GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-07-2019, 21:17   #1
The Charismatic Enigma
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 20
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 2681
Rep Derecesi: BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın. BLACKHEART IC kemerini kazandın.
BLACKHEART - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BLACKHEART BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2681

Standart RPG: Kaybedenler Kulübü

Kameralar arka alanda, ekranda ise eski GWA Tag Team Şampiyonu "The Scottish Psychopath" Drew McIntyre var.

Drew McIntyre: İnkar etmeyeceğim, son birkaç hafta benim için zorlu geçti, Domination için zorlu geçti. Tag Team Şampiyonluklarını kaybettik ve o zamandan beri hiçbir şovda yer almadık. Bir nevi unutulduk, dana önce olduğu gibi. Yani çok kayıp verdik, düşündüğümüzden çok daha fazla. Fakat toparlanacağım, Domination toparlanacak. Misyonum ve vizyonum belli, bunu sürekli anlatıyorum ama sanırım bazıları beni duymuyor veya dinlemiyor. Bu çok sinir bozucu bir durum. Neredeyse 1 yıldır buradayım, buraya adım attığım gün ki konumum ile bugün geldiğim konum arasında çok az bir fark var. Böyle olmamalıydı ama oldu. Benim de bazı hatalarım oldu fakat benim gibi birisi bu konumda olmamalı. Samoa Joe için de aynı durum geçerli. Çünkü biz sisteme takıldık, daha doğrusu sistem bize takıldı. Bundan dolayı şu an istediğimiz konumda değiliz, bu yüzden Kaybedenler Kulübü üyesiyiz. Bu sistemden dolayı çok kayıp yaşadık, fakat bunun değişmesi gerekiyor çünkü an itibari ile bıçak kemiğe dayandı. Sabrım tükeniyor ve damarıma basılıyor. Burayı, bu sistemi yakıp yıkmasını da bilirim. Kendime "Scottish Psychopath" diyorum, doğrudur sert birisiyim fakat medeni bir insanım, çok vahşi bir adam değilim. Plan yapmak, bazı şeyler için doğru anı beklemek ve kesinlik, benim yolum budur. Burayı yakıp yıkmak çok zor olmaz, bana soracak olursanız ayakta zor duruyor. Yakıp yıkmak kolay ama son çare olmalı. Dediğim gibi, sert bir insanım ama o kadar da vahşi değilim. Şu ana kadar bu son dediklerimi yapmamış olabilirim ama ileride yapmayacağım anlamına gelmez. Usul erkân bilen bir insanım ama sabrım tükenmek üzere. Genel olarak öyle bir insan değilim fakat olabilirim. Bunu önümüzde ki haftalarda öğreneceğiz. Doğrusunu söylemek gerekirse gelecekte ne olur hiç tahmin edemiyorum, bu benim için bir ilk. Yaşayacağım ve göreceğim, göreceğiz. Bakalım neler olacak...

Drew McIntyre arkasını dönüyor ve oradan uzaklaşıyor, kameralar kapanıyor.
imza

RPG: Drew McIntyre

1x GWA Tag Team Champion w/ Samoa Joe (39 days)
BLACKHEART isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil