GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-05-2019, 17:21   #1
The Devil beating Jesus
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5442
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 78706

Standart Kurt Angle: "WrestleMania'da Baron Corbin'le Karşılaşmam Beni Çok Üzdü"

Geçtiğimiz günlerde WrestlingInc.com'dan Andy Malnoske ile röportaj gerçekleştiren Kurt Angle, WrestleMania 35'te Baron Corbin ile karşılaşmasının kendini çok üzdüğünü ve hayranlarının yetkililerinin bu kararını beğenmediğini söylemiş.

İşte konuyla ilgili Kurt Angle'ın açıklamaları:

"Bunun umduğum gibi bir maç olduğunu sanmıyorum, bunun beni çok üzdüğünü söyleyebilirim. Ancak yetkililere göre olması gereken maç buydu diye düşünüyorum. Çünkü Baron Corbin ve ben yaklaşık bir yıldır aynı senaryonun içerisinde yer aldık ve birbirimizi yedik. WrestleMania 35'te emekli olmak istediğime karar verdim, bu yüzden Vince McMahon'ı devreye soktum. O ne yaptı? Bana Baron Corbin'i rakip olarak layık gördü. Ben ise daha farklı rakiplerle karşılaşmak istiyordum. Emeklilik maçımın John Cena gibi, AJ Styles gibi ya da bu isimleri aratmayacak başka kaliteli isimlerle olmasını isterdim. Ancak bundan dolayı gerçekten kimse benim gözümde suçlu değil, emekliliğimden önce sadece Baron Corbin ile çok vakit geçirdim, aynı senaryolarda yer aldım ve doğal olarak Vince McMahon beni onunla karşılaştırmayı uygun gördü bu yüzden bunun doğru bir karar olduğunu da söyleyebilirim."

Kurt Angle ayrıca bir daha güreşmekle ilgili planlar yapmadığıyla ilgili de konuşmuş.

Bu konuyla ilgili de kendisini şunları söylemiş:

"Tekrar güreşmeyi planlamıyorum. Bir şey olursa, belki oğlum Jason Jordan geri döner ve onunla takım olarak maçlara çıkmamı ister, işte o zaman belki ringlere geri döner ve onunla takım olurum, o da belki. Ancak genel olarak şu an kendimi iyi hissediyorum. Vücudum son 20 yıldır canavar gibi. Şimdi nasıl hissettiğimi ve güreş sonrası yaşam kalitesine sahip olmak istediğimi biliyorum. Çocuklarımla oynayabilmek ve onları ellerinden tutup gezdirmek istiyorum. Artık 50 yaşında birisiyim, yaklaşık 35-40 yıldır amatör/profesyonel güreş işiyle uğraşıyorum. Artık emekliye ayrılmanın zamanı gelmişti diyebilirim."

Kaynak
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2019, 17:22   #2
Banned
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sine Qua Non
Konular: 8935
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 582284
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 582284

Hadi dayı hadi SSK kuyruğuna. Corbin belli aralıklarla yardımda bulunur umarım bu amcamıza. Büyüklük, abilik bunu gerektirir.
The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2019, 17:28   #3
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

Alıntı Quiet Riot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
belki oğlum Jason Jordan geri döner
Kurt Abi biz unuttuk çoktan senaryoyu sen de unutsan mı artık.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2019, 17:29   #4
RIHO Two Belts
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Trabzon
Konular: 379
Favori Güreşçisi: Riho
Rep Puanı: 86687
Rep Derecesi: OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OhMyMind Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OhMyMind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OhMyMind OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 86687

Corbin gibi vasıfsız bir yük ile emeklilik maçına çıkmanın vermiş olduğu hüsran seni ayrı bizi ayrı yaraladı. Çok daha iyisini hak ediyordu bu adam.
imza

OhMyMind isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2019, 17:34   #5
#FALCAO45GOLAT
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 10
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 174441
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 174441

Ben olsam maça bile çıkmazdım, adam haklı. Kurt Angle diyoruz yani burda, Triple H falan değil. Hunter ahlaksızına gerçi Corbin de fazla. Sin Cara ya da Gillberg falan olmalı.
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil