GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-06-2019, 18:12   #1611
ERKKKKEKKKKK
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 367
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Puanı: 52381
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Mr.Antonio Cesaro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ilja Dragunov - Mr. Antonio Cesaro.
Shaw için son şansın...
imza

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.
AND THAT'S THE BOTTOM LINE CAUSE...

ERKKKKKEEKKKK SAID SO!

RPG: John Morrison
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere, 98 gün)
Ocean's Şampiyonu (2 kere, halen (eskisi 22 gün))

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2019, 19:13   #1612
consigliere
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 1063
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 372413
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 372413

Alıntı Kaldwin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geri mi dönsek yav?

Hayaller şampiyon Jay White, hayatlar;

imza
a d a m l a r

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2019, 22:23   #1613
Brock Lesnar fanıyım
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 794
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 124590
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dwayde dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 124590

Arkadaşlar selamlar,

Bu mutlu gününüzde sizi daha mutlu kılacağını düşündüğüm ufak bir şey yazacağım.

Ekibin ifşasını “Mehmet Dinler ve Köleleri” başlığında görünce fark ettim ki son nokta bu. Yapanın derdi nedir, tasası nedir tam olarak bilmiyorum. Genel olarak kıllık gibi ama baya büyük boyutlu sanırım. Evet, birinin sırf bana gıcık olduğundan 8 kişinin tüm emeğini çöp edeceğini düşünecek kadar büyük bir egom var. Tam olarak böyle olmayabilir ama tahminim ben burada olduğum için bu yaşananların gerçekleştiği şeklinde.

RPG oynamayı seveceğimi hiç sanmazdım 2010’da eski forumda sevdim. Forum taşındığında ve yeni RPG ekibi kurulurken sırf ilk şampiyon olabilmek için kendimi ekibe dahil ettim. Bunu hiç inkar etmedim ama neticede kalemimin bu oyunda da işe yaradığını gördüm. 2012 yazında bütün ekip ve senaryolar bir anda elime kaldı. O dönem acil durum çözümü olarak Patron hesabını çıkardık ama bu arada benim ekipte olduğum da bilinirdi. Bununla ilgili bir sıkıntım yoktu, neticede en büyük yenilgileri aldığım sürece tepki çekmedim. Yıllarca ekibi yönettim, benim kahrımı çeken onlarca arkadaşım oldu. İçlerinden büyük kısmı artık beni sevmez, son derece haklılar. İçlerinden hala görüştüğüm, konuştuğum insanlar var. O da onların sorunu. Evet yıllarca ekip yönettim ama bu süreçte en çok çalışan insanlardan biri de bendim. Bunu inkar etmeyeceğim. Faydasını da çok gördüm. Bugüne kadar yazmaktan para kazanabildiysem bunda RPG yazmamın büyük payı var.

Geliyorum geçen yaza. Yıllarca RPG’de ne oluyor ne bitiyor onu bile bilmezken ekipteki bir arkadaşımdan telefon geldi. Birtakım değişiklikler ve sıkıntılar olduğunu söyledi ve geçiş sürecinde danışmanlık yapıp yapamayacağımı sordu. Birkaç hafta danışmanlık yaparım dediğim ekipten 6 ay sonra çıktım. Danışmanlık dediğim mevzunun sonu, Wrestlemania’nın sonunu internet kafeden yayınlamam oldu. İşsizlik yüzünden ağır bir depresyon geçirirken RPG’ye sarmak çok iyi geldi. Bu arada sanırım ilk defa yazdığım ve oynadığım bir senaryodan bu kadar keyif aldım. Hall Of Saviors senaryosu benim egomu tatmin etmek için yazdığım bir şey gibi görünüyor farkındayım ama yemin ediyorum öyle değil. Wrestlemania Main Event’i için aklıma gelen ilk stable tamamen farklıydı, ama eski oyuncular dönmeyi kabul etmemişti. Döndükten bir ay sonra ekipten gelen bir öneriyle HOS olayına başladık. Wrestlemania’daki maç dahil tek bir PPV maçımı ben yazmadım, genel işleyişine ben karar vermedim. Mania’da sona kalmam tamamen yazan kişinin kararıydı. Bu arada dönüşümü de Jericho ile yapmak istememiştim ancak eski sahibi, HHH’yi öyle bir noktada bırakmıştı ki alınamaz durumdaydı. Eğrisi doğrusunu buldu, kendi adıma çok eğlenceli birkaç ay geçirdim. İş bittikten sonra da çıktım, zaten tam zamanlı bir işe de girmiştim.

GWA döneminde ekibe dönüşüm yine yazarlık dışı bir pozisyonda oldu. Birkaç sorun çözülsün diye geldim, muhabbet sarınca kaldım. Uzun süre yazmadım. Jericho vs Punk senaryosunun başlangıcını ses kaydı olarak Furkan’a attığımda çok beğendi. Egom okşandı, ufak tefek yazmaya başladım. Senaryonun kalanını büyük ölçüde o planladı. Diğer senaryolarda da oylamayla belirlenen kararlara uydum, düz bookerlık yaptım. Kimse kölem değildi yani. Rumble’da başkasının karizması çizilmesin diye ana kemer maçına kendimi önerdim, 30. sıradan girme muhabbeti de sonrasında Miz senaryosu başlatabilmek içindi. Miz senaryosu kendimden ziyade Miz’in sahibinin şikayet ettiği bookingini düzeltmek için olacaktı. En azından aklımda öyle bir şey vardı. Kısmet değilmiş. Benim adımı görünce aklına direkt “Aha push alamamamın sebebi bu adammış” diyenler olduğunu tahmin etmek zor değil. Oyunculardan bugüne kadar en çok takıştığım iki ismin karakterlerini de sürekli olarak iyi maçlara yazdığımı o ifşalanan ekipte kime sorarsanız sorun kabul edecektir. Rumble tartışmalarına Bray Wyatt’ın ismini attım, ana kemer maçlarına Mark Briscoe’yu, ICC için Finn Balor’ı önerdim. Sahipleri en çok takıştığım isimler olduğu için yazıyorum. Akla bunun gelmesi bir önyargıdır ama bunu oluşturan da benim geçmişim. Yine aynı geçmiş yüzünden o ifşa eylemi “Mehmet Dinler ve köleleri” adıyla yapıldı. O yüzden de benim tümden gitmem en doğrusu olacaktır.

Yıllardır elbet kusurlarım oldu, ergenliğimin bir kısmı burada geçti çünkü. (Ergenlik sonrası da çok farklı değil gerçi) Ama hiçbir zaman koca bir ekibin haftalarını ayırdığı işi sabote edecek, emeğini yok edecek bir kötülüğe erişemedi kafam. Bu benim başıma 9 yıldır ilk defa geliyor. Bunun sebeplerinden bir tanesiysem –ki öyle düşünüyorum- buradan ayrılma zamanı da gelmiştir. Tamamen ayrılmaktan bahsediyorum. Bunca yıldır forumun en alakasız konularında bile türlü tartışmalara girdim ama RPG kısmı elimde büyüdü. Zaten kararın çıkış noktası da burada yaşananlardı o yüzden bunu buraya yazmayı istedim. Neticede ekip dışında da forumda kardeşim dediğim insanlar oldu ama RPG’de benimle birlikte çalışma sabrını gösterebilmiş herkese teşekkürler. Özellikle de 2012 yazında ekip elimize kaldığında her gün saatlerce çalıştığım Oğuzhan’a, hem aynı dönemdeki yardımı hem de geçen yazımı çok keyifli hale getirdiği için Egemen’e çok teşekkürler. Yine geçen yıl dönünce hiç tanımadığı bana ipleri bırakan ve inanılmaz rahat ettiren Süleyman’a ve yeni evrenle birlikte ayrılırken adım kadar emin olduğum şekilde benden sonra çok sağlam bir çaba ortaya koyan Furkan da sağolsun. Dördüyle de savaşa girerim. Yani herhangi bir RPG’de savaşa.

İsmini saymadığım onca isim var, hangi birini sayayım zaten. Maddi manevi ne derdim olursa olsun yanımda duran onca arkadaşım oldu. Hepsini her zaman minnetle anacağım.

Uzun oldu biliyorum. GüreşTürkiye deneyimim de uzundu. Buraya kadarmış. Son şovumu da yaptım. Hadi eyvallah.
imza
Türkçe Profesyonel Güreş Podcasti: Diskalifiyesiz Tüm Bölümler

RPG GWA: CHRIS JERICHO

RPG GTW Kariyeri

"BABANIZ" CHRIS JERICHO
  • GTW Tarihinin En İyi 7. Güreşçisi
  • GTW Hall Of Fame Üyesi
  • İlk GTW Şampiyonu
  • Dünya Ağırsıklet Şampiyonu
  • Kıtalararası Şampiyon
  • Avrupa Şampiyonu
  • GTW Takımlar Şampiyonu
  • İlk GTW Triple Crown Şampiyonu
  • Hall Of Saviors'un Yaratıcısı
  • Hardy Compound'ın Onursal Misafiri
  • Ryback'e Fikirlerini Fısıldayan Adam
  • Kofi Kingston'ın Ustası
  • GTW'nun Son Kazananı
  • GTW'yu Bitiren Adam

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2019, 22:28   #1614
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 761
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
RPG Karakteri: Samuel Shaw
Rep Puanı: 24759
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24759

Forumda 2012'de başladığım RPG kariyerimde hiç feuda girmemiş olsak da emeğine sağlık.
imza

GWA - Debut:10 Temmuz 2019
Hardcore Champion(2 times)
OMG Moment Of The Year(2019)
GWA Tag Team Champion
GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2019, 22:33   #1615
symbol of hope
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 479
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 64601
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 64601

Konuya asıl girişim yazarlık yaptığım için sızdıran arkadaşın nickini öğrenmekti,Mehmet'in yorumunu okudum.

Onun paralı kölesiyiz ya sonuçta,podcast yapıyoruz birlikte RPGde onla çalıştım ondan yazdıklarımın önemi yok. Hall of Saviors senaryosu ilk bana önerildi,şu ankinden çok daha farklı bir hikayeydi belki bir gün detaylarını yazarım. Hatta hikayenin nereye gittiğini görünce önerilen kişilerden birisi olarak girsek iyiydi dedim kendim. RPG'nin iç işleyişi her zaman çileydi,başta birisi durmadığı zaman işler hep savsaklanıyordu bu Mehmetin rpgye kaçıncı dönüşü hatırlamıyorum açıkcası. Ben yazarken dahi döndüğü vakti hatırlıyorum. RPG'nin iç yapısını görenler ne kadar yorucu bir işlem olduğunu biliyor,karşı taraftan sabır istiyoruz ancak onları da anlıyoruz.

Bu posttan alakasız,bu forumda gördüğüm en aşağı hayat formu olabilir sızdıran. O kadar insan ekipten çıktı kendi isteğiyle veya değil,hikayeleri reddedildi hatta dalga konusu oldular ama hiçbiri böyle bir şeyi yapmadı. Hepimiz vaktinde kazandık ve kaybettik,fakat hiçbirimiz bu kadar düşmemiştik.
imza

the question was never if Steen will
but how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
i am without regret i am devoid of shame
i am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2019, 22:38   #1616
alter ego
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Raven
Rep Puanı: 29616
Rep Derecesi: Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Duluth WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 29616

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar selamlar,

Bu mutlu gününüzde sizi daha mutlu kılacağını düşündüğüm ufak bir şey yazacağım.

Ekibin ifşasını “Mehmet Dinler ve Köleleri” başlığında görünce fark ettim ki son nokta bu. Yapanın derdi nedir, tasası nedir tam olarak bilmiyorum. Genel olarak kıllık gibi ama baya büyük boyutlu sanırım. Evet, birinin sırf bana gıcık olduğundan 8 kişinin tüm emeğini çöp edeceğini düşünecek kadar büyük bir egom var. Tam olarak böyle olmayabilir ama tahminim ben burada olduğum için bu yaşananların gerçekleştiği şeklinde.

RPG oynamayı seveceğimi hiç sanmazdım 2010’da eski forumda sevdim. Forum taşındığında ve yeni RPG ekibi kurulurken sırf ilk şampiyon olabilmek için kendimi ekibe dahil ettim. Bunu hiç inkar etmedim ama neticede kalemimin bu oyunda da işe yaradığını gördüm. 2012 yazında bütün ekip ve senaryolar bir anda elime kaldı. O dönem acil durum çözümü olarak Patron hesabını çıkardık ama bu arada benim ekipte olduğum da bilinirdi. Bununla ilgili bir sıkıntım yoktu, neticede en büyük yenilgileri aldığım sürece tepki çekmedim. Yıllarca ekibi yönettim, benim kahrımı çeken onlarca arkadaşım oldu. İçlerinden büyük kısmı artık beni sevmez, son derece haklılar. İçlerinden hala görüştüğüm, konuştuğum insanlar var. O da onların sorunu. Evet yıllarca ekip yönettim ama bu süreçte en çok çalışan insanlardan biri de bendim. Bunu inkar etmeyeceğim. Faydasını da çok gördüm. Bugüne kadar yazmaktan para kazanabildiysem bunda RPG yazmamın büyük payı var.

Geliyorum geçen yaza. Yıllarca RPG’de ne oluyor ne bitiyor onu bile bilmezken ekipteki bir arkadaşımdan telefon geldi. Birtakım değişiklikler ve sıkıntılar olduğunu söyledi ve geçiş sürecinde danışmanlık yapıp yapamayacağımı sordu. Birkaç hafta danışmanlık yaparım dediğim ekipten 6 ay sonra çıktım. Danışmanlık dediğim mevzunun sonu, Wrestlemania’nın sonunu internet kafeden yayınlamam oldu. İşsizlik yüzünden ağır bir depresyon geçirirken RPG’ye sarmak çok iyi geldi. Bu arada sanırım ilk defa yazdığım ve oynadığım bir senaryodan bu kadar keyif aldım. Hall Of Saviors senaryosu benim egomu tatmin etmek için yazdığım bir şey gibi görünüyor farkındayım ama yemin ediyorum öyle değil. Wrestlemania Main Event’i için aklıma gelen ilk stable tamamen farklıydı, ama eski oyuncular dönmeyi kabul etmemişti. Döndükten bir ay sonra ekipten gelen bir öneriyle HOS olayına başladık. Wrestlemania’daki maç dahil tek bir PPV maçımı ben yazmadım, genel işleyişine ben karar vermedim. Mania’da sona kalmam tamamen yazan kişinin kararıydı. Bu arada dönüşümü de Jericho ile yapmak istememiştim ancak eski sahibi, HHH’yi öyle bir noktada bırakmıştı ki alınamaz durumdaydı. Eğrisi doğrusunu buldu, kendi adıma çok eğlenceli birkaç ay geçirdim. İş bittikten sonra da çıktım, zaten tam zamanlı bir işe de girmiştim.

GWA döneminde ekibe dönüşüm yine yazarlık dışı bir pozisyonda oldu. Birkaç sorun çözülsün diye geldim, muhabbet sarınca kaldım. Uzun süre yazmadım. Jericho vs Punk senaryosunun başlangıcını ses kaydı olarak Furkan’a attığımda çok beğendi. Egom okşandı, ufak tefek yazmaya başladım. Senaryonun kalanını büyük ölçüde o planladı. Diğer senaryolarda da oylamayla belirlenen kararlara uydum, düz bookerlık yaptım. Kimse kölem değildi yani. Rumble’da başkasının karizması çizilmesin diye ana kemer maçına kendimi önerdim, 30. sıradan girme muhabbeti de sonrasında Miz senaryosu başlatabilmek içindi. Miz senaryosu kendimden ziyade Miz’in sahibinin şikayet ettiği bookingini düzeltmek için olacaktı. En azından aklımda öyle bir şey vardı. Kısmet değilmiş. Benim adımı görünce aklına direkt “Aha push alamamamın sebebi bu adammış” diyenler olduğunu tahmin etmek zor değil. Oyunculardan bugüne kadar en çok takıştığım iki ismin karakterlerini de sürekli olarak iyi maçlara yazdığımı o ifşalanan ekipte kime sorarsanız sorun kabul edecektir. Rumble tartışmalarına Bray Wyatt’ın ismini attım, ana kemer maçlarına Mark Briscoe’yu, ICC için Finn Balor’ı önerdim. Sahipleri en çok takıştığım isimler olduğu için yazıyorum. Akla bunun gelmesi bir önyargıdır ama bunu oluşturan da benim geçmişim. Yine aynı geçmiş yüzünden o ifşa eylemi “Mehmet Dinler ve köleleri” adıyla yapıldı. O yüzden de benim tümden gitmem en doğrusu olacaktır.

Yıllardır elbet kusurlarım oldu, ergenliğimin bir kısmı burada geçti çünkü. (Ergenlik sonrası da çok farklı değil gerçi) Ama hiçbir zaman koca bir ekibin haftalarını ayırdığı işi sabote edecek, emeğini yok edecek bir kötülüğe erişemedi kafam. Bu benim başıma 9 yıldır ilk defa geliyor. Bunun sebeplerinden bir tanesiysem –ki öyle düşünüyorum- buradan ayrılma zamanı da gelmiştir. Tamamen ayrılmaktan bahsediyorum. Bunca yıldır forumun en alakasız konularında bile türlü tartışmalara girdim ama RPG kısmı elimde büyüdü. Zaten kararın çıkış noktası da burada yaşananlardı o yüzden bunu buraya yazmayı istedim. Neticede ekip dışında da forumda kardeşim dediğim insanlar oldu ama RPG’de benimle birlikte çalışma sabrını gösterebilmiş herkese teşekkürler. Özellikle de 2012 yazında ekip elimize kaldığında her gün saatlerce çalıştığım Oğuzhan’a, hem aynı dönemdeki yardımı hem de geçen yazımı çok keyifli hale getirdiği için Egemen’e çok teşekkürler. Yine geçen yıl dönünce hiç tanımadığı bana ipleri bırakan ve inanılmaz rahat ettiren Süleyman’a ve yeni evrenle birlikte ayrılırken adım kadar emin olduğum şekilde benden sonra çok sağlam bir çaba ortaya koyan Furkan da sağolsun. Dördüyle de savaşa girerim. Yani herhangi bir RPG’de savaşa.

İsmini saymadığım onca isim var, hangi birini sayayım zaten. Maddi manevi ne derdim olursa olsun yanımda duran onca arkadaşım oldu. Hepsini her zaman minnetle anacağım.

Uzun oldu biliyorum. GüreşTürkiye deneyimim de uzundu. Buraya kadarmış. Son şovumu da yaptım. Hadi eyvallah.
Geçen sene, yaklaşık 5-6 ay gibi bir süre zarfında RPG ekibinde beraber çalıştık. Bunun üstüne şirketin son zamanlarında olmasına rağmen, geriye dönülüp bakıldığında güzel denilebilecek bir feud ortaya çıkarttık. GTW gibi bir evreni sonlandırırken senin de ortaya koyduğun emek paha biçilemez ve kendi adıma sana teşekkür ederim.
imza

well, thanks to the lame-ass security, I'm going home
Duluth isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2019, 22:57   #1617
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 491
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 97033
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lucifer Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 97033

Kaos dönemlerini kontrol etmesi zordur, Mehmet bana göre bu dönemleri yönetmekte özellikle yetenekli bir isim. Geçen seneden beri tanıyorum kendisini, düzenli olarak çok fazla çalışma fırsatım olmadı ama çalıştığım dönemlerde oldukça eğlendim. Çoğu konuda fikir ayrılıklarımız olmasına rağmen zıtlaşmayıp uyum içinde geçinmeyi başardık ki bu profil forumda benim de 2012’den tanıdığım aksi insan profilinden oldukça uzaktı. Göründüğü gibi biri değil kısacası. Umarım yolu açık olur. Emeğine sağlık Mehmet.
imza
Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2019, 23:42   #1618
ERKKKKEKKKKK

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 367
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Forumda çok az diyaloğum olduğu nötr olduğum bir insansın. Bu yüzden bunu tamamen tarafsız yazıyorum. Rpg'ye ilk başladığımda bu herif ne ayak dediğim (Otçu Kofi'iken) ama sonra eski RPG şovlarını okudukça saygımı kazandığın birisin. Gerçekten şu Rpg'lerde büyük bir katkın olduğunu inkar edebilecek kimse yok olamaz da zaten, ha seni sevmeyebilir o ayrı ona da karışmam.

Ama gitme nedenin gerçekten üzücü. Seni bıraktım RPG'ye 1 hafta başlayan biri bile forumu böyle bırakmayı hak etmiyo. Tmm hepimiz er geç forumu bırakcaz da saçma sapan blog kurup embesil embesil gülen bir ergen nedeniyle gitmen gerçekten üzücü.
Neyse seçim senin buna kimse karışamaz, yolun açık olsun arkadaşım.
imza

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.
AND THAT'S THE BOTTOM LINE CAUSE...

ERKKKKKEEKKKK SAID SO!

RPG: John Morrison
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere, 98 gün)
Ocean's Şampiyonu (2 kere, halen (eskisi 22 gün))

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-06-2019, 23:43   #1619
Banned
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 593
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 121377
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121377

Mehmet'i kısa bir süre de olsa RPG ekibine ne kadar çok şey kattığını ve RPG için neler yaptığını bilecek kadar tanıdım. Kendisi de RPG ekibi için her zaman çok çalışmış, yine çalıştı. Asla bir yerden emirler verip istediğini yaptıran birisi olmadı, blogda yazılan Mehmet Dinler ve Köleleri yazısının aksine.

Kendisi zaten söylenmesi gereken çoğu şeyi yukarıda söylemiş. Ben de kendisini seviyorum ve saygı duyuyorum. Umarım hayatta şansın yaver gider ve bu kötü anıları çabucak unutursun.
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2019, 09:34   #1620
Kayıtlı Kullanıcı
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 61
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 10088
Rep Derecesi: SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. SpearReign WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
SpearReign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SpearReign SpearReign isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10088

Yeni evren mi açılacak? Yoksa RR'ye ne olacak?

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
Başarılarım:
33.Etkinlik Haftası

Be a Booker Yarışması 3.sü
Bilgi Yarışması 4.sü
Sıra Tahmin Yarışması 1.

Sevdiklerim:
Roman Reigns
Cm Punk
Aj Styles
Seth Rollins