GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-02-2020, 02:01   #1
Banned
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart RPG: The House Always Wins?

Kameralar arka alana gidiyor. Jimmy Jacobs'ı omzunda havlusu ile birlikte bir koridor boyunca ilerlediğini görüyoruz. Jacobs, HoT'un soyunma odasına gidiyor. Kapıyı açıyor ve içeri giriyor fakat içeride kimsenin olmadığını fark ediyor. Kenarda bulunan cep telefonunu alıyor ve kulağına götürüyor fakat bir süre sonra cevap gelmediğini anlayınca telefonunu çantasının üstüne yavaşça fırlatıyor ve bir köşeye geçip oturuyor.

Jimmy Jacobs: Şuan çok büyük bir yanlış anlaşılmanın içerisindeyiz. En yakın dostlarımın bile yanlış anladığı bir durumu açıklığa kavuşturmak istiyorum. Şov bittikten sonra Joey suratıma bile bakmadan yanımdan ayrıldı. Belki de tüm bunları planladığımı ve belki de elimdeki çanta ile ona bir tehdit oluşturduğumu düşündü. Fakat aslında amacım bu değildi. Aslında bakarsanız bu işin bu kadar büyüyebileceği aklımın ucuna bile gelmedi. Tek amacım çantamın işlevini yerine getirip bir an önce hakkım olan kemere ulaşmak, House of Truth'u bu galibiyet ile onurlandırmak, akıl hocam, yakın dostum Truth Martini'ye emeklerinin karşılığını vermekti... Fakat Luther Reigns denilen insan azmanı o******u evladı işi içinden çıkılamayacak, karmaşık bir duruma çevirdi. O herifin gerçekten o ringden istediğini almadan çıkacağını mı düşündünüz? Adam 2 metre a*****koyayım! Eğer istemeyeceği, olumsuz bir cevapta bulunmuş olsaydık belki de o an kariyerlerimizi riske atmış olacaktık. Hayır, hayır istediği şey ben değilim. Herifin gördüğü tek şey altın! Bunu bir korkaklık olarak görüyor olabilirsiniz fakat romantik olmaya gerek yok. Boyu 2 metre olan bir adam karşısında ondan 20, 25 santim kısa 2 adam ve tekrardan felç geçirme riski olan bir adamın hiçbir şansı yok. Ben akıllı bir adamın yapması gerekeni yaptım ve canavara yemi uzattım. Fakat bu, yemi canavara yedireceğim anlamına gelmiyor. Maçın türü dikkatinizi çekti mi? Bence çekmeli çünkü aslında bu her şeyi açıklıyor. Evet tehlikeli bir oyunun içine girdik fakat biz de bunu House of Truth stilinde oynayacağız.

Jacobs biraz duraksıyor ardından devam ediyor.

Jimmy Jacobs: Tabi son olanlardan sonra hala adım öyle bir oluşum içerisinde geçiyorsa...

Jacobs kenarda bulunan çantasından telefonunu alıyor ve ayağa kalkıyor. Telefonu kulağına dayıyor ve resmen kendi etrafında dört dönüyor.

Jimmy Jacobs: Hadi ama...

Jacobs telefonu kulağından indiriyor ve birkaç kere dokunduktan sonra tekrardan kulağına götürüyor. Jacobs odanın içinde volta atıyor resmen fakat yine cevapsız kalıyor.

Jimmy Jacobs: Açın artık şu lanet telefonu a***-

Konu Gbedas tarafından (27-02-2020 Saat 02:17 ) değiştirilmiştir.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-02-2020, 19:05   #2
Banned
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 30010
Rep Derecesi: Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30010

Jacobs telefondan aramalarına devam ederken odadan içeri Joey Janela giriyor. Omuzundaki World Heavyweight Championship'i sandalyenin üstüne fırlatıyor. Seri adımlarla Jacobs'a doğru ilerliyor.

Jimmy Jacobs: Joey ben de seni bek-

Cümlesini bitiremeden Janela yumruğu indiriyor! Jacobs kendini yerde bulurken Janela onu yakasından tutup duvara yaslıyor.

Joey Janela: 7 AYDIR... 7 AYDIR BU ŞİRKETİ SIRTIMDA TAŞIYORUM. ŞİMDİ İSE... ŞİMDİ İSE SEN HER ŞEYİN İÇİNE S*ÇTIN. APTAL P*Ç KURUSU!

Janela şimdi de Jacobs'un boğazına yapışıyor. Jacobs tüm ciddiyetiyle cevap veriyor.

Jimmy Jacobs: Nasıl gözüktüğünü biliyor-

Joey Janela: BİR S*K BİLMİYORSUN! ORADA DURUP ÇENENİ KAPATMAN GEREKİYORDU. SEN İSE BENİ KAZIKLADIN O***** EVLADI! BENİ RESMEN KAZIKLADIN! BUNUN CEZASINI KENDİ S*KİK KARİYERİNLE ÖDEYECEKSİN.

Janela hamle yapamadan içeri Liv Morgan ve Truth Martini giriyor! Martini hemen Janela'yı çekmek istiyor fakat Janela onu itiyor. Şimdi Morgan onu sakinleştirmeye çalışıyor. Janela en sonunda Jacobs'ı bırakıyor ve Martini'ye dönüyor.

Joey Janela: Bu puşt senin absürt hayallerin yüzünden başımıza bela oldu. Şimdi senden tek bir cümle istiyorum Truth. TEK BİR CÜMLE! Bana bu herifi katletmemem için bir neden ver.
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-02-2020, 20:50   #3
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 193
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 24366
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24366

Truth Martini, Joey Janela'nın dibine kadar girip gözlerinin içine bakıyor. Truth Martini'nin ciddi bakışlarından sonra Janela sakinleşiyor. Ardından Jimmy Jacobs'u kontrol edip ona da uzun uzun bakıyor. Ardından Janela'nın tekrardan dibine giriyor.
Truth Martini: House of Truth'ta herkesin bir yetkisinin olduğunu; fakat son kararı benim verdiğimi unutma Joey. Bu hem senin için geçerli hem de Jimmy Jacobs, senin için geçerli. Jimmy Jacobs sen Atlas'ta fevri bir karar verdin. Bunun bir daha olmamasını sağlayacağım. Ayrıca Janela, sen de bu karara ağlama. 7 ay bu şirketi beraber taşıdık. 2 metre olup 100 kiloyu zar zor kaldırabilen bir adamdan mı korkacaksın şimdi? Gerçekten kemeri kaybedeceğine mi inanıyorsun? Hiç sanmıyorum. Omzunda taşıdığın ünvanı sadece ben istediğim zaman kaybedebilirsin. Jimmy, her ne kadar kararını onaylamasam da bu kemerin korunacağının garantisini verdiğim için çok da sinirli değilim. Eğer birbirinizi dert edecekseniz, birbirinizin arkasını kollamayacaksanız ikiniz de buradan bir daha dönmemek üzere çıkıp gidebilirsiniz. Ben de başka birisini star yaparım. Etrafa nasıl davranmanız önemli değil, fakat bu oluşum içindeki davranışlarınıza ikiniz teker teker dikkat edeceksiniz. Spring Break'te de bize yakışanı yapıp ammbalaj sarmaya devam edeceğiz.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-02-2020, 21:45   #4
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Broken Dreams
Konular: 776
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 718466
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 718466

Rey Mysterio içeri geliyor. Kapıyı fazla sert vuruyor. Hemen başlıyor.

Rey Mysterio : Derdiniz ne lan!? Ha!!! Delirtmeyin lan beni!!! Düşmanlarımızı unutuyorsunuz. Ve bu karmaşık durumda bir birinizi suçluyorsunuz. İşte bu nifak tohumunu atmaya çalışıyorlar. Sakın kardeşlerim. Bizim daha çook kemerli, başarılarla dolu, hooplaların kaynadığı gecelerimiz olacak ve bunun en iyisi Spring Break gecesi olacak? 7 aydır taşıdığın bu şirketi ve tombalak bir adamın peşine kuyruk gibi takılmış bir kanun kaçağına salmayacaksın Joey. Her zaman yaptığını yapacaksın. Çıkacaksın ve rakibinin anasını s******sin. Onu doğduğuna pişman edeceksin ve Jacobs'un yaptığı iyiliğin karşılığını alacaksın. (Joey sinirli bir bakış atar.) Bak Joey. sinirden kuralları unutmuş olabilirsin ancak Jacobs sana rahat bir şekilde yardım edebilmemiz için uygun ortamı verdi. Tamam mı aslanım? (Jacobs'a döner.) Sende heyecanlısın ancak sakin ol. Luther'ın zayıf noktalarını bilirim. (Janela'ya bakarak) Daha önce onun k**ını tekmeledim ve sizden daha yaşlı olan bir adamı tekmeleyeceksiniz. Tamam? Sakin olup Martini'yi dinleyecek misin Jimmy? Onun yardımı ile tabloyu güzelleştireceğiz. (İki kutu Awesome Amalgam alır.) Şimdi şunları için bakayım?
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
10x Onur Kürsüsü
3x Haftanın Parlayan Üyesi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Kuti Mysterio, GüreşTürkiyelilere koşuyor.

Feud İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
Kuti Mysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 28-02-2020, 08:53   #5
Kayıtlı Kullanıcı
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 224
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 644
Rep Derecesi: MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun. MorbidAngel NXT şampiyonu oldun.
MorbidAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MorbidAngel MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 644

Liv Morgan, Rey Mysterio'nun elinden Awesome Amalgam'ı alıp Janela'ya uzatıyor.

Liv Morgan : Olan oldu beyler yapılabilecek en mantıklı hamle buradan sonra yapacağımızı düşünmek. Birbirinizi boğazlamanız tüm bunları değiştirmeyecek. Kendi içimizde ayrımlara düşersek o pisliklere istediklerini vermiş olacağız. Bunu hiçbirimiz istemeyiz öyle değil mi? Joey kemerini koruyacağından eminim. Rakibin bir kanun kaçağıysa ne olmuş? Sen Joey Janela'sın. Bu kemeri 7 aydır omuzunda tutan kişisin ve tutmaya da devam edeceksin. Karşına her kimin geldiğinin önemi yok. Gerekli olan her neyse hepimiz yapacağız bundan kuşkun olmasın. Ve ben mücadelende yanında olacağım bundan da kuşkun olmasın. (Morgan elini Joey Janela'nın omzuna koyarken bakışlarını Jimmy Jacobs'a çeviriyor.) Ne düşünerek böyle bir işe giriştiğin hakkında en ufak fikrim yok yine de kötü olmasını istemediğini biliyorum. Ama Joey'in omuzlarına nasıl bir yük yüklediğinin umarım farkındasındır. Ayrıca unuttuğun bir şey var. İçinde bulunduğumuz oluşumun kurucusu Truth Martini ve son söz ona ait. Bundan dolayı doğaçlama aldığın kararları öne sürerken bundan hepimizi haberdar edersen ve Martini'ye danışırsan çok iyi olur. Ayrıca şu liselileri andıran heyecanına bir son ver. O kemeri ne kadar istediğini hepimiz biliyoruz ama MITB'ı en doğru zamanda kullanman lazım. Bir anlık heyecan ile plansız davranışların hepimizi b*k çukuruna götürür. Unutma... Bu tüm ekibin iyiliği için Jimmy.
MorbidAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-02-2020, 15:27   #6
Banned

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Jacobs bıkkın bir şekilde saçlarını çekiştiriyor ve kafasını duvara dayıyor. Tekrardan ekibe dönüyor, yüzündeki oluşmaya başlayan kızarıklığa dokunuyor ve kendini tutmaya çalışır bir şekilde gözlerini Janela'ya kenetliyor. Ardından Rey'in elinden içeceği alıyor ve tek dikişte yarılayıp kutuyu eliyle sıkıp kenara fırlatıyor.

Jimmy Jacobs: İşte başından beri anlatmaya çalıştığım şey buydu. Fakat sen dinlemeye tenezzül etmeden saldırıya geçtin. Ben kavga istemiyorum, kargaşa veya düzenimizi bozacak hiçbir şeyi istemiyorum. Bu yüzden az önce yaptığın hareketi yok sayacağım. Gençliğine ve tepede olmanın verdiği ağır yüke yormaya çalışacağım.

Jacobs elini uzatıyor. Janela bir süre tepkisiz bir şekilde Jacobs'a bakıyor. Ardından Martini ona sert bir şekilde bakınca o da elini uzatıyor ve el sıkışıyorlar.

Jimmy Jacobs: Şunu hiçbir zaman unutma Joey, eğer sen kaybedersen ben de kaybederim, Truth'da kaybeder, diğerleri de kaybeder. Ben kaybedersem de aynı şeyler geçerli. Eğer sen kazanırsan hepimiz kazanmış oluruz. Hepimiz House of Truth'un birer parçasıyız. Onu temsil ediyoruz. Bu kişilerle alakalı bir mesele değil, sokayım kişilere! Önemli olan ev. Pazar günü Luther'a kaybedersen bu hepimiz için bir çöküş demektir. Orada Luther'la tek başına yüzleşmeyeceksin sana bunun garantisini veriyorum. Luther'ın karşısına kenetlenmiş bir House of Truth çıkacak. Ve gecenin sonunda Luther Reigns, Paul Heyman'ın bir başka başarısızlığından daha fazlası olmayacak. Çünkü ev her zaman kazanır.
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil