GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-09-2019, 21:51   #11
Cryosleep
Dustbowl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 24
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 1901
Rep Derecesi: Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın. Dustbowl IC kemerini kazandın.
Dustbowl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Dustbowl Dustbowl isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1901

Bir de IMAX olursa var ya o zaman bakıp bakıp...
imza
Değerli kardeşlerim, lütfen foruma girdiğiniz zaman o kibir ve egonuzu bir yere koyun. Kimse sizi çekmek zorunda değil.

P U N K ''D A N E R'' C I T Y
Dustbowl isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2019, 17:49   #12
Kayıtlı Kullanıcı
Johnkorey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 89
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 24794
Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Johnkorey Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

imza

Kein Gott zeigt sich, der Himmel färbt sich rot

Johnkorey isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2019, 23:47   #13
ROX Dragons
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ROX Dragons
Konular: 73
Rep Puanı: 238273
Rep Derecesi: UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. UltimateOpportunist Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
UltimateOpportunist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
UltimateOpportunist UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 238273

Az önce konserden çıktım. Papa Het inanılmaz karizmaydı, şarkıların büyük çoğunluğunu da harika çaldılar, tebrik ediyorum kendilerini. Yalnız Setlist'i çok beğenmedim, koskoca MoP'dan 1, AJFA'dan 1, RtL'den 2 şarkı koymuşlar koya koya. Kill 'Em All da tek şarkıydı keza. Valla For Whom The Bell Tolls yerine Creeping Death, Ride the Lightning, Fight Fire with Fire üçlüsünden birisini, Anesthesia yerine Jump in the Fire, Seek and Destroy ikilisinden birisini, MoP'dan da ekstra Orion'u net koyardım abi. Orion, To Live Is To Die varken neden Anesthesia? Tamam saygıdan To Live Is To Die'ı çalmıyorlar anladık da Orion'u bari çalsaydınız be. Confusion yerine de neden Now That We're Dead veyahut Dream No More değil mesela? Seçimlerin çok yanlış olduğunu düşünüyorum, keza Fade To Black'i de çalmadılar. The Unforgiven III, The Day That Never Comes ve Halo On Fire'ı çalmalarına aşırı sevindim ama The Unforgiven III, One ile birlikte hayal kırıklığı oldu benim için. Sebebi de benim en çok beklediğim şarkıydı ve komple orkestraya çaldırmaları hoşuma gitmedi, özellikle Kirk'ün en duygusal solosu Unforgiven III de benim için, onu da orkestra çaldı keza. One ise sonlara doğru The Day That Never Comes'a bağladı resmen, bir ara solosunu vs. o sandım. Onun dışında benim için son albümün şarkıları arasında geri planda kalan Confusion'u çalmaları hoşuma gitmemişti ama inanılmaz iyi çaldılar ya, James'in vokali de en iyi bu şarkıdaydı ama yine de yerine Dream No More veya Now That We're Dead beklerdim, özellikle Dream No More'u çünkü Papa Het'in son albümde en çok sevdiği şarkı Dream No More. Wherever I May Roam, Confusion, Moth Into Flame, Master of Puppets, The Call of Ktulu ve Enter Sandman'i inanılmaz iyi çaldılar.
UltimateOpportunist isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2019, 00:58   #14
Know Your Damn Role
Nutshell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bodrum
Konular: 11
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
Rep Puanı: 1069
Rep Derecesi: Nutshell Ana kadroya çağırıldın. Nutshell Ana kadroya çağırıldın. Nutshell Ana kadroya çağırıldın. Nutshell Ana kadroya çağırıldın. Nutshell Ana kadroya çağırıldın. Nutshell Ana kadroya çağırıldın. Nutshell Ana kadroya çağırıldın. Nutshell Ana kadroya çağırıldın.
Nutshell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nutshell Nutshell isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1069

Setlist benim için de hayal kırıklığıydı.Bu yüzden gidip sinemada izlemedim.Hem çalınması gereken o kadar parça varken(Fixxxer vb.) gidip yine S&M’de çalınan parçaları tekrar çalmaları hem de yeni secimlerin tatmin edici olmaması butun hevesimi kaçırdı benim.Keşke biraz saha üstüne düşselerdi bu konserin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
imza
LET ME IN
Nutshell isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-10-2019, 08:14   #15
Kayıtlı Kullanıcı

Rep Derecesi: Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Johnkorey WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Lars'ın Türkiye dediği zaman salondan gelen tepki... Abi şarkılarda bu kadar çoşkulu olsaydınız keşke. En sevdiğim Metallica şarkılarının ikinci kısma yığılmış olması dengesiz olmuş bence. ( The Memory Remains hariç.) Gittiğim sinema bugün de seans koymuş. Setlist tatmin etmese de tekrar gidilebilecek kadar güzeldi bence.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza

Alt 13-10-2019, 18:15   #16
Kayıtlı Kullanıcı

Sadece 79 salonda gösterime girmiş. Cuma günü itibariyle izleyici sayısı 7.619 olmuş.

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza

Seçenekler Arama
Stil