GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-03-2020, 17:03   #5991
8-24
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 24
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 376109
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Erol mu Abdullah mı deseler Erol derim. Ama Avcı’ya da hayır demem. Sadece yumuşak biraz. Ama yalanladılar. Artık konuşmaya gerek yok.

Erkek oğlu erkek Advocaat hocam hem yaştan dolayı hem takımından dolayı gelmez. Gündemlerinde de yok zaten.

Roger ve Jesus kaldı geriye. İkisini birden kabul ederim. Farketmez. Roger para ve transfer ister. O ne olacak bilmiyorum. Gerçi Jesus da ister. Kim geliyorsa gelsin farketmez ama bu Emre, Volkan gibi efsane bozuntularını tokatlayacak biri olsun.

Ayrıca acilen maç kazanmamız lazım. Avrupa Ligi bile olsa ben Avupa görmek istiyorum. Dümdüz lig izlemek midemi bulandırıyor. Başakşehir-Kopenhag maçına gitmemek için zor duruyorum o kadar yani. Ya kupayı alsınlar ya ilk 3 artık ben bilmem. 10 maçlık bile olsa biri gelsin.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2020, 17:42   #5992
hoopstr
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 465
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
RPG Karakteri: Edge
Rep Puanı: 664747
Rep Derecesi: Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bogi Bogi isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Erol mu Abdullah mı deseler Erol derim. Ama Avcı’ya da hayır demem. Sadece yumuşak biraz. Ama yalanladılar. Artık konuşmaya gerek yok.

Erkek oğlu erkek Advocaat hocam hem yaştan dolayı hem takımından dolayı gelmez. Gündemlerinde de yok zaten.

Roger ve Jesus kaldı geriye. İkisini birden kabul ederim. Farketmez. Roger para ve transfer ister. O ne olacak bilmiyorum. Gerçi Jesus da ister. Kim geliyorsa gelsin farketmez ama bu Emre, Volkan gibi efsane bozuntularını tokatlayacak biri olsun.

Ayrıca acilen maç kazanmamız lazım. Avrupa Ligi bile olsa ben Avupa görmek istiyorum. Dümdüz lig izlemek midemi bulandırıyor. Başakşehir-Kopenhag maçına gitmemek için zor duruyorum o kadar yani. Ya kupayı alsınlar ya ilk 3 artık ben bilmem. 10 maçlık bile olsa biri gelsin.

Xeno Jesus'a milyar versek gelmez artık bence. Acayip tapıyolar adama Flamengo'da. Roger'da görüşecekmiş galiba bizimkilerle. Valla etrafımda dönen muhabbetlerden o kadar sıkıldım ki bakmıyorum artık. Cidden kim gelecekse gelsin gömüyorsak geldiğinde övüyosak yine geldiğinde övelim. Bu nedir abi?
imza

"Until the next time #mambaout"

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Bogi isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2020, 22:57   #5993
8-24

Konular: 24
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Bogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Xeno Jesus'a milyar versek gelmez artık bence. Acayip tapıyolar adama Flamengo'da. Roger'da görüşecekmiş galiba bizimkilerle. Valla etrafımda dönen muhabbetlerden o kadar sıkıldım ki bakmıyorum artık. Cidden kim gelecekse gelsin gömüyorsak geldiğinde övüyosak yine geldiğinde övelim. Bu nedir abi?
Jesus’un gelmeyeceğini biliyorum ama umut fakirin ekmeği. Adam yıllardır final kaybetme serisini bozdu. Her şeyi de kazandı. Hazır düzeni böyle ne olacağı belli olmayan yarı batakta bir kulüp için elbette bozmaz.

Yönetim burası Fener diyerek sonraki maça hocayla çıkıcaz iması yapıp hoca getirmeyince gene sinirlendim. Anasını satayım her soruya burası Fener, yok Fener’in büyüklüğü tartışılmaz goy goyu sıktı. Bilmedikleriniz var şu uğraşıyor bu uğraşıyor. Aziz’in konuşsam yer yerinden oynar dediği gibi. Özellikle Semih Özsoy denen adam yöneticilikten bir haber. Gerçi Ali Koç’da protokolden adam dövmeye atlıyor. Açıklamaları keskin ve net olmalı artık. Agu bugu yapmaları insanları bıktırdı. Hoca bakıyoruz, sonraki maça olmaz bir sonrakine olur ya da sezonu yardımcıyla bitiricez diyin.

Umarım Roger’ı kalan 10 maç takımın başına getirmezler. Benim için gömmelik durum yok. Kim gelirse gelsin >Guardiola. Yılmaz Vural’ı 10 maç getirsinler sene sonuna şampiyonluk unuduyla girerim. Zaten her şeyimizi kaybettik. Umuttan başka bir şeyim yok. Basket takımı bile asap bozuyor.

Allah’ını seven Türkiye Kupasını kazandırır. Evde Chelsea maçını açıyorum Deivid golü sonrası kahve kupamı kaldırıyorum.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2020, 16:21   #5994
Shock The System
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 208
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 33823
Rep Derecesi: demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
demonking19 demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Dirar sakatlığından dolayı kadrodan çıkarılmış. Ömer Faruk ise ilk kez A takımda.
imza

"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2020, 17:52   #5995
Shock The System

Rep Derecesi: demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ferdi sonunda ilk 11'de şans bulacak. Ömer ise yedekler arasında. Eğer skor konusunda rahat olursak Ömer son 5-10 dakika kesinlikle forma şansı bulacaktır.

imza

"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
Alt 07-03-2020, 17:54   #5996
everlasting guilty crown
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 480
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 70850
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 70850

Bizim 11i de gördüm 6-1 galibiyetiniz hayırlı olsun şimdiden. Olcayı soyunma odasında aranıza alıp yollamazsanız tadından yenmez.
imza

i shall sing the proof that you lived

the question was never if Steen will
but how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
i am without regret i am devoid of shame
i am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2020, 18:11   #5997
hoopstr

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 465
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
RPG Karakteri: Edge
Rep Derecesi: Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bogi Bogi isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Valla çok net bir insider olmasa da hoca ile anlaşıldığını öğrendim. Yabancı olduğu ve 2-3 maçtır da takımı izlediği infolar arasında. İsim alamadım alırsam yazarım buraya.
imza

"Until the next time #mambaout"

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Bogi isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2020, 18:18   #5998
Banned
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 515
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 247907
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Bogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Valla çok net bir insider olmasa da hoca ile anlaşıldığını öğrendim. Yabancı olduğu ve 2-3 maçtır da takımı izlediği infolar arasında. İsim alamadım alırsam yazarım buraya.
Zlatko Dalic.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2020, 11:15   #5999
Shock The System

Ali Koç istifa etsin, parasını geri çeksin diyen kısım var. Adam istifa etse bu paraları verecek bir kişi bulamazsın. Mali durum zaten bitik durumda. Adam parasını çektiği anda durumu düzeltene kadar seneler boyu ilk 5 içinde olamayız. Ali Koç'un en büyük hatası yönetimi yanlış oluşturmak. Eğer duyduklarım doğruysa yönetimde bazı değişiklikler olacakmış. Futboldan anlayan isimler gelirse düzlüğe çıkarız. Hoca konusunda da görüşmeler devam ediyor.
imza

Alt 11-03-2020, 12:50   #6000
Banned

Konular: 515
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Kimi istesek gelmiyor. devamke
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil