GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-10-2018, 15:31   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1432
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 15544
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.
Standart RPG GWA - 11 Ekim 2018 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
11.10.2018 - 18.00 - C
Olympic Stadium
Montreal, Canada
4. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

Dünya Kız Çocukları Günü (Kutlu olsun)

Mr. Dinler Büyük Bir Duyuru İçin Geliyor! (Acaba nedir?)

Zachary Wentz Yatağından Kalkıp Şova Gelebilecek Mi? (Gelmezse kovarız)

Turnuvanın İlk Raundu Bu Gece Bitiyor (Sonunda...)

Hikayeler Gelişmeye Başlıyor (Biz de turnuvadan sıkıldık)

Pyrolar patlıyor ve Pasifik şovu başlıyor!

GWA! GWA! GWA! GWA! GWA! GWA!

Buğra Gür: Merhaba GWA severler, ben Buğra Gür.

Erem Nur: Hepiniz Pasifik'e hoş geldiniz!

Corey Graves: Bu gece turnuvanın ilk raundunun son günü! Bu gece 20 kişiden sadece 4 kişi üst tura adını yazdıracak.

İzmir Marşı!

Mehmet Dinler girişte görünüyor. GWA'nın sahibi Dinler ağır adımlarla gelirken karışık tepkiler geliyor. Mr. Dinler ringe giriyor ve yanında getirdiği mikrofonuyla konuşmak istiyor. Fakat yanında örtülü bir sürpriz olduğunu görüyoruz. Mehmet Dinler önce oraya bakıyor, sonra da konuşmaya başlıyor.

Mr. Dinler: Merhaba Montreal, Kanada!!!! Hepiniz GWA'nın Pasifik şovuna hoş geldiniz.

Seyircilerden cheer geliyor.

Mr. Dinler: Çok uzatmadan hemen sadede geleceğim. Konuşmayı pek sevmem bilirsiniz belki. İlk duyurum şu olacak. Bugün anlamlı ve önemli bir gün. Bugün, Dünya Kız Çocukları Günü! Ve kızlara, genelleştirirsek kadınlara yapılan cinsiyet ayrımcılığını bir kez daha kınamak ve kızlarımızın yanında olma günüdür. Kadınlarımız ve kızlarımız, toplumumuzun büyük bir parçasıdır. Onların ataerkil bir toplum içerisinde yer yer aşağılandığı yer yer ise önemsenmediğine defalarca şahit oldum. Bu nedenle, işte bu önemli günü buradan duyurmak ve dünyadaki tüm kızlara, tüm kadın cinsiyetine seslenmek istiyorum. İyi ki varsınız!

Seyircilerden büyük bir tezahürat geliyor. Herkes alkışlıyor. Mr. Dinler susuyor ve tezahüratları dinliyor. Biraz sonra konuşmasına devam ediyor.

Mr. Dinler: Ve ikinci duyuruma geçme vakti. İkinci duyurum, yanımda yer alan sürprizle ilgili. Az çok tahmin etmişsinizdir zaten. Bir güreş şirketindeki sürpriz ne olabilir ki? Tabii ki bir kemer! Ve ilk kemerimizi sizlere tanıtmak istiyorum.

Mr. Dinler: Karşınızda Oceans Championship!

Mr. Dinler perdeyi kaldırıyor ve mavi görüntüsü, beyaz taşları ve büyük ihtişamıyla Oceans kemeri orada duruyor!

Mr. Dinler: Bu muazzam kemerin sahibini öğrenmek için Pazar günü Atlas şovunda büyük bir Battle Royal düzenleyeceğiz! Katılımcı sayısını o gün öğreneceğiz bu Battle Royal'in kazananı Oceans kemerinin ilk sahibi olacaktır!

Seyircilerden yoğun cheer geliyor! GWA! GWA! GWA! chantlerini duyuyoruz.

Mr. Dinler: Hadi, şimdi güreş zamanı!

Seyircilerden tezahüratlar gelirken kameralarımız arka alana geçiyor.

Finn Balor’u spor salonunda çalışırken görüyoruz. Balor kamerayı açıyor ve video çekiyor.

Finn Balor: Tarihin ilk Universal şampiyonu olmam bir tesadüften fazlasıydı. Çünkü çoğu güreşçide birlikte bulunmayan üç farklı özellik bende birleşiyor: Başarılı olmak, tanınmak ve seyirciye hitap edebilmek. Tarihin tanıklık ettiği en çok tanınan, en sevilen ve en başarılı güreşçi ben olabilirim. En azından GWA’da başka böyle biri yok. İşte ilk GWA Dünya Şampiyonu olduğumda da şaşırmamanız için size şimdiden spoiler veriyorum. Beni dikkatli izleyin.

Balor kameranın önünden çekiliyor ve halter kaldırmaya gidiyor. Halterini kaldırırken poz veriyor. Ekran ikiye bölünüyor. Sırada oğlanlarıyla beraber Dalton Castle var.

Dalton Castle: Gelecek turda Finn Balor ile eşleşmişim. Bunun için benden bir video çekmemi istediler. Fakat Finn Balor için üç cümleden fazlasını ayırmama gerek yok.

Dalton Castle eğiliyor ve kamerayı kapatıyor.

Artık bir organı haline gelen şemsiyesiyle Marty Scrull rampada görünüyor! Ringe girip tauntunu atarken…

Cells! Axel Dieter Jr. klasik girişini yapıyor. Ringe girdikten sonra Scrull’e bir bakış fırlatıyor. Isınma hareketlerine başlıyor o da.

Mark Haskins! Tüm enerjisiyle ringe girip köşe gönderine çıkıyor ve tauntunu atıyor.

Tama Tonga, sanki kendisini silah zoruyla şova çıkartıyorlarmışçasına ringe doğru yürüyor. Ringe girip rakiplerine şöyle bir bakıyor. Gülüyor.

Buğra Gür: Oh my…

Corey Graves: The Big Dog is here!

Ağır yuhalamalar altında Roman Reigns girişini yapıyor. Ringe girdikten sonra arenayı bir süzüyor. Ardından hakemin telkiniyle tüm güreşçiler hazır konuma geliyor.

GWA World Heavyweight Championship First Round
Marty Scrull vs Axel Dieter Jr. vs Mark Haskins vs Tama Tonga vs Roman Reigns

Maç başladığı gibi Tama Tonga Roman Reigns’e saldırıyor. İkisi cebelleşirken Mark Haskins ve Axel Dieter Jr. Marty’i iplere gönderiyorlar. Bir kere sektikten sonra Axel’den Running European Uppercut! Mark’tan da yerdeki Marty’e bir adet Jumping Senton! Axel Dieter hemen Mark’ı yakalayıp köşe gönderine yolluyor. Ardından üzerine uçuyor ama Mark Haskins çekiliyor oradan ve Axel yüzünü kötü şekilde vuruyor köşe gönderine. Mark Haskins de aprona zıplıyor ve Springboard Crossbody! Tuşa gidiyor. 1 bile olmadan atıyor Axel Dieter! Öte tarafta Roman Reigns’in Tama’yı köşeye sıkıştırdığını görüyoruz. Corner Clothesline’ları sıralıyor ardı ardına. 5, 6, 7, 8, 9 ve 10.’yu da vurduktan sonra birkaç adım geri çekilip bekliyor ve Tama üzerine doğru yığılırken sırtlıyor onu ve Samoan Dro- Hayır, Tama kendini kurtarmayı başarıyor. Jumping Neckbreaker! Roman Reigns sırtını tutarak yere düşerken Tama Tonga onu tekmeleyerek ringin dışına yolluyor. Arkasını döndüğünde Superkick! Hayır, Marty fake atıyor. Tama içgüdüsel olarak yüzünü korurken dizine sert bir Superkick! Dizlerinin üzerine düşüyor Tama ve bir Superkick de kafasına! Tama Tonga ringin dışına zor atıyor kendini.

Mark Haskins’in Axel Dieter’a kilit bağladığını görüyoruz. Hemen diğer bacağını da kavrıyor ve Sharpshooter’a çeviriyor hareketi! Sıkıyor da sıkıyor! Sıkarken çığlık atıyor. Axel’in acı kaynaklı bağırmalarından daha fazla sesi çıkıyor. Axel iplere çok uzak! Elleriyle manevra yapmak için boşluk kolluyor ama şartlar müsait değil! Bırakıyor derken Marty’den Mark’ın ensesine ölümcül bir Superkick! Mark beklemediği anda yediği tekmeyle yığılırken Axel belini tutuyor. Marty elini yakalıyor Axel’in! Hayır, işte bunu yapma. Finger Snap!! Axel Dieter Jr. acı içinde elini tutuyor. Mark köşe gönderine yaslanmış vaziyette kendine gelmeye çalışırken Roman Reigns’in ringe girmek için hazır olduğunu görüyor Marty Scrull. İplerin dışına çıkıyor ve Roman’a Apron Superkick! Roman Reigns yemiyor hareketi!!! Eğiliyor ve tek bacağının üzerinde duran Marty’nin bacağına geçiriyor Lariat’ı!! Marty Scrull dengesiz şekilde düşüyor ve ringin kenarına çarpıyor sırtını. Roman Reigns onu tutuyor ve çelik merdivenlere fırlatıyor! Merdivenler lego misali birbirinden ayrılırken Mark Haskins’i gözüne kestiriyor Roman Reigns. İplere yolluyor onu. Flying Clothesline! Ardından bir tane daha! 3 kez tekrarlıyor hareketi ve Superman Punch için hazırlıyor eldivenini!! Kendine doğru savsak savsak gelen Mark Haskins’e Superman Punch!!! Tuşa gidiyor. 1… 2….

Axel Dieter Jr. yetişiyor son anda! Yerdeki Roman’ı stompluyor biraz. Arkasına geçiyor ve Axel Dieter Sr. Special!!!! Roman Reigns avlanırken avlanıyor! Axel kilidi bağladığı yetmiyormuş gibi kafasına da vuruyor boşta olan ayağıyla. Roman Reigns’in acı çektiği her halinden belli! Eli kolu bağlı ve yetişecek kimse de yok şu an! Son kez şansını deniyor Roman Reigns. Deli gibi çırpınırken boş bir andan faydalanıyor ve Axel Dieter Jr.’ın üstüne çıkıyor hareketi bozamadan!! Hakem Axel Dieter Jr. için sayıyor! 1… Axel Dieter bırakıyor hareketi. Roman Reigns’in kollarını yakalıyor ama Axel. Hurricanrana!!! Tama Tonga geri döndü! Yerden hızla kalkan Axel’a Dropkick! Yere düşmesine izin vermeden iplere yolluyor. Döndüğünde eğiliyor ve omuzlarına alıyor onu! Alabama Slam!! Roman Reigns’in üzerine hem de!!! Tuşa gidiyor Axel üzerinden! 1…. 2…. Axel atıyor!

O esnada Marty Scrull hızla ringe giriyor. SPEAR!!!! Tama Tonga çıldırdı şampiyonluk istiyor!! Tuş için elini atıyor Marty’e ama Marty yine dışarı atıyor kendisini. Tama Tonga yorgun bir şekilde üzgün bir bakış atıyor. Fakat, uzatmadan köşe gönderine çıkıyor. Roman Reigns, Axel Dieter veya Mark Haskins. Fark etmez. Birisinin kalkmasını bekliyor. O şanslı isim Roman Reigns. Ama köşe gönderinde Tama’yı görünce geri çekiliyor ve bir kez daha üzüyor Tama Tonga’yı. Tama Tonga iniyor ve yarı baygın Roman’ın üzerine koşuyor. Bir Dropkick!! Roman Reigns köşe gönderine yapışıyor. Tama Tonga tekrar koşuyor ve Stinger Splash! Yoo, Roman Reigns atik davranıyor. Tilt a Whril Slam!! Axel Dieter çoktan ayaklanmış şekilde Roman’a sert tekmeler geçiriyor. Ardından elini tutup iplere çıkıyor! Blockbuster için zıplıyor!!

Roman Reigns omzunda yakalıyor onu. Bekletmeden Samoan Drop!! Axel Dieter’ın karşısındaki köşe gönderine geçip ulumaya başlıyor! Siz bunun ne demek olduğunu iyi biliyorsunuz!! Axel kalkıyor. Roman Reigns bekliyor. Axel kalktı. Roman Reigns koşmaya başladı. SPEAR! Olmadı, Axel Dieter Jr. ani bir manevrayla roll up’a alıyor! 1… 2… Roman Reigns atıyor. Roman Reigns’i kaldırıp kavrıyor Axel. LANDUNGSBRÜCKEN!!! Axel tuş için hareketleniyor.

HEADSHRINKER!!!! Tama Tonga hızır gibi yetişiyor!! Axel mefta. Tuşa gidiyor hemen. 1…. 2…

Mark Haskins nereden çıktığını anlamamıza izin vermeden Bridging Armbar’a çeviriyor Tama’yı! Tama Tonga pes mi ediyor?? Çok ters yakalandı! Hakem soruyor ona. Tama çığlık atmaktan cevap veremiyor! Mark Haskins daha da geriyor kolunu!! Tama pes ediyor! Hakeme bir şeyler söyledi ve hakem çaldırıyor zili!!!

Kazanan ve Üst Tura Çıkan: Mark Haskins

Mark Haskins başlarda gözüküp sonra adeta hayaleti oynadığı maçta kazanmasını biliyor. Tama Tonga omzunu tutarken kameralarımız kapanıyor.

Arka alanda kahve makinesinden bir kahve almaya çalışan Austin Aries'i görüyoruz. Arkadan bir ses geliyor. Aries arkasını dönüyor. Bu Zachary Wentz! Oldukça yorgun görünen Wentz, bir koltukta öylece uzanıyor. Gözlerini dahi zor açtığını görebiliyoruz.

Zachary Wentz: Kardeşim bana da bir kahve getirir misin yerimden bile kalkamıyorum.

Austin Aries, Wentz'e bakıyor ve kendi kahvesini aldıktan sonra bir kahve daha yapmak için makineyi çalıştırıyor. Bu sırada arkadan David Starr'ın sesini duyuyoruz.

David Starr: Kahven hazır olduğuna göre kremaya ihtiyacın var gibi duruyor.

Austin Aries: Yav bir si**ir git artık. Ne yılışık adamsın sen ya? Her kahve aldığımda ben seni mi görmek zorundayım!

Austin Aries elindeki kahveyi fırlatıp atarken sinirle koridor boyunca yürüyor. Arkadan David Starr'ın sesini duyuyoruz.

David Starr: Bu yaptığının bedelini Battle Royal'de ödeyeceksin. Tabii karşıma çıkarsan!

Aries umursamadan koridor boyunca yürüyor. Biraz ileride Jay White'ı görüyor. Bıçağını bileyen Jay White, Aries'e şöyle bir bakış atıyor. Aries bıçaktan dolayı endişeleniyor ve Jay White'ın olduğu tarafa bakmadan yürümeye devam ediyor. Biraz sonra ise karşısına Christian çıkıyor! Aman tanrım. Sanırsın RAW 25. yıl segmenti!

Christian: Hey Austin. N'aber? Mehmet Dinler'in açıklamalarını gördün mü? Battle Royal düzenlenecekmiş. Çok büyük adam bu Mehmet Dinler. Helal olsun. Ben de Battle Royal'de olursam seninle çarpışmayı çok isterim. Hayırdır ya? Sen bir gergin görünüyorsun.

Austin Aries Christian'ı umursamadan hızla ilerliyor ve odasının kapısını açıp hızla içeriye giriyor. Sonra da kapıyı kapatıp kilitliyor.

Young Bucks soyunma odasında sessiz sedasız üstlerini değiştiriyor. O esnada odaya gelen birini fark ediyorlar. Bu Cody Rhodes. Yanında dünyalar güzeli eşiyle beraber sırıtarak onlara bakıyor. Young Bucks da bir süre tepkisiz kalıyorlar ama biraz sonra aniden kahkaha atmaya başlıyorlar.

Matt Jackson Sen, sen burada ne arıyorsun? Bize ana kemer yüzü göstermeyecek misin be adam?

Nick Jackson: Dostum, turnuvada tur atlamana çok sevindik. Gönül isterdi ki, ilerleyen turlarda ikimizden biriyle eşleş, fakat Mickie Abla'mızdan izin çıkmadı.

Cody Rhodes: Aman Tanrım, siz ona elenmiştiniz değil mi? Bir saniye, sizin için utanıp geliyorum hemen.

Cody Rhodes elleriyle alnını ovalar ve başını olumsuz anlamda sallar.

Nick Jackson: Kabullenmesi zor ama aramızdan birinin hala devam ettiğini görmek bizim için bir teselli. Sana güveniyoruz adamım.

Cody Rhodes: Aptal Stephanie. Bütün bunlar onun başının altından çıktı. WWE'deyken divalar bizim için bir reklam arasıydı. Farklı iç çamaşır markalarını tanıtan onlarca reklam. Ötesi değildi. Sırf biraz daha fazla para kazanmak uğruna uzun vadede büyük bir felakete yol açacak şu saçma projeyi hayata geçirdi: Kadınlar Devrimi! Para kazandı mı, evet, kasayı doldurdular. Peki, bu devrim de hayatın bir parçası olup büyüsünü kaybettiğinde yaşanacakları tahmin etmek bu kadar zor muydu? Al işte, aptal aptal kadınlarla güreştiriliyoruz. Onlar bizim için bir kıstas bile değil. Ringe çıkıp hayali bir rakiple bile maça çıkıp insanlara bir şeyler sunabilirim ama o yeteneksizlerle, asla!

Matt Jackson: Stephanie McMahon'dan mı bahsediyorsun?

Cody Rhodes: Evet, kim olacak? ALL IN'i izlediklerinde gerçek bir güreş şovunun nasıl olması gerektiğini onlara gösterdik. Hatta ne biliyor musunuz? Vince McMahon kıskançlıktan bile ölmüş olabilir.

Nick Jackson: Dostum, ne şovdu ama?

Matt Jackson: Her anlamda tokatladığımız bir şov olmuştu.

Cody Rhodes: Eee, kabiliyetli çırak ustayı geçermiş. Herkese iyi ders verdik. O zaman...

The Young Bucks: F*ck The Revival!

Cody Rhodes: F*ck The Revolution!

Cody ve Young Bucks aynı anda farklı şeyler söylüyorlar. Cody yanlış söylediniz der gibi bakıyor. Young Bucks kahkaha atarken kameralarımız kapanıyor.

Cass, Omega, Janela ve Yano ringde. Biraz sonra bir müzik duyuluyor.

Bliss girişte görünüyor. Olağanca kibiriyle ringe ilerliyor. Diğerleri ona bakarken biraz sonra hakem maçı başlatıyor.

GWA World Heavyweight Championship First Round Match
Alexa Bliss vs. Kenny Omega vs. Big Cass vs. Joey Janela vs. Toru Yano

Maç başlar başlamaz Omega koşuyor ve Janela'ya saldırıyor. Üst üste yumruk darbeleriyle ilk kıvılcımı çakan Omega, onu köşede yumruklarken Janela da Yano'ya saldırıyor. Bu sırada Alexa Bliss ringin ortasında köşedeki adamlara bakıyor. Biraz sonra Omega'nın yanına gidiyor ve onu tutup geriye çekiyor. Bunu başaramadığı için Omega dönüyor ve ona bakıyor. Bliss, Omega'ya sert bir tokat patlatıyor! Omega, bu agresiflik nedeniyle oldukça şaşkın. Bliss, Omega'ya "Kanlı yumruklarıma hazır ol." diye bağırırken Omega gülüyor. Bliss bu gülüş nedeniyle bir tokat daha patlatıyor. Omega tam dönüp Bliss'e koşacakken Big Cass'ten müthiş bir Big Boot! Bliss yere düşüyor. Omega, hemen arkasını dönen Cass'e koşuyor ve V-Trigger! Cass sarsılıyor ama dönüp koşuyor ve Lariat! Omega yere düşüp tekrar kalkarken köşedeki Toru Yano ile Janela çarpışması dışarıda devam ediyor. Janela, Yano'yu aşağıya düşürüyor ve yumruklaşmaya kendisi de iniyor. Omega, Cass'e koşuyor ve Cass'ten bir Clothesline daha gelecekken Omega reverseleyip Neckbreaker'a çeviriyor onu. Hemen tuş ediyor! 1.....2......

Atıyor Cass! Cass, Omega'yı üstünden atmakla kalmıyor, onu ringden fırlatıp atıyor! Omega önce aprona sonra da ringin dışına düşüyor. Ağır ağır dizlerinin üstünde kalkan Cass'e Alexa Bliss bakıyor. Bliss koşuyor ve Big Cass'e BİG PUNCH! Big Cass sarsılarak yere düşüyor. Alexa Bliss hemen gidiyor ve tuş denemesi! 1...... Joey Janela engelliyor! Janela, Alexa Bliss'in tuşunu bozuyor. Bliss sinirle kalkarken Janela'dan Bliss'e hızla bir DDT! Hemen ardından kalkmaya çalışan Cass'e de bir DDT çakıyor Janela! Sonra da tuşa gidiyor. 1.....2..... Atıyor Cass! Janela bunun nasıl olduğunu düşünürken arkadan birinin onu çektiğini fark ediyor, TORU YANO! Yano çekiyor ve Janela'ya Reverse DDT yapıyor. Hemen ardından Big Cass'i kaldırıyor ve fırlatıp ringin dışına atıyor. Sonra da Bliss'i fırlatıp atıyor. Yano şimdi Janela'ya bakıyor. Sonra da köşeden gerilerek koşuyor, Shotgun Dropkick! Janela köşeden yere düşerken Yano tekrar geriliyor ve koşmak istiyorken KENNY OMEGA'DAN V-TRİGGER! Yano sarsılıyor! Omega şimdi geriliyor ve Yano'nun kalkmasını bekliyor. Yano ağır ağır kalkarken Omega koşuyor ve V-TRI! HAYIR! ONİ KOROSHİ GELDİ! TORU YANO TUTUYOR OMEGA'YI VE ONİ KOROSHİ VURUYOR! HEMEN TUŞA GİDİYOR! 1.......2.......

JANELA ENGELLİYOR! Joey Janela tuşu bozuyor. Şimdi Yano kalkarken Janala onu tutuyor ve ring dışına fırlatıp atıyor. Sonra da kendisi iplere gidiyor ve Suicide Dive ile atlıyor Yano'ya! Bu adam neden böyle Yano'ya taktı acaba? Şimdi içeride Omega'yı yatarken görüyoruz. Omega yavaş yavaş kalkarken Big Cass içeriye giriyor. Omega kalkıyor. Cass koşuyor ve BİG BOO- HAYIR! Omega eğiliyor ve iplere gidiyor. V-TRIGGER! Big Cass şimdi yere düşüyor ve dizlerinin üstüne çöküyor. BU SIRADA RİNGE ALEXA BLİSS GİRİYOR! BLİSS ŞİMDİ KOŞARAK GELİYOR VE BİG CASS'E BİG PUNCH! CASS NEREDEYSE DEVRİLECEKKEN TUTUYOR VE DDT! Alexa Bliss ayağa kalkıyor ve "Kanlı yumruklarıma hazır ol demiştim." diye bağırıyor. Kenny Omega'ya koşuyor ama Omega onun karnına tekmeyi basıyor ve DDT! Şimdi Omega, kalkmaya çalışan Big Cass'i tutuyor veee ONE WİNGED ANGEL! 1.....2.....3!

Kazanan: Kenny Omega

Omega tauntlarını yaparken Alexa Bliss sinirli bir şekilde kalkıyor. Arka alana gidiyor.

Arka alanda koridorlardan birindeyiz. Brandi Rhodes eşi Cody'e bir şeyler anlatıyor.

Brandi Rhodes: Bugün açılış maçında Mark Haskins galip geldi ve onunla eşleştiğini öğrendim. Senin için zor bir rakip değil Cody. Senden odaklanmanı istiyorum. Biliyorum, sen sadece güreşip bireysel kariyerini kemerlerle cilalamak istemiyorsun. Profesyonel güreşi sevip ona yön vermek istiyorsun. Fakat, senden aklındakileri bir kenara bırakıp önündeki maça odaklanmanı istiyorum. Sadec...

Sahibini görmediğimiz bir el Cody'nin boğazına yapışıyor ve sıkarak onu duvara yaslıyor. Brandi şok olmuş şekilde çığlık atıyor.

Bu Triple H!

Triple H: Bir daha Steph hakkında konuştuğunu duymayayım. İyi veya kötü. Aklının yetmediği şeylere burnunu sokma, tamam mı? Seni ilk ve son kez uyarıyorum. Bir daha aynısı olmaz. Onu söyleyeyim.

Triple H Cody'nin boğazını yavaş yavaş bırakırken bakışlarını kesmiyor. O arkasına bakmadan giderken Cody Rhodes boynunu tutarak öksürür durumda, kameralar kapanıyor.

Aniden ekrana Flip Gordon geliyor. Yüzünde kocaman tebessüm var.

Flip Gordon: GWA evreni merhaba. Şu an ekranda sizin kahramanınız Gordon var. Elias gibi saçma adamları kapı dışarı edeceğim ve biliyor musunuz ama burası bar değil? Burası şarkı söyleyip sonra tribünlere saygısızlık etmek için yer hiç değil. Disiplin nedir bilmez adamlar nasıl burada barınıyorlar aklım almıyor. Ben başta olmak üzere diğer hayalleri olanların; Steiner gibi güçlü, Joe gibi korkutucu ve Styles gibi havalı olmayı örnek alırken bu adamın verdiği şey beleşçilik ve saçma sapan gitar tınıları. Elias git Türkü Bar'da şovunu yap. Buraya tırnaklarımla geldim. Yeri geldi beni bir türlü şova booklamayan herifin şovuna maskeli çıkıp ana kemer şansı aldım. Şansa ihtiyacım yok. Çünkü şansımı kendim yaratım.

Ekran kararıyor.

Künefeden döndüğümüzde Hunico, Ember Moon, Tanga Loa ve Neville ringde bekliyor ancak bir kişi hariç. Bu sırada onun da müziğini duyuyoruz.

Next Level! Roderick Strong girişte gözüküyor ve ringe doğru büyük bir destek altında ilerliyor-

CIAMPA! Ciampa Strong’a saldırıyor! Yerde bir süre onu yumrukladıktan sonra kaldırıyor ve PROJECT CIAMPA! Şimdi Strong’u kaldırıyor ve AŞAĞIDAKİ MASALARA DOĞRU İTTİRİYOR! Strong maça çıkamayacak durumda!

İzmir Marşı duyuluyor ve Mr. Dinler girişte gözüküyor. Elinde bir mikrofonla Ciampa’nın karşısına dikiliyor ve konuşuyor.

Mr. Dinler: Kendi hakkını kendi başına oluşturan insanlara her zaman saygı duymuşumdur Ciampa. Strong bu durumdayken maça çıkamaz, o halde maçın son katılımcısı sensin.

Seyirciler bu karar karşısında negatif tezahüratlar atıyorlar. Mr. Dinler, Ciampa ile el sıkışıyor ve arka alana doğru dönerken Ciampa ringe girip yerini alıyor.

Hunico vs Tanga Loa vs Neville vs Ember Moon vs Tommaso Ciampa
GWA World Heavyweight Championship First Round Match

Maç başından Tanga Loa Lariat sallıyor Hunico’ya ancak Hunico eğilerek sıyrılıyor ve Tilt-A-Whirl Headscissors yapıyor. Ciampa’ya doğru Jumping DDT için sıçrıyor şimdi ancak Ciampa Hunico’yu yakalayıp STO yapıyor. Bir tane de ensesine Rear European Uppercut patlatıyor ve Swinging Neckbreaker yapıyor. Moon bu sırada Ciampa yerden kalkamadan seri Shoot Kick’ler sallıyor kendisine ve sersemleyince de bir Hurricanrana yapıyor. Ciampa takla atarak kalksa da Moon onu salmıyor ve Enzugiri vuruyor. Ciampa köşeye yaslanınca Moon apron tarafına kaçıyor ringin ve kafasının arkasına Hanging Soccer Kick vuruyor. Ciampa kafasını tutarak ringin ortasına doğru tökezleyerek ilerliyor ve Moon Springboard Dropkick yapıyor Ciampa’ya. Moon şimdi ayağa kalkıp taunt atarken Neville Moon’u belinden kavrayıp Bridging German Suplex yapıyor. Moon yerden kalkmadan Standing Moonsault yapıyor ve ayaklarının üzerine sıçrayıp bir de Standing Shooting Star Press yapıyor. Hunico bu sırada köşede beliriyor ve Missile Dropkick yaparak tuşa gidiyor. 1... 2... Neville kurtuluyor. Hunico Neville’ı köşeye yollayıp bir Knife Edge Chop vuruyor. Bir tane daha vuruyor ve köşeye doğru geriliyor. Hunico hızla koşuyor ve Monkey Flip yapıyor Neville’a, şimdi köşeye yaslanıp taunt atıyor. Bu sırada Tanga Loa ringe girip Hunico’ya Stinger Splash yapıyor ve bir de onu yere oturtup Basement Dropkick vuruyor. Bırakmıyor Hunico’yu Tanga ve Swinging Neckbreaker vurup tuşa gidiyor. 1... 2...

Hunico kurtuluyor. Tanga ağır ağır Hunico’yu köşeye çıkarıyor ve Belly to Back Suplex pozisyonuna alıyor Hunico’yu. Tam hareketi yapacakken Hunico ters taklayla ayaklarının üzerinde durmayı başarıyor ve Tanga ona döndüğünde Avalanche Frankensteiner yapıyor! Köşeye çıkıyor ve Tanga kalktığında Diving Crossbody yapıyor. Tanga’yı kaldırıp belinden kavrıyor ve Overhead German Suplex yapıp kalktığında Rolling Roundhouse Kick vurmak istese de Tanga eğiliyor. Bu sırada Neville ringe giriyor ve SUPERKICK VURUYOR TANGA’YA! Hunico ona döndüğünde ONA DA SUPERKICK! Şimdi Hunico’yu belinden kavrayıp Deadlift German Suplex yapıyor ve tuşa gidiyor. 1... 2... Hunico kurtuluyor. Bu sırada Ember Moon ringe girip bir parande atarken Neville’da Handspring Satellite DDT için iplerden sekerek hareketi vuruyor! Ember hiçbir şey olmamış gibi kalkıyor ve ROUNDHOUSE KICK! Şimdi Neville’ı kaldırıyor ve Fisherman Buster yapıp tuş deniyor. 1... 2...Neville kurtuluyor ve Ember hızla tuştan kalksa da Ciampa ringin diğer ucunda beliriyor ve Discus Lariat vuruyor bir tane. Belinden kavrıyor ve Bridging German Suplex yapıyor. Ember ayağa kalkmaya çalışsa da Ciampa iplerden sekiyor ve Sliding Knee Strike vuruyor. Ciampa ring dışına doğru yuvarlanıp kalkmak üzere olan Hunico’yu kaldırıp Apron Fisherman Drop Suplex yapıyor. Durmuyor ve Tanga’ya da One-Handed Cradle Backbreaker yapıyor. Şimdi Hunico’yu ringe sokuyor, Project Ciampa için kaldırıyor ve hareketi yapacakken Hunico arkaya iniyor. Bir Inverted Frankensteiner yapıp Springboard Moonsault Press ile atlıyor üzerine. Hızla tuşa gidiyor. 1... Tanga sürüklene sürüklene ringe giriyor ve Hunico’yu çekiştire çekiştire kaldırıyor, SIT-OUT BELLY TO BACK POWERBOMB! Tuşa gidiyor Tanga! 1... 2...

Ciampa sandalye fırlatarak bozuyor! Ciampa zorlukla ayaklanıyor ve Tanga’yı kavrayıp Turnbuckle T-Bone Suplex yapıyor! Bu sırada Ember ise ring dışındaki Neville’a köşeden karşı pozisyon alıyor ve ECLIPSE! Neville rampada yağ gibi kayarken Ember ringe giriyor ve iplerden sıçrıyor ama Ciampa Ember’ı yakalayıp OVER-THE-SHOULDER PILEDRIVER YAPIYOR! Ciampa tuşa gidiyor! 1... 2... EMBER ELİNİ SANDALYEYE UZATIP CIAMPA’NIN KAFASINA VURARAK TUŞU BOZUYOR! Ember yerde öylece yatıyor kalan tüm gücünü tek bir darbeye bırakınca. Ciampa bu sırada Hunico’yu Project Ciampa için kaldırıyor! VURUYOR! Şimdi tuşa gidiyor...

AMA ELLSWORTH! ELLSWORTH ARKADA BELİRİYOR VE SEYİRCİLERİN TEZAHÜRATLARINA KARŞIN CIAMPA BU İŞTE BİR GARİPLİK OLDUĞUNU ANLIYOR. ARKASINI DÖNDÜĞÜNDE NO CHIN MUSIC! Ellsworth şimdi kaldırıyor Neville’ı ve Ciampa’yı ring dışına çıkarıyor. Neville’a ayaklanması için destek oluyor ve Neville kendine geldiğinde Ellsworth ring dışına dönüp Ciampa’yı ayakta tutmaya devam ediyor. Neville iplerden sekiyor ve TOPE CON HILO İÇİN İPLERİN ÜZERİNDEN SIÇRIYOR FAKAT CIAMPA ELLSWORTH’Ü KENDİ YERİNE ÇEKİYOR! Ellsworth yiyor hareketi! Ciampa yerde ayaklanmaya çalışan Neville’ı kaldırıp ringe sokuyor ve kendisi de girdiğinde PROJECT CIAMPA! Ciampa tuşa gidiyor! 1... 2...

3!

Kazanan: Tommaso Ciampa

CIAMPA KAZANIYOR! Ciampa kendi şansını kendisi oluşturuyor ve maçı kazanmasını biliyor. Ciampa ringde kutlamasına devam ediyorken kameralarımız da kapanıyor.

Kameralarımız Sandy Fork, Delaware'den açılıyor. Bir çiftliğin içine giriyoruz, tavuk kümesinin içinde Mark Briscoe'yu görüyoruz. Tavukları kovalayıp yumurtaları almaya çalışırken konuşmaya başlıyor.

Mark Briscoe: Sandy Fork'dan herkese merhabalar, benim gibi birisini sevmeyenler hariç. Ben Mark Briscoe ve tüm zamanların en harika takımının, yani The Briscoes'un bir parçasıydım. GWA'ye ise herkese çiftlik hayatının ne kadar zorlu olduğunu göstermek ve Dünya'nın zirvesinde sadece bir Briscoe'ya yer olduğu için tek başına geldim. Ve gördüm ki birçok kişi bize burada yer olmadığını düşünüyor. Ama yanılıyorsunuz. Tüylerinizi yolacağım, sizi yerden yere vuracağım ve eninde sonunda kıl yumağı diye küçümsediğiniz birisinin ilk GWA World Heavyweight şampiyonu olmasını ağlaya ağlaya izleyeceksiniz.

Mark Briscoe: Ve bunun için ilk engelim o 5 kişilik maçtan galip çıkabilmekti ve bu benim için kolay oldu. Sıradaki rakibim ise Will Ospreay denilen spot maymunu. Kendisinin gerçek bir maymun kadar şansı yok çünkü maymun doğada hayatta kalabilir ama sen kalamazsın. Bu varken bir de doğanın ta kendisi olmuş bir Briscoe'ya karşı durmak mı, sen bunu yapamazsın.

Briscoe kamerayı eliyle sert bir şekilde itiyor, bu sefer de kameramız loş bir ortamda açılıyor. Kısa bir süre sonra da Will Ospreay'in suratı seçiliyor ve o konuşmasına başlıyor.

Will Ospreay: Az önce ikinci turdaki rakibimin bana karşı olan konuşmasına rastladım ve şaşırmadım. Kendisinin gerçek hayatta nasıl hayatta kaldığı ve bunun üzerinden beni gömmeye çalıştığını görebiliyorum. Ama bilmen gereken bir şey var ki insan doğaya uyum sağlamaz, kendisine uygun bir doğa oluşturur ve kendi ekosistemini yaratır. Ve ayrıca bir şey daha var. Sen oradan oraya zıplarken ben uçarım ve avımı o şekilde avlarım. En yeni avım olman için seni bekliyorum.

Ospreay de antrenmanlarına devam etmek için ayaklanıp ısınırken kameralarımız kapanıyor.

Bir odaya giriyoruz. Odada cırlak sesle şarkı söyleyen birini görüyoruz;

''GİTMEEEEEĞĞ SANA MUHTACIMMM!!''
''GÖZÜMDE NURSUNNN...BAŞIMDA TACIMM...MUHTACIMMMMM!!!!''

Mickie oradan geçiyor ve daha fazla dayanamayıp aniden odaya dalıyor. Bu berbat sesin sahibi ASUKA! Asuka fark edildiği anda şarkıyı durduruyor elindeki şişeyi yere atıyor.

Asuka; WATASHI WA! WATASHI WA! Çat diye odaya mı girilir?

Mickie: Şu an burada sanat güneşini batırıyorsun farkındaysan ucube.

Asuka: Bunu söyleyenin iğrenç kusmuk tadında county tarzı müzik yapan bir MILF için iddalı sözler.

Mickie: Beni dinle seni hentaiden fırlamış çekik göz. Karşında GWA tarihinin ilk kazanan kadını duruyor. Sözlerine dikkat et.

Asuka: Ya sürekli Steph gibi first ever ağlaması mı yapacaksın? Bak Mickie sen buraya pas pas olmak için geldin ve öyle gideceksin. Bura o kıç sallayıp şans aldığın yer değil. AHAHAH WAKARA WUKARA ASUKA SAY SAYANORA!

Asuka atlaya zıplaya oradan ayrılıyor. Mickie'nin sinirli bakışları ile kameralar kapanıyor.

Sheamus girişte görünüyor. Tauntunu yapan Celtic Warrior, hızla ringe ilerliyor. Rakiplerini bekliyor.

Rebel Heart!

Johnny Gargano girişte görünüyor. Gargano seyirciyi selamlayarak ringe ilerliyor ve Sheamus'a bakarak köşede tauntunu yapıyor.

Mundo girişte görünüyor. Tauntunu yaptıktan hemen sonra hızla ringe ilerliyor. Rakiplerine beklerken Sheamus ile bir anda gerilme yaşanıyor. Hakem araya giriyor ve engelliyor.

BURNNNNNN IT DOWWWWWWWWNNNNNNNN!

Seth Rollins girişte görünüyor. Oldukça heyecanlı bir şekilde tauntunu yapıp ringe gidiyor. Rakiplerine bakıyor. Gargano'ya dikkatle bakan Rollins, son ismi bekliyor.

Break The Walls Down!

Chris Jericho girişte görünüyor. Jericho gülerek ringdekilere bakıyor. Rollins sinirle ona bakarken Jericho umursamıyor. Sheamus'a bakan Jericho hızla ringe girip yerini alıyor. HAKEMİN GONGUNU BEKLEMEDEN SHEAMUS JOHNNY MUNDO'YA SALDIRIYOR! MAÇ BAŞLADI BİLE!

GWA World Heavyweight Championship First Round LAST MATCH!
Chris Jericho vs. Johnny Gargano vs Johnny Mundo vs Seth Rollins vs Sheamus

Sheamus maç başlar başlamaz köşede saldırdığı Mundo'ya üst üste stomp darbeleri vurarak onu yormaya çalışıyor. Sheamus darbeleri o kadar hızlı vuruyor ki neredeyse nefesi kesilecek. Bu sırada ringdeki Gargano, Rollins ve Jericho birbirlerine bakarken Jericho hemen ringden inip aşağıda takılıyor. Seyirciler yoğun bir boo eşliğinde bu harekete tepki gösterirken Gargano ve Rollins, birbirine bakıyor. Rollins bir anda saldırmaya başlıyor. Gargano da reaksiyon gösterip yumruklaşmaya katılıyor. Bir Gargano vuruyor bir Rollins! Sırayla yumruklaşma devam ederken Gargano biraz sonra hızlanıyor ve Rollins'i çekip iplere göndermek istiyor. Ama Rollins reversal ile dönüyor ve Gargano'nun arkasına geçerek kolundan tutup çekiyor, sonra da tutup STO vuruyor! Gargano yere düşerken hızla kalkıyor ve Rollins de kendisiyle aynı anda kalkan Gargano'ya koşuyor, aynı anda Clothesline vurarak birbirlerini yere düşüyorlar. İkisi de aynı anda kalkıp tekrar Clothesline vurmak istiyor ama bu sefer koşarak araya giren Sheamus ikisine de Double Clothesline çakarak onları durduruyor. İkisi de yere düşerken Sheamus göğsüne vuruyor ve bağırıyor, derken Chris Jericho giriyor ve Swinging Neckbreaker! Hemen tuşa gidiyor Jericho. 1.....2....

Sheamus atıyor! Hızla ayağa kalkmaya çalışan Sheamus'a Headlock bağlamak istiyor Jericho. Başlarda onu tutmaya çalışsa da bu çok fazla devam etmiyor ve Sheamus ağır ağır ayağa kalkıyor. Bir stomp darbesi çakıyor Sheamus. Ardından bir stomp daha çakarak Jericho'yu iyice yoruyor. Sonra Sheamus iplere gidiyor ve gelirken FLYİNG CHUCK! Johnny Mundo harika vuruyor hareketi! Sheamus yere öylece düşerken Jericho hemen koşuyor ve iplerden zıplıyor, LİONSAULT! Sheamus yerde yatarken Johnny Mundo, kalkan Jericho'ya koşuyor ve Step Up Enzuigiri! Jericho yere düşerken bir anda Seth Rollins görünüyor ve Slingblade! Rollins bağırırken Johnny Gargano koşuyor ve Super Kick! Gargano hemen tuşa gidiyor! 1.......2....... Atıyor Rollins! Gargano yeri döverken Rollins ağır ağır kalkmak istiyor. Bu sırada Sheamus da köşeye doğru hareketlenerek kalkıyor. Mundo ile Jericho ise hala yerde yatıyor. Gargano kalkıyor ve Rollins'i alıyor, fırlatıp dışarıya atıyor. Ardından kendisi de aşağıya iniyor ve dışarıdayken, Rollins'in kafasından tutup fırlatıp ringin köşesine atıyor. Rollins yere düşerken Gargano hızla içeriye giriyor ve Clothesline ile köşede kalkan Sheamus'u dışarıya atıyor. Hemen arkasını dönen Gargano, Mundo ile bakışıyor ve Jericho'yu görüyor. Jericho arkasını dönerken Gargano ve Mundo aynı anda vuruyorlar, DOUBLE SUP- HAYIR! Jericho eğilerek geçiyor ve iplere atlıyor, SPRİNGBOARD DOUBLE REVERSE DDT! HEMEN GARGANO ÜZERİNDEN TUŞA GİDİYOR CHRİS JERİCHO! 1.......2......

Atıyor Gargano! Chris Jericho sinirleniyor ve "Stupid İdiot" diyerek bağırıyor. Ardından Mundo'yu tuş ediyor. 1....2.... Atıyor Mundo! Jericho sinirleniyor ve ayağa kalkıyor. Hemen Johnny Mundo'yu çeviriyor ve Walls of Jer- Mundo onu ittiriyor! Sonra da Shawn Michaels gibi hızla kalkıyor ve STEP UP ENZUİGİRİ! Jericho oldukça sert bir şekilde vuruyor Mundo'ya! Kalkarken üstüne gelen adamı görüyor: Seth Rollins! Rollins Springboard Knee Strike ile Jericho'ya saldırıyor! Hemen ardından tutuyor koşuyor ve dışarıdan direkt olarak köşeye çıkan Sheamus'a gidiyor, sonra da onu tutuyor ve Superplex! Şimdi de kalkıyor ve Falcon Arrow! Hemen tuşa gidiyor Seth! 1......2.... Gargano bozuyor! Rollins hızla ayağa kalkarken Gargano iplere koşuyor ve Springboard ile atlarken Seth Rollins onu tutuyor, sonra da alıyor ve Bucklebomb! Hemen ardından Rollins'ten SUPER KİCK! ROLLİNS TUŞA GİDİYOR! 1.......2......

ATIYOR GARGANO! Gargano atar atmaz Johnny Mundo koşuyor ve iplere atlıyor, yerden kalkmaya çalışan Seth Rollins'e harika bir FLYİNG CHUCK! SETH ROLLİNS YERDE! Mundo şimdi yerdeki Gargano'ya bakıyor ve köşede kendisini hazırlıyor, zıplıyor ve END OF THE WOR- GARGANO SIYRILIYOR VE MUNDO BOŞA ATLIYOR! Mundo yerde yatarken Gargano ağır ağır kalkıyor ve aynı anda kalkan Chris Jericho'ya bakıyor. Jericho'nun yanına giderken Jericho'dan sert bir chop darbesi geliyor! Gargano göğsünü tutarken Jericho bir chop daha atıyor. Bir chop daha geldikten sonra Gargano iplere düşüyor ve koşarak geliyor, ardından Hurricanrana yapacak gibi dönüyor ve Jericho'yu yere düşürüyor, GARGANO ESCAPE! JERİCHO GARGANO ESCAPE'DE! GARGANO SIKIYOR VE JERİCHO'NUN PES ETMESİNİ SÖYLÜYOR! JERİCHO ELİNİ KALDIRIYOR HAVAYA!

CURB STOMPPP! SETH ROLLİNS KOŞARAK GELİYOR VE CURB STOMP'U YAPIŞTIRIYOR! JERİCHO YERDE ÖYLECE YATARKEN SHEAMUS KOŞARAK GELİYOR VE BROGUE KİCK! SETH ROLLİNS YERE DÜŞÜYOR! Tam bu anda Johnny Gargano kalkıyor ve Sheamus'a koşarak geliyor, yine Hurricanrana şeklinde gelip sonra da yere düşüyor ve GARGANO ESCAPE! GARGANO BU SEFER SHEAMUS'A YAPIYOR! PES ETMESİ İÇİN BAĞIRIYOR GARGANO! HERKES YERDE YATIYOR! SHEAMUS ELİNİ HAVAYA KALDIRDI! PES ETMEK ÜZERE YERE VURUYOR!

STARSHİP PAİN! JOHNNY MUNDO İKİSİNE DE STARSHİP PAİN'İ VURARAK HEMEN SHEAMUS ÜZERİNDEN TUŞA GİDİYOR! 1.......2.........

SETH ROLLİNS ENGELLİYOR! ROLLİNS TUŞU BOZUYOR! Johnny Mundo kafasını zar zor kaldırarak Rollins'e bakarken Rollins'ten çok sert bir SUPER KİCK! ROLLİNS ŞİMDİ İPLERE GİDİYOR VE CURB STOMP! TUŞA GİDİYOR! 1.....2.....

...3!

Kazanan ve üst tura çıkan son isim: Seth Rollins

Burn It Down eşliğinde Seth Rollins ayağa kalkıyor ve kazanmanın verdiği mutlulukla tauntunu yapıyor. Seth Rollins oldukça mutlu bir şekilde ayakta kutlamalarını yapıyor.

ARKASINI DÖNER DÖNMEZ V-TRİGGER! KENNY OMEGA BURADA! OMEGA V-TRİGGER'I YAPIŞTIRARAK ROLLİNS'İN KUTLAMASINI BÖLÜYOR! HEMEN ARDINDAN ALIYOR VE ONE WİNGED ANGEL! ROLLİNS YERDE! Omega Rollins'e tauntunu atıyor ve şovu ayakta kapatan isim oluyor!

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 15:34   #2
jakku
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2040
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 113215
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Üçüncü maddeyi kendi adımın geçmesinden daha çok bekliyor olacağım, saat ters ama takip etmeye çalışacağım
imza

16.23.30aug 6.13.20.27sep 4.11.18oct

"o kali, thou art fond of cremation grounds
so I have turned my heart into one, that thou may dance there unceasingly
o mother, I have no other fond desire in my heart
fire of a funeral pyre is burning there."

ramprasad sen 1718-75

rpg. tanga loa

eski rpg:
joey janela ile: -

sami callihan ile:

gtw hall of famer'lığı
gtw next generation kemeri
gtw hardcore kemeri
dor ağırsiklet kemeri
dor hardcore kemeri (en uzun süreli şampiyon)
eski curse ve amnesia üyesi

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 15:36   #3
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 340
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 50374
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Nedenler ilgi çekici, takipteyim.
imza

Even through the darkest days,
This fire burns always (always).
This fire burns (fire burns) always.

Always (always).

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 15:46   #4
Gece Yarısı
Gece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 12
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2992
Rep Derecesi: Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.Gece IC kemerini kazandın.

Bu sefer ceza almadan son anına kadar takip edeceğim.
imza

RPG GWA: Finn Balor

Gece isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 15:46   #5
HERE COMES THE WIZARD
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2286
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 213373
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Nedenler çok komik dfojedgjsrehg.
imza
HERE COMES THE ERO NUMERO UNO

taste the rainbow タり下

Asuka/Shirai/Sane/Moon/Tox/Cross

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 15:53   #6
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 163
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 17763
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.

Şova kadar bir promo kesmeyi düşünüyorum. Saat güzel takipte olurum.
imza

RPG: Mark Haskins

Eski RPG: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 15:53   #7
Emrah Amir
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sandy Fork
Konular: 317
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
Rep Puanı: 34878
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Nedenler güzel, bir aksilik çıkmaz, hayatta kalırsak, başımıza bir sorun gelmez ise takipte olacağım.
imza
Alıntı Abhaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kanki ben senin dediklerinden hiç bir şey anlamıyorum.

GTW: Mark "The King" Briscoe

2 defa GTW Şampiyonluğu
2 defa Hardcore Şampiyonluğu
1 defa GTW Takımlar Şampiyonluğu
1 defa DoR Golden Globe Şampiyonluğu
1 defa DoR Takımlar Şampiyonluğu (Rekor Süre)
2016 Slammy Awards Yılın En iyi maçı Kazananı
2018 "Son" King of the Ring Kazananı
GTW Tarihinin En İyi 10 Maçından İkisinde Yer Alma Başarısı

GWA RPG: Mark Briscoe

Siz ne anlarsınız Mozart'dan, cahiller.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 15:56   #8
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 744
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 162598
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Takipte olacağım.
imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Zack Sabre Jr.
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Bobby Roode
-Undisputed Era
-Kevin Owens
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

See You In Another Life Brotha!

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 15:57   #9
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 95
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 4920
Rep Derecesi: ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.ETR IC kemerini kazandın.

Saat biraz ters başlarını kaçırma ihtimalim olsa da takipte olmayı deneyeceğim.
imza
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
-----------------------------------
Mükemmel Erkek = Matanza'nın gücü ve korkutuculuğuna , Prince Puma'nın atletikliğine , Mascarita Sagrada'nın zorluklara göğüs germesine , Fenix'in çevikliğine , Pentagon'un karizmasına , Rey Mysterio'nun cesaretine , Cage'nin kasına , PJ Black ve Jack Evans'ın bağlılığına , Kilo falan farketmeden The Mack gibi hareket yapabilme yeteneğine sahip olmalıdır.
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: Henüz Yok

Bu güzel ve yalnız kardeşinizin desteklediği 4 erkek 1 kadın isim var gelin beraber bakalım:

Matanza
Randy Orton
Ricochet
Rey Mysterio
Shayna Baszler

Gerçekleri yazmamımı istiyorsun tamam,
Bazı şeyler var ki 2pac olsam anlatamam.
Sattığım albümün parası doktorlara gitti,
Ben savaştayım savaştım ve onlar yenildi!
''Toplum, farklı olanı dışladığını sanarken,
Aslında farklı olan, dışlamıştır toplumu...''

Five King Of Wrestling
ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 15:59   #10
Kayıtlı Kullanıcı
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 219
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 2942
Rep Derecesi: Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.Maestro IC kemerini kazandın.

Benim maç bu şov demek ki kesin artık bekleyiş bitiyor.
imza
aYkLNg.png
The Best Smackdown Tag Team Champions
Usos Prison
GWA RPG:Sheamus
Forum Başarıları: Ortamların Aranan Çocuğu Olmak ( w Abhaz)
Ortamlara Akmak ( w Abhaz)
Fenalarda Olmak ( w Abhaz)
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil