GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-09-2018, 19:53   #1
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 478
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 12992
Rep Derecesi: The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart 2018-2019 Eğitim-Öğretim Günleriniz

Geçen yıllarda açılmıştı bu sene için açılmış mı diye baktım ama bulamadım ve açayım dedim. Yeni yıl hayırlı olsun.

Benim yarın üniversite başlıyor, biraz heyecanlı ve biraz mutluyum. Bakalım bu sene neler getirecek.
imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 19:55   #2
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 1022
Favori Güreşçisi: Bobby Lashley
Rep Puanı: 116305
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

11. sınıfa geçtim mutlu ve huzurlu değilim. Zor günler gitti daha zor günler başladı. Hakkımızda hayırlısı olsun.
imza

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 19:55   #3
Beast Incarnate
MertLesnar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 161
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 16337
Rep Derecesi: MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.MertLesnar Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı domtoretto34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
11. sınıfa geçtim mutlu ve huzurlu değilim. Zor günler gitti daha zor günler başladı. Hakkımızda hayırlısı olsun.
Aynı şekilde. Daha zor günler bizi bekliyor.
imza

"You are all worthless excuses for women and you will never be able to touch me. And that is reality."

MertLesnar isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 19:57   #4
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 478
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 12992
Rep Derecesi: The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.The Eater of Worlds WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alıntı domtoretto34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
En verimli geçirmen gereken sene valla. Hedeflerin büyük ,bu sene hayvan gibi ders çalış 12.sınıfta kıymetini anlarsın.
imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 19:58   #5
Işıklı Undertaker
Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Öyle bir yer de işte
Konular: 65
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 4653
Rep Derecesi: Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.Cookie IC kemerini kazandın.

Son haftalarda tek yapmak istediğim saatlerce tavana bakıp boş hayaller kurmak. Şanslı iseniz mükemmel bir son hafta geçirirsiniz. Şanssız iseniz tek düşündüğünüz okul olur. Özledim ama derslerden korkuyorum...
imza

S T R A I G H T F I R E
Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 20:03   #6
Fener Tersten Saplar
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Ronda Rousey
Rep Puanı: 53746
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Günlerim güzel öğretimim leş geçecek. İnşallah yine kalmam.
imza

"Okuduğunu mu anlamıyorsun, yoksa anladığını mı okumuyorsun?" İmza: :d

"AJ Styles yetersiz bir palyaço."
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 20:05   #7
The Mount Rushmore
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 901
Favori Güreşçisi: Austin Aries
Rep Puanı: 128486
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Okulum başlayalı 1 hafta oluyor. Lisedeki son senem. Son bir haftadır eve gelip aileme karşı Damien Sandow gibi boş konuşuyorum, altından düzgün bir şeyler çıkar inş.
imza

#AndStill
#TheTruth
#TheGreatestManThatEverLived

The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Champion (105 days, ∞) (Son Şampiyon)
GTW Tag Team Champions (63 days)

GWA RPG: Austin Aries
...

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 20:08   #8
Kingslayer
Matt Shadows - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1538
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 4723
Rep Derecesi: Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.Matt Shadows IC kemerini kazandın.

Açık Lise'de 8 kredim kaldı. Ekim ayı gibi olur büyük ihtimalle ek sınav. Ek sınavla kredilerimi tamamlayıp üniversiteye gideceğim. Ders kaçırmam kötü olacak ama umarım toparlarım.
imza

Matt Shadows isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 20:08   #9
AJ Stylees
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Цариград-Турция
Konular: 673
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 36338
Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ayın 17 sinde ders seçimi, tahmini 24 ünde ya da diğer ayın 1 inde eğitime başlarız.
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması-3.Sıra
As Iron Cannonball
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra

Wir sind gekommen kraft zu geben.
Wir werdenschweiss auf eurem triko.
Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2018, 20:15   #10
#BROKEN
' The HeadLiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 157
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 26007
Rep Derecesi: ' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.' The HeadLiner WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Herkese başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum, çoğu zaman içimizden gelmediğini biliyorum ama çalışın ileride rahat edin arkadaşlar.
imza

' The HeadLiner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil