GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-03-2020, 11:13   #21021
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1315
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 381519
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kimseyi kimsenin önüne atmadım veya küçük düşürmedim, yazdıklarımdan bunu çıkarmak kötü niyetten başka bir şey değil. Burda tartışmaların tek taraflı olduğunu söylesem herkes mutlu mu olacak veya bunu kabul mu edecek? Alp'i ben de seviyorum ama bu tarz şeylerin sevgi ile bir alakası yok, yanlış varsa yanlış denir; bunu da daha önce birkaç kez söyledik. Sanki adamı ortaya atıp sövmüşüz gibi bir çıkarım yapmak gereksiz, anlamsız. Yazdığım şeyleri tekrar okuyup daha iyi anlamanı tavsiye ederim.
Tekrar tekrar okuyunca ayrı bir sinir bozucu. Rütbesi Yönetici olan biri neyin doğru neyin yanlış olduğunu bence bilir. 4 ay öncede eleştirilirdi Alp. Yeni olan bir durum değil. Haklısın herkes bilir kötü niyetli biri olduğumu. Herkesi mutlu edemeyiz bu forumda bunu sen ben herkes iyi bilir. Her neyse.
imza
''Unutamam nereden nere
Nereden geldiğimi
Sokağa neyi versem
Dönüp bana geri verdi yine...''

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
R E C K L E S S B E H A V I O U R
C A L G A R Y K I D
W I N D H A M L A W R E N C E R O T U N D A
H E A D L O C K M A S T E R
H E A R T L E S S
D O C T O R M K
L O O K A W I Z A R D
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2020, 11:22   #21022
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Eskişehir
Konular: 6235
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 1347265
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1347265

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tekrar tekrar okuyunca ayrı bir sinir bozucu. Rütbesi Yönetici olan biri neyin doğru neyin yanlış olduğunu bence bilir. 4 ay ö ce eleştirildi. Yeni olan bir durum değil. Haklısın herkes bilir kötü niyetli biri olduğumu. Herkesi mutlu edemeyiz bu forumda bunu sen ben herkes iyi bilir. Her neyse.
Alınganlık ile bir şeyler yazmanın bir gereği yok, ilk mesajda da belirttiğim gibi gereksiz bir alıntı oldu. Ortada doğru bir şey olsa birkaç kişi hemfikir olup bazı kararlar almaz, Gür de dahil bir başkası da; isimlerin önemi yok. 4 ay önce de benzer olaylar yaşandı, 4 ay önce eleştirildiğinde de aynı şeyi söyledim. Onu bunu yaptım demeyi sevmiyorum. Tekrar ediyorum yok ortaya atmış yok küçük düşürmüş yakıştırması direkt kötü niyettir. Ek olarak yazdığım mesaj da sadece Alp odaklı değil. Belli bir suçlamada bulunup, yakıştırma yapıp da neyse denilecek bir konu değil kusura bakma. Dün gece grupta konu konuşulurken 1 mesajın olsaydı şu isyan samimi olabilirdi.

Ha, bazı noktalarda bana alınıp yazmışsındır onu da açıklayayım; bugün tahmin edeceğin üzere alınan karar da benim değil Gür'ündür. Muhtemelen bu hıncı benden çıkarmak istedin ama gerek yok. Olmayan şeyleri yaratıp da tartışma çıkarmaya gerek yok, ben de bu tartışmaya girmeyeceğim zaten. Bundan sonra ekstra bir şey yazmayacağım, son söyleyeceklerim bu kadar.
imza
YouTube

#rkoouttanowhere

Monday Night Messiah

"29mart2015-wrestlemania31"
"19haziran2016-moneyinthebank"
"7nisan2019-wrestlemania35"
"11ağustos2019-summerslam"

YUKO isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2020, 11:35   #21023
Code Blue

Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı YUKO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alınganlık ile bir şeyler yazmanın bir gereği yok, ilk mesajda da belirttiğim gibi gereksiz bir alıntı oldu. Ortada doğru bir şey olsa birkaç kişi hemfikir olup bazı kararlar almaz, Gür de dahil bir başkası da; isimlerin önemi yok. 4 ay önce de benzer olaylar yaşandı, 4 ay önce eleştirildiğinde de aynı şeyi söyledim. Onu bunu yaptım demeyi sevmiyorum. Tekrar ediyorum yok ortaya atmış yok küçük düşürmüş yakıştırması direkt kötü niyettir. Ek olarak yazdığım mesaj da sadece Alp odaklı değil. Belli bir suçlamada bulunup, yakıştırma yapıp da neyse denilecek bir konu değil kusura bakma. Dün gece grupta konu konuşulurken 1 mesajın olsaydı şu isyan samimi olabilirdi.

Ha, bazı noktalarda bana alınıp yazmışsındır onu da açıklayayım; bugün tahmin edeceğin üzere alınan karar da benim değil Gür'ündür. Muhtemelen bu hıncı benden çıkarmak istedin ama gerek yok. Olmayan şeyleri yaratıp da tartışma çıkarmaya gerek yok, ben de bu tartışmaya girmeyeceğim zaten. Bundan sonra ekstra bir şey yazmayacağım, son söyleyeceklerim bu kadar.
Hınç çıkarma değil bu aynısı sana bu konuda yapılsa ben de samimiyetine o zaman inanırdım. Umarım sanada yapılmaz bir gün Alp'e yapılan.
imza
''Unutamam nereden nere
Nereden geldiğimi
Sokağa neyi versem

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
C A L G A R Y K I D
H E A D L O C K M A S T E R
H E A R T L E S S
D O C T O R M K
L O O K A W I Z A R D
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2020, 11:54   #21024
Banned
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Osaka
Konular: 3395
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: Evil Kana
Rep Puanı: 768577
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Günleri şaşırdım.
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2020, 11:56   #21025
fall and pray
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4223
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Puanı: 2376628
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2376628

Alıntı Look! A Wizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günleri şaşırdım.
*Avatarıma 53 yaşındaki Goldberg’ü koymuşumdur.*
imza

time is out

Be A Booker | Dynamite vs. NXT (w/ Styles Clash)
Be A Booker | WWE Ama Koronasız

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

GWA RPGAJ Styles
Tema MüziğiEvil Ways
FinisherPhenomenal Forearm, Styles Clash
BaşarılarOcean's Championship (current)

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2020, 11:58   #21026
Banned

Nereden: Osaka
Konular: 3395
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
RPG Karakteri: Evil Kana
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Look! A Wizard Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
*Avatarıma 53 yaşındaki Goldberg’ü koymuşumdur.*
Brock Lesnar'ı 2 dk da yenen adam .
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2020, 12:08   #21027
Banned
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2521
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1211599
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Money Makerz Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1211599

Beyler yemin ediyorum bırakın güreş izlemeyi, manyak olursunuz bak dost tavsiyesi.
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2020, 12:10   #21028
Shock The System
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 208
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 33823
Rep Derecesi: demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
demonking19 demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33823

Fenerbahçe ömrümü çürüttü.
imza

"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2020, 12:11   #21029
Banned
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 6595
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 250444
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Headlock Master Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 250444

Yönetici arkadaşları eleştirmeyelim alınıyorlar.
Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2020, 12:15   #21030
Code Blue

Alıntı Money Makerz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Beyler yemin ediyorum bırakın güreş izlemeyi, manyak olursunuz bak dost tavsiyesi.
Güreş izlemeden forumda zaman geçer mi?
imza
''Unutamam nereden nere
Nereden geldiğimi
Sokağa neyi versem

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
C A L G A R Y K I D