GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-12-2018, 18:27   #11
En büyük Fenerbahçe
Abhaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara'nın Dikmeni
Konular: 71
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 18079
Rep Derecesi: Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.Abhaz Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adamlar tek şovda çoğu amerikan indysinde daha çok seyirci buldular. Bilgehan'ı sev sevme son işinde başarılıydı.

Professional wrestling intellectuali biri olmasam harbi inanacağım başarılı olduklarına. Son derece vasat bir organizasyon ve sektörün boşluğundan faydalanıp özenti şovlar yapıyorlar.
imza
EN BÜYÜK FENERBAHÇE

RPG: Ariya Daivari

Dünyanın en iyi güreşçisi:
Abhaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2018, 19:05   #12
BrokeN
Reborn By Fate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 4
Favori Güreşçisi: Matt Hardy
Rep Puanı: 1529
Rep Derecesi: Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.Reborn By Fate IC kemerini kazandın.

TPW'i Gömmek için gelmedim ama birkaç şey demek istiyorum.
1.Turkish Power Wrestling'ten daha iyi bir isim bulamadın mı cidden Bilgehan.
2.Tanıtım videolarında ön planda olan neden hep Bilgehan. TWP'nin introsunu bir açıp bakıyım dedim tek kelime ile Cringe. Bide sonlara doğru Bilgehan Demirle ringleri severiz diye falan bitiyor.
3.Bir kaç karşılaşmaya bakıyım dedim. Güreşçilere hiç lafım yok işlerini iyi yapıyorlar ama ring kalitesi berbat en ufak darbede deprem efekti oluşuyor ringte. İplerin gerginliği falan yok kalitesiz malzemeden mi artık bilmiyorum ipler halay çekiyor. En ufak atlama zıplama da ring göçüyor. Ringin altına minder yerine çift kat yastık mı koydunuz.

4.Şu maçı ve promoyu izledim fikir sahibi olmak için yorum bile yapmıyorum yani şuna.

Çabalarına saygı duyuyorum ama olmuyor. Umarım ilerleyen zamanlarda düzelir.
imza

Konu Reborn By Fate tarafından (06-12-2018 Saat 19:41 ) değiştirilmiştir.
Reborn By Fate isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2018, 19:18   #13
Kayıtlı Kullanıcı
The Small Dog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 75
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 6864
Rep Derecesi: The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.The Small Dog Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Reborn By Fate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
TPW'i Gömmek için gelmedim ama bir kaç bir şey demek istiyorum.
1.Turkish Power Wrestling'ten daha iyi bir isim bulamadın mı cidden Bilgehan.
2.Tanıtım videolarında ön planda olan neden hep Bilgehan. TWP'nin introsunu bir açıp bakıyım dedim tek kelime ile Cringe. Bide sonlara doğru Bilgehan Demirle ringleri severiz diye falan bitiyor.
3.Bir kaç karşılaşmaya bakıyım dedim. Güreşçilere hiç lafım yok işlerini iyi yapıyorlar ama ring kalitesi berbat en ufak darbede deprem efekti oluşuyor ringte. İplerin gerginliği falan yok kalitesiz malzemeden mi artık bilmiyorum ipler halay çekiyor. En ufak atlama zıplama da ring göçüyor. Ringin altına minder yerine çift kat yastık mı koydunuz.

4.Şu maçı ve promoyu izledim fikir sahibi olmak için yorum bile yapmıyorum yani şuna.

Çabalarına saygı duyuyorum ama olmuyor. Umarım ilerleyen zamanlarda düzelir.
Tamamen ego ve kolpacılık.
Bana Bilgehan Demir dersen sana Kolpaçino derim.
Adam kendine TPW Chairman diyor ya.😀
Daha ilk saniyeden patladı lakap dahi çalıntı.😀
imza
The Small Dog isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 17:55   #14
Işıklı Undertaker
Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Öyle bir yer de işte
Konular: 70
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 4709
Rep Derecesi: Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.

Bir zamanlar şu şirkete de laf sayardım da sonradan anladım değerini. WWE, Türkiye ile bağlarını keseli çok oldu. Bizim de WWE gibi ilgi çekici etkinliklerimiz yok. Şu işe az daha emek verilse, haftalık olarak yayınlansa ben izlerim.
imza
GÖRÜLECEK BİR ŞEY YOK!
Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 17:59   #15
AleminHızlıDelikanlısı
Dovahkiin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Orman Kaçkını
Konular: 55
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 10271
Rep Derecesi: Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Dovahkiin WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Abi fragmana saçma diyorsunuz ama adamlar daha bir tane şov yaptılar onda da yapabileceklerinin en iyisini ortaya koydular. Maçlar kaliteliydi. Sonraki şovun fragmanına da tabi ki önceki şovun görüntülerini koyacaklar neyini beğenmediniz anlamıyorum.
imza

Taleplerimi bildirmeye geldim...
Neden benimle savaşmak istiyorsun? Seninle hiç bir sorunumuz yok.
Seni ilgilendirmez. Savaşmaya hazırlan.
Seni ezeceğim yüzsüz köpek!
127 askerin onların 114 askerine karşı savaşa hazır.

Sen büyük bir komutansın seni hep görmek istemiştim.

Teslim olun yada ölün! Seçim sizin...

Evet, UNRECİGNOZED TOKEN. Seni dinliyorum.

İyi günler efendim nasıl yardımcı olabilirim?
Sanırım şimdi gitsem iyi olur.

Turnuvadaki başarımı size adamak isterim leydim.

Dovahkiin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-12-2018, 18:43   #16
المهراجا
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 7097
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 191121
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bunlar güzel işler devamını bekliyoruz.
imza

And, forget about the looks, what about the money, huh? What about the money?! You scrimp and you save, you work yourselves half to death, and still, you can't afford what you really want? "That's not fair!" It's not fair that some people are rich, and you're not! "That's not fair!" And you know, you have to face the facts, that the vast majority of you are just born with inferior DNA. And you say "It's not fair I'm born with inferior DNA!" But you feel sorry for yourselves, you wallow in your self-pity, and then you have to face the facts, that life is not fair. And some of you, a select few, you might as well go ahead and admit it, you might as well own up to the philosophy, for some of you, and that is that - Life sucks, and then you die!"

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil