GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-01-2020, 00:55   #1
2easy
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 506
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 21130
Rep Derecesi: AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21130

Standart RPG: Evim Evim Güzel Evim

THE RAGE! Daniel Bryan oldukça ciddi bir şekilde, YESlemeden ringin yolunu tutuyor. Üzerinde güreş kıyafetleri var. Daniel Bryan ringin ortasında durup biraz seyircileri süzdükten sonra bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Daniel Bryan: " Kariyerim boyunca pek çok şeyle mücadele etmek zorunda kaldım. Hedefime ulaşmak için mücadele etmek zorundaydım, bir şeyleri kanıtlamak için mücadele etmek zorundaydım, tanıdığım hiç kimsenin güreşle ilişiği olmadığı için mücadele etmek zorundaydım, ancak en son ne zaman bu kadar yoruldum? İnanın ben de hatırlamıyorum. Başımdan neler geçmedi ki? Hepiniz hatırlıyorsunuz, peri masalı gibi 6-7 yılın ardından beni yakalayan bir boyun sakatlığı… Beni emekliliğe kadar götüren bir yol olabilirdi, ancak ben yine savaştım! Yine yapmam gerekeni yaptım. Boyun sakatlığını yendim ama bir altın madalyam eksik. (Üzgün surat yapıyor) Bir gecede Evolution’u yerle bir ettim, WreslteMania 30’da tarihi yeniden yazdım ben! Ama insanlar değişebiliyor. Yaptıkları, yapacakları değişebiliyor. "

Daniel Bryan: "Güreşe dönmenin iyi bir fikir olduğuna dair hep tereddütlerim vardı. GWA’ya gelme konusunda her zaman tereddütlerim oldu. Ama benim savaşım kendimle! Şuan ne sanıyorsunuz? 38 yaşında “eski” bir superstarın gelip sizler karşısında boynu bükük bir biçimde bir şeyler sayıkladığını mı? Hayır, hayır! Ben Amerikan Ejderiyim! Ben Mucizeyim! Bu ringden her mağlubiyetle ayrılışımda biraz daha hırslanıyorum ve kendimle savaşmaya başlıyorum, yeniden, yeniden… "

Daniel Bryan: " Ben her zaman sizden birisi oldum! Her zaman sizin kavganızı ettim!.. Money In The Bank’te olanları görmeyen var mı? Pay-Per-View’dan sadece günler öncesinde bir Meksikalı geri döndü ve parasının bittiğini, artık kokain satamadığını zırvaladı. Peki ben ne yaptım? Yine sizler için güreştim! Yine, yeniden! Mücadele ettim, yapabileceğim her şeyi yaptım ve ne kazandım dersiniz? Koca bir hiç! Uğraştım, uğraştım, sonuna kadar getirdim ve sonunda ne mi oldu? (Şortunun içinden muştayı çıkarıyor) İşte bu! Hunico, çaresizsin amigo. Çünkü ikimizde biliyoruz. Sen mavi BMXinle üçüncü sınıf şovlara çıkarken benim neler yaptığımı herkes biliyor. Ve bunu yine yapacağım! Seni o şirin mavi BMXine geri bindirip buralardan yüzlerce, binlerce mil uzaklara yollayacağım, orada yine bir gece daha hayatta kalmak için başkalarını emebilirsin. (karışık tepkiler alıyor Bryan) Eğer seni bir kez daha karşımda görürsem amigo, seni ne muştan ne de “gerçeğin evi” kurtarabilecek. Çünkü bu 4 köşenin içindeysen, artık benim evimdesin. Günün sonunda Daniel Bryan’ın evinden kimleri kazıdılar biliyor musun? Randy Orton, Seth Rollins, Triple H, Batista, John Cena… ve sen Hunico, sen bu isimlerin yanına bile yaklaşamayacak 3.sınıf bir güreşçisin ama kaderin onlardan farklı olmayacak. "

Daniel Bryan: " Herkes sana güvendiğinde sen ne yaptın Hunico? Onları arkasından vurdun, tekrar ve tekrar… Bu senin için bir ritüel değil mi amigo? Hayatında bir kez bile olsun yapmadığın şeyi yap, yüzleş Hunico. Gerçeklerle yüzleş, korktuklarınla yüzleş, benimle yüzleş. Beni nerede bulacağını biliyorsun. evimde… "

Daniel Bryan mikrofonu bırakıp kollarını iki yana açıp tepkileri dinliyor bir süre. Ardından arka alanın yolunu tutuyor.
imza

Liv Morgan be kardeşim.

rpg: -
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil