GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-07-2018, 00:40   #1
Kayıtlı Kullanıcı
Merrill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 25
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 11892
Rep Derecesi: Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Merrill WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Standart Jim Cornette: "WWE'nin Işıklandırmaları Beni Deli Ediyor."

WWE'de Maxine olarak bilenen Lucha Underground yıldızı Catrina, The Taz Show'da WWE'yi LU ile kıyaslayarak prodüksiyonu hakkındaki olumsuz düşüncelerini paylaşmıştı. Ayrıca ışık konusunda WWE'nin LU'dan bazı unsurları çaldığını fakat henüz göstermediğini belirtmişti.

Jim Cornette ise, Bruce Prichard ile yaptıkları podcast'te WWE'nin prodüksiyonunu ve özellikle de maçlardaki ışıklandırmayı eleştiren son isim oldu. Cornette maç esnasında ışıkların aydınlık olmaması ve kısılması gerektiğini belirtti. "Fakat ben arenadaki herkesi görmek istiyorum" diyen Prichard'a ise, "Maç başladığında ışıkların kapatılması gerekli" cevabını verdi.

Cornette, “Bu her zaman beni deli etmiştir, çünkü ışık her zaman ring ve ring çevresinde olmalı. Ben maç zamanları arasında arena ışıklarının her zaman yakılması taraftarıydım -açmadıkları yerlerde bile- çünkü karanlık olduğundan ringe çıkarken başımıza bir iş gelip ölmek yerine bizim için (ışıklı yollar) daha kolay oluyordu. Ama maç başladığı zaman arenadaki tüm odak, tüm ilgi ring ve ring çevresinde olmalı... Ben her zaman WWE ışıklarından nefret etmişimdir. Çok dikkat dağıtıyor, tüm o insanları görmek istemiyorum; arenayı görmek istemiyorum. Ringde ne olduğunu görmek istiyorum ve kendimi orada kaybetmek istiyorum.” dedi.

Cornette ayrıca ışıkların isteksiz bir bakış açısına sebep olabileceğini ekledi; çünkü en ön taraflarda hep tehlikeli spot'lara karşı umursamaz tavırlı hardcore fanlar oluyor. Bu tarz hareketleri çok görmüşler, bu da başkalarının o hareketlerin aslında o kadar da tehlikeli olmadığını düşünmesine sebep oluyor. Cornette eskiden fanların durumlara çok inandığını, headlock'lara karşı bile büyük reaksiyonlar göstererek güreşçinin ya headlock'ta kalmasını ya da çıkmasını istediklerini belirtti.

Bu büyük farkın sonucu olarak Cornette “İşte bu yüzden modern güreşi izleyemiyorum.” dedi. Ring of Honor için çalıştığı zamanlarda, güreşçisine büyük spotları küçük şehirlerde yapmaktan kaçınmasını, çünkü Philedalpia ve New York'a kıyasla oralarda aynı beklentiler olmadığını söylüyormuş. “Onlar(küçük şehirler) daha ne kadar bağırsınlar? Ne yapmalarını bekliyorsun? Bıçağı alıp damarlarını kesmelerini falan mı, kanamadan ölürler!”

Cornett bu sporun fazla göz önünde olmasından dolayı artık arzu edilen bir şeyin kalmadığını düşünüyor. Güreş promolarında kullanılan strateji “yavaşlamak ve insanların seni yakalamasını beklemek” olmalı, çünkü güreşçilerin daha büyük reaksiyonlar almalarını sağlamak için yapacakları bir şey kalmadı, bu da modern zamanın ürününe zarar veriyor.

Kaynak: wrestlingnewssource
Daha iyi anlaşılması için bir kaç düzenleme yaptım.
imza

twitter

Konu Merrill tarafından (12-07-2018 Saat 00:57 ) değiştirilmiştir.
Merrill isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 00:44   #2
Shock The System
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 362
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 31575
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Çok takıldığım bir konu ışıklandırma. Bence ışıklar açık olmalı. Hemde apaçık.

Bunun gibi.
imza
reigns: 100% hair 0% ability
lashley: 0% hair 0% ability

Sosyal Medya Hesaplarım

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Gentleman Jack Gallagher
Elias
Bray Wyatt
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 01:20   #3
#YNWA
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 87
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 7669
Rep Derecesi: demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.demonking19 Royal Rumble maçını kazandın.

Adamlar tasarruf diye diye her şeyi kötüleştiriyor.
imza
"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 01:34   #4
People's Champion
Rebellion Breaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 7
Favori Güreşçisi: The Rock
Rep Puanı: 1235
Rep Derecesi: Rebellion Breaker Ana kadroya çağırıldın.Rebellion Breaker Ana kadroya çağırıldın.Rebellion Breaker Ana kadroya çağırıldın.Rebellion Breaker Ana kadroya çağırıldın.Rebellion Breaker Ana kadroya çağırıldın.Rebellion Breaker Ana kadroya çağırıldın.Rebellion Breaker Ana kadroya çağırıldın.Rebellion Breaker Ana kadroya çağırıldın.Rebellion Breaker Ana kadroya çağırıldın.

WWE'nin en iyi yaptığı şeylerden biri olan ışıklandırmaya bu sektörün içinde birisi olarak böyle bir yorum yapması fazlasıyla anlamsız olmuş. WWE'yi WWE yapan başlıca etkenlerden birisi ışıklandırma bence. Ben mesela ışıklandırmasız olsaydı WWE izlerken gerçekten keyif almazdım. Çünkü arenayı, güreşçi girişlerini, maç bitimi güreşçi themesine göre ışıklandırmalar, maç esnasında seyircilerin görünebilir tepkileri, gölgesiz ringler (ne kadar zor bilmiyorum ama ringin 4 kenarından ringe doğru bakan ışık koyunca giderilen bu problemi gidermemekte ısrarcı tonlarca şirket var) yani kısacası arena dizaynı bu işin ince işçiliği oluyor. Zaten sen de bu ince işçilikten anlasaydın şu an iMPACT > WWE derdi insanlar.
imza

Just like the shirt says, Just Bring It!

20 eylül 2016 | main event incelemesi

մի մարդ, ով գիտի, թե որքան հաջողակ մարդ կստանա իր կյանքը

Rebellion Breaker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 07:46   #5
Darklord1905
domtoretto34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ordu
Konular: 511
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 67600
Rep Derecesi: domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.domtoretto34 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

NXT'de maç başlarken ışıklar kapatılıyor ama ben açık kalmasından yanayım. SummerSlam 15'teki gibi full olmalı bence de. Seyir zevkim artıyor.
imza

Ladies and Gentlemen, there are WWE Hall of Famers, there are legends and WWE Superstars and the key to that is that they're all— plural, they're all lumbed together. And then there's only one that stands head and shoulders above on a platform of their own, there is only one Beast Incarnate, there is only one conqueror of the streak and there's only one Brock Lesnar!!"

6.04.2014 - Rest in Peace

domtoretto34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 08:51   #6
2018 Ara Sezon Avatarı
dwayde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 695
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 70428
Rep Derecesi: dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.dwayde Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Mae Young Classic'te denediler bunu. Benim en çok eleştirdiğim şey oldu turnuvada.
imza

UYARISIZ NXT SPOILERI YEDİĞİMDE ÖLÜN DİYE DUA EDİYORUM

Her türlü profesyonel güreş geyiği için;
http://www.twitter.com/kumpirpw

Alıntı Caligula Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizi zerre alakadar etmeyen konular hakkında neden bu kadar boş konuşuyorsunuz cidden anlamıyorum.
RPG: CHRIS "BABANIZ" JERICHO
dwayde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 08:52   #7
KNIGHTMARE
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 451
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 15537
Rep Derecesi: Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.Re7olutioN Şirketin yüzü artık sensin.

Sallayacak bir şey bulamadın sıra ışıklara mı geldi Cornette?
imza

He Can Again..

Aktif Be A Booker Konularım
WWF Era
WWE 2005

Even Through The Darkest Days
This Fire Burns Always

Old RPG
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion

RPG
Bobby Fish
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 09:07   #8
♠You’ll never fly alone!♠
Stardust Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 7
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 7267
Rep Derecesi: Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.Stardust Genius Royal Rumble maçını kazandın.

NXT'nin Sami'li Neville'lı dönemlerinde full açıktı seyircilerin reaksiyonlarını her şeyi görebiliyorduk zaten küçücük arena şimdi kapkaranlık ben izlerken daralıyorum.
imza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bushi
Stardust Genius isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 09:18   #9
zorunamı gitti hayin
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 35
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 7612
Rep Derecesi: Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.Pipebomb434 Royal Rumble maçını kazandın.

NJPW'da ring dışındaki her yer karanlık olunca deliriyorum. Karanlık çağda mı kaldınız arkadaş? Zaten bence Jim Cornette güreş konusunda çok geri kafal.
imza

Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2018, 12:28   #10
camarada!
McTavish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 28
Favori Güreşçisi: Brian Pillman
Rep Puanı: 3152
Rep Derecesi: McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.McTavish IC kemerini kazandın.

Ben Cornette'e katılıuyorum bu konuda, NXT'nin şu anda kullandığı ışıklandırma ana kadrodan çok daha iyi.
imza
McTavish isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil