GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-04-2020, 03:24   #681
Kayıtlı Kullanıcı
veresiyesatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: Asuka
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: veresiyesatan NXT'de jobbersın.
veresiyesatan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
veresiyesatan veresiyesatan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

Sasha Banks kazansın istiyorum sadece bayılıyorum şu kadına
veresiyesatan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-04-2020, 03:24   #682
Rambling Rabbit Fan
The Drifter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 4
Favori Güreşçisi: Elias
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 3839
Rep Derecesi: The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın. The Drifter IC kemerini kazandın.
The Drifter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Drifter The Drifter isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 3839

Maç muhtemelen Bayley vs Sasha ara bozulma maçı olacak ama bakalım. Ben Bayley'i destekliyorum.
imza

I despise Rambling Rabbit. He was trying to force me to adhere to his bohemian worldview and ideologies. You know what I mean?

-Mercy the Buzzard
The Drifter isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 06-04-2020, 03:24   #683
Ne Güzel İstanbul Be!
Yerin7Kat6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 97
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 67572
Rep Derecesi: Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Yerin7Kat6 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Yerin7Kat6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Yerin7Kat6 Yerin7Kat6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 67572

Alıntı dogukantevfikmeric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Moruk Bianca'nın da köpeği olunur be. Ben siyahi severim bir de onun da etkisi var sanırım ama inanılmaz hoşuma gidiyor o hatun benim.
Makyajsız halini görmemelisin.
imza

"Lanet olsun bütün bir nesil benzin pompalıyor. Garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş. Reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşinde. Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp gereksiz şeyler alıyoruz. Bizler tarihin ortanca çocuklarıyız.''

...............................................

"Televizyonla büyürken, milyoner film yıldızı ya da rock yıldızı olacağımıza inandık, ama olmayacağız. Bunu yavaş yavaş öğreniyoruz ve o yüzden çok çok kızgınız."

Yerin7Kat6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-04-2020, 03:24   #684
I need 12.5 gr weed
The Kings of Wrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: DenizLee
Konular: 236
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 230296
Rep Derecesi: The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Kings of Wrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Kings of Wrestler The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 230296

Alıntı FBI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamamen katılıyorum. Ben her türlü güreşi severim. Ring içinde favorim high-fly dır benim de açık ara. Ama işin içinde hikaye yoksa benim için en iyi high flyer performansını izlesem bile önemli değil. Ben entertainment istiyorum. Bu yüzden de WWE ve AEW takip ediyorum şuan. Keşke herkes ne istediğini bilerek takip etse edeceğini.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

Mesela şimdi aşırı haklı bir sorumuz var daha demin sıkılanlar tempo harikası RAWTTC maçını daha çok mu beğendi? Açıklamalara göre öyle olmalı çünkü.
imza

"To be the man, you gotta beat the man!"

http://ask.fm/TheKoW
John Frusciante...
The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-04-2020, 03:25   #685
What R U Fighting For?
FBI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 104
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 1934
Rep Derecesi: FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın. FBI IC kemerini kazandın.
FBI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
FBI FBI isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1934

Demek Sasha'nın face turn yapacağı maça gelmişiz. Zaman ne kadar da hızlı geçiyor...

imza

THE FATE CANNOT BE CHANGED

DON'T TEST ME, STEP ASIDE

FBI isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-04-2020, 03:25   #686
fall and pray
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4199
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Puanı: 2290971
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Peep's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Maçın Naomi tarafından kazanılamayacağına dair şüphesi olan var mı?
Hahahaha tarih tekerrür etmemeli. WrestleMania 33 rezaletini 3 sene oldu hala bünyemden atamadım. Bir yenisini kaldıramam.
imza

time is out

Be A Booker | Dynamite vs. NXT (w/ Styles Clash)
Be A Booker | WWE Ama Koronasız

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

GWA RPGAJ Styles
Tema MüziğiEvil Ways
FinisherPhenomenal Forearm, Styles Clash
BaşarılarOcean's Championship (current)

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-04-2020, 03:25   #687
Kayıtlı Kullanıcı
Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 58
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 4913
Rep Derecesi: Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın. Onur IC kemerini kazandın.
Onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Onur Onur isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4913

Ben Lacey'i tutuyorum.
imza

Ek$i | Flickr | Instagram | last.fm | Twitter | YouTube

Chicagolu Mutsuz Punk: Best roll mottle in the World after Esat the Heroic Table.
Onur isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-04-2020, 03:25   #688
LORDOfPunk
LordOfPunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: USA
Konular: 105
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 7706
Rep Derecesi: LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın. LordOfPunk Royal Rumble maçını kazandın.
LordOfPunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LordOfPunk LordOfPunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7706

O değilde maç kartlarına baktım izlemesem de olur ya,bi Lesnar maçı dikkatimi çekti o kadar.
imza

#CMPunkTayfa

The Best In The World

LordOfPunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-04-2020, 03:25   #689
Kayıtlı Kullanıcı
Not Your Dope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 5
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 27222
Rep Derecesi: Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Not Your Dope WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Not Your Dope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Not Your Dope Not Your Dope isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 27222

Alıntı King Of Beards Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Edge vs. Orton gereksiz uzun tutuldu. Tadımı kaçırdı bu benim.
Uzun zamandır Theory'yi takip eden biri olduğun için soruyorum. Tag maçı hakkında ne düşünüyorsun? Theory için fazla mı oldu yoksa yerinde bir maç mıydı?
Not Your Dope isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 06-04-2020, 03:26   #690
fall and pray

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4199
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı FBI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Demek Sasha'nın face turn yapacağı maça gelmişiz. Zaman ne kadar da hızlı geçiyor...

Bence Sasha heel kalacak, Bayley face olacak.
imza

time is out

Be A Booker | Dynamite vs. NXT (w/ Styles Clash)
Be A Booker | WWE Ama Koronasız

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

GWA RPGAJ Styles
Tema MüziğiEvil Ways
FinisherPhenomenal Forearm, Styles Clash
BaşarılarOcean's Championship (current)

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü