GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-05-2019, 16:22   #1
ᴛʜᴇ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ's ᴄʜᴀᴍᴘ
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 5425
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 78706
Rep Derecesi: Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Quiet Riot Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Quiet Riot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Quiet Riot Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 78706

Standart George Mizanin: "WrestleMania 35'te Kaburgalarımı Kırdım"

Geçtiğimiz günlerde Jobbing Out podcast programında konuşan WWE yıldızlarından The Miz'in babası George Mizanin, WrestleMania 35'te talihsiz bir sakatlanma yaşayarak kaburgalarını kırdığını söylemiş.

George Mizanin: "WrestleMania gibi önemli bir şovda ring içerisinde birileriyle bir takım şeyler yapabilmek gerçekten inanılmazmış ben bunu anladım. Shane McMahon beni gaza getirmişti... Ringe girmemem gerektiğini biliyordum ancak Shane beni gaza getirip bana şöyle demişti, ‘Ne olursa olsun ama ne olursa olsun, beni takip et ve gözlerini benden ayırma’ böyle dedi ve beni ringe çağırdı. Ben de bu sırada, ‘Neler oluyor? Ringe girmemeliyim’ diye tereddüt içerisindeydim. Ancak kendimi bir anda ring içerisinde buldum ve Shane diziyle bana çok kötü vurmuştu... O an kendimi bir kötü hissettim meğerse kaburgalarımı kırmışım. Ancak ben de onun gözünü morarttım ve sanırım Michael da [The Miz] onun kafasına aynı gün üç zımba dikişi attırdı. İşte böyle. Uzun lafın kısası, o gün WrestleMania'dan çok daha fazlasını yaşadım. Her zaman şunu der, şunu konuşurum: WrestleMania, güreşin Super Bowl'udur ve her zaman da öyle kalacaktır."

Kaynak
imza

https://www.youtube.com/watch?v=aIk6dK0iKso
𝐼 𝒽𝒶𝓉𝑒𝒹 𝑒𝓋𝑒𝓇𝓎 𝓂𝒾𝓃𝓊𝓉𝑒 𝑜𝒻 𝓉𝓇𝒶𝒾𝓃𝒾𝓃𝑔, 𝒷𝓊𝓉 𝐼 𝓈𝒶𝒾𝒹, '𝒟𝑜𝓃'𝓉 𝓆𝓊𝒾𝓉. 𝒮𝓊𝒻𝒻𝑒𝓇 𝓃𝑜𝓌 𝒶𝓃𝒹 𝓁𝒾𝓋𝑒 𝓉𝒽𝑒 𝓇𝑒𝓈𝓉 𝑜𝒻 𝓎𝑜𝓊𝓇 𝓁𝒾𝒻𝑒 𝒶𝓈 𝒶 𝒸𝒽𝒶𝓂𝓅𝒾𝑜𝓃.'

— 𝓜𝓾𝓱𝓪𝓶𝓶𝓪𝓭 𝓐𝓵𝓲 ♛
Quiet Riot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2019, 16:47   #2
Instant Classic
Christian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 183
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 9971
Rep Derecesi: Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın. Christian Royal Rumble maçını kazandın.
Christian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Christian Christian isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9971

Kaburgalarını sen değil Shane kırmış abi. Ne kadar efendi konuşuyor. Hayran kaldım.
imza

Christian isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil