GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-08-2018, 21:01   #1
The Bad Guy
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 3006
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 342123
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 342123

Standart RPG: Drift Away

Yer: Cleveland Hopkins Havalimanı

(Elias havalimanın dışında omzunda GTW Intercontinental Şampiyonluğu kemeriyle birlikte gitarını çalmaktadır. En sonunda kamerayı fark eder ve konuşmaya başlar.)

Her var olan bir gün yok olmaya gelmedi. 7 senelik bir serüvenin ardından GTW da sona erdi işte. Ben Elias GTW’nun son Intercontinental Şampiyonu oldum. Bu kimilerine göre bir şans kimilerine göre de bir şansızlık. Genel olarak bu durumu değerlendireceksem artık ıstırabın sona erdi GTW! Istırabın sona erdi. Spot ışıklarının altında her hafta yorgun ruhlar çarpışıyorlardı. Gün geçtikçe tükenen bedenler. Artık ıstırap sona erdi. Görüyorsunuz koskoca GTW’nun bile sonu geldi. Üstelik bunu şirketin demirbaş isimleri gerçekleştirdi. Tıpkı Fransız Devrimi’nden sonra Napolyon’un Fransa’nın başına geçmesi gibi değil mi? Dünyadaki her devrimin sonu böyle midir peki? Her devrim bir gün kendi sonunu mu getirir? Sözün özü GTW artık sona erdi. Güreş benim için tamamen sona erdi. Artık dünyanın dört bir yanını daha özgür bir şekilde dolaşabileceğim. Patronlarım, yöneticilerim ve iş arkadaşlarım olmayacak. Yalnızca kendimden sorumlu olacağım. Sanki zincirlerim kırılmış gibi hissediyorum. Zaten kendimi buna en başından bu yana hazırlamıştım. Yüreğimi buzla soğutmuştum. Fakat o gece sona erdiğinde sanki yüreğimdeki buz erimişti. Yüreğim sızlamıştı. Belki de kendimi kandırdım. Bilmiyorum, duygularım inanılmaz karışık. 7 koca sene ve 7 koca senenin sonunda son Kıtalararası Şampiyonu olan bir Elias. Büyük bir dram bu. Bir yandan özgürlüğüm damarlarımda hissederken öte yandan üzüntü duyuyorum. GTW ve profesyonel güreş benim bir tutku hatta tutkudan da öte onun tutsağıydım. Şimdi ise benden bir parça koparılmış gibi hissediyorum. Bundan sonra yeni bir hayatım olacak. Bu hayata alışmak elbet kolay olmayacak ama alışacağız. İnsanlık nerelere alışmıyor ki? GTW yaratıcıları tarafından bitirildi ve profesyonel güreş öldü. Birçok insan dağıldı. Kısacası her şey bitti ve bu gerçeği tanrı bile değiştiremez artık.

Şu anda Hopkins Havalimanındayım. Birkaç saat sonra müziğin kalbine Viyana’ya uçacağım. Bu bir ayrılık ve ayrılık mesajımı da vermeliyim öyle değil mi? Endişelenmeyin son konserimi de vereceğim. Önce bu işi halletmeliyim. En başından bu yana geldiğim noktaya tekrardan geleceğim. BİTTİ. GTW sanatıma ve ruhsal mücadeleme ayrı bir soluk getirdi. Bu zamana kadar birçok insanla mücadele ettim ama en büyük çekişmem kendimle olan çekişmem oldu. Her hafta kendimle yarıştım. Bazen kendime çok yüklendim ve bu ters tepti. En olmayacak mağlubiyetleri aldım. Kötü hislere de kapıldım. Hayatımın en ilginç deneyimlerini yaşadım. Fakat dediğim gibi bitti. Bu gerçeği değiştiremeyiz. Geriye güzel hatıralar kaldı. Kötü hislere kapılmıştım ama WrestleMania sona erdiğinde kötü hislerimden de eser kalmamıştı.

Sözümde duracağım. Ne diyorsam o. Dünyanın dört bir yanını müzisyen Elias olarak gezeceğim. Fakat GTW Superstarı Elias olarak yapacak hiçbir şeyim kalmadı. Belki de onun mirasını Kıtalararası kemerini taşıyarak temsil edebilirim. Daha ötesini gerçekleştirebilmem artık mümkün değil.

Hoşça kal GTW Evreni! Her şey için teşekkür ederim. Artık son şarkımızı söyleyebiliriz. Fakat öncesinde sormam gereken bir soru var.

WHO WANTS TO WALK WITH ELIAS!

(Hiçbir ses gelmiyor. Fakat Elias bir arena dolusu “Walk Wıth Elias!” haykırışını işitmişcesine gülümsüyor ve gitarını çalmaya başlıyor.)

(Şarkı devam ederken kameramız gökyüzünü göstermeye başlıyor. Gökyüzünde uçuşan bir kuş tüyünü görüyoruz ve Elias’ın son performansı burada sona eriyor…)
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil