GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-06-2017, 01:36   #201
Kayıtlı Kullanıcı
mh051020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli
Konular: 49
Favori Güreşçisi: Karl Anderson
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 2996
Rep Derecesi: mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın. mh051020 IC kemerini kazandın.
mh051020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mh051020 mh051020 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2996

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aga aylardır çabalıyoruz her hafta promo kesiyoruz şovlara yorum da cabası ama genel olarak birkaç kişi hariç ismimizi şuraya yazan hiç olmadı ya. Cidden şampiyon olmadan önce çok üzüyordu beni. Çünkü oyuncu arkadaşların çabalarımı görmediğini düşünüyor insan. Neyse unvanla mükafatlandırıldık ama keşke oyuncu arkadaşlarım da çabalarımızı görebilseydi. Yoksa bir yerde mi yanlış yaptık anlamadım. Sağlık olsun. Overrated bir takımın üyesiydim gerçi.
Sizinle kestiğimiz promodan sonra söyleyebilirim ki cidden ana kadro seviyesinde bir oyuncusun. İnsanlar sizi potansiyel vaad eden değil, potansiyelini göstermiş yıldızlar olarak görüyorlar. Bu yüzden isminizi görmüyorsunuz. Sizinle çalışmak benim için çok iyi bir deneyimdi, böyle devam ederseniz kısa zamanda daha çok başarı kazanacaksınız. İnan kemeri kaybettiğimizde gram hayal kırıklığı, üzüntü hissetmedim. Sonuna kadar hak ediyorsunuz.
imza
RPG: James Ellsworth

Eski RPG: Karl Anderson
Başarılar:
DoR Tag Team Championship (70 days)
First Ever DoR TV Championship (76 days)
International Openweight Championship (77 days)
GTW Tag Team Championship (30 days)
mh051020 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-06-2017, 01:37   #202
The Rated R Superstar
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2925
Favori Güreşçisi: Otis Dozovic
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 290193
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 290193

Alıntı mh051020 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizinle kestiğimiz promodan sonra söyleyebilirim ki cidden ana kadro seviyesinde bir oyuncusun. İnsanlar sizi potansiyel vaad eden değil, potansiyelini göstermiş yıldızlar olarak görüyorlar. Bu yüzden isminizi görmüyorsunuz. Sizinle çalışmak benim için çok iyi bir deneyimdi, böyle devam ederseniz kısa zamanda daha çok başarı kazanacaksınız. İnan kemeri kaybettiğimizde gram hayal kırıklığı, üzüntü hissetmedim. Sonuna kadar hak ediyorsunuz.
Yorumun için teşekkür ederim.
imza
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-06-2017, 01:38   #203
consigliere
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 1063
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 372413
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ben her yerde Jinder Mahal'i görüyorum. İleride büyük yıldız olacak.
imza
a d a m l a r

The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 20-06-2017, 01:45   #204
beast incarnate
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 3474
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 1595039
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1595039

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben her yerde Jinder Mahal'i görüyorum. İleride büyük yıldız olacak.
Adamsın.
imza

2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)

AJ Styles vs. Randy Orton | Feud İncelemesi
WWE: Survivor Series 2018 | Şov İncelemesi

2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı

Be A Booker | Elite Pro Wrestling

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 20-06-2017, 02:03   #205
consigliere

Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adamsın.
Canımsın.
imza
a d a m l a r

Alt 20-06-2017, 03:40   #206
shirley
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 797
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: Alexander Hammerstone
Rep Puanı: 548777
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 548777

Aga aylardır çabalıyoruz her hafta promo kesiyoruz şovlara yorum da cabası ama genel olarak birkaç kişi hariç ismimizi şuraya yazan hiç olmadı ya. Cidden şampiyon olmadan önce çok üzüyordu beni. Çünkü oyuncu arkadaşların çabalarımı görmediğini düşünüyor insan. Neyse unvanla mükafatlandırıldık ama keşke oyuncu arkadaşlarım da çabalarımızı görebilseydi. Yoksa bir yerde mi yanlış yaptık anlamadım. Sağlık olsun. Overrated bir takımın üyesiydim gerçi.
Bayadır buraya yazmıyordum, unutmuşumdur sanırım. DoR'u fazla takip edemesem de sizin takımı beğeniyorum ben. Muhammet ile The Sky Blondes'u kurduktan sonra iki takımın da karşılaşmasını istemiştim, bekliyordum da ama bazı sorunlar nedeniyle karakterlerimizi bıraktık. Belki de bırakmasak kemerleri alacaktık ve siz de bizden alacaktınız. Güzel bir feudda izlemiş olacaktık. Ara ara kopukluklar, şov takibi yapamama, promo kesememe sıkıntıları da olabilir. Hak ettiğinizi düşünüyorum ben kemerleri. Şu takip işi cidden can yakan bir durum, Young Bucks zamanlarımda çok çekmiştim takımsal oynadığım için. Sizin çabuk toparlanıp kemeri kaybettikten sonra ana kadroda da başarı yakalayacağınızı düşünüyorum. Biraz konudan saptım sanki ama olsun, ne zamandır aklımdaydı bu.
imza

rpg: alexander hammerstone
Rise Above Hate isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 20-06-2017, 04:08   #207
#ThankYouBryan
Heartlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 643
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 16434
Rep Derecesi: Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.
Heartlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Heartlock Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 16434

Memet ana kadroda ana kemer almış adamsın millet sende daha ne geleceği görsün kardeşim .
imza

I Will Give You A Show That You Have Never Ever Seen Before. Why ? Because I can.
Shawn Michaels

RPG: Daniel Bryan

Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-08-2017, 22:33   #208
Yakarım
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 188
Favori Güreşçisi: Luchasaurus
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 43029
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 43029

Austin Aries, Kofi Kingston ve bi de şu dandik stable.
imza

HERBIVOR WITH A MASTER'S DEGREE

AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-08-2017, 22:40   #209
consigliere

Alıntı AJKOY2J Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Austin Aries, Kofi Kingston ve bi de şu dandik stable.
Teşekkür ederim reis. Ayrıca şu son promomu işim olduğu için yarım yamalak kesmiştim.
imza
a d a m l a r

Alt 14-08-2017, 22:41   #210
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 605
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Bray Wyatt
Rep Puanı: 67371
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 67371

Neville.
imza
RPG Karakteri
Bray Wyatt
Finishers
Sister Abigail
Daniel's Scream
Başarılar
1 kez Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
1 kez Oceans Şampiyonu