GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-06-2013, 15:52   #31
the boy wonder
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli - İzmir
Konular: 434
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 14421
Rep Derecesi: Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Paragon of Virtue WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Promo çevirileri için eğer İngilizceniz iyiyse daha da geliştirmek için çevirebilirsiniz. Belli bir süre sonra kalıpları ezberlemiş olursunuz. LoP veya PWInsider gibi siteler bazı şov raporlarına promoları direk koyarlar,oradan da çevirebilirsiniz tabii.
imza

Diamonds never age.

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2013, 15:53   #32
Emekli
King Of Kings Brock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2618
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 1923
Rep Derecesi: King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.King Of Kings Brock IC kemerini kazandın.

Güncel Promo çevirileri için, Promoları direk koyan bir Blog var. Tabii Translate ne kadar çevirir bilmiyorum doğru. Buyrun;

http://nmalbaugh.blogspot.com
King Of Kings Brock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2016, 20:13   #33
Banned
Kenny Funk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 5
Favori Güreşçisi: Broken Matt
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Kenny Funk NXT'de jobbersın.

Öncelikle,bana burayı gösteren mod arkadaşıma teşşekür ediyorum ve şunu soruyorum:http://www.cagematch.net bu site dediğiniz gibi çok iyi bir site.Gerçekten yararlı bilgiler vs var.Bu site iyi mi? Ona göre ayağımızı yorganımıza göre uzatalım
Kenny Funk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil