GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-06-2015, 22:16   #11
Kayıtlı Kullanıcı
ComeBackTheRock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun
Konular: 443
Favori Güreşçisi: Andrew Everett
Rep Puanı: 975
Rep Derecesi: ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın.ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın.ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın.ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın.ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın.ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın.ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın.ComeBackTheRock Ana kadroya çağırıldın.

14 Mayıs ve 21 Mayıs SD alıyım.
imza

#Warriors
ComeBackTheRock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 22:17   #12
the evil has landed
Gentleman Villain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1374
Favori Güreşçisi: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 10167
Rep Derecesi: Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Gentleman Villain WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Flood için özür diliyorum ama, bütününü almak yerine tek tek ya da ikişer ikişer gitsen daha iyi olacağını düşünüyorum. Hem çeşitlilik ve daha fazla kişinin katılması açısından daha güzel olabilir; hem de bir anda bilgisayardan uzaklaşmanı icab eden bir durum olması dahilinde tüm incelemelerin kalması kötü olabilir. Sen kendine güveniyor olabilirsin ama bunu çok defa yaşadık. (Arkadaşlardan önce ben görevliydim veya aktif olarak katılıyordum.) Ben görüşümü bildirdim sadece.
Ben yazın çoğu yerde müsait oluyorum, gittiğim yerlerde de internet oluyor zaten ama başkalarının katılımı için doğru diyorum. Şimdilik sadece PWG Black Cole Sun, Outta Nowhere ve TLC 2014 alacağım. Onları bitirince diğerlerini de yaparım alınmamış olursa. Teşekkür ederim.
imza
''gentleman villain'' has left the building.
Gentleman Villain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 22:18   #13
Banned
Resistant Player - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 307
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 7304
Rep Derecesi: Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.Resistant Player Royal Rumble maçını kazandın.

4 Haziran 2015 Smackdown , lütfen.
Resistant Player isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 22:20   #14
#ThankYouBryan
Heartlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 643
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 16434
Rep Derecesi: Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.

Ekim ayındaki SD ve Rawları alabilir miyim ?
imza

I Will Give You A Show That You Have Never Ever Seen Before. Why ? Because I can.
Shawn Michaels

RPG: Daniel Bryan

Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 22:20   #15
Banned
dirtydeeds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gotham
Konular: 998
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 9141
Rep Derecesi: dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.

Tolga, Barış (Gbedas) ve bana Global Wars Night One ve Night Two ortak yazar mısın?
dirtydeeds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 22:21   #16
İmparator
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1808
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 29936
Rep Derecesi: Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Super Disaster WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı dirtydeeds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tolga, Barış (Gbedas) ve bana Global Wars Night One ve Night Two ortak yazar mısın?
Yazdım.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 22:23   #17
Banned
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 373
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 8270
Rep Derecesi: Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.Believe Dean Royal Rumble maçını kazandın.

11 Temmuz 2014 Smackdown
1 Ağustos 2014 Smackdown
8 Ağustos 2014 Smackdown
15 Ağustos 2014 Smackdown
18 Eylül 2014 Smackdown
Rica ederim.
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 22:24   #18
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4614
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 4260
Rep Derecesi: RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.RebelVoice IC kemerini kazandın.

Ben birinci oldum, VIP mi olacağım şimdi xd.
imza
RPG : ELI DRAKE

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 22:25   #19
Vocare Ad Regnum
The Game's Crippler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sivas-Merkez
Konular: 430
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 20199
Rep Derecesi: The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Game's Crippler WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı dirtydeeds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
TOLGA ÇOK PİS GAZA GELDİM OCAK AYINDAKİ KALAN ROH ŞOVLARINI DA YAZAR MISIN?
Olm ben gaza gelip 17 tane RAW şovu almıştım.

Four İncelememen ekibimiz çalışıyor.RAW'ların hepsini verin. ( PROMOLARI SALLIYORUM GENÇLER HABERİNİZ OLA. )
imza

Eski Nickler : Just Lose It - The ShowStopper

Güreş güreş içindir,güreş taraftarlar içindir,güreş inceleme içindir.
The Game's Crippler isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-06-2015, 22:26   #20
Banned
dirtydeeds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gotham
Konular: 998
Favori Güreşçisi: Marty Scurll
Rep Puanı: 9141
Rep Derecesi: dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.dirtydeeds Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı The Game's Crippler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olm ben gaza gelip 17 tane RAW şovu almıştım.

Four İncelememen ekibimiz çalışıyor.RAW'ların hepsini verin. ( PROMOLARI SALLIYORUM GENÇLER HABERİNİZ OLA. )
Gaza geldim deyip 2 tane almam ayrı bir şey zaten. Bitirebildin mi sen?
dirtydeeds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil