GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 02-09-2013, 18:50   #71
Long Live Sabreism
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 1054
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 74789
Rep Derecesi: The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Wolf Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Wolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Wolf The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 74789

Aşırı yakışıklılık ve karizmadan dolayı fotoğrafımı koymuyorum.

Kanka senin Face'de ki profil fotonla buraya koyduğunda dağlar kadar fark var lan. Evrim mi geçirdin? [MENTION=2298]The Kings of Wrestler[/MENTION]
imza

#BİRLİKTEYÜKSELECEĞİZ

The Lone Wolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 18:50   #72
Death Machine
CMPunkForever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 941
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1763
Rep Derecesi: CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın.
CMPunkForever CMPunkForever isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı RebelVoice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
-

Açık konuşayım tam before-after tanımına uyan bir tipim. [MENTION=2298]The Kings of Wrestler[/MENTION] bilir. Ama o kadar üşengeçliğim tuttu ki şu an sadece bu fotoyu paylaşayım dedim.

Edit: For çekmeden olmaz [MENTION=2965]CMPunkForever[/MENTION]

Edit 2: En sağdaki kıza lütfen laf etmeyin, özel sebeplerim var . Birde, şu anda saçlarım biraz daha fazla
Breaking Bad'de ki kankama söyledim seni Jesse Pinkman'ın dublörü olarak işe alacaklar.
imza
CMPunkForever isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 18:51   #73
I need 12.5 gr weed
The Kings of Wrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: DenizLee
Konular: 236
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 230296
Rep Derecesi: The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Kings of Wrestler The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Mr. Cenation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kanka senin Face'de ki profil fotonla buraya koyduğunda dağlar kadar fark var lan. Evrim mi geçirdin? [MENTION=2298]The Kings of Wrestler[/MENTION]
Ben fakeyim kanka.:punk
imza

"To be the man, you gotta beat the man!"

http://ask.fm/TheKoW
John Frusciante...
The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 18:51   #74
Banned
Creepy Little Jerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepzone
Konular: 160
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1463
Rep Derecesi: Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın. Creepy Little Jerk Ana kadroya çağırıldın.
Creepy Little Jerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Creepy Little Jerk Creepy Little Jerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1463

Alıntı Mr. Cenation Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Şimdi forumdaki 1-2 kız gelir rahatsız eder felan dimi. Gerek yok cnronm
Creepy Little Jerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 18:51   #75
neo-gotham
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 484
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 80126
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 80126

Alıntı Mr. GTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaki ateşli kızlar görseller araması :cole:alberto:::primo:
Bunu bulacak kişiye rep verecektim,dün gece seslide 5 dakika güldük buna. Repler sana feda.
imza

i shall sing the proof that you lived

the question was never if Steen will
but how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
i am without regret i am devoid of shame
i am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 18:51   #76
Banned
We Are One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 34
Rep Derecesi: We Are One NXT'de jobbersın.
We Are One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
We Are One We Are One isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34

Ayrıca şunu da atayım da herkes umut'u gördü zaten.Fazla deşmeyelim konuyu.

http://guresturkiye.net/forum/showpo...9&postcount=71
We Are One isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 18:54   #77
Senior Member
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4822
Rep Puanı: 13459
Rep Derecesi: RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13459

Alıntı The Kings of Wrestler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Herifi bıraksan, 2 seneye Brad Pitt olur.:punk
Kanka şimdi ben hiçbir kızı senin gibi götüremiyorum ya. Benim hedefim, 2 sene içinde epey büyük evrim geçirip her kızı eve atmak olacak . O değil de yeni saç stili mi yapsam diyorum?

Alıntı CMPunkForever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Breaking Bad'de ki kankama söyledim seni Jesse Pinkman'ın dublörü olarak işe alacaklar.
Harbi lan hafif benzerlik var . Sende sıra . Ben ettim kendimi ifşa
imza

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE
"The Lady" Lacey Evans
MJF

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 18:54   #78
I need 12.5 gr weed

Nereden: DenizLee
Konular: 236
Rep Derecesi: The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Kings of Wrestler Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Kings of Wrestler The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı We Are One Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayrıca şunu da atayım da herkes umut'u gördü zaten.Fazla deşmeyelim konuyu.

http://guresturkiye.net/forum/showpo...9&postcount=71
Ah kuyruk acısı! Kimliğin ne acaba AE'ye suç atmışsın.
imza

"To be the man, you gotta beat the man!"

http://ask.fm/TheKoW
John Frusciante...
The Kings of Wrestler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 18:56   #79
Death Machine

Konular: 941
Favori Güreşçisi:
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın. CMPunkForever IC kemerini kazandın.
CMPunkForever CMPunkForever isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı RebelVoice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kanka şimdi ben hiçbir kızı senin gibi götüremiyorum ya. Benim hedefim, 2 sene içinde epey büyük evrim geçirip her kızı eve atmak olacak . O değil de yeni saç stili mi yapsam diyorum?

Harbi lan hafif benzerlik var . Sende sıra . Ben ettim kendimi ifşa
Ben atamam sonra aşık oluyorlar falan .s .s
imza
CMPunkForever isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-09-2013, 18:56   #80
ترك
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 187
Rep Puanı: 103136
Rep Derecesi: Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Last Chance Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 103136

Forumda ne tipler varmış...cnronm

imza

Ne irfandır veren ahlâka yükseklik, ne vicdandır;
Fazîlet hissi insanlarda Allah korkusundandır
Yüreklerden çekilmiş farz edilsin havfı Yezdân’ın...
Ne irfânın kalır te’sîri kat’iyyen, ne vicdânın

O cem’iyyet ki vicdânında hâkim havf-ı Yezdan’dır;
Bütün dünyâya sâhibtir, bütün akvâma sultandır
Fakat, efrâdı Allah korkusundan bî-haber millet,
Çeker, milletlerin menfûru, kıbtîler kadar zillet

İstiklâl Şairi Mehmet Akif Ersoy

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM (Eski)
Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil