GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-11-2020, 23:22   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1885
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 634288
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 634288

Standart RPG GWA - 22 Kasım 2020 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
22.11.2020 - 21.00 - C
AT&T Center
San Antonio, Teksas
195.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 7 Neden:

1- Kızgın Ve Yaralı

2- Truth Martini'den Analizler

3- Yeni Güreşçiler Hazır

4- Daha Çok Kötülük

Oceans Championship TNB Rematch
5- Lacey Evans vs. Wolfgang vs. No Way Jose

6- Corey Graves Ve Carmella Kritik Yapıyor

7- Seth Rollins'in İlk Büyük Sınavı

Kameralar arenanın dışını görüntülüyor. Helikopterler arena üzerinde uçuyorlar. Görüntü kısa bir süre karıncalanıyor. Tekrar geldiğinde ise arenanın içindeyiz. Seyirciler yüksek sesle bağırıyorlar ve çeşitli chantler atıyorlar. Şimdi pyrolar patlıyor ve Atlas başlıyor!

My World! Kameralar girişe dönüyor. Jeff Jarrett girişte görünüyor. Suratındaki morluklar ve boynundaki kızarıklık dikkatimizi çekiyor. Jeff Jarrett ağır adımlarla zorlanarak ringe doğru yürümeye başlıyor. Merdivenlerden çıkıp acıyla eğilip paralel iplerden geçerek ringe giriyor. Şimdi konuşmaya başlıyor.

Jeff Jarrett: Bayanlar ve baylar, Atlas gecesine hoş geldiniz!

Jeff Jarrett bir süre gülümseyerek bakıyor.

You're Stupid! You're Stupid! You're Stupid!

Jeff Jarrett: Bu söylediklerinizi umursamayacağım çocuklar. Haftalardır burada mağdur olan taraf benim. Buna rağmen bana bunları söylüyorsanız bu saatten sonra fazlasıyla agresif olacağım demektir. Ve ben agresifleşiyorsam olacakları yıllar önce defalarca tecrübe ettiniz. Buraya fazlasını vermekten başka bir şey yapmıyorum. Buna rağmen yaşadıklarımı sizler görüyorsunuz. Aptal olan ben miyim? GWA'nın geleceği için ailemi kaybetmeyi göze aldım. Umurumda bile değil. Sadece burayı umursuyorum ve kariyerim, GWA her şeyden daha önemli. Bana istediğiniz hakaretleri edebilirsiniz. Bundan sonra sessiz olmayı düşünmüyorum. Bundan sonra masaya yumruğumu vuracağım ve işleri kendi bildiğim gibi yapacağım.

Seyirciler gülüyorlar. Jeff Jarrett birkaç defa mikrofona vuruyor.

Jeff Jarrett: Truth Martini, Mete, Hangman Page, Khali, Wolfgang, Cody Rhodes, Liv Morgan ve diğer güreşçiler beni hedef alırken ben doğru bildiğimin peşinden gidip şirketin geleceği için çalışmaya devam ettim. Patrick Allen beni takdir ediyor. Onun güvendiği bir adamım. Cody Rhodes denilen adam Patrick Allen'ın tüm yaptıklarına resmen hakaret etti. Onun yetkisini kullanmaya çalışıp türlü oyunları ile insanları kullandı. İşi bittiğinde ise Patrick Allen'ın suratına tükürmeyi tercih etti. Yaptığı tam olarak bu! Ve Patrick Allen'ın sağ kolunu kırmaya kalkıştı. Peki Truth Martini? O herifin yaptığını aylardır görüyorsunuz. Cody Rhodes ve Truth Martini aylardır birbirlerini bitirmeye çalışıyorlar. Oysa farkında olmadıkları önemli bir detay var. İkisi birden aynı dışkı. Kokuyorlar ve bu koku insanların midesini bulandırmaya başladı. Ben midemin bulunmasından hoşlanmam. Kusarım ve ben kusarsam bunun etkisinden tüm dünya etkilenir. Arkama güreşçileri mi çekmem gerekiyor? Hepsini yapabilirim. Gerekirse kendim çıkarım ve yetkilerimi sonuna kadar kullanıp savaşırım. Yaşadığım tüm bu lanet işlere rağmen çalışmaya devam ediyorum. Sizlere büyük bir isim getirdim. O gece geldi ve gerekeni yaptı. The Undertaker! GWA ona büyük bir teşekkür borçlu.

Undertaker chantleri yükseliyor.

Jeff Jarrett: Yıllar geçse bile hala bu işin kurallarını bilen adamlar var. Bana güvenip, kim olduğumu bilen adamlar var. The Undertaker onlardan birisi. Gerektiği gibi oynayacağım ve gerektiğini yapacağım. Sakin kalmaktan sıkıldım. Küfürler savurup, kan akıtmak istiyorum. Yıllar önce nasıl yapıyorsam yine öyle yapacağım. Bu kez eskilere göre daha planlı ve daha akıllı hareket edeceğim. Peşimde insanlar var ve beni izliyorlar. Beni izleyen insanlara doğru olanı her zaman gösterdim. Şimdi bayanlar ve baylar, gecenin devamına hazır olduğunuzu biliyorum. Madem öyle, ona hazır mısınız? Ölü adama! Çünkü o bu ringlere çıkmak için en iyi şekilde hazırlandı. İşte karşınızda...

Nia Jax alanda! Gülümseyerek girişte görünüyor ve hızlı adımlarla ringe doğru ilerliyor. Seyircilerden olumsuz sesler yükseliyor. Nia Jax ringe girmeden önce gülümseyerek seyircilere bakıyor. Ardından kafasını Jeff Jarrett'a çeviriyor ve ringe giriyor.

Jeff Jarrett: Şu an burada olmasını gereken kişi sen değilsin. Anımı berbat ediyorsun.

Nia Jax aniden Jeff Jarrett'ın elinden mikrofonu çekip alıyor ve Jarrett'ı köşeye doğru itiyor.

Nia Jax: Ölü adamı beklediğini duydum. Benim burada olmam çok daha büyük bir an Jarrett. Görüp görebileceğin en büyük an. Dayanılmaz güç burada. Sözleşme imzaladığım günden bu güne fazlasıyla bekledim. İşlerinizi pek umursamıyorum. Burada ailemin yıllar önce yaptıklarından daha fazlasını yapacağım. Gerçek bir canavar aradığınızı duydum. Buradayım ve canavarın bir yeme ihtiyacı var.

Jeff Jarrett sakin bir şekilde yaklaşıyor. Mikrofonu istiyor ve Nia Jax uzatıyor.

Jeff Jarrett: Ailene saygım sonsuz. Burada işler geçmişe göre çözülmüyor. Yeni bir düzen var ve bu düzenin ana taşlarından birisi olabilirsin. Öyleyse sana bu gece bir rakip vereceğim. Sami Callihan ile karşı karşıya geleceksin. Eğer onu ezep geçebilirsen söylediklerinin doğruluğunu herkese gösterebilirsin. Eğer kaybedersen bu insanların karşısına bir daha çıkacak yüzün olmaz. Bu bir risk. Ve bu riski atlatırsan başarıyı elde edeceksin Jax.

Nia Jax tatmin olmuş bir şekilde kafasını sallıyor. Arkasını dönüyor ve ringi terk ediyor. Jeff Jarrett seyircilere dönüyor.

Jeff Jarrett: Bir sorunu daha çözdüm. Bunu ben yaptım. Şimdi...

7

Aniden görüntüler gidiyor. Bir süre sonra ekrana bazı görüntüler geliyor...

Eğer kör köre kılavuzluk ederse, ikisi de çukura düşer. Gözlerinizin ucundaki gerçekliği görün. Kapıda.

Çocuklarınızı koruyun. Mümkünse onları ortadan kaldırın. Aile zayıflıktır, korkudur, çaresizliktir.

Ruhlar kaçışıyorlar. Kâinat değişmek üzere. Onlar bitirdi ve yeni bir düzen arayışı içindeler. Bedenleri sizlere gülümsüyor. İnanmayın, kaos kapıda. Asla inanmayın. Şeytan bile kendisine ışık meleği süsü verir.

Karanlığın içinden aydınlık parıldayacak. Ben yaşıyorum. Uzun zaman sonra... Ben yaşıyorum. D-

7

Kameralar Ring Of Honor arenasının arka alanında açılıyor.

Truth Martini: Ben artık gerçekten anlamıyorum. Wrestle Kingdom ana şovuna kemer korumaya çıkıyoruz, Wade Barrett mezardan fırlayıp geliyor. Wade Barrett tehlikesini atlatıyoruz bu sefer köpeği fırlayıp kıçımdan bir parça alıyor.

Truth Martini, Khali'yi gösteriyor.

Truth Martini: Sen söyle bir şey atlıyor muyum?

Khali: Doğrusun abi. Adam değil bunlar.

Truth Martini: Wrestle Kingdom şovu geçiyor. Bu sefer ne görüyoruz? Adını unutmaya başladığımız eski dostlarımızın izleri kalbimizin bir köşesinden fırlıyor. Ben bu s**tiğimin yerinde duygusal bir adam olarak görünmek istemiyorum ama sonra kendimi tutamıyorum. Zamanında yapılanlar ev içindi. Bundan sonra yine ev için bir şeyler yapacağız. Sadece ufak izler çocuklar.

Hangman Page kenardan bira fırlatıyor Truth Martini'ye. Martini havada yakalıyor. Açıp kafasına dikiyor.

Truth Martini: İyi geldi. Karı kız kovalamaktan sıkıldım. Sağlam Hoopla bulursanız artık sadece 5 kere takılacağım. Fazlası olmamalı çünkü işime konsantre olamıyorum.

Khali: Konsantre ne demek usta? Terso kelimeye benziyor.

Mete: Max erkek zekası ne kadar olmalı? İşte bu kadar olmalı.

Khali: Ha?

Mete: Bir şey yok Khali.

Truth Martini: Bana ait olanı tekrar istiyordum. Kaç defa başarısız olursam olayım asla vazgeçmeyeceğim. Tam bu sefer başardık diyorum, sonrası yine hüsran. A**na koyayım böyle işin. Zamanında Samoa Joe, Wade Barrett, Bray Wyatt falan tekmeliyorduk. Bray Wyatt dediğiniz adam bile bunlar kadar manyak ve ne idüğü belirsiz değildi. İnsanlar benim oyunlar çevirdiğimi düşünürlerdi geçmişte. Be a**na koduklarım şimdi ses etsenize! Bu manyaklar oyunun ta kendisi. Ne yapsak tersine çevirmeyi başarıyorlar. Bunu daha önce çok sefer söyledim. Ben bu işin tepesindeki adamım. Spor endüstrisinin gelmiş geçmiş en iyi menajeriyim. Profesyonel güreşin İncili olan "The Book of Truth"un yazarıyım. Hem güreşebiliyorum, hem menajerlik yapabiliyorum ve aynı zamanda dehşet verici şekilde sevişebiliyorum. Her şeyi kaldırmayı başarıyorum fakat şu kemeri tekrar kaldırmayı bir türlü başaramıyorum.

Khali: Bir fikrim var.

Hangman Page kendi kendine gülüyor. Mete tepkisiz.

Truth Martini: Söyle Khali.

Khali: Elime bir tabanca ver. Namusunu temizleyeyim usta.

Hangman Page kenardan alkışlıyor.

Mete: Silah mı?

Truth Martini: Khali...

Khali: Sıkayım kafasına. Görsün karanlığı. Bizim adamları toplarsam ortada ne Cody kalır ne de Liv.

Truth Martini: Artık işimiz onlarla değil. Artık hedef değişti. Olanları görmüyor musun?

Mete: Ne oluyor Martini? Bunun cevabını vermesi gereken sensin.

Truth Martini: Jeff Jarrett, Cody'nin peşinde, Cody, Patrick Allen'ın peşinde, eğer biz hamlelerimizi doğru yapmazsak bunların hepsi bizim peşimizde.

Mete: Biz neyin peşindeyiz?

Hangman Page aniden ayaklanıyor.

Hangman Page: Sanırım tekrar ufak bir yolculuk yapma zamanı geldi. Bu kez kanı benim istediğim şekilde akıtacağız. Bundan sonra kararları ben veriyorum.

Truth Martini: Bundan benim niye haberim yok?

Hangman Page: Her şeyin evin iyiliği için Martini. Bunu en iyi sen biliyorsun. Şimdi yürüyün. Burada durup iki oğlan tokatlayıp, kamyoncularla dövüşecek değilim. 10 yıllık şeyleri tekrar etmeyeceğim. Daha farklı işler göstereceğim.

Hangman Page odadan çıkıyor ve diğer isimler arkasından geliyorlar. Görüntüler aniden gidiyor.

Bobby Roode girişte beliriyor. Her zamanki tavırlarıyla ilerliyor ve ringe giriyor. Rakibini bekliyor...

Written in My Face! Sheamus girişte beliriyor! Seyircilerden güzel bir reaksiyon var, kendisi de bu reaksiyondan memnun gözüküyor. İlerleyip ringe giriyor. Ringe girince kollarını açıp tauntunu yapıyor ve bir kez daha seyircilerden destek geliyor. Ardından yerini alıyor ve maçın başlamasını bekliyor.

Bobby Roode vs Sheamus

Hakem işareti veriyor ve maç başlıyor. İkili önce ringi turlayıp birbirlerini tartıyorlar. Ardından biraz uzun süren bir lock-up izliyoruz. Derken Roode Sheamus'un karnına bir diz darbesi atıyor. Ardından sırtına bir iki yumruk atıyor ve Sheamus'u iplere gönderiyor, dönüşte Clothesline vuruyor. Sheamus hızlıca ayağa kalkıyor, Roode bir kez daha Clothesline vurmaya yelteniyor fakat Sheamus eğiliyor ve Roode döndüğünde Double Axe Hand ile rakibini yere indiriyor. Roode ayaklanırken onu arkasından yakalıyor ve Mat Slam ile tekrar rakibini yere düşürüyor. Sonrasında üst üste iki Knee Drop geliyor Sheamus'tan, devamında iplere gidiyor ve bir Knee Drop daha vuruyor. Ardından rakibini kaldırıyor ve iplere gönderiyor, dönüşte Roode'u yakalıyor ve Tilt a Whirl Irish Curse Backbreaker! Pine gidiyor 1...2

Roode tam ikide pini bozuyor. Sheamus rakibini kaldırmak için tutuyorken Roode Small Package ile Roll-Up'a gidiyor ama Sheamus birde atıyor. Ayağa aynı anda kalkıyorlar, Roode önce davranan isim oluyor ve Back Elbow vuruyor. Sheamus hızlıca toparlanıyor, Roode bu sefer Sheamus'un göğsüne bir Chop darbesi vuruyor. Sheamus yumrukla karşılık veriyor. Roode bir kez daha Chop darbesi vuruyor ama bu sefer Sheamus ani bir hamleyle Roode'u belinden kavrayıp köşeye ittiriyor ve onu köşede yumruk ve Stomp darbeleriyle sıkıştırıyor. Roode yere düşecek gibi olsa da düşmüyor, hakem araya giriyor ve Sheamus çekiliyor. Koşuyor ve Corner Running High Knee! Sheamus darbeyi vurduktan sonra geri çekiliyor, Roode yalpalayarak ring ortasına doğru ilerlerken Sheamus Roode'un karnına tekmeyi atıyor ve onu Celtic Cross pozisyonuna alıyor, kaldırıyor ve Celtic Cross! Sheamus seyircilerin chantleri eşliğinde pine gidiyor 1...2...

SHEAMUS! SHEAMUS! SHEAMUS!

Roode pini bozuyor. Sheamus zaman kaybetmeden rakibini kaldırıyor ve Reverse Swinging Neckbreaker vuruyor. Bobby Roode acıyla boynunu tutuyor. O sırada Sheamus köşeye çıkıp rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor ve Diving Battering Ram! Roode savrulup aprona yuvarlanıyor. Bobby Roode orada iplere tutunup kalkmaya çalışırken Sheamus onun üzerine gidiyor, iplerin üstünden onu tutmuşken Roode iplerin arasından bir omuz darbesi vurarak onu uzaklaştırıyor. Sheamus tekrar rakibinin üzerine gittiğindeyse Roode onu kafasından yakalıyor ve Rope-Hung Neckbreaker! Sheamus yere düşüp ringin orasına doğru yuvarlanıyor. Bobby Roode ring köşesine çıkıyor ve rakibinin kalkmasını bekliyor, Sheamus kalkıyor, Bobby Roode Diving Crossbody için atlıyor ama Brogue Kick! Sheamus rakibi havadayken ona Brogue Kick vuruyor! Seyircilerden Essela sesleri yükseliyor. Sheamus pine gidiyor 1...2...

3!

Kazanan: Sheamus

Hakem Sheamus'un elini kaldırıyor ve salondan tezahüratlar yükseliyor. Ardından Sheamus köşeye çıkıyor ve göğsüne vurup kollarını açarak klasik tauntunu yapıyor, gelen tepkiler yine oldukça olumlu. Kameralar bu görüntülerle kapanıyor.

Arka alanda açılıyor kamera. MJF'i takım elbisesiyle görüyoruz. Bir süre arka alanda çalışan birkaç görevliyi çekiyor kamera. Bağırışmalar duyuluyor. Kısa bir süre sonra da MJF koşarak koşmaya başlıyor. Arkasından birisi geliyor fakat kamera o ismi çekmiyor. Ayağı kayıyor ve yalpalıyor ama koşmaya devam ediyor ve uzaklaşmaya başlıyor. Bu esnada MJF'in geldiği yerden bir görevli yuvarlanarak duvara tosluyor. peşine de bir masa havaya fırlayarak görevlinin üzerine düşüyor.

Kane'i görüyoruz. MJF'in koşarak uzaklaştığını görünce koşmaya devam ediyor. Kamera tekrar MJF'e dönüyor. MJF yalpalayarak ağır bir şekilde koşmaya devam ediyor. Arkasına baka baka giderken Kane'i görüyor ve Kane de onu görünce hızlanmaya başlıyor. MJF bu esnada önüne bakmadığından bir görevliye çarpıyor ama çok da hız kaybetmeden yoluna devam etmeyi başarıyor. Kane ise koşarak o görevliyi deviriyor ve son hız kovalamaya devam ediyor.

MJF koşmaya devam ediyor ama en sonunda ayağı kayıyor ve yere kapaklanıyor. Biraz yuvarlanıp duvara tosluyor. Kane onun yuvarlandığını görünce yavaş adımlarla MJF'e doğru gidiyor. Bir süre sonra MJF'in dibine kadar geliyor. MJF ayağa kalkmaya çalışırken Kane'e tutunuyor ama ilk önce fark etmiyor bunu. Kafasını kaldırıp Kane'i görünce bir anda diz çöküp yalvarmaya başlıyor. Kane onu ensesinden tutup kaldırmaya çalışıyor ama bu esnada MJF'ten low blow geliyor! Ancak MJF'in bir anda kolunu acıyla tutmaya başlıyor. Ardından korkmuş bir bakış atıyor Kane'e. Kane onu tuttuğu gibi havaya kaldırıyor ve Chokeslam deniyor ama MJF kurtuluyor ve Kane'i duvara itip kaçmaya devam ediyor. Kane de hızla peşinden gidiyor. MJF koşarak kendi odasına gidiyor ve kapıyı zorluyor ama kapı bir süre açılmıyor. En sonunda kapıyı içeriden birisi açıyor.

Aleister Black: Merhaba. Yine ben.

BU ALEISTER BLACK! MJF içten içten sövmeye başlarken geri geri gidiyor. Black de ona doğru yürüyor ve odadan çıkıyor. MJF geri geri giderken bir şeye temas ettiğini fark ediyor ve duruyor. Endişeyle arkasını dönüyor ve Kane'i görüyor. İyice yalvarır duruma geliyor MJF ve içinden söverken Black'e doğru dönüyor. Black ona doğru bir yumruk sallıyor ama MJF son anda sıyrılıp odasına doğru yöneliyor. Yumruk Kane'e isabet ediyor. Black, MJF'e dönmek istiyor ama Kane bir anda boğazlıyor onu. MJF kahkahaya boğulmaya başlıyor ama bir anda korkup kapıyı kapatıyor ve kilitliyor. Black bir anda Kane'i tekmeliyor. Ardından bir yumruk daha atıyor. Kane'de bir uppercut çakıyor. Yumruklaşma son gaz devam ederken kameralar bir anda kapanıyor.

Sabian ve Baron Corbin girişte görünüyor. Hızlıca ringe giriyorlar ve rakiplerini beklemeye başlıyorlar.

Rhea Ripley girişte görünüyor ve hızla girişini gerçekleştiriyor. Ringe doğru sinirli bir şekilde klasik pozlarıyla ilerliyor. Ringe giriyor ve hakeme maçı başlatmasını söylüyor. Hakem partnerini soruyor ama Ripley sinirle maçın başlaması için bağırıyor. Zil çalıyor ve maç başlıyor.

Sabian & Baron Corbin vs. Rhea Ripley

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Sabian hala Corbin ile şaşkın bir şekilde bakışırken Ripley koşarak Sabian'ı köşesine itiyor ve Corbin bu esnada tag alıyor. Ripley, Sabian'ı tuttuğu gibi ringin ortasına fırlatıyor. Corbin ringe girmeye çalışıyor ama Ripley ona bir yumruk atıyor ve Corbin olduğu yerde kalıyor. Ripley, Corbin'i tutup direğe doğru vuruyor ve Corbin aşağıya yuvarlanıyor. Sabian ayağa kalkıp Ripley'e doğru koşuyor ama Ripley sıyrılıyor ve Sabian köşeye çarpıyor. Ripley, Sabian'ı yakalayıp Back Body Drop yapıyor ve Sabian yere düşüp ringin dışına atıyor kendini. Corbin bir süre sonra ayağa kalkıyor ve ringe giriyor. Ripley onu tutup ayağa kaldırıyor. Ardından köşeye atmaya çalışıyor ama Corbin son anda onu yakalayıp köşeye atıyor. Ardından köşeye doğru koşuyor ama Ripley ayaklanıp bir Clotesline sallıyor. Ama Corbin sıyrılıp ringin altına kayıp direği dolanıp ringe giriyor. Ardından ringe girip bir Clothesline sallayıp deviriyor Ripley'i. Ripley hızlıca ayağa kalkıp Corbin'e doğru koşuyor ama Corbin onu yakalıyor ve DEEP SIX! Tuşa gidiyor Corbin! 1-2-

Ripley atıyor. Corbin, Ripley'i tutup ayağa kalkmaya çalışıyor. Ripley hızlıca ayağa kalkıyor ve sert bir yumruk geçiriyor. Ardından iplerden sekiyor ve Big Boot çakıyor. Corbin kendi köşesine yuvarlanıyor. Sabian aprona çıkıp tag alıyor. Ardından ringe giriyor ama Ripley onu yakalıyor ve Belly To Belly Suplex! Sabian sırtını tutarak ayağa kalkıyor. Ardından Ripley bir kez daha yakalıyor Sabian'ı ve havaya var gücüyle kaldırıyor. Bir süre onu havada tuttuktan sonra Gorilla Press yapıyor. Ardından iplerden sekip Knee Drop yapıyor. Ardından iplerden bir kez daha sekiyor ve Leg Drop yapıyor. Sonra köşeye çıkıyor ama Corbin bir anda aprona çıkıp Ripley'i ringe doğru itiyor ve Sabian bir anda ayağa kalkıp havada High Knee vuruyor. Ardından yere düşüyor ve bir süre sonra Corbin'e tag veriyor. Corbin ringe giriyor ama Sabian da ringte çıkmıyor. Ripley'i yakalıyorlar ve ipe doğru atıyorlar. Ardından onu yakalayıp Bonsoir yapmaya çalışıyorlar ama Ripley sıyrılıp onların arkasına düşüyor. Double Clothesline yapıyor. Ardından Corbin'i yakalayıp Powerslam yapıyor. Sabian'ı da tutup dışarı atıyor. Sonra da tuşa gidiyor. 1-2-

Corbin atıyor. Ripley ayağa kalkıyor ve Corbin'in ayağa kalkmasını bekliyor. Corbin ayağa kalkınca Ripley ona doğru gidiyor. Corbin bir yumruk sallıyor ama ıska geçiyor. Ripley, Corbin'in arkasına geçip German Suplex yapıyor. Ardından Sabian ringe dalıyor. Ripley onu yakalayıp Vertical Suplex yapıyor. Ardından Corbin'i yakalayıp bir Snap Suplex yapıyor. Ardından Sabian'ı tutup ringin köşesine doğru fırlatıyor. Corbin köşeye tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor ama Ripley koşarak bir High Knee çakıyor. Ardından seri yumruklarla Corbin'i köşede tutuyor. Sabian aprona geçerken Ripley, Corbin'i tutup bir Belly To Belly Suplex daha yapıyor. Ardından Corbin'i tutup kendi köşesine doğru fırlatıyor. Sabian zoraki tag alıp ringe girmeye çalışıyor ama Ripley onu tuttuğu gibi ringe atıyor. Ardından koşarak bir Clothesline vuruyor. Ardından bir German Suplex daha yapıyor. Ardından onu yakalayıp RIPTIDE YAPIYOR! Corbin ringe dalmaya çalışıyor ama ona da RIPTIDE! CORBIN'İ SABIAN'IN ÜZERİNE ATIYOR VE TUŞA GİDİYOR! 1-2-3!

Kazanan: Rhea Ripley

Rhea ilk maçında dominant bir galibiyeti cebine koyuyor. Maçın son anlarını tekrar izledikten sonra kameralarımız kapanıyor.

Kameralar bir sokakta açılıyor. Cody Rhodes ve Liv Morgan'ı görüyoruz. Liv Morgan, Cody'e bakmadan sinirle yürüyor.

Cody Rhodes: Liv, bekle. Hala her şeyi değiştirebilecek güç bizim elimizde. Öfkeni anlayabiliyorum fakat gücün hepsinin üzerinde.

Liv Morgan: Güç mü? Hiçbir şey hissetmiyorum. Abigail'e ait, bu zamana kadar yaşadığım o seslere ait hiçbir şey hissetmiyorum. Sanki hepsi aniden ortadan kaybolmuş gibi. Zayıf, aptal bir kız gibiyim. Tekrar.

Cody Rhodes: Değilsin. Yapacaklarımızın ardından bunu çok iyi bir şekilde göreceksin. Hala bizim elimizde. Tüm bunları sen yaptın Liv. Bizi bir araya sen getirdin ve şimdi daha fazlasını yapmak yine bizim elimizde.

Liv Morgan: Dediğin gibi olmasını umut ediyorum. Sana güveniyorum.

Cody Rhodes kafasını sallıyor ve Liv Morgan'a yaklaşıp sarılıyor. Şimdi ikili yürümeye devam ediyorlar.Bir insan grubu görüyoruz, insanlardan sesler yükselirken alana Cody Rhodes ve Liv Morgan geliyor. İkiliyi gören gruptan olumsuz tepkiler yağmaya başlıyor. İnsanlar Cody'nin üzerine doğru yürümek istiyor fakat alana aniden bir araç geliyor. Aracın içinden korumalar çıkıyor ve insanların önüne geçiyorlar. Cody Rhodes şimdi arabanın üzerine çıkıyor ve bir megafon alıyor.

Liv Morgan ise aracın kenarında oturup Cody Rhodes'a bakıyor. Cody Rhodes söze gireceği anda tepkiler daha da büyüyor en sonunda Liv Morgan sesini yükseltiyor.

Liv Morgan: Yeter! Kapatın o çenelerinizi!

Sessizlik anında sağlanıyor, Cody Rhodes ve Liv Morgan birbirlerine bakıp gülümsüyorlar.

Cody Rhodes: Geçmişten bugüne dek zayıf olan yönetimler beraberinde yıkımı, sefaleti ve başarısızlığı getirmiştir. Yönetim başındaki kişinin aldığı kararlar kendisi dışında elinin altında bulunan herkesi etkilemiştir. Yönetim zayıfladığında düzensizlik beraberinde gelir. Zayıf liderler ölümcül bir hastalık gibidir. Hastalık nasıl bedeninizi yavaşça ele geçiriyor ve buna karşı koyamıyorsanız zayıf liderler de yönetimde böyledir. Ölümcül bir hastalık gibi yavaş yavaş her şeyi ele geçirir, kendisi dışında her şeye zarar verirler. Halk sefalet içinde kalırken, lider gururlu bir ifadeyle şömine karşısında oturur ve içkisini yudumlar. Oysa bedel ödemesi gereken rejim başındaki kişidir! Böyle durumlarda yapılacak şey yönetim başındaki kişiyi elindeki güçten etmektir. Şimdi beni dikkatle dinleyin!

Cody Rhodes daha yüksek sesle konuşmaya başlıyor.

Cody Rhodes: Patrick Allen yönetimi zayıflamış durumda. Allen bunu görmemenizi sağlamak için köşe bucak kaçıyor. Gerçek bir lider gibi karşınıza çıkacak cesareti yok. Bu aylardır süre gelen bir durum. Önce Jason Jordan şimdi ise Jeff Jarrett… Bu kişiler neden şirkette bulunuyor sanıyorsunuz? Allen'ın berbat ettiği işleri bir nebze olsun toparlayabilmek için. Tabii onları buraya getirirken çuval çuval ödediği paraları söylemiyorum bile. Sizlerin maaşınıza bir kuruş zam yapmaktan geri dururken kendini kurtarmak için kime ne ödenmesi gerekiyorsa adeta o yöne koşuyor. Patrick Allen zayıflayan yönetimini güçlendirmek için türlü türlü numaralara başvuruyor. Zayıf yönetim sizlere hakkınızı sunamaz, sunamıyor. Liv Morgan ve ben nasıl bu evreni baştan yarattıysak bu sefer aynı şeyi şirket için yapmak istiyoruz. Bugüne kadar neler yapabildiğimizi gördünüz. Karşımızda kimsenin duramadığını sizlere defalarca kanıtladık. Bizi sevmiyor olabilirsiniz, bizden nefret ediyor olabilirsiniz. Fakat bize yönetim gücünü avucumuzun içine alabileceğimiz konusunda güvenebilirsiniz. Bunu biliyorsunuz! Çünkü bunu yaptık! Aylardır bu şirket parmağımızda dönüyor sadece işin resmileşmesi kaldı. Kağıt üzerinde Cody Rhodes yazması kaldı! Bu sefer size tekrar bir şans tanıyoruz. Bizimle olma şansını sizlere sunuyoruz.

Liv Morgan: Uzattığımız eli tutarsanız bizimle beraber her şeye sahip olursunuz ama Patrick Allen'a bağlılık yemini verdiyseniz ve bu yemine devam etmek istiyorsanız; Allen ve yanında duracak diğerleri gibi sizde sonsuzluğun içinde kaybolursunuz.

Kalabalıktan sesler yükseliyor. Liv Morgan elini kaldırıp susmalarını işaret ediyor.

Liv Morgan: Konuşmanız için vaktiniz olacak. Şu an sadece bizi dinleyin ve anlayın!

Cody Rhodes: Size yeni bir hayat vaat ediyorum. Hakkım olan şeye sahip olduğumda korkmayın sizi asla unutmayacağım! Bu haksızlığın, düzensizliğin son bulmasını istiyor musunuz? O halde bizimle olun! Bizimle olun ve bir daha asla rezillikler, berbat insanlar, saçmalıklar karşı karşıya kalmayın.

Liv Morgan: Eğer yanımızda yer alırsanız bunu bizi sevdiğiniz için değil çıkarınız için yapacağınızı biliyoruz. Bir karşılık beklediğinizin farkındayız ve beklediğinizin çok daha fazlasını alacaksınız. Başarısızlıklarınız bir kenarda kalacak, her şeyin en parlağına, en değerlisine sahip olacaksınız. Adlarınız unutulmaya yüz tutmuşken baktığınız her yerde adınızı göreceksiniz. Tüm bunları Cody o koltuğa oturduğunda sizlere sunmaya hazırız!

Cody Rhodes: Sevgili dostum. Bana bak ve anla. Patrick Allen ırkçı ve ukala bir adam. Bu zamana kadar siyahi güreşçilerin neden hep en altta kaldığını hiç düşündünüz mü? Beni yanlış anlamayacağınızı biliyorum. Sizler her şeyin farkındasınız ve görmek istiyorsunuz. Sizler için bir anahtar olacağım. Liv Morgan'a bakın ve onun sözlerini dinleyin. Sonra ise tekrar beni dinleyin. Dinledikçe her şeyin farkına varacaksınız.

Kalabalıktan karışık tepkiler geliyor.

Cody Rhodes: Unutmayın! Benim sayemde gelecek başarıyla dolu. Fakat şunu da asla unutmayın ben o koltuğa oturmadığım sürece, patron yazısının altında Patrick Allen yazdığı sürece siz bir hiç olmaya devam edeceksiniz. Şimdi ilk ve son kez soruyorum! Bu yolda bizimle misiniz? Bizimle savaşacak mısınız?

Kalabalıktan Cody Rhodes ve Liv Morgan'a destek gelmeye başlıyor.

Topluluk: Beraberiz biz sizinle! Beraberiz biz sizinle!

Cody Rhodes'ın yüzünde zafer gülümsemesi beliriyor ve Liv Morgan'a doğru elini uzatıyor. Liv Morgan Cody Rhodes'ın elinden tutup arabanın üstüne çıkıyor. İkili birbirlerine yaklaşıyorlar ve öpüşüyorlar. Birbirlerinden ayrılıp gülümseyerek galeyana gelmiş olan topluluğa bakıyorlar. Tezahüratlar yükselmeye devam ederken Cody Rhodes ve Liv Morgan kibirli bir şekilde arabanın üzeriden topluluğu izliyor kameralar bu görüntüler ile yavaşça kapanıyor.

Alıntı RPG Müdüriyet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dori me
Interimo, adapare
Dori me
Ameno Ameno
Latire
Latiremo
Dori me

Bir grup Katolik, üstatlarının mezarına kadar yürüyüş gerçekleştiriyor. Öndeki papaz, yol boyunca dua ediyor. Mezarın başına geldiklerinde taşın üzerine haç koyuyorlar. Kutsal suyu, döküyorlar. Papaz söze giriyor.

Papaz: Bugün, burada üstadımız için bulunuyoruz. Kendisi, Grönland'da dinimizi yaymak için büyük çaba göstermişti. Budistler karşısına çıktı ama pes etmedi. Hindular karşısına çıktı ama pes etmedi. Museviler karşısına çıktı ama pes etmedi. Müslümanlar çıktı, yine pes etmedi. Katolik ruhunu, bu topraklara yaymayı başardı. Biz de onun izinden gideceğiz. Dinimizin bayrağını her daim yükseklerde tutacağız. Yobaz Orta Doğu ruhunu buraya getirmeyeceğiz.

???: Sen öyle san.

Papaz, şapkasını çıkarıyor. Bu Christian Cage!

Christian Cage: Yine mi?

Muhammed Hassan ve adamları maskesini çıkarıyor. Kendisi ve adamları aynı zamanda belindeki Zülfikarları çekiyor. Christian'ın etrafını sarıyorlar.

Muhammed Hassan: Eğer, o adamı vermezseniz Zülfikar ile alayınızı doğrarım. Verin adamı haydi.

Christian'ın etrafındaki papazların hepsi olay yerinden kaçıyor. Christian tek kalıyor. Muhammed Hassan, kılıcı Christian'ın omzuna bastırıyor.

Muhammed Hassan: Benimle geliyorsun kafir herif. Göreceksin, Dev İslam nasıl patlar beyninde...

Muhammed Hassan, Christian'ı çekiştirip kamyona koyuyor.

Kamyonun içinde Triple H ve Shawn Michaels da var! Christian, onlara ters ters bakarak kamyonun bir köşesine geçiyor.

Triple H: Buraya gelme sebebin ne?

Christian: Anlayamadım?

Triple H: Hepimizi bir sebepten ötürü getirmiş. Beni vampir rolünde oynuyorum diye aldı.

Shawn Michaels: Beni de kız arkadaşımla iş pişirirken aldı. Şimdi sen söyle neden alındın?

Christian: Dini vazifemi yerine getiriyordum.

Muhammed Hassan: Çok konuşmayın!

Muhammed Hassan, yanında bir adamla geliyor.

Muhammed Hassan: Usta, bunlar senin. Artık hangi köle pazarında satarsın sana kalmış. Bunlar zaten kafir, bizim dinimizden değil. Bunlara ancak böyle bir şey yakışır. Top sende. Paramı ver de kaybolayım.

Muhammed Hassan: Temizinden 10000 dolar. Hayırlı işler.

Kamyonun şoförü koltuğuna biniyor. Gidiyorlar. Hassan, arkalarından su döküyor.

Aylar Önce

Muhammed Hassan: Temizinden 10000 dolar. Hayırlı işler.

Kamyonu süren adam birden kafasını çeviriyor...

Shinsuke Nakamura: Merhaba. Ben Shinsuke Nakamura.

Nakamura kahkahalar atıyor kendi kendine. Kamyonun içinden çığlık sesleri geliyor.

Shinsuke Nakamura: Sizinle çok eğleneceğiz. Japonya sizi bekliyor...

Shinsuke Nakamura kamyonu biniyor.

Shinsuke Nakamura: Aylar sonra görüşmek üzere. Bugün güreş dünyasının geleceğini değiştiriyorum. Triple H, Shawn Michaels ve Christian...

Shinsuke Nakamura gülmeye devam ediyor.

Shinsuke Nakamura: Bundan sonra benim malzememsiniz.

Shinsuke Nakamura gaza basıyor. Kameralar kapanıyor.

Günümüz

Arka alandayız. Alicia Atout'u görüyoruz. Kenardan koşarak MJF geçiyor. Alicia Atout onu durdurmak istiyor fakat MJF hızla tüyüyor alandan. Daha sonra ise Aleister Black ve Kane ikilisi birbirlerini yumruklayarak Alicia Atout'un yanından geçiyorlar. Alicia Atout olayın şaşkınlığını yaşarken yanına birisi geliyor.

Shinsuke Nakamura: Konnichiwa.

Alicia Atout tuhaf tuhaf bakıyor.

Shinsuke Nakamura: Benim adım Shinsuke Nakamura. Beni tanıdığınıza son derece eminim. Buraya pazarlık yapmaya geldim. Sizin gibi bir parçaya ihtiyacım olabilir.

Alicia Atout sinirleniyor.

Shinsuke Nakamura: Kızmayın. Bu sadece iş. Size yardımcı olabilir.

Shinsuke Nakamura bir liste çıkartıyor.

Shinsuke Nakamura: Bu benim listem. Burada tam ağzınıza layık adamlar var. Kaslı, göbekli, güreşçi, futbolcu, menajer, film yıldızı, sokak dövüşçüleri. Siz nelerden hoşlanırsınız?

Alicia Atout sert bir tokat atıyor ve uzaklaşıyor.

Shinsuke Nakamura: Bu sertti.

Shinsuke Nakamura eline tükürüyor ve tükürüğü suratına bulaştırıyor.

Shinsuke Nakamura: Artık acımıyor. Hey! Buraya gel uslu çocuk.

Shinsuke Nakamura'nın yanına birisi yaklaşıyor.

Christian: Ben...

Shinsuke Nakamura: Ben izin vermeden konuşma. Seni o adamlardan ayırdım ve tekrar buraya getirdim. Sana verdiğim değerin farkına var. Bu dakikadan sonra beraberiz. Benim sağ kolumsun.

Christian: Pekala.

Shinsuke Nakamura: Şampiyonluklar kazanacağız. Hedeflerimiz var... Beni takip et.

Kameralar kapanıyor.

Oceans Şampiyonu Lacey Evans girişte görünüyor. Belindeki Oceans kemerini omzuna atıyor ve klasik pozlarıyla ringe doğru gidiyor. Ringe girince kemeri hakeme veriyor ve rakiplerini beklemeye başlıyor.

Wolfgang girişte görünüyor. Kendinden emin bir şekilde ringe doğru ilerliyor.

NO WAY JOSE BİR ANDA WOLFGANG'E ARKADAN MILLION DOLLAR KEMERİYLE SALDIRIYOR! Wolfgang'i devirdikten sonra onu hızlıca ringe atıyor. Hakem onun durumunu kontrol etmek istiyor ama Jose hakeme bağırıp çağırınca hakem işareti vermek zorunda kalıyor.

Oceans Championship Match
Lacey Evans (c) vs Wolfgang vs No Way Jose

Lacey Evans zilin çalmasıyla birlikte Wolfgang'e dalıyor. Jose de aynı anda dalıyor Wolfgang'e. Köşede dalıyorlar ona. Ardından onu ayağa kaldırıyorlar. Jose bir Big Boot çakıyor Wolfgang'e. Lacey bir anda Wolfgang'i kendine çekiyor ve WOMAN'S RIGHT! Jose, Wolfgang'i dışarı atıyor ve Lacey ile birlikte iniyorlar ringten. Spiker masasına gidiyorlar. Jose, Spiker masasını temizlerken Lacey, Wolfgang'i kaldırmaya çalışıyor. Jose masayı temizleyince ikili Wolfgang'i tutuyorlar ve Spiker masasında doğru DOUBLE POWERBOMB! MASA PARAMPARÇA! Hakem Wolfgang'i kontrol etmeye gidiyor. Bu esnada Jose vw Lacey yüz yüze gelip yumruklaşmaya başlıyor. Çok hızlı yumruklaşıyorlar ve yumruklaşırlen önce aprona çarpıyorlar. Ardından basamağa takılıyorlar ve yere kapaklanıyorlar. Lacey yumruklamaya devam ediyor yerde. Ardından ayağa kalkıyor ve Jose'yi ringe atıyor. Jose ayağa kalkıp Big Boot deniyor ama Lacey sıyrılıyor ve Mat Slam yapıyor! 1-2-

Jose atıyor. Lacey hızla yerde yumruklamaya başlıyor Jose'yi. Jose ayağa kalkmaya çalışırken birkaç yumruk daha yiyor ama bir süre sonra yumruklardan etkilenmemeye başlıyor ve ayağa kalkıyor. Lacey ile yüz yüze geliyor ve Lacey ilk başta korkuyor. Ardından tüm gücüyle bir şamar atıyor. Jose kısa bir süre yalpalasa da hızlı toparlıyor. Bir Clothesline sallıyor ve Lacey sıyrılıp ringten iniyor. Jose hızla ringten çıkıp Lacey'i kovalamaya başlıyor. Lacey bariyere gelince bir anda duruyor. Jose koşmaya devam ediyor ve Lacey son anda çekilince bariyere göçüyor. Lacey, Jose'yi kaldırıp önce basamaklara ardından aprona vuruyor. Ardından bariyere doğru suplex yapıyor. Sonra Jose'yi kaldırıp ringe atıyor kendisi de köşeye çıkıyor ve Moonsault! Lacey tuşa gidiyor. 1-2-

Jose yine atıyor. Lacey köşeye kadar gidiyor. Jose kısa bir sürede ayağa kalkıyor ve köşeye doğru koşuyor ama Lacey çekiliyor ve Jose omzunu direğe vuruyor. Lacey hızlıca aprona geçiyor ve Batista'nın direğin dibinde duran kafasına sağlam bir diz geçiriyor. Jose ringe geri düşüyor. Lacey köşeye çıkıyor. Jose ayağa kalkınca Standing Moonsault deniyor ama Jose onu havada yakalayıp Powerslam ile yere çalıyor. Jose köşeye geçiyor ve Lacey'in ayağa kalkmasını bekliyor. Lacey ayağa kalkınca Big Boot için koşuyor ama Lacey sıyrılıyor ve Jose ıska geçiyor. Lacey koşuyor ve Roll-Up yapıyor ama hakem biri saymadan atıyor Jose. İkili ayağa kalkıyor. Jose Big Boot için koşuyor ama yine ıska geçiyor. Jose arkasını dönüyor WOMAN'S RIGHT! Ama ıska geçiyor. Jose iplere doğru gidiyor ve Big Boot! Jose Big Boot'u çakıyor. Jose tuşa gidiyor. Kemere gidiyor! 1-2-

ROPE BREAK! Lacey ayağını son anda ipe atıyor ve tuş iptal oluyor. Jose, Lacey'i ringin ortasına çekip tekrar tuş deniyor. 1-2- Kickout! Bu sefer atıyor Lacey. Jose, Lacey'i kaldırıyor ve köşeye atıyor. Ardından onu tutup ringin ortasına fırlatıyor. Jose ayağa kalkan Lacey'e doğru koşuyor ama Lacey'den bir Drop Toe Hold geliyor ve Jose köşeye düşüyor yine. Lacey karşı köşeye geçiyor. Jose ise köşeye tutunup ayağa kalkıyor. Lacey koşuyor ve Handspring FC deniyor ama Jose onu yakalıyor ve kaldırıp ringin ortasına atıyor. Lacey ayağa kalkıp bir Woman's Right deniyor ama Jose sıyrılıyor ve Lacey'i yakalıyor. Ve powerbomb deniyor ama Lacey sıyrılıp kendini Jose'nin arkasına atıyor ve WOMAN'S RIGHT! Ama yine ıska geçiyor. Jose, Lacey'i yakalıyor ve Uranage! Jose köşeye çıkmaya çalışıyor. Lacey ise ayaklanmaya çalışıyor. Jose tam köşeye çıkıp atlayacağı anda ise Lacey bir anda tepeye çıkıp Jose'yi yumruklamaya başlıyor. En sonunda da Jose'yi yakalıyor ve SUPERPLEX! Lacey tuşa gidiyor! 1-2-

ROPE BREAK! Jose ayağını son anda ipe atıyor. Lacey ringin ortasına yuvarlıyor kendini. Bu esnada Wolfgang'in görevliler tarafından arka alana taşınışını izliyoruz. Lacey iplere tutunarak ayağa kalkıyor ve stage kısmından arka alana gitmekte olan Wolfgang'i izliyor. Ardından ringten iniyor ve ringin altını karıştırıyor. Bu esnada Jose kendini ringten aşağıya atıyor. Lacey sandalye çıkarıp ringe girmeyi başarıyor. Ama Jose'yi göremiyor ringte. Kısa bir süre sonra Jose koşarak ringe geliyor ve Million Dollar kemeriyle Evans'ın kafasına vuruyor. Evans yere düşüyor. Jose kemeri bırakıp sandalyeyi alıyor yerden. Lacey'in sırtına vuruyor. Ardından bir kez daha vuruyor. Sonra sandalyeyi yere atıp Lacey'i kaldırıyor ve sandalyeye doğru Spinebuster! Jose tuşa gitmek için hamle yapıyor ama son anda vazgeçiyor. Ardından Lacey'i tekrar kaldırıyor ve bir Alabama Slam çakıyor sandalyeye doğru. Jose kemer için tuşa gidiyor! 1-2-

WOLFGANG ANİDEN RİNGE DALIYOR VE JOSE'NİN ÜZERİNE ATLIYOR! JOSE'YE YERDE ÇOK SERT YUMRUKLAR ATIYOR! JOSE KENDİNİ KORUMAYA ÇALIŞIYOR VE EN SONUNDA DIŞARI ATIYOR KENDİNİ! Wolfgang hızlıca peşinden gidiyor ve Jose kaçarken onu basamaklara doğru itmeyi başarıyor! Ardından onu kaldırıp ringe atıyor. Jose ayağa kalkıp geri geri gidiyor ama yerdeki Lacey'e takılıyor. Wolfgang ringe giriyor ve Lacey'i dışarı atıp sandalyeyi alıyor. Jose bu esnada ona doğru koşuyor ama Wolfgang sandalyeyi kafasına çakıyor Jose'nin! Ardından Jose'yi tutup sert bir şekilde köşedeki direğe fırlatıyor! Jose çok sert çarpıyor ve kendinden geçiyor! Wolfgang sandalyeyi alıp Jose'nin olduğu köşenin tepesine çıkıyor! Ardından sandalyeyi kaldırıp Jose'nin kafasına vuruyor! Yetmiyor bir kez daha vuruyor! Jose ringin ortasına düşüyor ve kafası kanamaya başlıyor! Wolfgang sandalye ile elbow drop yapıyor! Ardından Sandalyeyi yere atıp Jose'yi kaldırıyor ve SLAM DUNK! WOLFGANG KEMER İÇİN TUŞA GİDİYOR! 1-2-

LACEY EVANS SON ANDA RİNGE DALIYOR VE WOLFGANG'İ TUTTUĞU GİBİ DIŞARI FIRLATIYOR! JOSE'NİN ÜZERİNDEN TUŞA GİDİYOR LACEY! 1-2-

3!

Kazanan ve Hala Oceans Şampiyonu: Lacey Evans

Evans kemerini korumayı başarıyor. Hakem kemeri kendisine getiriyor ve eldivenlerini takıp Jose'nin durumunu kontrol etmeye başlıyor! Sağlık görevlilerini çağırıyor...

AMA WOLFGANG BİR KEZ DAHA RİNGE DALIP LACEY'İN ÜZERİNE ATLIYOR! YUMRUKLAMAYA BAŞLIYOR ONU YERDE! EVANS KENDİSİNİ KORUMAYA ÇALIŞSA DA BAŞARILI OLAMIYOR! WOLFGANG BİR SÜRE SONRA BIRAKIYOR YUMRUKLAMAYI VE KEMERİ KAPIP AYAĞA KALKIYOR! EVANS BİR SÜRE SONRA AYAĞA KALKIYOR! WOLFGANG KEMERİ DİREK LACEY'İN KAFASINA GEÇİRİYOR! ARDINDAN SANDALYEYİ KAPIYOR VE LACEY'İN KAFASINA GEÇİRİYOR! KEMERİ ALIP HAVAYA KALDIRIYOR AMA GÖREVLİLERDEN OLUŞAN ORDU ONU KAPIYOR VE GÖTÜRMEYE ÇALIŞIYOR! JOSE VE EVANS İÇİN DE BİR SAĞLIK EKİBİ AKIN EDİYOR RİNGE! WOLFGANG, PATRICK ALLEN'A KÜFÜRLER ETMEYE BAŞLIYOR. BU ESNADA ÖNCE SES ANİDEN KESİLİYOR ARDINDAN KAMERA YAVAŞÇA KAPANIYOR!

Sami Callihan girişte görünüyor. Çok tepki vermeden ilerleyip ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Nia Jax girişte gözüküyor. Olumsuz tepkilere aldırmadan ağır adımlarla ilerliyor ve ring girip Sami Callihan'ın karşısına dikiliyor. Hakem iki tarafı da hızlıca kontrol edip işareti veriyor.

Sami Callihan vs Nia Jax

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Bir süre göz temasını koparmadan karşı karşıya duruyorlar. Sami Callihan birden Nia Jax'ın ayağına sertçe basıyor. Nia Jax ayağının acısıyla biraz eğiliyor derken Sami Callihan Nia'nın kafasını tutuyor ve başparmaklarıyla Nia'nın gözlerine bastıyor. Fakat bu uzun sürmüyor ve Nia Jax Sami Callihan'ın bileklerini sıkıca tutup kendisini kurtarıyor, Sami'nin bileklerini bırakmadan geriliyor ve sert bir kafa atıyor! Sami Callihan yere düşüyor. Nia Jax iplere gidiyor ve Running Elbow Drop vuruyor. Sami Callihan acıyla doğrulurken Nia Jax tekrar iplere gidiyor ve Cannonball Attack, bir kez daha iplere gidiyor ve Senton! Pine gidiyor ama Callihan bir de atıyor pini. Sami Callihan toparlanırken Nia onu tutup kaldırıyor, omuzluyor ve havaya kaldırıyor! Ardından Military Press'le ring köşesine atıyor rakibini. Ardından kendisi de köşeye gidiyor ve Callihan'nı köşeye oturtuyor, Superplex pozisyonuna getiriyor ve Superplex! Ring sallanıyor! Nia Jax pine gidiyor 1...2...

Sami Callihan pini bozmayı başarıyor. Nia Jax sinirleniyor ve Sami Callihan'ın üzerine çıkarak onun kafasını yumruklamaya başlıyor. Birkaç yumruktan sonra bırakıyor, ayağa kalkıp seyircilere bakınıyor ve seyircilerden karmaşık tepkiler geliyor. Ardından iplere gidiyor ve Running Leg Drop! Ama Sami Callihan son anda kaçmayı başarıyor ve Nia Jax'ın hareketi boşa gidiyor. Sami Callihan Nia Jax ayaklanıyor bir diz darbesi vuruyor Nia'nın suratına. Nia Jax oturur pozisyona geliyor ama yıkılmıyor. Callihan bir kez daha darbesi atıyor ama Nia Jax gerilese de yine yıkılmıyor. Sami Callihan bu sefer iplere gidiyor, Big Boot vuracakken Nia Jax onun tekmesini yakalıyor, bırakmadan ayağa kalkıyor ve çekip Callihan'ı yere düşürüyor. Hamle yapmadan Callihan'ın ayağa kalkmasını bekliyor, Callihan ayağa kalkıp onun üzerine koşuyor ama Nia Jax'dan Body Avalanche geliyor. Callihan yuvarlanıp iplere doğru gidiyor ve iplere tutunup zorlanarak ayağa kalkıyor derken Nia Jax onu tutup kaldırıyor, omuzluyor ve Samoan Drop! Ardından iplere gidiyor ve Running Leg Drop! Bu sefer başarılı! Nia Jax pine gidiyor 1...2...

3!

Kazanan: Nia Jax

Hakem Nia Jax'ın elini kaldırmak için tutuyorken Nia Jax elini çekip hakeme izin vermiyor. Nia Jax kenara geçiyor ve gülmeye başlıyor. Sami Callihan'ın kalkmasını bekliyor. Sami Callihan biraz vakit geçtikten sonra kalkıyor. Nia Jax hızla koşuyor ve Spear! Nia Jax şimdi Callihan'ı kaldırıyor ve kendine çekip kavrıyor. Şimdi ise Rock Bottom! Seyirciler yuhalamaya başlıyor. Nia Jax bağırıyor.

Nia Jax: Hepsini yapabiliyorum!

Kendisi iki elini de havaya kaldırıp tauntunu yapıyor ve seyircilerden uğultular yükseliyor. Ardından yerdeki rakibine kısa bir bakış atıp arka alanın yolunu tutuyor.

Corey Graves ve Carmella bir restoran içinde görüntüleniyorlar. Carmella kameraları görünce sinirleniyor fakat fazla tepki vermiyor. Corey Graves ile kameraya dönüp poz veriyorlar.

Carmella: Yeterli mi? Daha fazla bizi taciz etmeye devam edecek misiniz? Ne zaman rahat vermeyi düşünüyorsunuz.

Corey Graves: Sakin olmalıyız.

Carmella: Sakinlik mi? The New Beginning gecesi tam üç maça çıktım. Tam tamına üç tane kocaman maç. Bu maçlardan galip ayrıldım ve biraz sakinliği hak ediyor olsam gerek. Bunun suçlusu sensin Graves! İşleri durmadan zora sokuyorsun. Bana sakinlikten bahsedip içinden geldiği gibi davranıyorsun.

Corey Graves: Bu iyi bir şey.

Carmella: Bu aptallık. O gece mağlup olabilirdim. Kemerimi şu an ellerimde olmayabilirdi.

Corey Graves: Basit adamları mağlup ettin.

Carmella: Sen ne diyorsun ya? 3 kişi!

Corey Graves: Kolay değil miydi? Ringin dışında neler yaptığımı gördün. Grado denilen adamı adeta yerden yere vurdum. Ben bunları yaparken sen ringin içinde pek zorlanmıyordun. Biz buranın en sert kişileriyiz. Bunnu farkında değil misin Carmella? Sen yenilmezsin ve benim sayemde serini uzatıyorsun. Bu seriyi bu hale getirdim.

Carmella: Yani her şeyi sen yaptın. Bunu mu demek istiyorsun?

Corey Graves: Senin yeteneğini tartışamam. Fakat benim karizmam ve menajerliğim seni bambaşka bir boyuta getirdi. Ben olmasaydım ne yapardın sen?

Carmella: S**tir git Graves.

Corey Graves: Anlamadım?

Carmella, Corey Graves'a bağırmaya devam ediyor. Birden içki bardağını alıp Graves'ın suratına döküyor. Corey Graves ayağa kalkıp toparlanmaya çalışıyor.

Corey Graves: Bana aşıksın biliyorum.

Carmella: S**tir git dedim.

Corey Graves: Agresif...

Corey Graves kalkıyor ve bir mendil çıkartıp yüzünü siliyor.

Corey Graves: Birlikte bu seriyi daha görkemli bir hale getireceğiz bebeğim. Bana güvendiğini biliyorum. İyi ki varım!

Kameralar kapanıyor.

GWA Champion ve GWA Hardcore Champion Seth Rollins, girişte görünüyor. İki kemeri, iki omzunda. Girişin ortasında duruyor ve kemerlerini havaya kaldırıyor ve kollarını yana açarak geriliyor ve taunt atıyor. Ardından doğruluyor ve ringe doğru yürüyor. Aprona çıkıyor ve ringe giriyor.

Becky Lynch girişte görünüyor. Girişin sağ ve sol taraflarından buharlar çıkıyor. Becky Lynch ortada duruyor ve taunt atıyor. Ardından ringe doğru ilerliyor. Ringin önünde seyircilere baktıktan sonra ringe giriyor. Turnbuckle'a çıkarak Kliq tauntunu atıyor.

Becky Lynch köşeye yaslanıyor. Seth Rollins, Becky'nin karşısındaki köşeye çıkıp kemerleriyle tekrar taunt atıyor. Ardından iniyor ve Becky'e bakış atıyor. Becky Lynch göz kırpıyor ve kemerleri gösteriyor. Hakem kemerleri alıyor ve kaldırıyor, ardından dışarıya teslim ediyor. Zili çaldırıyor hakem ve maç başlıyor.

GWA Championship & Hardcore Championship
Seth Rollins (c) vs. Becky Lynch

Maç başlıyor. İkili ringin ayrı köşelerinden karşı karşıya. Yaklaşık 15-20 saniye bakıştıktan sonra ringin ortasına yürüyorlar ve face to face yapıyorlar. Ardından geri çekiliyorlar ve birkaç saniye sonra Lock up için birleşiyorlar. Lock Up’dan üstün çıkan isim Seth Rollins. Fakat Becky Lynch onu itiyor ve Seth iki üç adım geri savruluyor. Becky’nin gücünü gören Seth Rollins şaşırıyor ve dudak büküyor. Ardından kafasını eğiyor “demek öyle” anlamında ve kendi etrafında atak için dolanırken ikili ani atakla bir Lock Up daha yapıyorlar. Seth Rollins Becky Lynch’in arkasına geçip beline sarılıyor. Becky yana çekiliyor ve bu sefer o Seth Rollins’in beline sarılıyor ve sertçe sıkıyor. Fakat Seth Rollins arkaya doğru dört beş adım atıyor ve Becky Lynch’i iplere yaslıyor ve Becky Lynch Seth’i hızlıca itiyor, Seth iplerden sekiyor ve döndüğünde Becky Lynch’dan Dropkick. Seth Rollins düşer düşmez toparlanıp kalkıyor o sırada Becky Lynch iplerden sekiyor ve kalkan rakibine Flying Shoulder Block vuruyor. Tekrar iplerden sekiyor ve Seth Rollins aynı hızda ayağa kalkınca aynı hareketi bir kez daha vuruyor. Seth Rollins yine hemen kalkıyor ve Becky Lynch’dan bir European Uppercut! Seth yüzünü tutuyor ve toparlanamadan Becky Lynch’dan Calf Kick!

Becky Lynch: Yardımım olmadan oldukça zorlanıyor gibisin.

Tuşa gidiyor gülerek Becky. 1…

Tuş gelmiyor. Becky Lynch maça hızlı başladı. Seth Rollins’i tutuyor ve köşeye göndermek istiyor ama giden kendisi oluyor. Seth, dudağını kontrol ettikten sonra biraz vakit kaybediyor ama köşeye yaslanmış bekleyen Becky’nin üstüne koşuyor ama Becky Lynch ayağını kaldırıyor. Ardından Seth iki üç adım geriye yalpalıyor ve ona doğru yürüyor derken Becky Lynch’dan güzel bir Springboard Side Kick. Seth Rollins yerde ve kalkmıyor, hızlıca arkasındaki köşeye geri geri emekleyerek kaçıyor. Seyircilerin bir bölümü ayaklanmış ve Becky’e çılgınca destek vermiş durumda. Seth Rollins neye uğradığını şaşırmış yüz ifadesiyle sol üst köşede yerde, ama yavaş yavaş ayaklanıyor ama Becky Lynch koşuyor üstüne ve Flying Fire Arm! Seth kaçamıyor hareketten. Becky Lynch, Seth Rollins’e arkası dönük, seyirciye dönüyor ve taunt atıyor. Seyircilerin bir kısmını daha ayağa kaldırmayı başarıyor. Arkasını dönüyor, Seth Rollins son derece hırslı bir şekilde üstüne koşuyor onun. Becky Lynch Arm Drag ile onu tekrar yere seriyor.

Becky Lynch: Ayağa kalk Rollins. Kız gibi dövüşüyorsun.

Seth Rollins hareketi yedikten kısa süre sonra emekleyerek ring dışına kaçıyor. Kafasını aprona yaslamış, dinlenme peşinde. Bunu gören Becky Lynch iplerden sekiyor ve Baseball Slide ile ring dışına kayıyor ama Seth Rollins çekiliyor ve Becky Lynch ring dışında yerde. Seth Rollins doğruluyor ve hafiften sırıtıyor. Ardından Becky’i saçlarından tutuyor ve Hip Toss ile yere vuruyor. Ardından yavaş adımlarla yanına yürüyor ve tekrar kaldırıyor Becky Lynch’i Seth Rollins’den Spinning Back Kick. Ardından eğilmiş rakibine Snap Suplex. Becky Lynch yerde ve sırtını tutuyor. Seth Rollins biraz sinirlenmiş, kızgın bir şekilde gidiyor yanına ve kaldırıyor. Irish Whip ile demir ring direklerine gönderiyor Becky’i. Sonra kolundan tutuyor ve ringe atıyor. Yerdeki Becky Lynch’e seri tekmeler gönderiyor ve sonrasında iplerden zıplayıp Moonsault’u vuruyor. Tuşa gidiyor Seth Rollins. 1…2…

Tuş gelmedi. Becky Lynch attı rakibini. Seth Rollins kalkıyor ve saçını düzelttikten sonra seyircilere göz atıyor. Kimi taraf destek verirken kimi taraf geçtiğimiz TNB’de return yapan Becky Lynch’e destek vermekte. Kalkmakta olan Becky Lynch’in sırtına üç-dört yumruk vuruyor. Ardından köşeye götürüyor ve yaslıyor. Bir adım geri çekilip onu seyrediyor dört-beş saniyeliğine. Sonra sırıtıyor ve tokadı vuruyor Becky Lynch’e. Becky Lynch sinirleniyor ve itiyor onu. Birkaç adım geriye gidiyor Seth Rollins. Ardından koşuyor üstüne ve Corner Clothesline. Becky Lynch hafiften yere doğru çöker gibi oluyor ama kalkıyor. Seth Rollins tutup karşı çapraza gönderiyor rakibini ve Running Splash. Kendisine doğru yalpalayarak gelen Becky Lynch’i kaldırıyor ve Body Slam’i vuruyor. Becky Lynch çok olmasa da yavaş bir biçimde doğrulurken Seth Rollins’den rakibinin ayak bileğine darbeler geliyor. Ardından Becky Lynch’i başından yakalıyor ve Headlock bağlıyor. Becky Lynch kendini tekrar yere bırakıyor, Seth Rollins de tek dizinin üstünde kilidi devam ettiriyor. Becky Lynch doğruluyor ve kilidi bozacak gibi oluyor ama Seth Rollins Back Suplex için kaldırıyor Becky Lynch’i.

Becky Lynch: Yapamayacaksın!

Seth Rollins Becky Lynch’i kaldırıyor ama Becky Lynch son anda kurtuluyor ve ringe basıyor ayaklarını. İkili iplerden sekiyor, ilk dönüşte birbirlerini pas geçiyorlar fakat ardından tekrar sekiyorlar ve Becky Lynch’den Forearm Smash. Seth hemen kalkıyor ve Becky Lynch onun sol kolunun altına kafasını geçirip köşeye doğru itiyor onu. Ardından köşeye yaslanmış rakibinin göğsüne Chop vuruyor bir çok defa. Sonra ipleri tutuyor ve tekmeliyor. Fakat hakem Becky’i uyarıyor. Becky iki elini kaldırıp bıraktığını gösteriyor hakeme. Fakat ani bir tekme daha gönderiyor Seth’in karnına. Ardından iki-üç adım geri adım atıyor. Seth doğruluyor ve Seth kısa adımlarla ona yaklaşıyor ve tokadı vuruyor Seth Rollins’in suratına. Seth eliyle yanağını tutuyor ve Becky Lynch’den Corner Springboard Side Kick vuruyor. Seth Rollins önce yere düşüyor ardından kendini yuvarlayıp aprona atıyor kendini. İplere tutunup kalkıyorken o sırada Becky Lynch arkasındaki karşı ipten sekip geliyor ve Seth Rollins’e Big Boot vuruyor. Seth sıkı tutunuyor iplere, ama arkaya doğru yalpalıyor. Becky Lynch iki üç adım gerilip Enzuigiri’yi vuruyor Seth Rollins’e. Seth Rollins sonunda yere düşüyor.

BECKY! BECKY! BECKY!
LET'S GO ROLLINS! LET'S GO ROLLINS!

Seth Rollins ring dışında yerde yatmakta. Becky Lynch taunt atıyor ve iplerin arasından aprona çıkıyor. Seth doğruluyor ve arkasını dönüyor. Becky Lynch üzerine Crossbody ile atlıyor. Seth Rollins tekrar yerde. Becky Lynch kalkıyor ve kalktığı gibi kafasını sağa sola çevirip seyirciye bakıyor. Reaksiyon aldıktan sonra kaldırıyor ve kafasını bacak arasına geçiriyor. Herkes Powerbomb gelecek derken Becky Lynch biraz vakit kaybetmesine rağmen Seth Rollins’i tam kaldıracakken Seth Rollins Back Drop ile onu kaldırıp atıyor ama Becky Lynch spiker masasının üstüne düşüyor ve masa kırılıyor. Seyirciler tekrar ayaklanıyor ve coşuyorlar. Seth Rollins doğrulup toparlanınca onu saçlarından tutup sürüklüyor dizlerinin üstünde. Sonra kaldırıp ringe atıyor. Ardından kendisi de yavaş bir şekilde ringe giriyor. Becky Lynch ona dönük ama sağa sola yalpalıyor. Seth Rollins iplerden sekip Running Chop vuruyor. Becky Lynch kalkmak için hareketleniyor. İki dizinin üzerinde pozisyonda kalıyor ve Seth Rollins’e bakıyor. Seth Rollins ise üç adım geri atıp sonrasında Grounded Superkick’i vuruyor. Seth Rollins tuşa gidiyor. 1..2..

Becky atıyor. Seth sinirleniyor ve hakeme tepki gösteriyor. Hakem ise yapacak bir şey manasında el hareketi yapıyor. Seth kalkıyor ve tekmeler atıyor yerdeki Becky Lynch’e. Kaldırıyor onu. Ardından suratına seri yumruklar. Ardından Irish Whip ve kendisi de sekiyor ve Spinning Sitout Sleeper Slam vuruyor. Becky Lynch kalkıyor ve arkasını döndüğünde Superkick denemesi, fakat Becky Lynch eğiliyor ve Seth Rollins arkasını dönünce Back Elbow’u vuruyor. Seth birkaç adım geriliyor. Ardından Becky Lynch’den bir Chop ama bu sefer de Seth Rollins eğiliyor ve arkası kendisine dönük rakibine Neckbreaker’ı vuruyor. Beck başını tuttuktan sonra toparlanıp kalkmak istiyor ama tam da Curb Stomp pozisyonunda. Seth Rollins koşup ani bir Curb Stomp bulmak istiyor ama Becky kaçıyor. Ardından hızlı bir şekilde kalkıyor ve DDT için Seth Rollins’in karnına tekme atmak istiyor ama Seth onun bacağını yakalıyor ve itiyor. Becky Lynch sırtüstü yere düşüyor. Ardından kalkıyor ama kalktığı gibi Clothesline’ı vuruyor Becky’e. Becky Lynch kalkıyor ve bir Clothesline daha Seth Rollins’den. Ardından Becky toparlanıp kalkmak istiyor ama Seth yakalayıp Triple Suplex vuruyor! Tam 3 tane ardı ardına Suplex! Son Suplex’den sonra pozisyonu bozmadan kaldırıyor onu ve Reverse STO geliyor Seth Rollins’den.

Becky Lynch yuvarlanarak ringden düşüyor. Seth Rollins de arkasından bakıyor. Becky Lynch yavaşça toparlanıyor ve kalkmasına yakın bir zamanda Seth Rollins arkasındaki iplerden sekiyor ve Suicide Dive ile üzerine uçuyor!!! Seth Rollins kendini buldu! Kalkıyor hemen ve sandalyenin olduğu bölüme doğru gidiyor ama hakem onu durduruyor ve sandalye almaması gerektiğini hatırlatıyor. Seth Rollins arkasını dönüp rakibinin yanına gidiyor ve tek dizi yerde, kalkmakta olan Becky Lynch’i tutuyor ve kafasını aprona vuruyor. Ardından tekrar tutuyor kafasından bacak arasına yerleştiriyor. Pedigree için kollarını birleştiriyor Becky’nin ama Becky onu itiyor. Seth dört-beş adım geri savrulduktan sonra bir tekme atıyor onun karnına ve tekrar bacak arasına alıyor. Bu sefer Powerbomb için kaldırıyor ama Becky onun kafasına seri yumruklar vuruyor, böylece Seth Rollins Becky Lynch’i bırakmak zorunda kalıyor. Becky Headbutt vuruyor Seth Rollins’e. Seth Rollins geri savruluyor, ardından Becky Lynch ona yaklaşıyor ve Bex-Plex vuruyor. Kalkıyor ve Seth Rollins’i başından ve belinden tutup ringe atıyor. Ardından kendisi de ringe girip direkt olarak tuşa yatıyor. 1…2…

Tuş gelmedi. Kalkıyor Becky Lynch ve saçını düzelttikten sonra yüzüstü yerde yatan Seth Rollins’e bakıyor ve dizleri üstüne çöküp Seth Rollins’in sol kolunu tutuyor. Seth Rollins müthiş derecede tepiniyor yerde ve elini tutan Becky Lynch’den kurtulmaya çalışıyor. Ani bir şekilde kalkıyor ve kolunu sonunda kurtarıyor. Arkası Becky’e dönük kolunu tutuyor Seth. İki üç adım gerildikten sonra Becky Lynch arkasından onu yakalıyor ve Inverted DDT vuruyor!!!! Seth yerde, boynunu tutuyor. Becky Lynch köşeye çıkıyor. Seth Rollins doğruluyor ve kalkıyor ardından arkasını dönüyor ve Becky Lynch’den Missile Dropkick! AMA SETH ROLLINS HAKEMİ TUTUYOR VE ÖNÜNE GEÇİRİYOR, DROPKICK HAKEME GELİYOR! Becky Lynch kalkıyor ve ellerini başının arasına alıp şoka uğruyor. Seth Rollins onu çevirip bir tekme vuruyor ve Pedigree pozisyonuna getiriyor. Ardından kollar arkaya alınıyor ve PEDIGREE! Seth Rollins hareketi vuruyor ve tuşa yatıyor ama sayacak hakem aşırı yavaş bir şekilde ringde sürünüyor!

Hakem yaklaşıyor ve yaklaşık 15-20 saniye vakit kaybettiriyor Seth Rollins’e. Sayıyor hakem. 1….2…

BECKY ATIYOR! Becky Lynch adeta henüz bitmedim mesajı veriyor. Seth çıldırıyor ani bir şekilde kalkıyor ve hakeme bağırıyor. Hakem hala yerde, ayaklanamamış durumda. Seth Rollins onu üniformasından tutup kaldırıyor ve hesap soruyor ama hakem yarı baygın durumda. Hakemi daha da sarsıyor kendine gelmesi için. Arkasını dönüyor ve kalkmış ama sağa sola yalpalayan Becky Lynch’i görüyor. Üzerine koşup Clothesline deniyor ama Becky Seth arkasını döndüğünde Calf Kick vuruyor. Ardından iplerden sekip Running Leg Drop geliyor. Ardından Seth’i iyice yormak için iplerden tekrar sekip tekrar Running Leg Drop vuruyor. Ardından turnbucklea hızlıca çıkıyor ve ringe arkası dönük. Becky taunt atıyor ve Diving Moonsault!!! Tuşa gidiyor. Hakem az önceki gibi yavaş olmasa da yine de normalden biraz daha yavaş sayıyor. 1…2… HAYIR! Seth Rollins kaldırdı elini, Kick Out! Becky üzülüyor bu duruma ve yavaşça ayağa kalkıyor hakemle aynı anda. Sonra ona kızmıyor ama yaklaşıp durumunu soruyor. Hakem eğildiği ve nefeslendiği için o da yarı eğilmiş durumda. Fakat SETH ROLLİNS ANİDEN YAKLAŞIP ROLL UP YAPIYOR. HAKEM YERE YATIYOR VE AZ ÖNCEKİ TEMPODA SAYIYOR. 1…2…

3!

Kazanan ve hala GWA ve Hardcore Champion: Seth Rollins

Hakem, fit olduğu tempoda sayamasa da Roll Up’u sıkıca koruyan Seth Rollins maçı kazanıyor ve kemerlerini koruyor. Becky Lynch dizlerinin üstünde kalıyor ve olanları izliyor. Hakem kolunu kaldırıyor Seth Rollins'in. Becky Lynch ise kafasını sağa çeviriyor ve tekrar Seth Rollins'e bakıp gülüyor sadece. Maçı kaybetmenin siniri olsa gerek. Seth Rollins duraksıyor ve Becky'e yaklaşıyor. Müziği kesiliyor Rollins'in. Rollins elini uzatıyor Becky'e. Becky tutuyor ve ayağa kalkıyor. Hakem dışarıdan kemerleri alıyor ve Seth Rollins'e uzatıyor. Seth kemerlerini alıyor ve Becky'e bakış atıyor.

House Of Truth üyeleri girişte görünüyorlar.

Buğra Gür: Bu Truth Martini tırmalamayı hiç bırakmıyor.

Tazz: Vampir gibi.

Buğra Gür: Vampir değil. Savaşçı a-

Truth Martini ringi işaret ediyor ve Page, Khali, Mete üçlüsü hızla ilerliyorlar. Becky Lynch ve Seth Rollins ikilisi önce ringin dışına sonra birbirlerine bakıyorlar. Seth Rollins kafasını sallıyor.

Bu sırada Becky Lynch aniden kendini ringin dışına bırakıyor. Seyircilerin arasına atlıyor ve gözden kayboluyor. Seth Rollins hayal kırıklığına uğramış bir surat ifadesiyle sadece bakıyor. Mete şimdi aprona zıplayıp ringe girmek istiyor. Seth Rollins koşarak bir diz darbesi patlatıyor. Mete düşüyor ringin dışına. Seth Rollins, Mete ile uğraştığı sırada kenardan Khali ve Page dalıyor ringe. Khali, Seth Rollins'i yakalıyor ve köşeye alıyor. Seri Chop darbeleri patlatmaya başlıyor. Seth Rollins acı içinde bağırırken Khali şimdi kolundan tutuyor Rollins'i ve Page'e doğru gönderiyor. Page üzerine doğru gelen Seth Rollins'e bir Headbutt yapıştırıyor. Seth Rollins yere kalıyor ve burnundan kan geliyor.

Hangman Page aprona geçiyor. Khali şimdi yerde yatan Seth Rollins'i saçlarından tutup kaldırıyor. Khali, Seth Rollins bırakıyor. Hangman Page atlıyor ve Buckshot Lariat! Seth Rollins yerde darbenin etkisiyle takla atarak yerde kalıyor. Hangman Page seyircilere dönüp taunt atıyor. Truth Martini ise ringin dışında kahkahaları ile reaksiyon veriyor. Hangman Page, Seth Rollins'i kaldırıyor ve bir süre bakıyor. Ufak ufak sırıtmaya başlıyor.

Hangman Page aniden sırtlıyor Seth Rollins'i ve Rite Of Passage! Hangman Page etrafına bakıyor. Ringin dışındaki hakemi görüyor. Bağırarak ringe çağırıyor. Hakem hızla ringe giriyor. Hardcore kemeri için 7/24 kuralı devrede. Hangman Page şampiyonluk için tuşa gitmek istiyor.

Truth Martini: Dur! Durun!

Truth Martini, Hangman Page'i durduruyor.

Hangman Page: Ne var?

Truth Martini: Bugün senin sıran değil Page. Bugün başkasının sırası.

Khali'nin suratında bir gülümseme oluşuyor.

Bu sırada Mete ayağa kalkıp ringe giriyor.

Truth Martini: Bugün Mete'nin sırası!

Mete, Hangman Page'e bakıp göz kırpıyor. Hangman Page sadece bakıyor hareket etmeden. Mete hemen yatıyor Seth Rollins'in üzerine.

Hardcore Championship Match
Seth Rollins (c) vs. Mete

Hakem hızla tuşu sayıyor: 1...2...

3!

Kazanan Ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Mete

Mete kemeri yerden alıyor ve kahkahalar eşliğinde havaya kaldırıyor. Truth Martini onu alkışlıyor. Khali ve Page tepki vermiyorlar. Şimdi Page gülümsüyor ve Mete'yi tebrik ediyor. Khali ise bu tepkiden sonra Mete'ye yaklaşıyor ve sarılıyor. Ardından ise omzuna alıyor. HOT üyeleri galibiyeti kutluyorlar. Şimdi Seth Rollins'i yerde bırakıyorlar. Truth Martini GWA kemerine ufak bir şekilde dokunuyor.

Truth Martini: WHC kemeri artık umrumda değil. Sen daha özel bir parçasın. Yakında...

HoT üyeleri ringin dışına çıkıyorlar ve girişe doğru yürüyorlar. Bu sırada Titantron açılıyor ve karşılarına bir yazı çıkıyor.

House Of Truth üyeleri sadece bakıyorlar. Bu sırada girişte ATLAS logosunun üzerinde birisi görünüyor. Bu Heath Slater!

Heath Slater: Nereye gidiyorsunuz kahpeler!

Heath Slater tepeden HoT üyelerinin üzerine atlıyor! Herkes çekiliyor. Heath Slater, Khali'nin kucağına düşüyor. Khali tepeden düşen Slater'ı kucağında yakalıyor.

Heath Slater: Ha***ktir.

Khali gülmeye başlıyor derken diğer Nexus üyeleri koşarak geliyorlar. Adam Cole hızla Hangman Page'e dalıyor. Chris Hero ve John Cena ikilisi Khali'yi hedef alıyorlar. Slater kendini çekiyor Khali'nin kucağından. Mete elindeki kemerle Heath Slater'a vurmak istiyor fakat Heath Slater aniden eğiliyor ve darbe Truth Martini'ye geliyor. Adam Cole'dan Hangman Page'e bir Superkick denemesi fakat Page arkasına geçiyor Cole'un ve itiyor. Cole şimdi Mete'nin üzerine gidiyor. Hangman Page yardım etmek yerine hızla arka alana gidiyor. Khali ve Mete ikilisi yalnız kalıyorlar.

Khali birden Heath Slater'a Chop darbesi patlatıyor.

John Cena: Çek elini kardeşimden o***pu evladı.

John Cena, Khali'yi omuzluyor ve Attitude Adjustment pozisyonuna almak istiyor. Başaramıyor. Khali iniyor fakat John Cena yumruklamaya başlıyor onu. Mete ise Adam Cole ile uğraşıyor. Bu sırada Chris Hero aniden koşuyor ve Khali'ye Big Boot patlatıyor. Şimdi ise Mete'yı yakasından tutuyor ve kenara fırlatıyor. HoT üyeleri kaçmaya çalışıyorlar. Nexus üyeleri peşlerinden gidiyor. Büyük bir kargaşa var.

Şov bu görüntülerle son buluyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2020, 23:22   #2
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5227
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
RPG Karakteri: Christian Cage
Rep Puanı: 232764
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Captain of Peepulation Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 232764

Bekliyoruz...
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

And from this day forth, those who disrespect the tradition, their time shall be spent answering to the Ring General.

and now... INDUCTEE...

Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2020, 23:23   #3
The Standart
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2713
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
Rep Puanı: 876975
Rep Derecesi: Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr Perfection Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr Perfection - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr Perfection Mr Perfection isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 876975

Nia Jax'in debut yapacağı şov yarın yani? Merakla bekliyorum.
imza

RPG: Nia Jax
Mr Perfection isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2020, 23:26   #4
The Man
Flair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1050
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
RPG Karakteri: Becky Lynch
Rep Puanı: 3672935
Rep Derecesi: Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Flair Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Flair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Flair Flair isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3672935

Sonunda.
imza
Flair isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2020, 23:27   #5
samurayzed
KeroMysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli/Bursa
Konular: 355
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 856271
Rep Derecesi: KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. KeroMysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
KeroMysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KeroMysterio KeroMysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 856271

Hadi bakalım.
imza
SEVERUS'U ÇOK SEVERUS
BERO'YU ÇOK SEVERUS
EYYS'İ ÇOK SEVERUS
MR.BEAN'I ÇOK SEVERUS
MURATVFX'İ ÇOK SEVERUS
PARANOYAK'I ÇOK SEVERUS
RAUL'U ÇOK SEVERUS

KeroMysterio isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2020, 23:28   #6
The Legend Killer
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Trabzon
Konular: 875
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: Shinsuke Nakamura
Rep Puanı: 471996
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 471996

Yeni güreşçiler hazır mı? Kalmak farz oldu o zaman.
imza
Straight Edge Societh isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2020, 23:33   #7
taş fırın erkeği
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 664
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 946818
Rep Derecesi: Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr. Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr. Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr. Bean Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 946818

Müdür hareketlerine dikkat et Khali fanlarının sabrını sınama.
imza
You either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain

Mr. Bean & Paranoyak

Her şey zamanında güzel.
Mr. Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2020, 23:43   #8
Ayatollah of Rock 'N' Rolla
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 168
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri: Seth Rollins
Rep Puanı: 558459
Rep Derecesi: Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kjetill Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kjetill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kjetill Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 558459

Derslerden perişan olmuşken RPG'de de büyük bir sınavım varmış... Umarım takip edebilirim.
imza

Kjetill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2020, 23:45   #9
nec pluribus impar
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 2555
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 2432058
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2432058

Oluruz alanda.
imza

Maximilien#6798

Stayin Alive & Aschentef

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x1 World Heavyweight Champion
x1 GWA Champion
x1 Intercontinental Champion
x3 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 Tag Team Champion
Unified Hardcore & Internet Champion
Triple Crown Winner

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2020, 23:46   #10
#LaceyEvans
elric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 31
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
RPG Karakteri: Lacey Evans
Rep Puanı: 315832
Rep Derecesi: elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. elric Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
elric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elric elric isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 315832

Buralardayız promo kesme vakti de gelmiştir.
imza

RPG : Lacey Evans
Debut : 18 Eylül 2020 Pusula
Current Oceans Champion
elric isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil