyetimi debut yaptım yapalı aktif olmayan adama karşı alınca ve bu olay nedenlerde meseleymiş gibi çıkınca ilk başta düşündüm ki galibiyetim bir sebebe bağlanacak ve senaryolara gireceğim ama bu olay gerçekleşecince acaba noluyor dedim ister istemez ve bir arkadaş dedi ki

"O yenildiğin insanlar senden 10 kat daha iyi"

E olsun? Ciddiyim, şu ana kadar evren başladı başlayalı ekipte olan varsa bilir, veya geçmişte ekip içinde yer alan vs, Triple H dışında ben hiç push almadım ki zaten push meraklısı olayım? Yani şunu anlatmaya çalışıyorum, nedene bağlandığı sürece karakterime ne muamele yaparsanız yapın. Ben oynarken zevk almaya geldim, başka da bir düşüncem yok.

Teşekkür ederim mesajımı alıntıladıgınız için, cevabımı aldım.
imza

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE
"The Lady" Lacey Evans
MJF

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 13-02-2020, 13:27   #326
Chairman of the Board

Nereden: -
Konular: 1766
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı RebelVoice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya isterseniz yenilgi serisi alayım, pek fazla umrumda olmaz ama yine diyorum, 30-35 maç durmadan yenilgi serisi alayım ama 1 ay sonra aldığım yenilgilerden sonra galibiyetimi debut yaptım yapalı aktif olmayan adama karşı alınca ve bu olay nedenlerde meseleymiş gibi çıkınca ilk başta düşündüm ki galibiyetim bir sebebe bağlanacak ve senaryolara gireceğim ama bu olay gerçekleşecince acaba noluyor dedim ister istemez ve bir arkadaş dedi ki

"O yenildiğin insanlar senden 10 kat daha iyi"

E olsun? Ciddiyim, şu ana kadar evren başladı başlayalı ekipte olan varsa bilir, veya geçmişte ekip içinde yer alan vs, Triple H dışında ben hiç push almadım ki zaten push meraklısı olayım? Yani şunu anlatmaya çalışıyorum, nedene bağlandığı sürece karakterime ne muamele yaparsanız yapın. Ben oynarken zevk almaya geldim, başka da bir düşüncem yok.

Teşekkür ederim mesajımı alıntıladıgınız için, cevabımı aldım.
Siz “acaba noluyor” dememişsiniz, öyle deseydiniz alıntılama ihtiyacı duymazdık. Siz, ekibin size karşı bir “nispet” yapma amaçlı hareket ettiğini iddia etmişsiniz. Siz bizim dostumuz ya da düşmanımız değilsiniz. Biz de şovlarda yapılan yorumları diş gıcırdatarak “aleyhimize bir şey yazmış, hadi intikam alalım” şeklinde yorumlayacak yaş ortalamasında bir ekip değiliz. Dolayısıyla size karşı yapılmış bir nispet ya da kast yok, bunun altını çiziyorum.

Diğer oyuncuyla girdiğiniz diyaloga bir yorum yapamam. Ama kendisine de, oyuncuların aktiflik ve promo kalitesi konusunda karar merciinin Müdüriyet olduğunu hatırlatırım. Tekrarlıyorum: eleştirilere her zaman açığız ama oyunculara karşı kişisel bir kastımız olmadı, olmayacak. İyi oyunlar.
RPG Müdüriyet isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil