GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 26-02-2020, 23:34   #471
Purple World Order 4 Life
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dirt Sheet Mahallesi, Nitro Sokak, Palace Of Wisdom Apartmanı No: 619 Slamtown/Merkez
Konular: 379
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Puanı: 83486
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 83486

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şovun kaçırdığım kısımları hakkında yorum yapmak gerekirse, John Morrison'ın zırt pırt isim, gimmick değiştirmesi hoş değil. Bu kendi kararı mı yoksa ekibin mi bilmiyorum ama benim fikrim bu yönde. Zaten Morrison olarak döndüğü maçta da kaybetmiş.... (((((((( Evil Kana beni yalamış. Yalamaya devam etsin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sheamus uzun bir aradan sonra geri dönmüş. İlk sezonda İlja'yla yaptıkları aklımda. Arka alanda küçük, standart bir konuşma gerçekleştirmişiz. Bir karıyla maça çıkacak olmam beni geriyor!!!!! Edge turlamış. Sevdiğim bir karakter. Devam. Randy Wyatt'ı eleyerek ses getiren bir galibiyet almış. Orton'la eşleşme ihtimalim çok yüksek ve iki deli güzel bir maç çıkarabiliriz. Ekibin eline sağlık. Keyifli şov oldu.
Nitro heel halim için aldığım bir isimdi, ve forumun tamamı ismimi karıştırıyordu bundan dolayı yaptım.

Yeni isimle 2.macı da vermişiz... Yalan yok beklentim yoktu Punk bu kadar erken vermezdi. Neyse ME'de Jacobs tam HAWKINS TADINDA SATIŞ YAPMIŞ. Ekibin eline sağlık.
imza

KAIRI SANE KORUMA DERNEĞİ
(Reckless&Pacman&Speedruner&Kuti Mysterio&Beckyfan)
KAIRI SANE'E ŞİDDETE HAYIR!
NIA JAX'E DUR DE!

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.

Sizleri Savunacağım
Mick Foley - Shawn Michaels - Bret Hart - John Cena - Johnny Gargano - John Morrison -Minoru Suzuki - Katsuyori Shibata - Kazuchika Okada -Jon Moxley - Kenny Omega -Cody Rhodes - Samoa Joe -AJ Styles Daniel Bryan - Marty Scrull

He is time
Famine, War
Pestilence
You cannot endure

The end is here
The end is here
Fall and pray!

RPG: John Morrison
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)
Ocean's Şampiyonu (2 kere)
Hardcore Şampiyonu (1 kere)

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 26-02-2020, 23:41   #472
Banned
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 592
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 121377
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121377

#johnmorrisonyalnizdegildir
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-02-2020, 04:31   #473
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 182
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
RPG Karakteri: Chris "ITA" Brookes
Rep Puanı: 114196
Rep Derecesi: ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 114196

Öncelikle gayet keyifli bir şov olmuş, kazananları tebrik ederim. Bahsi geçen Reigns Janela maçında Jacobs çanta kullanarak kemeri alır ve HoT'dan ayrılır bu da erken tahminim olsun. Benim karakterim ise çok farklı bir şeyin peşinde gibi, senaryo çok ilgimi çekti kesinlikle merakla bekliyor olacağım. Dün eve geç gelmem ve yaşadığım bazı olaylar sebebiyle şova canlı bakmadım bunun için kusura bakmayın.
imza
-----------------------------------

RPG:

Chris ''ITA'' Brookes

Başarılar:

1x GWA Champion
1x Oceans Champion
1x GWA Tag Team Champion (w/ Cody Rhodes as Infinitum)
1x Mr. Money In The Bank
1x Breakout Star of the Year (Slammy Awards)
2nd Triple Crown Champ In GWA History

RPG Mazi

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

-----------------------------------
ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-02-2020, 13:32   #474
all my dead friends
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 292
Favori Güreşçisi: Raven
RPG Karakteri: Adam "Hangman" Page
Rep Puanı: 158943
Rep Derecesi: LeonardoAraujo isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 158943

Dün takibi yarım bırakmıştım. Kapanışta Janela's Spring Break olayını sevdim. Böyle özel haftalık şovlar görmüyoruz pek fazla. Yalnız, anlıyorum Jacobs ile HOT arasını açmaya çalışıyorsunuz da o duyurulan maç mevzusu gerçekten akla mantığa sığmıyor. Ne yani Janela kendi şovunda eceliyle mi yüzleşecek? Jacobs'ın duyurduğu maçı diğerlerinin bozma veya değiştirme yetkisi yok mu? Keşke biraz daha düşünülüp daha akla yatan bir şekilde işlenseydi şu senaryo. Jacobs, malzemecilikten dünya şampiyonluğuna terfi ederse bu şovda şaşırmam. Bu arada Luther Reigns de manasız yere debutundan beri çok ön planda.
LeonardoAraujo isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil