GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-07-2018, 00:17   #1
Işıklı Undertaker
Cookie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Öyle bir yer de işte
Konular: 14
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 173
Rep Derecesi: Cookie NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Cookie NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.
Standart Kurabiye Değerlendiriyor | Ellsworth'un Serüveni

Selamlar millet! Ben Kurabiye.Makalemizin konusu,son zamanlarda Carmella ile gündemde olan James Ellsworth.

Tek başına ne yapabilir?

James abimiz tek başına bir şey yapamayacak gibi duruyor.Kendisinin karakterinin de bu işte payı vardır.James Ellsworth'un şuan ki gimmicki güzel ve değiştirmesine de ihtiyaç duymuyor.Kendisi de bu yüzden tek başına bir şey yapamaz.James abimiz birilerinin yanında durup sürekli onun korumalığı yapan ve sürekli onu öven bir karaktere sahip.Bunu Carmella ile yaşadıklarından anlayabiliyoruz.Bana göre kendisi tek başına iyi işler çıkaramayacak ve jobber olarak dolanacaktı.

Carmella ile yaptığı iş birliği son bulabilir mi?

Bana göre James Ellsworth,Carmella kemeri başkasına devrettikten sonra Charlotte Flair'ın Ric Flair'a yaptığı gibi James'i kovacak ve James ile olan dostlukları bozulacak.Bunun olma olasılığı ne kadardır bilemem ama eğer olursa benim bekletilerim,James başka birinin yanına yanaşmaya çalışacak ve başarılı olursa Carmella'ya saldıracak.Veya düşük ihtimalle James ortada kalacak veya RAW'a geçecek.

Eğer Carmella ile yaptığı iş birliği biterse kiminle takılır?

Kendisi eğer böyle bir olay yaşarsa Asuka'nın yanına yanaşmaya çalışacak.2 seçenek var aslında.Asuka yaptıklarından dolayı onu istemeyecek ve çekişme devam edecek.Veya Asuka Ellsworth'u yanına almayı kabul edip Carmella'ya saldıracaklar.Düşük bir olasılık ise Ellsworth RAW'a geçecek ki bende bunu isterim zaten.

imza
https://resmim.net/preview/IzoNqD.jpg

S T R A İ G H T F İ R E

Konu Cookie tarafından (12-07-2018 Saat 00:30 ) değiştirilmiştir.
Cookie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 00:28   #2
Seth Kingslayer Champion
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 55
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 233
Rep Derecesi: Maestro NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Maestro NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.Maestro NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.

Eline sağlık kurabiye. Yazılarını zevk ile okuyorum.
imza
Seth Champion Rollins
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 00:30   #3
Işıklı Undertaker

Rep Derecesi: Cookie NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.Cookie NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Alıntı Maestro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık kurabiye. Yazılarını zevk ile okuyorum.
Teşekkürler reis .
imza

S T R A İ G H T F İ R E
Alt 12-07-2018, 00:41   #4
#YNWA
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 88
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 7669
Rep Derecesi: demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.

Eline sağlık hacı. Tek isteğim şu çöpün sonsuza dek şirketten ayrılması.
imza
"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 00:43   #5
Işıklı Undertaker

Alıntı demonking19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık hacı. Tek isteğim şu çöpün sonsuza dek şirketten ayrılması.
Ellsworth alfa adamdır .Ben severim kendisini.İşlerin suyunu çıkartmadığı sürece.
imza

S T R A İ G H T F İ R E

Seçenekler Arama
Stil