GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-10-2019, 17:02   #71
king of the stepstones
placebo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Driftmark
Konular: 6
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 5649
Rep Derecesi: placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın.
placebo placebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sorunu 2012 senesinde rapper John Cena oynarken de yaşıyordum. Karakterim sokak ağzıyla konuşan biri olduğu için rakiplerimin de kendi rollerini bırakıp bana ayak uydurmasını sevmiyorum açıkçası. 2012'de Sheamus'un ana avrat küfür ettiği promoda mesela, ceza yemiştik. Herkes kendi karakterini oynasa daha güzel olur.
Küfür etmemeye özen gösteririm normalde promolarımda çünkü Reigns badass bir karakter olsa bile tam olarak sokağı yansıtan birisi değil. Fakat kafası demir sopayla patlamış, aldığı kemeri 5 dakika tutabilmiş ve üstüne aynı gün hastanelik olmuş bir adamın nefret dolu olması ve küfür etmesi çok doğal bir durum olmalı, ayak uydurmalık bir durum yok.

Ki iki isim de badass olarak nitelendirilebilecek karakterler. Bazı benzerliklerin olması kaçınılmaz bir durum. Fakat Moxley’nin 2 kelimesinden biri küfürken Reigns karakteri daha çok intikam hırsıyla dolmuş bir adamı yansıtıyor pek benzerlik göremedim açıkçası.
imza

rpg: roman reigns
hardcore champion (x2 and current)

Konu placebo tarafından (30-10-2019 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.
placebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2019, 17:11   #72
#TeamPunk
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 478
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 315080
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Karakterimin gelişiminden memnunum. Özellikle TNB döneminde takip ve promo konusunda fazlasıyla geliştiğimi hissedebiliyorum. Karakterimin daha fazla görünmesiyle kendimi daha fazla gelişebileceğimi hissediyorum.
imza
Patron Çıldırdı! İnceleme Dönemi

YÜCE ORTAKLIK

PUNK TAYFA & MYSTERIO TAYFA

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019
Haftanın Parlayan Üyesi 22.09.2019
35.Etkinlik Haftası Parlayan Üyesi 24.11.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
Ekim 2019 en çok mesaj yazan üye
Kasım 2019 en çok mesaj yazan üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
El Yazısı Yarışması İkincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Makale ve Kompozisyon Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
34. Etkinlik Haftası
SummerSlam El Yazısı Yarışması Dördüncüsü
35.Etkinlik Haftası
Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
Makale ve Kompozisyon Yarışması Birincisi
Be A Booker Yarışması Birincisi
SS Maç Kartı Sırası Tahmin Yarışması Birincisi
WG Maç Kartı Sırası Tahmin Yarışması İkincisi
Ben Kimim Yarışması Birincisi

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG Karakter
"The Mezarcı" Rey Mysterio
Başarılar
Miz&Steiner Takımını Bitrmek
Divine Union'u Bitirmek

Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2019, 18:56   #73
mOx
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 257
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 116594
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı placebo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Küfür etmemeye özen gösteririm normalde promolarımda çünkü Reigns badass bir karakter olsa bile tam olarak sokağı yansıtan birisi değil. Fakat kafası demir sopayla patlamış, aldığı kemeri 5 dakika tutabilmiş ve üstüne aynı gün hastanelik olmuş bir adamın nefret dolu olması ve küfür etmesi çok doğal bir durum olmalı, ayak uydurmalık bir durum yok.

Ki iki isim de badass olarak nitelendirilebilecek karakterler. Bazı benzerliklerin olması kaçınılmaz bir durum. Fakat Moxley’nin 2 kelimesinden biri küfürken Reigns karakteri daha çok intikam hırsıyla dolmuş bir adamı yansıtıyor pek benzerlik göremedim açıkçası.
Bu problemi seni eleştirmek için dillendirmiyorum. Çünkü zamanında dillendirmediğim için başım yandı. Moxley sık sık küfür kullandığı için karşısındaki insan savunma içgüdüsüyle vitesi arttırıyor. Dediğim gibi daha önce John Cena oynarken de yaşadığım bir sıkıntı bu. Roman Reigns küfür etmeyen bir karakter değil ama şovlarda da dahil olmak üzere fazla küfrediyor. Trash talk'ı anlarım ama küfür Roman'ın işi değil. Şartlar, feudun durumuna göre artış gösterebilir. Biliyorum ama son promoda aşırıya kaçıldı. Mox alttan alan bir karakter değil. Karşıdaki küfredince o da haliyle küfreder. Etmezse karakteri zedelenecek. Sonsuz ve seviyesiz bir küfür döngüsü içine sokmak istemediğim için dillendiriyorum bunu. Sadece sana özel değil. Çünkü biliyorum ki, ileride yine aynı problemle karşılaşacağım.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2019, 19:12   #74
king of the stepstones

Nereden: Driftmark
Konular: 6
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Derecesi: placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın. placebo Royal Rumble maçını kazandın.
placebo placebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu problemi seni eleştirmek için dillendirmiyorum. Çünkü zamanında dillendirmediğim için başım yandı. Moxley sık sık küfür kullandığı için karşısındaki insan savunma içgüdüsüyle vitesi arttırıyor. Dediğim gibi daha önce John Cena oynarken de yaşadığım bir sıkıntı bu. Roman Reigns küfür etmeyen bir karakter değil ama şovlarda da dahil olmak üzere fazla küfrediyor. Trash talk'ı anlarım ama küfür Roman'ın işi değil. Şartlar, feudun durumuna göre artış gösterebilir. Biliyorum ama son promoda aşırıya kaçıldı. Mox alttan alan bir karakter değil. Karşıdaki küfredince o da haliyle küfreder. Etmezse karakteri zedelenecek. Sonsuz ve seviyesiz bir küfür döngüsü içine sokmak istemediğim için dillendiriyorum bunu. Sadece sana özel değil. Çünkü biliyorum ki, ileride yine aynı problemle karşılaşacağım.
Anlıyorum ben de muhalefet olma amaçlı demedim yanlış anlaşılmasın. Aşırı küfür bence başlı başına zaten oyunu yapmacıklaştıran ve bireysel yetenekleri biraz arka plana iten bir durum. Eski karakterinde de yaşadığından dolayı endişeni anlayabiliyorum fakat şuan içinde olduğumuz rekabette belki şovdaki son hastane segmenti dışında çok abes kaçmadığını düşünüyorum.
imza

rpg: roman reigns
hardcore champion (x2 and current)
placebo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2019, 19:45   #75
mOx

Konular: 257
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı placebo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Anlıyorum ben de muhalefet olma amaçlı demedim yanlış anlaşılmasın. Aşırı küfür bence başlı başına zaten oyunu yapmacıklaştıran ve bireysel yetenekleri biraz arka plana iten bir durum. Eski karakterinde de yaşadığından dolayı endişeni anlayabiliyorum fakat şuan içinde olduğumuz rekabette belki şovdaki son hastane segmenti dışında çok abes kaçmadığını düşünüyorum.
Herkesin aynı olay karşısındaki tepkisi farklı. Sen hastane olaylarıyla bunu yapabileceğini düşünüyor olabilirsin tabii. Bu işin göreceli kısmı. Problem yok. Oyna devam.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2019, 22:34   #76
#TeamPunk

Nereden: Trabzon
Konular: 478
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Mezarcı karakterine geçiş sürecim aslında çalkantılıydı ve asıl orijinal fikrim bu değildi. O sıralar Bullet Club'ın giriş müziğine takmıştım. 1 saatlik versiyon açıp dinliyordum o derece. Ve ilk önce o sıralar RPG'ye yeni gelen Payback Company takımıyla beraber bir Bullet Club oluşturmak gibi bir planım vardı ve Müdüriyete bununla ilgili senaryo talebinde bulunmuştum (tabii ki de senaryo talebinin alınmadığını bilmiyordum) ardından gimmick talebini unutarak mermi ağırlıklı promolar kesmeye başladım. Bir süre sonra bu promolara mezarlarda girmeye başladı. Ve bu sırada gimmick talebinde bulundum promoları göstererek. Ama promolar tam olarak anlaşılamadığından ki bayağı kötü bir promo yazarıyım. Buna rağmen DoctorMK'nın beğendiği bir promom var. Müdüriyet de haklı olarak anlamadı bu adamın amacı nedir diye. Sonra döndük dolaştık ve karakterimiz Mezarcıya dönüştü. Bir kaç aylık süreçte bu karakterr için istediğim senaryoyu asla alamadım. Oceans kemeri feudu hariç. Maçtan erken elenmiş olsam da momentumu ben almıştım feud boyu. Ember Moon iki ay boyunca sürekli önüme atıldı. Yendim. Karakter değişip geldi. Hastanelik ettim ve son şovda hiçbir şey olmamış gibi yine peşime düştü. Tam mometum alıyorum derken hep önüm kesildi. Ha buna rağmen ben karakterden memnundum. Ama ekibinde bu süreçten sonra karakterle ilgili büyük bir plan ortaya koyamayacağını düşündüğümden hemde çoğu uzman oyuncunun gözünede tuhaf geldiğinden artık bu karakterin ilerleyemeyeceğini anladım. Ekip eğer talebimi kabul ederse Rey Mysterio yolun başına dönüyor. Her şeye baştan başlayıp yolunu yeniden çizmeye. Eğer ki ekip bu karakter için yukarıya yönelik bir düşüncesi varsa zaten talebimi reddeder. Bu süreçte Mezarcıyı destekleyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Yolun sonu.
imza
Patron Çıldırdı! İnceleme Dönemi

YÜCE ORTAKLIK

PUNK TAYFA & MYSTERIO TAYFA

GTR OYUN Kanalının Kurucusu

Forum Başarılarım
Haftanın Parlayan Üyesi 21.04.2019
Haftanın Parlayan Üyesi 22.09.2019
35.Etkinlik Haftası Parlayan Üyesi 24.11.2019

Mart 2019 en çok mesaj yazan 4.üye
Ekim 2019 en çok mesaj yazan üye
Kasım 2019 en çok mesaj yazan üye
33.Etkinlik Haftası
Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
Feud İnceleme Yarışması Birincisi
Be A Booker Yarışması İkincisi
Profil Dizayn Yarışması İkincisi
Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
34. Etkinlik Haftası
SummerSlam El Yazısı Yarışması Dördüncüsü
35.Etkinlik Haftası
Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
Makale ve Kompozisyon Yarışması Birincisi
Be A Booker Yarışması Birincisi
SS Maç Kartı Sırası Tahmin Yarışması Birincisi
WG Maç Kartı Sırası Tahmin Yarışması İkincisi
Ben Kimim Yarışması Birincisi

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG Karakter
"The Mezarcı" Rey Mysterio
Başarılar
Miz&Steiner Takımını Bitrmek
Divine Union'u Bitirmek

Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 21:34   #77
dolandırıcılar kralı
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 1017
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 253676
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 253676

Silas Young için bir ara aşağıdaki gibi bir şey yapmıştım. Buraya bırakayım. Nasip olmadı şu resimle promo kesmek.

imza

a d a m l a r

Fan Fiction - Kırık Hayatlar
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil