GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-10-2019, 08:05   #1
The Charismatic Enigma
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 19
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 2681
Rep Derecesi: BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın.
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BLACKHEART BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2681

Standart RPG: MCINTYRE

GALLANTRY!

''The Scottish Psychopath'' Drew McIntyre girişte beliriyor. Ağır adımlar ile ringe geliyor.

Ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor.

Drew McIntyre: Son zamanlarda pek çok şey yaşandı ve ben sessizliğimi korudum. Bunun 2 nedeni vardı. Birincisi olan bitenleri sindirmek, ikincisi ise sonrasında ne yapacağım. Düşündüm ve kararımı verdim. Bu yüzden buradayım, bazı şeyleri netleştirmek için. Bu şirkette ki geleceğim önceliğim. Ama Samoa Joe'yu da unutmadım.

Drew McIntyre: SAMOA JOE! Alçak bir hain. Kendini kusursuz güreşçi sanan bir birey. Hata yaptığı zaman kendisi dışında herkesi suçlar ve sonra onlara saldırır. Aramızda ki fark bu Joe, ben bir hata yapsam ondan ders alırım ve kendimi geliştiririm ama sen bir hata yapınca başkalarını suçluyorsun, mesela ortaklarını ve şirketi. Evet, GWA sana çok yanlış yaptı, bana da yaptı ve biz bu yüzden bir araya geldik fakat kariyerinde yanlış giden çoğu şeyin sorumlusu sensin. Bunu şimdi anlıyorum. Sorumluluk almıyorsun ve kolaya kaçıyorsun. Başkalarını suçluyorsun, onları bir takım şeyler ile itham ediyorsun ve onların cezalandırılmasını kanısına varıyorsun, sonra da onlara saldırıyorsun, arkadan. Maç kaybediyorsun, takım maçı kaybediyoruz ve bunları kaybetme sebebini bana yüklüyorsun. Matt Riddle ile olan maçını kazanacak kadar güçlü değilsin, maçı kazanman için yardım etmeye çalışıyorum yani maça karışıyorum fakat Riddle arkadan seni yakalıyor ve bana doğru itiyor, çarpışıyoruz ve ben aşağı düşüyorum. Sen arkanı dönüp rakibine odaklanman gereken yerde bana söyleniyorsun, arkanı dönünce de rakibin seni alt ediyor ve maçı kaybediyorsun. Payback Company ile çıktığımız maçta bir adamı doğru düzgün tutamıyorsun, elinden kaçırıyorsun ve Claymore ile sana vuruyorum, sen devre dışı kalıyorsun, ben iki kişi ile mücadele etmek zorunda kalıyorum. Bazen 2 veya daha fazla kişi ile mücadele etmek zorunda kalırsın ve kazanırsın, bazen kaybedersin. Ben o maçta ikisi ile baş edemedim ve kaybettik. Sen gelip beni suçluyorsun. Bunlar seni güçlü yapmıyor Joe, seni korkak yapıyor. Eğer Domination da zayıf halka arıyorsan o ben değilim, sensin. Her zaman sen oldun. Şimdi görüyorum ki Domination da ki cahil halka da sensin. Bana ihanet ediyorsun ve saldırıyorsun. Bunu bana en son yapan adama ne olduğunu hatırlıyor musun ? Adam Cole bana ihanet etti ve saldırdı, Nexus'a katıldı. Ben o günden beri Adam Cole'u ve Nexus'u parçalamayı kendime amaç edindim ve bunu başardım. Şu an hepsi darmadağın. Sen gelmeden önce de ben bunları alt edebiliyordum. Senin gelmen bir şeyi değiştirmedi. Adam Cole ve Nexus ile olanlardan ders almamışsın, o yüzden sırada sen varsın. İkimizin arasında bir maç ayarlayacaklar, bunu biliyorum ve sana söz veriyorum ki o maçta seni parçalara ayıracağım. Bana selam verdiğin güne lanet edeceksin, keşke Drew McIntyre ile hiç tanışmadım diyeceksin. Ben sözlerimi tutarım Samoa Joe. Ben intikamımı alırım.

Drew McIntyre: O pislik torbası ile işim bitince kariyerime odaklanacağım. Geçen seneden beri buradayım, bir takım şeyler başardım, doğru. Pek çok önemli şeye imza attım, bu da doğru. Fakat GWA de istediğim gibi bir sene geçiremedim. Bu sene bunu değiştireceğim. Wrestle Kingdom şovu sonrası düşünmek için çok zamanım oldu. Uzun süredir intikam peşindeydim, sonrasında ise takım olaylarına daldım ve en son şirketin kontrolü için bir mücadeleye girdim. Fakat eninde sonunda yoluma yalnız devam etmek istiyordum. Sırtıma saplanan bıçak sayesinde yine tek tabanca takılıyorum ve bir kez daha intikam safhasına geçtim. Bir intikam hikayesini daha başarıyla sonlandırdıktan sonra kendi kariyerime önem verdiğim kısma geçeceğim. Geçen sene yapamadığım şeyler oldu, bu şirketin tepesinde olmak istiyordum, GWA veya World Heavyweight Şampiyonu olmak istiyordum ve neredeyse bunu başarıyordum ama olmadı, bu sene olacak. Bu konuda kararlıyım. Bunun için uğraşacağım. Patrick Allen'ın yanında durdum ve ona bu şirkette ki amacını gerçekleştirmesinde yardımcı oldum. Patrick Allen'ın da bana yardımcı olacağını düşünüyorum. Beraber bir sürü şey başardık, bu şirketi bir zalimin elinden kurtardık ve bizim şirketimiz dedik. Umarım zamanı geldiğinde benim için bir yol açar. GWA Şampiyonluğuna veya World Heavyweight Şampiyonluğuna... Bunu yapabileceğimi biliyorum. Eğer bu şampiyonluklardan biri için bir fırsat elde edersem başaracağımdan eminim. Bu şampiyonlukları taşıyabilirim, bundan da eminim. Sadece zaman meselesi. Gelecek geliyor, sandığınızdan daha da hızlı geliyor.

Bu gelecek bir isim ile beraber geliyor, DREW MCINTYRE!

Drew McIntyre mikrofonu bırakıyor ve Gallantry eşliğinde arka alana gidiyor.
imza

RPG: Drew McIntyre

1x GWA Tag Team Champion w/ Samoa Joe (39 days)
BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil