GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-02-2020, 00:32   #21
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya / Isparta
Konular: 499
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Alberto Del Rio
Rep Puanı: 22728
Rep Derecesi: The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 22728

Alberto Del Rio. Yakında şirketteki tüm kemerleri toplayacaktır, tag team kemerleri dahil. Kendim oynatıyorum diye söylemiyorum.
imza

RPG
Alberto Del Rio
The Moneymaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 00:44   #22
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 169
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
RPG Karakteri: Paul Heyman
Rep Puanı: 43937
Rep Derecesi: Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Break It Down Break It Down isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Del Rio'ya +1.
Break It Down isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 00:51   #23
end of heartache
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 418
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 58008
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 58008

Alberto Del Rio, Daniel Bryan.
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Violence of the Year (2019)

Roderick Strong

GWA Hardcore Champion (less than 1 day)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 00:55   #24
british master
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Çanakkale
Konular: 248
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 23357
Rep Derecesi: The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Awesome Killer The Awesome Killer isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 23357

Daniel Bryan, ADR, Adam Page, Adam Cole.
imza

biat edin!

gwa rpg: cm punk

gtw rpg:

x1 time oceans champion

eddie edwards
x1 gtw olympic champion
x1 gtw european champion
x1 gtw intercontinental champion
x1 gtw hardcore champion
x1 gtw tag team champion
The Awesome Killer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 01:01   #25
the chosen one
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 394
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334

Moxley, ADR, Bryan, Page.
imza
rpg: jimmy jacobs

gwa rpg: roman reigns
hardcore championship (x3)

gtw rpg: curt hawkins
gtw championship
intercontinental championship
gtw tag team championship (x3)
sole survivor (2015)
eski gtw gm'i
bullet club kurucu üye
hall of famer (2017)
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 01:05   #26
2easy
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 505
Favori Güreşçisi: Ric Flair
RPG Karakteri: Daniel Bryan
Rep Puanı: 21130
Rep Derecesi: AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. AlperMizanin WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
AlperMizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AlperMizanin AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21130

Moxley, Del Rio, Page, Punk.
imza

Liv Morgan be kardeşim.

rpg: daniel bryan.
AlperMizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 01:06   #27
dünyanın en iyisi
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 513
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 246813
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı The Moneymaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Alberto Del Rio. Yakında şirketteki tüm kemerleri toplayacaktır, tag team kemerleri dahil. Kendim oynatıyorum diye söylemiyorum.
Tüm kemerlerin tek bir sahibi vardır.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2020, 01:16   #28
A V H O
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2525
Favori Güreşçisi: Katsuyori Shibata
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 164279
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 164279

Adam Page, Brodie Lee ve Alberto Del Rio.
imza

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2020, 21:48   #29
dünyanın en iyisi

Konular: 513
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tüm kemerlerin tek bir sahibi vardır.
Luther Reigns bütün kemerleri kazanmak istiyor.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2020, 21:54   #30
freshly squeezed

Nereden: -
Konular: 169
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
RPG Karakteri: Paul Heyman
Rep Derecesi: Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Break It Down Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Break It Down Break It Down isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Luther Reigns gelecek vaat etmiyor ki, yıkım vaat ediyor.
imza
Hiç Tywin Lannister olmak istediniz mi?: GüreşTürkiye, Taht Oyunları Oynuyor
(Karakter Belirlendi, Taraflar Belirleniyor...)

RPG: Paul Heyman (The Advocate of Luther Reigns)
Break It Down isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil