GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt Dün, 22:58   #6221
#ThankYouTaker
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 383
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 394434
Rep Derecesi: demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. demonking19 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
demonking19 demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 394434

Caner'i bugün çok savundum ama haberi görünce şok geçirdim. Nazım'ı dövdüğü söyleniyor.
imza

"Daniel Bryan'ı izlemekten daha güzel bir şey varsa o da Bryan Danielson'ı izlemektir."
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 23:07   #6222
Suplex City
BeastIncarnate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 9
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 112343
Rep Derecesi: BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeastIncarnate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BeastIncarnate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BeastIncarnate BeastIncarnate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 112343

İlk gittiğim Fenerbahçe maçı 2003-2004 sezonu Adanaspor-Fenerbahçe maçı. Ama en çok aklımda kalan 2 maç var; 2016 yılındaki Manchester United maçı ve yine 2016 yılındaki Galatasaray maçı(son Kadıköy galibiyetimiz). Büyüleyici anlardı.
BeastIncarnate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 23:18   #6223
Ruthless Aggression
Castantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 28376
Rep Derecesi: Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Castantic WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Castantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Castantic Castantic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 28376

Fenerbahçe bu maçta büyük ihtimal Alanyaspor maçındaki gibi oynayacak.Geride rakibi bekleyip, topu Trabzonspora bırakarak kendi yarı sahasında dar alan baskısı uygulayacak ve kontradan gol arayacak.Tahminim 2 tarafta gol atar ve Fener maçı 1-2 veya 1-3 kazanır.
imza
There's no way back from this road.
Castantic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 23:30   #6224
Roman Empire
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bayburt
Konular: 473
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri: Baron Corbin
Rep Puanı: 765569
Rep Derecesi: Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Keremk69 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Keremk69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Keremk69 Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 765569

Her yerde yazdım buraya da yazayım. Ben açıkçası maçı kazanacağımza ihtimal dahi vermiyorum. Belki berabere bitebilir. Ha olur da takım maçı kazanır ve Beşiktaş derbisine kadar tüm maçları alır o zaman yeniden şampiyonluk şansı alevlenir ama ben ihtimal vermiyorum dediğim gibi. Erol Bulut da hiçbir türlü gitmez bu sezon. Onunla gidebileceğimiz yere kadar gidilir sene sonu da kariyerli bir yabancı hoca gelmeli. (Wenger, Jardim, Favre, Capello gibi) Planlamalar artık seneye için yapılmalı. Eğer olur da hoca giderse yerine Emre falan gelmemeli. Boşta olan Daum var en iyi tercih o olur. Ben kendi kafamda puanlama sistemi yaptım yazayım buraya da

Trabzon (d) 1 puan
Antalya 3 puan
Konya (d) 1 puan
Gençlerbirliği 3 puan
Beşiktaş (d) 0 puan
Denizli 1 puan
Malatya (d) 3 puan
Gaziantep 3 puan
Başakşehir (d) 3 puan
Kasımpaşa 3 puan
Alanya (d) 1 puan
Ankaragücü (d) 3 puan
Sivas 1 puan
Kayseri (d) 3 puan

Toplamda 51+30:81 puan. Beşiktaş ve G.Saray'a göre şampiyon da olabilir 3. veya 4. de olabilir. Ben 3.lük diye düşünüyorum.
Keremk69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil