GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Anketimiz: Kim Şampiyon Olur?
Galatasaray 13 54,17%
Fenerbahçe 5 20,83%
Beşiktaş 3 12,50%
Trabzonspor 2 8,33%
Başakşehir 0 0%
Diğer 1 4,17%
Katılımcı sayısı: 24. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 19-05-2019, 20:09   #1
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 4810
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 346900
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 346900

Standart STSL 19/20 Tartışma Konusu

imza

"I'm somebody who constantly wants to challenge himself, evolve, and grow.
Because if you don't, you fade. You become stagnant."

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 20:14   #2
Kayıtlı Kullanıcı
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 120216
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 120216

Fenerbahçe’nin kaybetmeyeceği lig sezonudur.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 20:21   #3
◢◤
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Alanya
Konular: 3348
Favori Güreşçisi: Christian
Rep Puanı: 121867
Rep Derecesi: The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Peep's Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Peep's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Peep's The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121867

Başakşehir'in düşüş eğrisi başlar
Trabzonspor pozitif futboluyla ligin en sempatik takımı olur
Aykutlu Konya ilk beşi zorlar
Beşiktaş, Fener benzeri bir sezon yaşar ama bu kadar yıkıcı olmaz
Galatasaray şampiyon olacaktır
Fenerbahçe de bir maç çok iyi bir maç çok kötü sağa sola sallanarak gidecektir

Majör tahminlerim bu yönde.
imza

"...tüm amacımız sonraki senelerimizde kalitemiz, tecrübemiz ve farklılıklarımızla; emsallerimiz arasında, gelecekte ülke çapında profesyonel güreşi daima canlı tutan güreş platformu olmak."

Forumumuz en iyi Mozilla Firefox'ta görüntülenir.

Herhangi bir problem, sorun gördüğünüz yerde cevap vermek yerine "" butonunu kullanarak biz yönetime bildiriniz.
Kendiniz karşı tarafı uyarmaya yada sorunu çözmeye kalkışmayınız.
The Peep's isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 20:22   #4
life is a bitch
Psychopath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Zonguldak
Konular: 2
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 3208
Rep Derecesi: Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın. Psychopath IC kemerini kazandın.
Psychopath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Psychopath Psychopath isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3208

Galatasaray 23.şampiyonluğu aldı bile.
imza

whoever gets the horse who passed through üsküdar
Psychopath isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 20:23   #5
Jon Moxley
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1041
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 47567
Rep Derecesi: Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bad Influence Bad Influence isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 47567

Biz olmayız buralarda. Şampiyonluk için dileğim her yıl olduğu gibi net:

Akbilspor-Kasımpaşa harici farketmez.
imza

BURASI ALEV ALDI

Bad Influence isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 20:24   #6
Shock The System
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 141
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 13640
Rep Derecesi: demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
demonking19 demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13640

Maalesef Galatasaray winner.
imza

"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 20:24   #7
Eleven
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Avengers Mansion
Konular: 4518
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 337823
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 337823

#Hedef23
imza
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 20:26   #8
Mr.Lucha Underground
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 650
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
Rep Puanı: 7144
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın. Mr.Antonio Cesaro Royal Rumble maçını kazandın.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7144

Galatasaray - hakemler işbirliği yine şampiyon olur.
2. Trabzon
3. Konyaspor
4. Fener ve Beşiktaş yarışır.
imza
GWA

GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)

Antonio Cesaro
World Heavyweight Champion
Intercontinental Heavyweight Champion
European Champion
Mr.Money in the Bank
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 20:47   #9
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 28
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5486
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
PG Sucks PG Sucks isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 5486

Trabzon'un Onazi gibi temposu yüksek kesici bir ortasaha alması halinde onlarla kapışırız diye düşünüyorum. Başak ilk 4'ten düşer. Fenerbahçe konusunda transferleri bekliyorum.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki
bütün pencereleri aç sonra ne yapıyorsan yap geçer."
"Emin misin?" diye sordum
"Eminim." dedi
"Bana bak" dedim
"Ben kendimi 8-9 senedir iyi
hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?"
"Bilmiyorum" dedi
"Ben hep böyle yapıyorum,
sıkıntılı insanlara da bunu tavsiye ediyorum."
Teşekkür ettim
ve yanından ayrıldım.

PG Sucks isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2019, 20:49   #10
showtime
Nation of Violence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 257
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5104
Rep Derecesi: Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın. Nation of Violence Royal Rumble maçını kazandın.
Nation of Violence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nation of Violence Nation of Violence isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5104

Şampiyon 102 puanla Fenerbahçe, ikinci Hatayspor, üçüncü Demir Grup Sivasspor.
imza
Nation of Violence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil