GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 05-10-2018, 11:51   #1
<--->
DarylDiXoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BİZ BİR YER DE YAŞAMAYIZ
Konular: 1056
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 13759
Rep Derecesi: DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart Fiction | Back To The Past

Konsept Poster

Baya bir aradan sonra İktisatçı kafamla projeye kalkıyım dedim. Olay ne diye soranlar için:

Forumdan 3 arkadaş seçiyorum. Yazanlardan rastgele. Ve diğerlerini de hikayeye yediriyorum. Biraz Back To The Future kafasında olacak elbet ama bizim tarafımızdan yazılmış bir fiction olacak. Yapmanız gereken şu:

Adın Sanın Ne?: Yazın.
Görünüşün: ''IMDB'den oyuncu linki atın hocam.OYUNCULARDAN SEÇİN''
Yetim Misiniz?: Evet - Hayır - Ayrıntılı yazabilirsiniz.
Forumdan arkadaşla birlikte katılmak istiyorum: Yaz arkadaşını.
imza

<--->

Be A Booker Grafikerliği
*ŞUAN*Be A Booker | WWE Universe ''Ege - Rage Of Breed''
*ŞUAN*Be A Booker | Extreme Era ''Fatih-Aschentef''
*ŞUAN*Undisputed Extreme Wrestling ''Fatih-Aschentef''
Tüm Çalışmalarım: Deviantart ''eyiyureklidaryl''

DİZİ İNCELEMELERİM
Westworld 2. Sezon

GTR BAŞARILARI

2014 Slammy Awards ''Profil'' Ödülü..
13. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania XXX Poster Tasarımı 1.'si..

New RR15 Profil Dizayn 1.'si
New RR15 Logo Yarışması 1.'si
New RR15 Poster Tasarım Yarışması 3.'sü

3 Kez GTR Onur Köşesinde Bulunma
1 Kez Haftanın Parlayan Üyesi..

Summer Slam haftasının Dizayn 2.Si
S.Series. Logo yarışması 3.'sü..
S.Series. Profil Dizayn 1.'si..

17. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Profil Dizayn 1.Si..
17. Etkinlik Haftası Wrestlemania: Logo Yarışması 1.Si..
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: WM34 Profil Dizayn Yarışması 3.lüğü
DarylDiXoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-10-2018, 12:23   #2
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 370
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 56108
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Adın Sanın Ne? Can Manay
Görünüşün: Avatarımda var.
Yetim Misiniz?: Evet, annesi bebekken terk etmiş.

Başarılar.
imza

Lucifer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2018, 00:35   #3
<--->

Rep Derecesi: DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.DarylDiXoN WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Bölüm 1 ''BACK TO THE FORUM''
2018 6 Ekim. Saat : Gece 1:35. TV PROGRAMI

Moderatör: 1918 Mart'ın 31'i. Ermeni soykırımını bastırmak için Mustafa Kemal ilk defa görev şansı buluyor.

Can Manay: Evet. İlk defa oluyor.

Moderatör: Sizce olmasaydı ne olurdu?

Can Manay: Kaos. Ermeni Türk çatışmasında Genç Osmanlı'cı düşünce yükselirdi. İslamcı düşünce köreklenirdi. Atatürk sadece bir subay olarak da kalabilirdi. Peki o zaman. Şimdi soru sırası bende. Ya Kanuni Fransa'ya kapitülasyonları vermeseydi?

Moderatör: Hiçbir şey değişmezdi.

Can Manay: O zaman neden bir ülke kriz yaşadığında diğer ülkeler de etkileniyor?

Moderatör: Ama..

5 Ekim Gecesi. Saat 17 suları

Whatsapp bildirim sesleri geliyor. Can kara kara düşünüyor. Telefon masada duruyor ve aynı zamanda televizyon kısık sesle açık vaziyette.

Can Manay: Hıhıhıhaah. ''Ağlamalı bir ses tonuna düşerek'' Khıhahıhıh..

5 saniye sonra

Can Manay: ANNE! BABA! Neredesiniz?!

Can daha da fena bir halde gülüp ağlamalı bir durumda köşeye kıvrılıyor. Aaa. Merhaba. Burada duruyorum. Beni anlatan Osman yani DarylDiXoN'la daha önce hiç tanıştın mı? Dördüncü duvarı 2 kere kırmış gibi oldum ama ben devralmalıyım burada. Siz tek başına yaşıyor musunuz? Aynı benim gibi? Bir kardeşiniz yok mu? Kimi kurtarmak isterdiniz? Ben a.. Üzgünüm Can, daha hazır değiller. Can ağlarken televizyondan gelen ses:

''BACK TO THE FUTURE

Marthy: Doktor..

Doktor: Marty.. Gelmişsin. Sana son icadımı gösteriyim. Hayatım boyunca yapmak istiyordum.

Marthy: Doktor bu araba..

Doktor: Cevaplarını bulacaksın kamerayı çalıştır. Ben doktor Emmett Brown. 26 Kasım 1985. Cumartesi sabahı 1:15. Bu zamanla ilgili buluşumun ilk deneyi.''

Can şaşırtıcı bir şekilde..

2018 6 Ekim. Saat : Gece 2:05. TV PROGRAMI

Moderatör: Einstein geçmişe gitmenin mümkün olacağını söyledi. Ama geleceğe gitmek, imkansız. Işık hızına çıkmak, imkansız. Geçmişiyse sadece anı olarak görebileceğimiz teorisi baz alınıyor.

Can Manay: İşe bilimsel yolla bakarsan hiçbir şeyin manası yok. Simyacılar için bilimin ne söylediği önemli miydi?

Moderatör: Eğer..

Can Manay: Eğer ne? Einstein yaşasa böyle derdi. Böyle olur, şöyle olmaz mı diyeceksin? Bak bakalım şimdi ben sana ne diyeceğim. Feodal Toplumdan Yirminci Yüzyıla eserini okudun mu? O eserde ticaretin günümüze kadar nasıl geldiğini görebilirsin. Peki ya ticaretin yolu bir kerecik kesilseydi. Olayların seyri değişmez miydi? Fatih İstanbul'u fethetmeyi beceremeseydi coğrafi keşifler mümkün olamayacaktı. Derebeylikler yıkılmayacaktı. KALELER yıkılmayacaktı. Krallar saltanat kazanmayacaktı. Nasılını soranlara: ''Fatih büyük top yaptırmasaydı Avrupalılar kaleleri yıkamazdı.'' cevabı yeterli olacaktır. Linç yiyeceğim değil mi bunu dedim diye.

Televizyonda programı izleyen birine rastlıyoruz:

Cem Yılmaz: Adam haklı hoca.. Sen ne dersin?

DarylDiXoN: Kesin yetimdir bu. Olur yapılır.

1. Bölümün Sonu
imza

<--->

Be A Booker Grafikerliği

DİZİ İNCELEMELERİM
Westworld 2. Sezon

GTR BAŞARILARI

Konu Lucifer tarafından (06-10-2018 Saat 01:12 ) değiştirilmiştir.
Alt 06-10-2018, 01:19   #4
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 370
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 56108
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Dost eline sağlık öncelikle. Konuşmalar ve tarih muhabbeti oldukça hoşuma gitti. Bir tek arada, geçmişteki kısa kısım anlamlandırılamazdı; onun nedeni de hikaye ipucu olup merak ettirme amaçlı olmasıydı. Amacına ulaştı diyebilirim. Diğer bölümü merakla bekliyorum. Kısa ve dolayısıyla az olay içerdiği için daha detaylı yorum yapamıyorum. Gelecek bölümlere artık.
imza

Lucifer isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2018, 03:15   #5
vartoli buğra aga
Çıraks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 430
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 9117
Rep Derecesi: Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.

Adın Sanın Ne?: Buğra Ünver
Görünüşün: Tyler Hoeclin
Yetim Misiniz?: Hayır
imza

2016 TEMMUZ AYI EN ÇOK MESAJ YAZAN ÜYE
Haftanın Parlayan Üyesi "Çıraks" 03.07.2016

Yayınlarımı Yaptığım Kendi Kişisel Kanalım :

Yönetiminde Olduğum Çıraks TV :
Çıraks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2018, 08:39   #6
<--->

2018 6 Ekim. Saat : Gece 2:06. Yer - Depo

Buğra Ünver: Yetim olması bize ne kazandıracak ki?

DarylDiXoN: Hikayeyi ben anlatıyorum oğlum. Ne kazandıracağını ben bilirim.

Evet, ben anlatıyorum ama inanın ben bile bilmiyorum.

Cem Yılmaz: Bir bok bildiği yok. Atıp tutuyor.

DarylDiXoN: Görürüz..

Buğra Ünver: Gördük şuan..

Saat 9 Suları.. Can'ın EVİ

Can elindeki gazetenin en üst başlığındaki haberi okuyor.

Can Manay: ''Ya Fatih Beceremeseydi? Ünlü yayın ceosu Can Manay çılgınca fikirler ortaya attı. Birçok tarihçi bunun mümkün olamayacağını söylerken Can moderatörü resmen elinde oynattı.'' Hadi lan ordan! S*****! Bunlar delirmiş! Alt tarafı olsaydı diyoruz. Türk medyasının eline düşünce kurtul yiyorsa. Ben kendimden biliyorum.

Kendisi Fi'de oynadı biliyorsunuz. ''-Evet, oynadım.'' Dışarıdan bir ses geliyor. Sese bakmak için Can oraya doğru yöneliyor. İki tane insanın itişip birbirlerine küfür ettiğini duyuyoruz.

Can Manay: İşte tarihin yorumlaması da bu ya. Mağara adamı olarak oluşuyoruz. Hayvan kesip besleniyoruz. Hayvan yetmiyor. İnsan kesiyoruz. Bu caniliğe rağmen tarım da yapıyoruz. Kliseyle tüm dünyayı yönetiyoruz. Kölelik 3-4 asır boyunca yaygın oluyor. Romalılar Senato oluşturmasına rağmen Julius Caesar MÖ 15 Mart 44 tarihinde Roma'da 56 yaşında senatodayken öldürüüyor. Gerçek bu. Yalan değil. U ydurmuyorum. İnsanlar bilemediği hakikate karşı mesafe alıyorlar. O başlık neden bana karşı atıldı sanıyorsunuz? Sırf bu yüzden bazen ''Ya mümkün olsaydı?'' sorusu aklımın bir köşesinden çıkmıyor. Ama neden olmasın ki?

1 Kişi: Lan! Madem öyle neden karşı çıkıyorsun!

Diğer 1 Kişi: Has.. ordan it! Sen başlattın!

1 Kişi: Lan ben şimdi senin..

Buğra Ünver: Hop hop hop! Hayırdır hocam? Ne iş?

Diğer 1 Kişi: Bu ib** bana ''Yürrüyüşünü düzelt koçuuum'' dedi. Ben de ''Anandan güzel yürüyorum ya it'' dedim.

Buğra Ünver: Bu ne lan? Çocuk musunuz?

DarylDiXoN: Siz kafayı sıyırmışsınız.

Kapı çalar. Ve Can şaşırır.

Can Manay: Bana kim gelir ki lan?

Can kapının görüş yerinden bakar. 3 tane garip tip görür.

Biri: Açsana hocam kapıyı.

Can kapıyı açar.

Can Manay: Kimsiniz lan siz?

Biri itip içeriye doğru geçer..

Can Manay: Lan!

Cem Yılmaz: Hocam sakin..

Can Manay: Sen bana bir yerden tanıdık geliyorsun ama..

Cem Yılmaz: Arif V 216.

Can Manay: 216?

Cem Yılmaz: Dedim ben Ozan'a BvS gibi yapmayalım a** ismi diye. Dinlemedi ki.

Can Manay: 216'yı merak ettim hocam. İsmin sakıncası yok.

Buğra Ünver: Muhabbet büyümese olmaz mı? Kapa dayı kapıyı. Gel Cem.

DarylDiXoN: Biz adam değil miyiz oğlum?

Can Manay: Neyse ne. Girin bakalım içeri.

İÇERİYE GEÇERLER. Ve Can kahve yapar. Herkes eline birer kahve alır ve kanepelerde karşılıklı oturulur.

DarylDiXoN: 3 filmi de izledin mi Can?

Can Manay: Sen benim adımı nereden..

Buğra Ünver: Soruya cevap ver dayı.

Can Manay: Hangi 3 filmi?

Yeme bizi Can. Sanki okuyanlar bilmiyor.

DarylDiXoN: Geleceğe Dönüş'ün mümkün olduğunu düşünen benim. Ama Geçmişe Dönüş sence mümkün mü?

2. Bölüm Sonu.

Sonraki bölümden Sneak Peek:

Can Manay: Allah benim belamı verdi, dimi lan?

Buğra Ünver: Ne belası? Daha fena.

Can Manay: Seni de bir yerden tanıyor gibiyim. İsim tanıdık geliyor. Forum..

DarylDiXoN: Alternatif evren hikayeleri okudun mu hiç? Benim ismim de tanıdık geliyor olması lazım.
imza

<--->

Be A Booker Grafikerliği

DİZİ İNCELEMELERİM
Westworld 2. Sezon

GTR BAŞARILARI

Konu Lucifer tarafından (10-10-2018 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.
Alt 06-10-2018, 08:44   #7
vartoli buğra aga

Rep Derecesi: Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.Çıraks Royal Rumble maçını kazandın.

Böyle bir hikaye yok Ama hikayenin boş boş konuşanı neden benim?
imza

Alt 06-10-2018, 10:09   #8
necessary evil
Punisher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ABQ, New Mexico
Konular: 181
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 16389
Rep Derecesi: Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.Punisher Şirketin yüzü artık sensin.

Adın Sanın Ne?: ESRARCA$H Kıvanç
Görünüşün: 1998 Kıvanç Tatlıtuğ
Yetim Misiniz?: Hayır

imza

in the bleak midwinter

we do not sow

Punisher isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2018, 12:25   #9
<--->

2018 6 Ekim. Saat : Gündüz 13:26. Yer - Depo

Buğra Ünver: Küfür yasak oğlum. Bir daha bir karaktere küfür ettirtme. Sansürlediler.

DarylDiXoN''Osman'': Tamam kanka.

Can Manay: Bir dakika. Bir açıkla bakalım. Sen kimsin? Beni nereden tanıyorsunuz?

Osman: Ben hikayenin yazarıyım. Seni yaratan adamı ele geçirdim. Olayları ben resmediyorum artık.

Can Manay: Allah benim belamı verdi, dimi lan?

Buğra Ünver: Ne belası? Daha fena.

Osman: Şaka şaka. Bu dört kişinin geçmişi bir anakronizma''tarihsel bozulma'' ile dolu. İşte bu yüzden seni arıyorduk. Senin her şeyi sorgulayışının önemi var. Geleceğe Dönüş filmini merak etmenin bir önemi var. Hepsi birbiriyle bağlantılı. Ama hikayenin kahramanının sen olduğunu düşünüyorsan bekle.

Buğra Ünver: Buğra ben bu arada.

Can Manay: Ben de Can. Aa.. Tabi biliyorsunuzdur. Seni de bir yerden tanıyor gibiyim. İsim tanıdık geliyor. Forum..

Osman: Alternatif evren hikayeleri okudun mu hiç? Benim ismim de tanıdık geliyor olması lazım. Bu arada küfür yok sansür yiyoruz.

Can Manay: Niye? RTÜK'de miyiz? Sanırım öyleyiz.

Buğra Ünver: Aman fazla dillendirme ban yeriz sonra. Evet, bu arada ben forumdanım. ''Çıraks'' bendim. Bu tipi de dizilerden tanırsın. Olayımız basit aslında. Seni bir mekana götüreceğiz. Olayı anlayacaksın. Biz bir hikayede olsaydık biz kahramanı olurduk. Kahramanlık tek bir kişiye kalsaydı hiç ışık olmazdı.

Bu noktada şu müziği açmanızı istiyorum.Bu şekilde okuyun bakalım.

Buğra Ünver: Değil mi?

Can Manay: Aynen öyle. Fi'den tanırsın sen de beni. Anladım ben olayımızı. Diyorsun ki tarih zaten bozuk. Düzeltmek için yeniden bozacağız, değil mi?

Osman: Aynen öyle..

Bir araba dışarıda onları bekliyordu. Araba beyaz bir tofaş şahindi. Sürücü koltuğunda başka bir isim vardı.

Cem Yılmaz: Ben gelemeyeceğim dayı. 4. Kişi ben değilim. O arabada. Görüşürüz, Ozan.

Can Manay: Görüşürüz, Cem.

ESRARCA$H Kıvanç: Hazır mıyız gençler?! Küfretmeyi sevmem ben. Gelin!

Can Manay: Herkes ne döndüğünden haberdar mı?

Buğra Ünver: Anlamadın mı oğlum? Kan bağı var. Anakronizma olan herkes birbirinin ne konuştuğunu bilebiliyor. Yöntem var. Kullanışlı da. Sen de ses duyuyordun bazen ama anlamlandıramıyordun. Anne-babanı sorgulamanın nedenleri var.

ESRARCA$H Kıvanç: Laan! Yavşaa.. Sansür yicem demi la? Küfür etmicem dedim etmicem. Bin len Can! Daha fazla tantana yapma.

Can Manay: Tamam len kaşarlı tost!

Osman: Ha illa kendi sansürümüzü bulacaz. Leyla İle Mecnun olduk iyi mi?

Arabanın içi.

ESRARCA$H Kıvanç: Basiyim mi gaza?! Veriyim mi coşkuyu?!

Buğra Ünver: Bas anam babam bas.

1453 28 Mayıs. Konstantinapolis Kalesi

Savaşın ortasına girdik lan. Oha! Bir manyaklık yapacak bunlar kesin.

Çadırdan çıkan Fatih hareketlenerek kumandana döner.

Fatih Sultan Mehmet: Kim bunlar kumandan? O acayip şey de ne öyle?

Kumandan: Bilmem, padişahım.

Ak Sakallı Şeyhülislam Molla Gürani: Sultanım. Allah'ın işidir bu.

Askerlerin arasından geçerek Fatih'in çadırına doğru yürür dörtlü. Konstantin da surlardan seyreder. Askerler çadırın önünde padişaha block oluştururlar.

Fatih Sultan Mehmet: Bırakın gelsinler!

Fatih Sultan Mehmet: Kimsiniz siz?

Buğra Ünver: Sultanım, biz gelecekten geliyoruz.

Herkes Fatih'in elini öper. Fatih şaşkın bir haldedir.

3.Bölümün Sonu.

Sonraki bölümden Sneak Peek:

Can Manay: Sultanım. Konuya girmek gibi olmasın ama çok önemli bir şey söylememiz lazım.

Fatih Sultan Mehmet: Buyur, söyle bakalım. Söylediklerinizi beğenmezsem Konstantin'in sıcak askerlerine yem ederim sizi.

Buğra Ünver: Osmanlı gelecekte yıkılıyor.
imza

<--->

Be A Booker Grafikerliği

DİZİ İNCELEMELERİM
Westworld 2. Sezon

GTR BAŞARILARI

Alt 06-10-2018, 15:24   #10
vartoli buğra aga

Neden ben söylüyorum ya? FSM tav olacak bana şimdi uğraşacak benimle.
imza

Seçenekler Arama
Stil