GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-10-2019, 17:02   #71
the chosen one
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 395
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu sorunu 2012 senesinde rapper John Cena oynarken de yaşıyordum. Karakterim sokak ağzıyla konuşan biri olduğu için rakiplerimin de kendi rollerini bırakıp bana ayak uydurmasını sevmiyorum açıkçası. 2012'de Sheamus'un ana avrat küfür ettiği promoda mesela, ceza yemiştik. Herkes kendi karakterini oynasa daha güzel olur.
Küfür etmemeye özen gösteririm normalde promolarımda çünkü Reigns badass bir karakter olsa bile tam olarak sokağı yansıtan birisi değil. Fakat kafası demir sopayla patlamış, aldığı kemeri 5 dakika tutabilmiş ve üstüne aynı gün hastanelik olmuş bir adamın nefret dolu olması ve küfür etmesi çok doğal bir durum olmalı, ayak uydurmalık bir durum yok.

Ki iki isim de badass olarak nitelendirilebilecek karakterler. Bazı benzerliklerin olması kaçınılmaz bir durum. Fakat Moxley’nin 2 kelimesinden biri küfürken Reigns karakteri daha çok intikam hırsıyla dolmuş bir adamı yansıtıyor pek benzerlik göremedim açıkçası.
imza
rpg: jimmy jacobs

gwa rpg: roman reigns
hardcore championship (x3)

gtw rpg: curt hawkins
gtw championship
intercontinental championship
gtw tag team championship (x3)
sole survivor (2015)
eski gtw gm'i
bullet club kurucu üye
hall of famer (2017)

Konu Gbedas tarafından (30-10-2019 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2019, 17:11   #72
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Broken Dreams
Konular: 738
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 601911
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Karakterimin gelişiminden memnunum. Özellikle TNB döneminde takip ve promo konusunda fazlasıyla geliştiğimi hissedebiliyorum. Karakterimin daha fazla görünmesiyle kendimi daha fazla gelişebileceğimi hissediyorum.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2019, 18:56   #73
YÜKSEK TESTOSTERON!!!
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 281
Favori Güreşçisi: John Cena
RPG Karakteri: Jon Moxley
Rep Puanı: 202549
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı placebo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Küfür etmemeye özen gösteririm normalde promolarımda çünkü Reigns badass bir karakter olsa bile tam olarak sokağı yansıtan birisi değil. Fakat kafası demir sopayla patlamış, aldığı kemeri 5 dakika tutabilmiş ve üstüne aynı gün hastanelik olmuş bir adamın nefret dolu olması ve küfür etmesi çok doğal bir durum olmalı, ayak uydurmalık bir durum yok.

Ki iki isim de badass olarak nitelendirilebilecek karakterler. Bazı benzerliklerin olması kaçınılmaz bir durum. Fakat Moxley’nin 2 kelimesinden biri küfürken Reigns karakteri daha çok intikam hırsıyla dolmuş bir adamı yansıtıyor pek benzerlik göremedim açıkçası.
Bu problemi seni eleştirmek için dillendirmiyorum. Çünkü zamanında dillendirmediğim için başım yandı. Moxley sık sık küfür kullandığı için karşısındaki insan savunma içgüdüsüyle vitesi arttırıyor. Dediğim gibi daha önce John Cena oynarken de yaşadığım bir sıkıntı bu. Roman Reigns küfür etmeyen bir karakter değil ama şovlarda da dahil olmak üzere fazla küfrediyor. Trash talk'ı anlarım ama küfür Roman'ın işi değil. Şartlar, feudun durumuna göre artış gösterebilir. Biliyorum ama son promoda aşırıya kaçıldı. Mox alttan alan bir karakter değil. Karşıdaki küfredince o da haliyle küfreder. Etmezse karakteri zedelenecek. Sonsuz ve seviyesiz bir küfür döngüsü içine sokmak istemediğim için dillendiriyorum bunu. Sadece sana özel değil. Çünkü biliyorum ki, ileride yine aynı problemle karşılaşacağım.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2019, 19:12   #74
the chosen one

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 395
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu problemi seni eleştirmek için dillendirmiyorum. Çünkü zamanında dillendirmediğim için başım yandı. Moxley sık sık küfür kullandığı için karşısındaki insan savunma içgüdüsüyle vitesi arttırıyor. Dediğim gibi daha önce John Cena oynarken de yaşadığım bir sıkıntı bu. Roman Reigns küfür etmeyen bir karakter değil ama şovlarda da dahil olmak üzere fazla küfrediyor. Trash talk'ı anlarım ama küfür Roman'ın işi değil. Şartlar, feudun durumuna göre artış gösterebilir. Biliyorum ama son promoda aşırıya kaçıldı. Mox alttan alan bir karakter değil. Karşıdaki küfredince o da haliyle küfreder. Etmezse karakteri zedelenecek. Sonsuz ve seviyesiz bir küfür döngüsü içine sokmak istemediğim için dillendiriyorum bunu. Sadece sana özel değil. Çünkü biliyorum ki, ileride yine aynı problemle karşılaşacağım.
Anlıyorum ben de muhalefet olma amaçlı demedim yanlış anlaşılmasın. Aşırı küfür bence başlı başına zaten oyunu yapmacıklaştıran ve bireysel yetenekleri biraz arka plana iten bir durum. Eski karakterinde de yaşadığından dolayı endişeni anlayabiliyorum fakat şuan içinde olduğumuz rekabette belki şovdaki son hastane segmenti dışında çok abes kaçmadığını düşünüyorum.
imza
rpg: jimmy jacobs

gwa rpg: roman reigns
hardcore championship (x3)

gtw rpg: curt hawkins
gtw championship
intercontinental championship
gtw tag team championship (x3)
sole survivor (2015)
eski gtw gm'i
bullet club kurucu üye
hall of famer (2017)
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2019, 19:45   #75
YÜKSEK TESTOSTERON!!!

Konular: 281
Favori Güreşçisi: John Cena
RPG Karakteri: Jon Moxley
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı placebo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Anlıyorum ben de muhalefet olma amaçlı demedim yanlış anlaşılmasın. Aşırı küfür bence başlı başına zaten oyunu yapmacıklaştıran ve bireysel yetenekleri biraz arka plana iten bir durum. Eski karakterinde de yaşadığından dolayı endişeni anlayabiliyorum fakat şuan içinde olduğumuz rekabette belki şovdaki son hastane segmenti dışında çok abes kaçmadığını düşünüyorum.
Herkesin aynı olay karşısındaki tepkisi farklı. Sen hastane olaylarıyla bunu yapabileceğini düşünüyor olabilirsin tabii. Bu işin göreceli kısmı. Problem yok. Oyna devam.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2019, 22:34   #76
Viper's Math

Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Mezarcı karakterine geçiş sürecim aslında çalkantılıydı ve asıl orijinal fikrim bu değildi. O sıralar Bullet Club'ın giriş müziğine takmıştım. 1 saatlik versiyon açıp dinliyordum o derece. Ve ilk önce o sıralar RPG'ye yeni gelen Payback Company takımıyla beraber bir Bullet Club oluşturmak gibi bir planım vardı ve Müdüriyete bununla ilgili senaryo talebinde bulunmuştum (tabii ki de senaryo talebinin alınmadığını bilmiyordum) ardından gimmick talebini unutarak mermi ağırlıklı promolar kesmeye başladım. Bir süre sonra bu promolara mezarlarda girmeye başladı. Ve bu sırada gimmick talebinde bulundum promoları göstererek. Ama promolar tam olarak anlaşılamadığından ki bayağı kötü bir promo yazarıyım. Buna rağmen DoctorMK'nın beğendiği bir promom var. Müdüriyet de haklı olarak anlamadı bu adamın amacı nedir diye. Sonra döndük dolaştık ve karakterimiz Mezarcıya dönüştü. Bir kaç aylık süreçte bu karakterr için istediğim senaryoyu asla alamadım. Oceans kemeri feudu hariç. Maçtan erken elenmiş olsam da momentumu ben almıştım feud boyu. Ember Moon iki ay boyunca sürekli önüme atıldı. Yendim. Karakter değişip geldi. Hastanelik ettim ve son şovda hiçbir şey olmamış gibi yine peşime düştü. Tam mometum alıyorum derken hep önüm kesildi. Ha buna rağmen ben karakterden memnundum. Ama ekibinde bu süreçten sonra karakterle ilgili büyük bir plan ortaya koyamayacağını düşündüğümden hemde çoğu uzman oyuncunun gözünede tuhaf geldiğinden artık bu karakterin ilerleyemeyeceğini anladım. Ekip eğer talebimi kabul ederse Rey Mysterio yolun başına dönüyor. Her şeye baştan başlayıp yolunu yeniden çizmeye. Eğer ki ekip bu karakter için yukarıya yönelik bir düşüncesi varsa zaten talebimi reddeder. Bu süreçte Mezarcıyı destekleyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Yolun sonu.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Hardcore Champion
Alt 05-12-2019, 21:34   #77
consigliere
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 1063
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 372413
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 372413

Silas Young için bir ara aşağıdaki gibi bir şey yapmıştım. Buraya bırakayım. Nasip olmadı şu resimle promo kesmek.

imza
a d a m l a r

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2019, 13:40   #78
ERKKKKEKKKKK
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 367
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Puanı: 52381
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52381

Yılbaşından tek isteğim; Hunico'nun dönmesi ve onu herhangi bir segmente sakatlamam.

Herife 3 kere kaybettim bare bunu yapayım.
imza

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.
AND THAT'S THE BOTTOM LINE CAUSE...

ERKKKKKEEKKKK SAID SO!

RPG: John Morrison
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere, 98 gün)
Ocean's Şampiyonu (2 kere, halen (eskisi 22 gün))

Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2019, 14:23   #79
Viper's Math

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Karakterimin gelişiminden memnunum. Özellikle TNB döneminde takip ve promo konusunda fazlasıyla geliştiğimi hissedebiliyorum. Karakterimin daha fazla görünmesiyle kendimi daha fazla gelişebileceğimi hissediyorum.
Cahil ben.
Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mezarcı karakterine geçiş sürecim aslında çalkantılıydı ve asıl orijinal fikrim bu değildi. O sıralar Bullet Club'ın giriş müziğine takmıştım. 1 saatlik versiyon açıp dinliyordum o derece. Ve ilk önce o sıralar RPG'ye yeni gelen Payback Company takımıyla beraber bir Bullet Club oluşturmak gibi bir planım vardı ve Müdüriyete bununla ilgili senaryo talebinde bulunmuştum (tabii ki de senaryo talebinin alınmadığını bilmiyordum) ardından gimmick talebini unutarak mermi ağırlıklı promolar kesmeye başladım. Bir süre sonra bu promolara mezarlarda girmeye başladı. Ve bu sırada gimmick talebinde bulundum promoları göstererek. Ama promolar tam olarak anlaşılamadığından ki bayağı kötü bir promo yazarıyım. Buna rağmen DoctorMK'nın beğendiği bir promom var. Müdüriyet de haklı olarak anlamadı bu adamın amacı nedir diye. Sonra döndük dolaştık ve karakterimiz Mezarcıya dönüştü. Bir kaç aylık süreçte bu karakterr için istediğim senaryoyu asla alamadım. Oceans kemeri feudu hariç. Maçtan erken elenmiş olsam da momentumu ben almıştım feud boyu. Ember Moon iki ay boyunca sürekli önüme atıldı. Yendim. Karakter değişip geldi. Hastanelik ettim ve son şovda hiçbir şey olmamış gibi yine peşime düştü. Tam mometum alıyorum derken hep önüm kesildi. Ha buna rağmen ben karakterden memnundum. Ama ekibinde bu süreçten sonra karakterle ilgili büyük bir plan ortaya koyamayacağını düşündüğümden hemde çoğu uzman oyuncunun gözünede tuhaf geldiğinden artık bu karakterin ilerleyemeyeceğini anladım. Ekip eğer talebimi kabul ederse Rey Mysterio yolun başına dönüyor. Her şeye baştan başlayıp yolunu yeniden çizmeye. Eğer ki ekip bu karakter için yukarıya yönelik bir düşüncesi varsa zaten talebimi reddeder. Bu süreçte Mezarcıyı destekleyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Yolun sonu.
Cahil olmayan ben.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Hardcore Champion
Alt 11-01-2020, 04:20   #80
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 110
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Hunico
Rep Puanı: 24213
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24213

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=309720

Hunico'yu bıraktığımdan beri hayatımda olan gelişmeleri anlattığım bir promo. Aslında saçma ama 4 ayın özetini Hunico ile anlattım diyebilirim. Zaten hep kendimden bir şeyler katmıştım bu karaktere, bu şekilde devam edeyim dedim.

Pachuca: Üniversitemin bulunduğu şehir, okula odaklanmak için RPG'yi bıraktığımı anlattım bir nevi.

Yüz Nakli Yapılmış Estela: Yeni ayrıldığım sevgilim. Yüz nakli deme sebebim önceki sevgilim ile aynı karakterde olması. Evet Estela boşa oluşturduğum bir karakter değildi...

Şeker Satmak: Ders çalışmak. Bu yüzden şeker satmaktan kafamı kaldıramıyorum dedim.
imza

RPG: Hunico C.D. Juarez
Kazanılanlar
LoL Moment of the year Winner of Slammy Awards 2019
Two Times Hardcore Championship
LOTR 2019 Tournament Winner
GWA Championship

GTW RPG: Roman Reigns (2016-2018), Fandango (2019)
Kazanılanlar
2 Times World Heavyweight Championship
Royal Rumble Match Elimination Record (7 wrestlers)
Hardcore Championship
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil