GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-08-2019, 19:53   #41
Banned
chicagolu mutsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya
Konular: 23
Favori Güreşçisi: Stone Cold Steve Austin
Rep Puanı: 4909
Rep Derecesi: chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın. chicagolu mutsuz IC kemerini kazandın.
chicagolu mutsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
chicagolu mutsuz chicagolu mutsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 4909

Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şimdi anladığım kadarıyla benim yazılarımı okuyan, bana aşık bir fanımsın. Ayrıca Becky Lynch sevdalısı birisin. Araştırsam dahası da çıkar. Ama ilk izlenimim bu. Araştırmaya değecek biri değilsin ne yazık ki. Muhtemelen benim dengim bir insan da değilsin ama cevaplayayım yine de.

Öncelikle yorum yaptığın şey profesyonel güreş. İzlediğin şirketin adı WWE. Açılımını biliyorsundur umarım. İnsanlar eğlenmek için izliyor. Buna ben de dahilim. Aaa Ronda Türk düşmanı, vay anasını seveyim Ronda’nın falan filan diye gezineyim etrafta bu mu? Ya da izlemeyeyim? Ayrıca Türk düşmanı birini en büyük şovunun ana olayına çıkartan bir şirketi izleyecek kadar saf mısın? Protesto et izleme. Neden izliyorsun, çünkü ne dediğini bilmeyen, düşünmeden konuşan bir fanboy/fangirl tanımısın.

Hadi senin mantığını biraz daha değerlendirelim. Ronda, Türk düşmanı, bu yüzden onu sevmemeliyiz. Bu durumda ben Müslüman biriyim, ateist bir adamın sunduğu ürünü kullanmamalıyım. Bu ürünü buzdolabı yapalım misal, buzdolabı olmadan yaşamalıyım değil mi? Çünkü bu mantık çerçevesinde yazmışsın. Devam edelim, ben bir işletme sahibiyim, tuttuğum takım Fenerbahçe, bu işletme sınırlarında asla başka takım taraftarına hizmet sunmamalıyım. Çünkü ben bir gerizekalıyım. :d

Kadın beni eline geçirse idam ettirir demişsin, Seth Rollins’in babası nereli? Aman Tanrım, öğrendin değil mi? Seth Rollins bizi idam ettirecek, titremeliyiz. :d

Ayrıca Ronda’ya, pardon celladıma aşıkmışım dediğine göre, Ronda Rousey ile duygusal bir bağım yok. Merak etmişsindir, fanım sayılırsın. Bilgilendirmek lazım. Özel hayatımla ilgili sonra röportaj vereceğim, okursun.

Biraz daha irdeleyeyim yazını, Ronda’nın UFC’de rezil olduğunu yazmışsın, UFC HoF Ronda Rousey’den bahsediyoruz. UFC’de kadınların dövüşmesinin önünü açan, dünyanın en popüler kadın sporcusundan bahsediyoruz. Octagon sınırlarında sadece iki mağlubiyeti olan, bunları hazırlık kamplarını kötü geçirerek, kafası UFC’den oldukça uzaklaşmış bir sporcu olarak almış birinden bahsediyoruz. Holm’ün durumu açık, Tate’e kaybetti. Ronda’nın yenip durduğu Tate’e. Amanda ise muhtemelen en iyisi, hakkıyla aldı. Sorun şu, 10 yıl sonra bunlar kim dediklerinde tanımayacak insanlar, Ronda ise Ronda. Aa bu arada Ronda “iki” mağlubiyetle rezil oldu, Muhammed Ali de kaybetmişti, çok rezil bir boksördü, tıpkı ona benziyor Ronda. İki mağlubiyet almış sonuçta. :d

Ring içerisinde rezil oldu yazmışsın, yenemeyeceği kadın yazmışsın Becky için. WWE’nin senaryo olduğundan haberin olması lazım. Ama yok gibi yazıyorsun. Tuhaf. Evet, 0 beklentiyle gelen kadın Ronda Rousey, Nia Jax ile 4,25 yıldızlık maç çıkarttı. Stephanie ile bulunduğu WM’nın en iyi maçını çıkarttı. Her hafta şova çıktı, kadınlara özel şov düzenletti. 30 küsür yıllık WM tarihinde ana olay görememiş kadınları ana olaya çıkarttı. Üstelik bu kadınlardan biri(Becky) geçen yıl ana şovda bile değildi. Kadınları yıldız yaptı, alt karttan “adam” alıp ana olaya çıkarttı. Rezil kadınsız Ronda rezil. Dinlenmek istediği için, kemeri kendi bırakmış biri. Sence Ronda Rousey’i mi ciddiye alıyorlardır, Becky Lynch ismini mi? Yöneticilerden bahsediyorum. 2K nesli diyerek kendince ucuz yazısını süsleyen biri için, profesyonellik ve realiteden bu kadar uzak bir tutum, güzel ironi. :d
Çok kültürlü bir insansınız sayın Mösyö Francois. Çok etkilendim ve hemen sizi kendime örnek alıyorum. Hatta siz tam bir güreş gurususunuz. Sizin güreş otoritenizden daha üstün birisini görmemiştim. Benim gibi bir parya sınıfından birisine cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim Mösyo Francois. Bu durumu tüm arkadaşlarıma anlatıp övüneceğim. Sizin gibi ünlü birisi bana cevap verdi. İşte sen bu hayal dünyasında yaşıyorsun. Kendini üstün göre yeni nesil 18 yaşında bir bebe. Evet senin dengin olamam. Ancak ergenler kendileri olmadıkları bir şey gibi tanıtabilir. Evet sayın Fransız Mösyö Francois.
chicagolu mutsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2019, 20:01   #42
Banned
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 166641
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 166641

Alıntı chicagolu mutsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok kültürlü bir insansınız sayın Mösyö Francois. Çok etkilendim ve hemen sizi kendime örnek alıyorum. Hatta siz tam bir güreş gurususunuz. Sizin güreş otoritenizden daha üstün birisini görmemiştim. Benim gibi bir parya sınıfından birisine cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim Mösyo Francois. Bu durumu tüm arkadaşlarıma anlatıp övüneceğim. Sizin gibi ünlü birisi bana cevap verdi. İşte sen bu hayal dünyasında yaşıyorsun. Kendini üstün göre yeni nesil 18 yaşında bir bebe. Evet senin dengin olamam. Ancak ergenler kendileri olmadıkları bir şey gibi tanıtabilir. Evet sayın Fransız Mösyö Francois.
Başta demiştim, dengim değilsin. Haklı çıkarttın, teşekkürler. Düştüğün durumdan seni üçüncü sınıf ironi çalışmaların kurtaramaz üzgünüm. Cevap verebilecek (mantık çerçevesinde, saçmalamadan) kapasiteye ulaşabilirsen, belki bir gün yani, tartışırız. İyi akşamlar büyükbaba.
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2019, 20:18   #43
YUKO
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Glasgow
Konular: 3485
Favori Güreşçisi: Baron Corbin
Rep Puanı: 861016
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 861016

Ah be Lesnar... McIntyre alır Rollins'den kemeri, almalı.
imza

Chosen & The Purplemaker & ReQuem

#jöntürkler

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2019, 22:57   #44
#TeamRAW
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 2401
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 57296
Rep Derecesi: The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Future Nightmare The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 57296

Alıntı Minor Threat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Foruma bayadır bakmıyorum insanlar sevinmiştir sonuca diye geldim Seth Rollins'ten soğumuş millet. İlginç. :d
Birkaç ay sonra Seth’i sevme psikolojisi olunca tüm herkes tişörtlerini yırtacak izle gör. Offf Seth baba be! Şu an psikolojinin ters fikrindeler. Tabi biraz daha zaman lazım.
imza

#hürriyetveitilaf
The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2019, 23:10   #45
Rusev Day
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 61
Favori Güreşçisi: Rusev
Rep Puanı: 21976
Rep Derecesi: quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. quizcik WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
quizcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
quizcik quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21976

Alıntı chicagolu mutsuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reis Akdeniz Üni başlığında ekşide entry atan sensin değil mi ?
imza
I DID !

Chester Charles Bennigton
quizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2019, 23:22   #46
A Rose for Derrick
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 641
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 186044
Rep Derecesi: StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
StephenTrueway StephenTrueway isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 186044

Lesnar'i CoC'da maça çıkmaya ikna edemediler demek ki.
imza

mood...

GTW RPG: Finn Balor

En Uzun Süreli GTW Tag Team Şampiyonu
2 Kere GTW Hardcore Şampiyonu
2 Kere Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
Slammy Awards 2017: Tag Team of the Year
GTW Hall of Famer

GWA RPG: BROKEN Matt Hardy
GWA Tag Team Şampiyonu

'BLACKHEART' Lio Rush

Finn Balor - Jinder Mahal - Asuka - Becky Lynch
StephenTrueway isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 00:11   #47
Kayıtlı Kullanıcı
Algorithme d'experts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 58
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 19837
Rep Derecesi: Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin. Algorithme d'experts Şirketin yüzü artık sensin.
Algorithme d'experts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Algorithme d'experts Algorithme d'experts isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 19837

Şu son birkaç aydaki süreçte gerçek bir Seth Rollins fanı olduğumu fark ettim, bir güreşçiye desteğim hiç mi düşmez yav vallahi senciyiz, hem de aynı anda Lesnar’a da biat eden biri olarak. E sonuç da haliyle oldukça mutlu etti beni. Yalnız maç içi aksiyon olsun, bitiş kapanış pyrolar falan filan mis gibi dört dörtlük main event olmuş ya. Genelde main event’lerle sıvayan şirket beni şaşırttı bu sefer, özlemişim böyle düzgün sonları.
Algorithme d'experts isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 00:32   #48
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 138
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 46712
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46712

Sırılsıklam. şampiyonum...
imza

The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-08-2019, 22:35   #49
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 112121
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Minor Threat Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 112121

Alıntı The Future Nightmare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Birkaç ay sonra Seth’i sevme psikolojisi olunca tüm herkes tişörtlerini yırtacak izle gör. Offf Seth baba be! Şu an psikolojinin ters fikrindeler. Tabi biraz daha zaman lazım.
Katılıyorum.
imza

Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

Fuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil