GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-10-2016, 10:56   #1
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 693
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 16840
Rep Derecesi: Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.
Standart En Sevdiğiniz Tweet'ler

En Sevdiğimiz Tweet'lerin fotoğraflarını atıyoruz.
imza

Beni kral yapma al tacını soytarıların.
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2016, 11:10   #2
Code Blue

Rep Derecesi: Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.Punk City Şirketin yüzü artık sensin.

LoL'cü tayfa.
imza

Alt 01-10-2016, 11:14   #3
ScreaMy
Jasper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Sting
Rep Puanı: 250
Rep Derecesi: Jasper NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Jasper NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Jasper NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Jasper isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2016, 11:14   #4
-
Nation of Violence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 232
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 3555
Rep Derecesi: Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.Nation of Violence IC kemerini kazandın.

Good old days..
Nation of Violence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2016, 11:18   #5
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 865
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 16276
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

En Sevdiğimiz Tweet'lerin fotoğraflarını atıyoruz.
Benim de soyadım Akbel bu ne tesadüf.(Akrabam değil ve tweeti atan adamı tanımıyorum.)
imza

bir devri kapatan adam kemerleri tutuyor, onun yanındaki kalfa daha sonrasında bir devri daha kapatıyor ve o kalfanın da devri kapanınca, şirket bitme noktasına geliyor

Güreş Türkiye M.Ö. 2000'den bir Caner Önem fotosu. Kendisi ilk Eskişehir City Playboy türüdür.

RPG: James Storm
1x DOR Tag Team Title - Wolfgang
1x GTW Tag Team Title (current) -Wolfgang

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2016, 11:18   #6
Code Blue

Alıntı Lunatic Phonemenal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim de soyadım Akbel bu ne tesadüf.(Akrabam değil ve tweeti atan adamı tanımıyorum.)
Üstad bu adam Twitter Fenomen'i.
imza

Alt 01-10-2016, 11:21   #7
BAY-BAY
DankeSC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1138
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 10369
Rep Derecesi: DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DankeSC WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

imza
DankeSC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-10-2016, 11:36   #8
American Hardcore Icon
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 865
Favori Güreşçisi: Davey Richards
Rep Puanı: 16276
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.Lunatic Phenomenal Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Üstad bu adam Twitter Fenomen'i.
Hocam Twitter'ım yok.O yüzden tanımıyorum.
imza

bir devri kapatan adam kemerleri tutuyor, onun yanındaki kalfa daha sonrasında bir devri daha kapatıyor ve o kalfanın da devri kapanınca, şirket bitme noktasına geliyor

Güreş Türkiye M.Ö. 2000'den bir Caner Önem fotosu. Kendisi ilk Eskişehir City Playboy türüdür.

RPG: James Storm
1x DOR Tag Team Title - Wolfgang
1x GTW Tag Team Title (current) -Wolfgang

Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2016, 19:21   #9
Code Blue

imza

Alt 19-11-2016, 19:25   #10
Banned
The Animal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 138
Favori Güreşçisi: Batista
Rep Puanı: 1458
Rep Derecesi: The Animal Ana kadroya çağırıldın.The Animal Ana kadroya çağırıldın.The Animal Ana kadroya çağırıldın.The Animal Ana kadroya çağırıldın.The Animal Ana kadroya çağırıldın.The Animal Ana kadroya çağırıldın.The Animal Ana kadroya çağırıldın.The Animal Ana kadroya çağırıldın.The Animal Ana kadroya çağırıldın.The Animal Ana kadroya çağırıldın.

https://twitter.com/cbabdullahgul/st...rc=twsrc%5Etfw
The Animal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil