GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-07-2017, 03:24   #21
jakku
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2040
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 113215
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Güzel kararlar alınmış, Review hamlesi güzel olsa da bir süre tökezletecek gibi inceleme yapan arkadaşları. Değerlendirme yazayım derken tüm maçı yazmış olarak bulabilirler kendilerini.
imza

16.23.30aug 6.13.20.27sep 4.11.18oct

"o kali, thou art fond of cremation grounds
so I have turned my heart into one, that thou may dance there unceasingly
o mother, I have no other fond desire in my heart
fire of a funeral pyre is burning there."

ramprasad sen 1718-75

rpg. tanga loa

eski rpg:
joey janela ile: -

sami callihan ile:

gtw hall of famer'lığı
gtw next generation kemeri
gtw hardcore kemeri
dor ağırsiklet kemeri
dor hardcore kemeri (en uzun süreli şampiyon)
eski curse ve amnesia üyesi

World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2017, 03:27   #22
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1626
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 171546
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel kararlar alınmış, Review hamlesi güzel olsa da bir süre tökezletecek gibi inceleme yapan arkadaşları. Değerlendirme yazayım derken tüm maçı yazmış olarak bulabilirler kendilerini.
Aynen ya ben de bundan yakınıyorum. Normal hayatımda da her şeyin tam ve eksiksiz olmasını istiyorum, bu forumdaki incelemelerimde de geçerli. Bu tarzda yazarken kendimi kaptırıp birdenbire yine maçı tamamen yazmış olarak bulabilirim kendimi yani.
imza

Windham Lawrence Rotunda & BelieveThatShield

fenomenal flair

you’re my heart’s sniper
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2017, 03:28   #23
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1801
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 38656
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Review olayına başlarda soğuktum fakat güzel bir sentez yapılabilir diye düşünüyorum. Ayrıntılı yazmakla ana hatlar arasında. Yaza yaza herkes alışacaktır zaten. İyi çalışmalar departmana, kolay gelsin.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2017, 03:45   #24
Banned
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 244
Favori Güreşçisi: Aleister Black
Rep Puanı: 5804
Rep Derecesi: The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.The Awesome Killer Royal Rumble maçını kazandın.

İnceleme dediğin kestire kestire değil komple olur yav. İnsan başlayınca durduramıyor zaten kendini. Ama yinede çoğu kişi için iyi bir yenilik olmuş.
The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2017, 16:26   #25
noblesse oblige
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3692
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 204235
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Headlock Master Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu konunun incelemeye taşınmasını talep ediyorum.
imza

douglas&bigelow&candido&francine
the triple threat
est. 1994
based on teachings of the franchise.
#IMPACTwrestling

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2017, 21:49   #26
Mr Lürsoy the Gentleman
Matt Sydal Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1101
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 89943
Rep Derecesi: Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu konunun incelemeye taşınmasını talep ediyorum.
imza

Okuyun, anlayın, yorum yapın, repleyin. Teşekkürler

Progress: Hello Wembley! - Şov İncelemesi

Mae Young Classic 2018 Tüm İncelemeler

1. Bölüm
2. Bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
Matt Sydal Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2017, 00:13   #27
Banned
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Zonguldak
Konular: 62
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 3221
Rep Derecesi: NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.

Yani şimdi atıyorum BattleGround'dan sonra Jinder Mahal vs John Cena Feud'u başladı diyelim. Ben Feud başladıktan sonra belirtilen konuya giderek bu Feud'u inceleyeceğim diyorum ve o konu bana ait oluyor. Sonra da 2 hafta boyunca bu ikili arasında herhangi bir senaryo işlenmezse incelemeyi paylaşıyorum. Doğru muyum?
NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2017, 00:14   #28
Banned
Addney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kahramanmaraş
Konular: 1332
Favori Güreşçisi: Jun Akiyama
Rep Puanı: 30953
Rep Derecesi: Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Addney Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı NGUCena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yani şimdi atıyorum BattleGround'dan sonra Jinder Mahal vs John Cena Feud'u başladı diyelim. Ben Feud başladıktan sonra belirtilen konuya giderek bu Feud'u inceleyeceğim diyorum ve o konu bana ait oluyor. Sonra da 2 hafta boyunca bu ikili arasında herhangi bir senaryo işlenmezse incelemeyi paylaşıyorum. Doğru muyum?
Evet, doğru. 2 hafta boyunca feud hakkında bir gelişme olmazsa paylaşabilirsiniz diyor yönetim.
Addney isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2017, 00:18   #29
Banned
NGUCena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Zonguldak
Konular: 62
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 3221
Rep Derecesi: NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.NGUCena IC kemerini kazandın.

Alıntı Addney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet, doğru. 2 hafta boyunca feud hakkında bir gelişme olmazsa paylaşabilirsiniz diyor yönetim.
Teşekkürler.
NGUCena isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2017, 02:05   #30
Mr Lürsoy the Gentleman
Matt Sydal Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OraleTown
Konular: 1101
Favori Güreşçisi: Tenille Dashwood
Rep Puanı: 89943
Rep Derecesi: Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Matt Sydal Guy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı NGUCena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Feudun bitmesini, yani bir PPV'de maç gerçekleşmesini beklemenizi tercih ederiz. Fakat bir sınırlama getirip bunaltmak da istemiyorum, incelerken keyif alacağınızı düşünüyorsanız erkenden hamle yapabilirsiniz.
imza

Okuyun, anlayın, yorum yapın, repleyin. Teşekkürler

Progress: Hello Wembley! - Şov İncelemesi

Mae Young Classic 2018 Tüm İncelemeler

1. Bölüm
2. Bölüm
3. Bölüm
4. Bölüm
5. Bölüm
6. Bölüm
Matt Sydal Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama