GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-10-2018, 17:17   #1
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 535
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 43891
Rep Derecesi: The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Turkey Gidiyor, Turkish Geliyor

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/t...liyor-40983770

TURİZM sektörünün uzun yıllardır beklediği müjdeli haber Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy tarafından açıklandı. Bakan Mehmet Ersoy, “Bundan sonra yurtdışındaki tanıtımlarda Turkey ifadesi yerine Turkish’i kullanacağız" dedi.

TÜRK Hava Yolları ile Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliğinde 2019’dan itibaren, Türkiye’nin gözde turizm merkezleri, Antalya, İzmir, Dalaman ve Bodrum-Milas havalimanlarından yurtdışında 11 ülkedeki 34 noktaya toplam 67 frekans tarifeli sefer düzenlenecek. Yeni dönemle birlikte turist sayısından ziyade nitelikli turist önem verildiğine dikkat çeken Bakan Ersoy, THY ile birlikte başlatılan ‘Direkt Turizm Hamlesi’nin ayrıntılarını paylaştı.

Ersoy, “Nitelikli turist için kapsamlı bir çalışma gerekiyor. Birkaç hafta önce Milli Eğitim Bakanlığı ile bir protokol imzaladık. Bu protokol ile nitelikli turist için gerekli olan insan kaynağı ihtiyacını karşılayacağız. Diğer önemli kısım olan ulaşım ayağını da THY ile çözüyoruz. Tatil bölgesi denilince Türkiye’de akla ilk olarak charter uçuşlar geliyor. Ancak nitelikli turist tarifeli ve business olarak uçmak istiyor. 2019 nisan ayında başlayacak uçuşlar ihtiyatlı rakamlar belirledik. Ancak bunları 300’lü sayılara ulaştırmak istiyoruz” dedi.

imza

6 years down.

Thousands of matches later, titles won, and accolades accumulated in every state and in more countries than we can count.

Anyone can call themselves the standard bearers, the best in the world, the elite, but we’ve lived and breathed that truth for so long now that it’s almost an afterthought.

We had one goal when we started this thing: domination. This is our business. Our industry. And no one can touch us.

-Seth Rollins

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 17:18   #2
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 846
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 58194
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Destekliyorum, güzel.
imza

Karanlıklar ardından gün doğar ya aniden...
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 17:21   #3
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 92
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 7523
Rep Derecesi: Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.

Doğru bir karar. Hatta ben direkt olarak "Turkiye/Turquie" olarak sunulmasını da desteklerim.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

https://i.resimyukle.xyz/LUHPa3.png

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM
Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 17:28   #4
invite only
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1584
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 402328
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Güzel karar.
imza

kerkenez & darkknightthe3rd

discord: meteciaga#0001
twitter: meteciaga
instagram: meteciaga

Alıntı Twitter Nickli Üyeden Alıntı

Neuer Benz, neues Gold

Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 17:47   #5
Kayıtlı Kullanıcı
SpikeDudley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 60
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 6431
Rep Derecesi: SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.SpikeDudley Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Doğru bir karar. Hatta ben direkt olarak "Turkiye/Turquie" olarak sunulmasını da desteklerim.
Yahu yıllardır bunu der dururum. Bu fikrini sonuna dek destekliyorum dostum.
SpikeDudley isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 17:51   #6
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 92
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 7523
Rep Derecesi: Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı SpikeDudley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yahu yıllardır bunu der dururum. Bu fikrini sonuna dek destekliyorum dostum.
Eyvallah. Millet olarak birilerine yaranalım diye kendimizi kaybettik. Umarım alınan bu güzel karar, belli bir süre sonra daha da güzel bir kararla pekişir.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

https://i.resimyukle.xyz/LUHPa3.png

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM
Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 18:52   #7
𝓰𝓮𝓷𝓮𝓽𝓲𝓬 𝓯𝓻𝓮𝓪𝓴
The Human Buzzsaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Detroit, Michigan
Konular: 23
Favori Güreşçisi: Scott Steiner
Rep Puanı: 6116
Rep Derecesi: The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.The Human Buzzsaw Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Katılıyorum. Turquie çok hoş duruyor yalnız Fransızca.
imza

The Human Buzzsaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 19:34   #8
All Hail Baron Corbin
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 613
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 79610
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Açarak örnekler verebilir misiniz anlamadım da pek.
imza
"Yeah, that's right boys you hold him back. Davey as a matter of fact, I think it's time for some real honesty. And I think it's time for you – and take your little MMA group – to finish the j**k fest in the back. Because what matters tonight, is that KEVIN STEEN IS BACK! And mark my words: In 2012, I will take that Ring of Honor World Title from you; And then I'm gonna hold this goddamn company hostage! Because my name is Kevin Steen and I'm the Antichrist of Pro Wrestling! Merry Christmas, b***h!"

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
#1 Joey Janela
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Marko Stunt
MJF
Nick Gage
Scarlett Bordeaux (Güreşçi demiştim.)
Jay White
Hiromu Takahashi
Kazuchika Okada
Penelope Ford
Buddy Murphy
Brock Lesnar

Haftanın Parlayan Üyesi - 29 Nisan 2018
1x Onur Kürsüsü
3x Ayın İspiyoncuları Listesi
30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 1.si (3 kişi ile)
31. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Logo Yarışması 4.sü

RPG: Brandi Rhodes

Chosen isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 20:01   #9
#WTR
The Unpredictable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 535
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 43891
Rep Derecesi: The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Unpredictable Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Chosen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açarak örnekler verebilir misiniz anlamadım da pek.
Turkey, ingilizcede hindi anlamına da geliyor ve bazı yabancıların aklına ilk bizim ülkeden önce hindi geliyor bunu duyunca. Bence altındaki sebep bu.
imza

6 years down.

Thousands of matches later, titles won, and accolades accumulated in every state and in more countries than we can count.

Anyone can call themselves the standard bearers, the best in the world, the elite, but we’ve lived and breathed that truth for so long now that it’s almost an afterthought.

We had one goal when we started this thing: domination. This is our business. Our industry. And no one can touch us.

-Seth Rollins

The Unpredictable isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2018, 20:31   #10
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - İzmir
Konular: 277
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 20738
Rep Derecesi: MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.MrSHIELD WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Bunun üzerine Hindistan da bizim memlekete daha açar vay bize nasıl Hindi dersiniz diye. Tamam tamam şakaydı. Turkey mevzusu benim de aklıma geldiğince canımı sıkan bir konu. Turkey dışında neredeyse her şeye(mantıklı olan tabi) tamamım ben.
imza
YÜCE İMPARATOR

MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil