GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-06-2019, 18:50   #371
Loup À Crinière
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 662
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 39011
Rep Derecesi: The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Lucifer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nexus War hikayesi herkesi memnun edecekti.
Ekipte herkesin promo tarzını çok beğeniyordum eminim ortaya çok güzel şeyler çıkaracaktık kendi aramızda bile konuşuyorduk bunu
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
Longest World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Hardcore Champion(3Time/21Days)
Tag Team of the Year (w/Nexus)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-06-2019, 18:51   #372
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 763
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
RPG Karakteri: Samuel Shaw
Rep Puanı: 24759
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24759

Bundan sonra ne olacak?
imza

GWA - Debut:10 Temmuz 2019
Hardcore Champion(2 times)
OMG Moment Of The Year(2019)
GWA Tag Team Champion
GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-06-2019, 18:51   #373
Banned
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Detroit, Michigan
Konular: 48
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 2756
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın. The Human Buzzsaw IC kemerini kazandın.
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Human Buzzsaw The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2756

Bu şovda yer almamışım galiba. Neden yer alamadım açıklar mısınız? Ekip.
The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-06-2019, 18:52   #374
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 97033
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Tüm soruların cevapları gelecek hafta soru cevap programlarımızda!
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-06-2019, 18:53   #375
Loup À Crinière

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 662
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
RPG Karakteri: -
Rep Derecesi: The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öneriyi ortaya atan o cengaver bendim. WK main eventinde Adam Cole (c) vs Barrett vs O'Reilly olacaktı... Ama olmadı.
Ne zaman ve nasıl kaybediyordum acaba musait olduğun bir vakit seninle laflalamak isterim bir de Elias'in regin süresini geçiyor muydum? Kafama çok takiliyordu hesaplar yapıyordum
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
Longest World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Hardcore Champion(3Time/21Days)
Tag Team of the Year (w/Nexus)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-06-2019, 18:54   #376
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3744
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Puanı: 450330
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 450330

Alıntı The Vuslat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ne zaman ve nasıl kaybediyordum acaba musait olduğun bir vakit seninle laflalamak isterim bir de Elias'in regin süresini geçiyor muydum? Kafama çok takiliyordu hesaplar yapıyordum
Soru cevap konusu açılacak birkaç güne orada anlatayım. Bu arada sanırım geçecektin ama emin değilim.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-06-2019, 18:54   #377
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

Alıntı The Human Buzzsaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rumble sonrası için hazır olan tek segmentti. Düzenli olmadığı için kabasını atıyorum.

ScottSteinerGörseller-

Big Poppa Pump girişte görünüyor! Oldukça sinirli adımlarla ringe giriyor!

Scott Steiner: Bu kadarı yeter! Royal Rumble'da... Bütün maçı arka alandan seyrettim. Giriş sıramı bekledim. Ama gelmedi. Yeni gelen onca çömez girdi, haftalardır şova çıkmayan adamlar girdi, şovun başında tokatı yemiş adamlar girdi, yüreğinin boyu benim bacaklarımın arasındaki şeyin yarısı etmeyecek 30 tane adam Royal Rumble maçında mücadele etti ama ben giremedim! Bunun sorumlusunu biliyorum. Bunun sorumlusu benim. Bunu ayarlayan şerefsizi kendim yetiştirdim, bunun yolunu ona kendim gösterdim. Buraya gel ve bana arkadan saldırmakla niye yetinmediğini, niye bir de Royal Rumble şansını elimden aldığını anlat The Miz!

Steiner mikrofonu fırlatıyor. Ringde beklemeye başlıyor.

TheMizGörseller-

The Miz! Royal Rumble maçında canı çıkmıştı ama yine de burada. Girişte Steiner'a bakarken yüzünde büyük bir nefret ifadesi var. Ringe giriyor ve onun yüzünün dibine giriyor.

The Miz: Scott, Scott, Scott... Sen geri zekalı değilsin, bunu biliyorum. Bilmediğim şey şu, neden geri zekalı taklidi yapıyorsun? Bunu ben ayarlamış olabilir miyim? Maçın girişlerini ben ayarlamış olsam ilk sırada mı olurdum? Royal Rumble'dan beri düşünüyorum, anlamaya çalışıyorum ama anlamıyorum. Maça son sıradan girmem için her şey ayarlanmıştı ama bu yaşanan... Senden nefret ediyorum Scott, ringde beceriksizsin ve bana yardım eder gibi yapıp kendine yer edinmeye çalıştın. Bu yüzden yüzünü yere yapıştırdım ama konumuz Royal Rumble'sa senden daha büyük sorunlarım var. Daha büyük bir sorum var. Neden? Neden bu oldu, şirketteki kimse-

BREAKTHE WALLS DOWN!

Chris Jericho girişte görünüyor! Miz ve Steiner şaşkınlıkla ona dönüyorlar. Jericho girişte konuşmaya başlıyor.

Chris Jericho: Neden? Miz, Royal Rumble'da çok uzun kalmanı takdir ediyorum ama çok dayak yemen senin zekan için iyi sonuçlanmamış. Yoksa, bakacağın ilk yeri bilirdin. Evet Miz, ben yaptım. Johnny Mundo'ya haksız bir şekilde yenildikten sonra yapmam gerekeni yaptım. Senin binbir dalavereyle satın aldığın şirketi umursamadım, Scott'la birlikte yaptığınız hackleme işlemini umursamadım ve istediğimi yaptım. Bu arada Scott senin maça girmemeni de ben ayarladım. Çünkü Miz'in birinci sıradan girmesi bir anlam ifade ediyordu. İyi bir güreşçiydi, ringi uzun süre yorardı, ondan sonra gelenler de sonrakileri yorardı böyle böyle işime de yarardı. Sen yaramazdın. Senin 10 saniyede elenmen işime yaramazdı. Miz haklı, senin ringde kimseyle boy ölçüşecek gücün yok. Miz'inse... Miz umarım aklın başına gelmiştir. Scott Steiner'a güvenip arka yolları denemeyecek kadar iyi bir güreşçisin. Bu arada ben daha iyiyim. Ben dünyanın en iyisiyim.

Jericho arkasını dönüp girişte kayboluyor. Miz sinirle iplere vururken Steiner onu döndürüyor, yakalıyor ve Steiner Flatliner! Scott Steiner, Miz'in üzerine eğilip suratına tükürüyor! Sonrasında ringi terk ediyor!
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-06-2019, 18:56   #378
Phillip Jack Brooks

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

PPV açılış segmentlerini yazarken esinlendiğim Ensiferum'a da teşekkürler bu arada. Aylardır söylemek istemiştim.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-06-2019, 18:56   #379
Banned
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 188
Favori Güreşçisi: Luchasaurus
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 43029
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 43029

Alıntı The Human Buzzsaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Scott Steiner bir kurgu ürünü olduğunu fark etti ve GM Pro aracılığıyla bir üst boyuta geçti. Üst boyutlara geçiş yapınca bütün zaman akışı önünde berrak oldu ve geleceği blog aracılığıyla paylaşarak varoluşsal problemlerinden kurtuldu. Kurgu evreninin ötesine geçerek tanrısal bir varlık haline geldi.
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-06-2019, 18:58   #380
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 816
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: Alexander Hammerstone
Rep Puanı: 556237
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 556237

Haskins'i elemişiz sanırım Janela ile. Onun dışında RTWK dönemine baktığımda bir şey görememiştim karakterime dair. Bilgi verilme ihtimali varsa sakıncası yoksa.
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil