GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-05-2020, 21:02   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1800
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 74791
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 74791

Standart RPG GWA - 24 Mayıs 2020 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
24.05.2020 - 21.00 - C
Nuuk Stadion
Nuuk, Grönland
147.Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin 5 Neden:

Arenayı görüyoruz, Grönland halkı her zamanki gibi Nuuk Stadion'ı doldurmuş görünüyor. Pasifik şovumuz başlıyor.

Timothy thatcher girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Thatcher ringe girmeden önce anons masasının bulunduğu bölgeye gidiyor.

Timothy Thatcher: Bana mikrofon verin!

Anons görevlileri tedirginlik içinde mikrofonu veriyor. Thatcher adeta görevliden mikrofonu sökercesine alıyor ve ringe giriyor.

Timothy Thatcher: Artık yolun sonuna geldin Paul. Geçen Atlas şovunda ne kadar zayıf olduğunu gösterdin. Ne Submission maçında ne de Last Man Standing maçında Timothy Thatcher'ın karşısında duramayacağını gösterdin. Seni fujiwara armbar'a aldım ve altımda pes ettin. Seni powerbomb ile yere serdim, ona kadar saydım ve ayağa kalkamadın. Paul kabul etmelisin ki artık zamanın bitti. Aslında bu gerçek 8 yıldır burnumuzun dibinde. End of An Era'da defterin kapandı ama sen bu gerçekle yüzleşemedin. Buraya geldin. Bir dönem herkese tattırdığın balyozunu kaybettin. Nereye kadar böyle gidecek? Geçtiğimiz haftalarda sektördeki 25. yılını sosyal medya üzerinden kutladın. Artık kimse seni istemiyor. Zamanında devrim yarattığını düşündün ama krallığın tek bir şovla yıkıldı. Artık buradayız. Biliyorum acı çekiyorsun ve ben bu acıya son vereceğim.

TRIPLE H! TRIPLE H! TRIPLE H!

Timothy Thatcher: Artık Cyber Saturday için yüzleşme zamanı! Fakat ben bu gece kavga etmek istemiyorum. Sadece seni hangi koşulda yeneceğimi öğrenmek istiyorum. Altımda ezilip pes mi edeceksin yoksa daha fazla işkence çekmemek için ayağa kalkmayı mı reddedeceksin. İşte Paul tek merak ettiğim şey bu!

Timothy Thatcher, Triple H'i beklemeye başlıyor.

Triple H girişte görünüyor, elinde mikrofon var ve ringe doğru geliyor.

Fakat ringin önünde güvenlik görevlileri var. Girişte ise müziksiz bir şekilde Vladimir Kozlov, Ezekiel Jackson, Baron Corbin, Davey Richards, Grado, Bollywood Great Khali, Jeff Hardy ve Robert Roode geliyor. Bütün isimler Triple H'in yanından geçip güvenlik görevlilerin yanında saf tutuyorlar. Triple H karşısındakilere bakıp sadece sırıtıyor.

Triple H: Biliyor musun Timothy beni durdurabilmek için bu kadar adamla anlaşmış olmana şaşırdım doğrusu. Senin gibi sert bir adama bu yakışmadı.

Timothy Thatcher: Kavga istemediğim doğru ama bu adamların bir tanesini bile ben ayarlamadım. Eğer iş kavga boyutuna girerse Paul önümüzde seyirciler de olsa seni kimse elimden kurtaramaz.

Triple H: Hep aynı sözler Timothy? Balyozumun elimden alındığını söyledin. Bu doğru ama kürek halen daha elimde ve sen de küreğin tadına bakacaksın!

Timothy Thatcher: Paul seninle anlaşalım ben senin gömdüğün adamlara benzemem. Ben sana yalakalık yapan soytarılara benzemem. Bana güvenliğin arkasına saklandığımı söylüyorsun ama şu an şartlar eşit ve sen de öteki taraftasın. Sen de önündeki güvenliğe güvenip burada bana karşı söylemlerde bulunuyorsun ve biliyor musun bu beni Cyber Saturday'de daha da acımasız yapacak!

Triple H: Biliyor musun Timothy ben bu gösteriden oldukça sıkıldım. Cyber Saturday'e neredeyse bir hafta var ve bir hafta daha dişimi sıkabileceğimi sanmıyorum. Bu bir oyun ve Timothy sana "Oyunuma Hoş geldin" demek istiyorum!

Triple H mikrofonu yere atıp ceketini çıkartıyor. Timothy Thatcher de mikrofonu yere atıyor ve üstündeki ceketi çıkartıp Triple H'i bekliyor. Triple H ringe doğru ilerliyor ama güvenlik görevlileri onun önünde.

Triple H güvenlik görevlileri ile göz göze geliyor. Görevlilerden bir tanesi onu ikna etmeye çalışıyor ama Triple H onun yakasına yapışıyor ve onu ittiriyor. Diğerleri de bu göz dağından çekinip Triple H'in önünü açıyor. Triple H aprona çıkıyor ve orta ipten ringe giriyor ama ringe girer girmez Timothy Thatcher ona saldırmaya başlıyor. Thatcher, Triple H'i yere seriyor ve yerde yumruklamaya başlıyor. Triple H şimdi Thatcher'ın üzerine çıkıyor ve yumrukluyor. Güvenlik görevlileri araya giriyor. Fakat Triple H tekrardan onların arasından sıyrılıp Timothy'e saldırıyor. Bu sefer güreşçiler de araya giriyor ve Triple H'i zor zapt ediyorlar. Bazı güvenlik görevlileri ise Timothy Thatcher ile ilgileniyor.

En sonunda Timothy Thatcher'ı seyircilerin arasından arka alana götürüyorlar. Timothy Thatcher onlara zorluk çıkartmadan arka alana doğru gidiyor. Triple H ise Thatcher'ın peşinden gitmek istiyor ama onu birkaç güvenlik görevlisi, Vladimir Kozlov, Ezekiel Jackson, Robert Roode ve Baron Corbin zapt etmiş durumda. Triple H tüm çabalarına rağmen onlardan kurtulamıyor ve reklamlara gidiyoruz.

Down In Flames! Wolfgang girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Wolfgang ringe giriyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

RUSEV PUTRIA
RUSEV MACHKA!

Rusev girişte Rus Bayrağı ile birlikte görünüyor. Rusev ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor ve ringe girip bayrağı sallandırdıktan sonra görevliye teslim edip maça hazır hale geliyor. Zil çalıyor.

Wolfgang vs Rusev

Zil çalar çalmaz iki isim de köşelerinden ok gibi fırlayıp birbirlerine saldırıyorlar. İkili arasında seri bir yumruklaşma oluyor. Arena adeta alev alıyor. Hakem araya girmek istiyor ama bunu başaramıyor. En sonunda ikilinin yumruklaşmaları yavaşlıyor. Rusev'den seri yumruklar geliyor ve rakibini turnbuckle'a yollamak istiyor ama reversal ile Wolfgang onu yolluyor, Rusev köşeye sırtını vuruyor, Wolfgang onun üzerine koşarak gidiyor ve corner big boot yapıyor. Rusev sersemliyor. Wolfgang şimdi rakibini köşede ezmeye başlıyor. Rusev iyice kontrolü kaybedip yere düşüyor ve yere oturuyor. Wolfgang stomp hareketleriyle rakibini ezdikçe eziyor. En sonunda hakem araya giriyor ve Wolfgang rakibinden ayrılıyor. Wolfgang rakibinin üzerine koşarak gidiyor ve running corner low dropkick yapıyor! Rusev sersemliyor. Wolfgang ardından rakibini kaldırıyor ve snap suplex pozisyonuna sokup snap suplex deniyor ama Rusev yerinden kıpırdamıyor. En sonunda Rusev kendisini toparlıyor ve rakibinin göğsüne okkalı bir chop atıyor. Wolfgang göğsünü tutuyor ama o da bir tane chop atıyor. Rusev'den karşılık geliyor. İkili arasında chop savaşı başlıyor. En sonunda Rusev rakibini köşede sıkıştırıyor ve arka arkaya choplar yapmaya başlıyor. Arena yine alev alıyor. Rusev ardından rakibini top rope'a yerleştiriyor ve kendisi de top rope'a çıkıyor. SUPER-PLEX? Hayır Wolfgang yerinden kıpırdamıyor. İkili top rope'da mücadele ediyor. Yumruklaşmalar oluyor. En sonunda Wolfgang seri yumruklar atıyor ve rakibini ring zeminine seriyor. Rusev yerde! DIVING HEADBUTT! Wolfgang'dan Diving Headbutt geliyor ve tuşa gidiyor: 1...2...

Olmuyor! CROSSFACE! Wolfgang hiç rakibini bırakmıyor ve hemen crossface bağlıyor. Rusev zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor ama Rusev pes etmediğini belirtiyor. İki isim bir süre sonra yavaş yavaş iplere doğru sürünmeye başlıyor. Rusev en sonunda iplere tutunuyor ve ROPE BREAK! Wolfgang rakibini bir süre bırakmıyor. Hakem araya girince bırakmak zorunda kalıyor. Rusev iplerden destek alarak ayağa kalkıyor, Wolfgang rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama Rusev'den back body drop geliyor. Wolfgang soluğu apronda alıyor. Rusev arkasını dönüyor ve enzuiri! Rusev sersemliyor. Wolfgang top rope'dan hareket yapmak için hazırlanıyor ama tam atlayacakken Rusev ipleri sarsınca Wolfgang soluğu ringin dışında alıyor. Rusev de ringin dışına çıkıyor ve onu anons masasının bulunduğu bariyerlere ittiriyor. Wolfgang bariyere sert bir şekilde çarpıyor. Rusev onun üzerine koşarak gidip crossbody yapıyor. Rusev, Wolfgang'ı bir süre domine ediyor. Ardından da ringe sokuyor ve top rope'a çıkıyor. Fakat tam atlayacağı esnada Wolfgang kendisini toparlayıp top rope'a çıkıyor ve SUPER-PLEX! İki isim de soluğu ring zemininde alıyor. Wolfgan rakibinin üzerine kolunu koyuyor: 1...2... Olmuyor. Wolfgang ayağa kalkıyor ve rakibinin de kalkmasını bekliyor, Rusev ayağa kalkıyor, Wolfgang onun üzerine koşarak gidip lariat yapmak istiyor ama Rusev çekilince boşa gidiyor ve MACHKA KICK! Wolfgang yerde! Rusev hemen tuşa gidiyor: 1...2...

Wolfgang kurtuluyor. Rusev ayağa kalkıyor ve rakibinin tepesinde taunt yapıyor. Wolfgang yavaş yavaş kendisine geliyor ve Rusev ona Accolade bağlamak istiyor ama Wolfgang kendisini iplere atıp kurtuluyor. Rusev ayakta rakibinin de kalkmasını bekliyor, Wolfgang iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. MACHKA KICK! Hayır Wolfgang çekildi! Rusev soluğu iplerde alıyor ve DROPKICK! Wolfgang'den dropkick geliyor ve Rusev kendisini ringin dışında buluyor ve Wolfgang iplerden sekiyor; SUICIDE DIVE! İki isim de ringin dışında yerde. Wolfgang ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıp göğsüne okkalı bir chop atıyor. Rusev sersemliyor, Wolfgang onu bariyere göndermek istiyor ama reversal ile Rusev onu gönderiyor. Fakat Wolfgang bu sefer kendisini frenliyor ve rakibinin üzerine koşarak gidip lariat yapıyor. Rusev kendisini yerde buluyor. Wolfgang, Rusev'i ringe sokuyor ama kafası apronda. Wolfgang aprona çıkıyor ve apron leg drop deniyor ama Rusev çekilince aprona çarpıyor. Rusev ringin içinde kendisini toparlıyor, Wolfgang da ringe giriyor ama Rusev ona okkalı bir chop atıyor ve soluğu yerde alıyor. Wolfgang kendisini toparlamaya çalışırken Rusev ona Accolade bağlamayı deniyor ama Wolfgang sıyrılıyor ve soluğu köşede alıyor. Rusev onun üzerine koşarak gidiyor ve running corner crossbody yapıyor. Wolfgang sersemliyor, Rusev onu top rope'a yerleştiriyor ve kendisi de top rope'a çıkıyor. Rusev, Wolfgang'ı super-plex pozisyonuna sokuyor ama Wolfgang yerinden kıpırdamıyor. İki isim yumruklaşmaya başlıyor. En sonunda Wolfgang rakibini omuzluyor ve AVALANCHE TKO! BU MUAZZAM! Wolfgang hemen tuşa gidiyor: 1...2...

3!

Kazanan: Wolfgang!

Maçın ardından iki ismi de halen daha yerde görüyoruz. Maçın son anlarını bir kez daha izliyoruz. Ringe dönüyoruz tekrardan ve Wolfgang ayağa kalkıyor, hakem onun elini havaya kaldırıyor...

MACHKA KICK! Wolfgang kendisini yerde buluyor. Rusev mikrofon alıyor, kendisi soluk soluğa ve Wolfgang'n tepesinde.

Rusev: Benimle işinin bu kadar kolay biteceğini mi sandın Сукин сын (Sukin syn)?

Rusev mikrofonu yere atıyor ve arka alanın yolunu tutuyor. Wolfgang ise ringde kendisini toparlamaya çalışıyor.

Jason Jordan'ın ofisindeyiz kendisini masa başı işlerle meşgulken görüyoruz, kapısı çalıyor ve içeri birisi giriyor.

William Regal! Jason Jordan ayağa kalkıyor ve Regal ile el sıkışıyor. Regal koltuğa oturuyor.

Jason Jordan: Bay Regal sizi ofisimde ağırlamak benim için büyük bir onur. Ziyaretinizin sebebini öğrenebilir miyim?

William Regal: Uzun zaman sonra burayı değişmiş bir şekilde buldum. Aslına bakarsanız Bay Jordan pandemi vesilesiyle sektör değişti. Son şovlardan gözlemlediğim kadarıyla sektörü halen daha 10-15 sene öncesinin yıldızları ayakta tutuyor. İnsanlar halen daha 10-15 sene önceki rekabetleri görmekten büyük haz duyuyor.

Jason Jordan düşünüyor ve başıyla onaylıyor.

William Regal: Bay Jordan beni bilirsiniz, ben de sizi bilirim NXT'de ortak bir münasebetimiz oldu. Sektöre yeni isimler kazandırmak her zaman şahsımın ulvi görevi olmuştur ama hayranların da eskilere olan aşkını göz önünde bulundurmak gerekir.

William Regal ayağa kalkıyor.

William Regal: Size sektörün parlayan ve parlayacak iki ismini sunmaktan büyük şeref duyarım.

İçeriye Vladimir Kozlov ve Ezekiel Jackson giriyor.

William Regal: Bay Jordan tanıştırayım Vladimir Kozlov ve Ezekiel Jackson. Onlarla olan münasebetim de 11 sene öncesine dayanıyor. Ezekiel Jackson ECW tarihinin son ECW Şampiyonu olmaktadır ayrıca. Sözün özü şu ki bu iki yeteneğin bu gece şans bulmasını sizden rica ediyorum.

Jason Jordan bir süre düşünüyor.

Jason Jordan: Bay Regal gerçekten büyük keyif duydum ve sizin ricanızı kırmak beni üzer. Bu sebeple bu gece bu iki yeteneğe şans tanıyacağım. Üstelik öyle Grönland'daki saçma sapan yerel güreşçiler olmayacak anlıyor musunuz? Onlara tahammül edemiyorum her gün kapımda bana yalvarıyorlar ama ben sevmiyorum anlıyor musunuz? Daha ciddi işlerin insanıyım ben ve emin olun işin sonunda bana müteşekkir olacaksınız.

William Regal memnun bir şekilde gülümsüyor.

William Regal: Öyleyse anlaştık Bay Jordan. Beni çok mesut ettiniz.

William Regal, Jasın Jordan ile el sıkışıyor. Bu esnada kameramız kapanıyor.

Davey Richards GWA'de! Kendisi girişte görünüyor. Klasik pozlarını kesiyor ve ortalama bir destek ile ringe geliyor. Rakibini beklemeye başlıyor.

Oceans Şampiyonu AJ Styles görünüyor girişte. O da klasik pozlarını kesip ringe giriyor. İki isimde hazır.

Non-Title Match
Davey Richards vs AJ Styles

Hakem işareti veriyor ve zil çalınca maç başlıyor. İkili bir süre birbirlerine temasta bulunmayıp ringin etrafında dönüyor. Ardından test strength yapıyorlar. Önce AJ baskı yapıp Richards'a diz çöktürüyor ama kısa bir süre sonra Richards ayağa kalkıyor ve ortada devam ediyorlar. Richards baskıyı arttırıyor ve AJ'e diz çöktürüyor. AJ kısa sürede ayağa kalkıyor ve Richards'ın dizine tekme atıyor. AJ iplerden sekiyor. Richards bir yumruk sallıyor ama AJ sıyrılıp iplerden sekiyor. AJ, Clothesline sallıyor ama Richards arkasına geçiyor AJ'in ve Back Suplex yapıyor. Ama AJ ayakları üzerine düşüyor bir anda. Şimdi bakışıyorlar. Ve lock-up bağlıyorlar. Richards, AJ'i köşeye götürüyor. Hakem ayırıyor hemen. AJ'den bir tokat geliyor. Richards koşarak bir yumruk sallıyor ama AJ sıyrılıyor. Richards, AJ'e doğru koşuyor ama Dropkick yiyor. Richards ayağa kalkınca bir Dropkick daha atıyor AJ ama Richards, AJ'in ayağını itiyor ve AJ yüz üstü yapışıyor yere. Ardından AJ'i kaldırıyor ve Tiger Suplex! Tuşa gidiyor Richards. 1-2-

AJ atıyor. İkisi de ayağa kalkınca Richards'tan Arm Drag geliyor. Richards yerdeki AJ'in koluna baskı yapıyor. AJ kısa bir süre sonra ayağa kalkmayı başarıyor. Kolunu kurtarıyor ve bir yumruk atıyor. Ardından bir dirsek atıyor. Devamında rakibinin bacağını tekmeliyor. Ardından bir yumruk daha atıyor ve Discus Lariat! AJ, Richards'ı Brainbuster için kaldırıyor ama Richards, AJ'in kafasına diz atıyor ve yere konup Snap Suplex yapıyor. Ayağa kalkıyor ve iplerden sekip Leg Drop vuruyor. Şimdi ayaklarından yakalıyor AJ'i Sharpshooter için ama AJ bir anda onu kendine doğru çekip Small Package yapıyor. 1-2-Kickout! Richards atıyor ve iki isim de ayağa kalkıyor. Richards, AJ'i yakalayıp Back Suplex deniyor ama AJ yine ayakları üzerine düşüp Chop Block vuruyor. Ardından Richards'ı kaldırıyor ve Brainbuster!! Tuşa gidiyor hemencecik. 1-2-

Richards atıyor. AJ hakeme bağırmaya başlıyor şimdi. Hakemin üzerine yürüyor ama Richards bir anda AJ'in ayağından çekip yere düşürüyor ve ANKLE LOCK!! AJ çırpınıyor acıyla ve iplere uzanmaya çalışıyor. Tam iplere uzanmak üzereyken Richards ringin ortasına çekiyor AJ'i. AJ iyice çırpınmaya başlıyor. Ama ani bir takla ile Richards'ı köşeye atıp kilitten kurtuluyor. AJ ayağa kalkınca Richards yumruk sallıyor ama AJ eğilerek iplere doğru gidiyor ve Springboard Moonsault! Ama Richards havada yakalıyor AJ'i ve Running Powerslam için koşuyor ama AJ bir anda kendini Richards'ın arkasına atıyor ve onu ringin direğine geçiriyor. Richards omzunu direğe vuruyor ve ringin dışına düşüyor. AJ'de çıkıyor ringin dışına. Richards'ı kaldırıyor ve kafasını aprona vuruyor. Basamaklara fırlatmak için hamle yapıyor ama Richards onu fırlatıyor. AJ basamağın üzeriden atlayıp darbe almaktan kurtuluyor. Ardından koşarak basamağa çıkıp Richards'ın üzerine atlıyor ve PHENOMENAL FOREARM!! Hakem ise 4'ü sayıyor. AJ, Richards'ı ringe atıyor. Ardından kendisi de aprona çıkıyor. Phenomenal Forearm ile atlıyor. Ama Richards son anda çekiliyor. AJ koşarak köşeye çıkıyor Moonsault yapmak için ama Richards bir anda onun olduğu köşeye çıkıyor ve onu arkadan kavrayıp Avalanche German Suplex!! Ama AJ ayakları üzerine düşüyor. Richards ayağa kalkıyor ve koşarak bir Clothesline sallıyor ama AJ eğilerek sıyrılıyor ve iplerden atlayıp Springboard Moonsault DDT yapıyor. AJ ayağa kalkıyor ve Richards'ı da kaldırıp Styles Clash için pozisyona sokuyor...

Io Shirai girişte görünüyor. AJ ona doğru bakıyor ve bağırıyor. Davey Richards bir anda School Boy Roll-up yapıyor. 1-2-3!

Kazanan : Davey Richards

Davey Richards, Io sayesinde maçı kazanıyor ve zaferini kısa bir süre kutlayıp arka alana gidiyor. AJ sinirden köpürmüş bir vaziyetteyken Io ringe doğru koşuyor ve AJ'in karşısına dikiliyor. Bir anda yumruklaşmaya başlıyorlar. Karşılıklı sert yumruklar atıyorlar. AJ bir Clothesline sallıyor ama ıska geçiyor. Ama Pele Kick geçiriyor. Io biraz sersemlese de AJ ayağa kalkınca Enziguiri geçiriyor. iplerden sekiyor ama dönüşte AJ'den Clothesline! Io takla atarak yere düşüyor. AJ, Io'yu kaldırıp Styles Clash pozisyonuna alıyor ama kaldırırken Io'dan ani bir Hurricanrana yiyor. AJ ayağa kalkar kalkmaz da Io'dan çok sert bir enziguiri! AJ iplerin üzerine düşüyor. Io iplerden sekiyor ve Tiger Feint Kick! AJ takla atarak yere yapışıyor. Io köşeye çıkıyor ve ASAI MOONSAULT!! Io timekeeper'ın yanına gidi Oceans kemerini alıyor. Ardından ringe giriyor ve yerdeki AJ'in üzerine basarak Oceans kemerini havaya kaldırıyor. Ardından kemeri AJ'in üzerine bırakıp arka alana doğru gidiyor ve kameralarımız kapanıyor...

Mike Mizanin arka alanda hazırlık yapmaktadır, eşyalarını yerleştirmeye başlamıştır, kameramız geniş açıya geçince John Morrison yanına gelir:

John Morrison: Ne yaptığını sanıyorsun? Nedir bu hareketler?

Mike Mizanin: Anlamadım John? Ne varmış hareketlerimde

John Morrison: Hadi ama Mike benle kafa bulma, son iki haftadır yaptığın şeyler ne öyle? Her şovu baltalayıp pipebomb yapıyorsun, ringe tek başına gidiyorsun, hatta bir ara Rammstein müziği bile çaldırdın ringte. Tamam anlıyorum, hakkın olanı almakla ilgili bir takıntın var; Patrick Allen ile bir sorunun var, bunlar olabilir ama şu an daha büyük problemlerimiz var Mike. Lesnar, Punk ve Hardy Hard…

Mike Mizanin: Biz mi? Problemimiz mi? Hayır John onlar senin problemin, ne Lesnar ne de Punk umrumda, diğer keşe girmiyorum bile yine bir köşe de overdose olmuştur. John sen ve ben,nasıl desem, sen ve ben Demolotion tarzı bir şey değiliz. Biz The Rockers’ız; ve dostum sen ne kadar bu ekibin Shawn’ı olmak istesen de özünü değiştiremezsin sen Jennetty’sin. Ama ondan bile korkak olanısın; John Hennigan kendini düşünen eleman, Lesnar’dan korktuğu için dostunu satan eleman; ben o aptal sarı yaratıktan korkmuyorum John, tıpkı Allen’dan ve onun zorbalıklarından korkmadığım gibi fakat sen bunları umursamıyorsun değil mi? Senin için varsa yoksa şu omzunda ki kemer.

John Morrison: Tamam Mike, anladım. Aynı sorunlar yine temelde; beni sattın düşüncen. Adamım herkes kendini korumak zorunda bunu gayet iyi biliyorsun, o gün hızlı karar vermem gerekti ama doğru kararı verdim; eğer seni o zorbanın önüne itmesem omzumdaki meleği kaybedecektim. Haklısın Hardcore Şampiyonluğumu önemsiyorum, çünkü gelmiş geçmiş en iyi şampiyon benim Mike. Ama yanıldığın bir şey var eğere seni de önemsemesem ne senin partine gelir ne de maçlarda yanında dururdum adamım. Hatta şu an direk Allen’e gider, aradığın adam burada derdim. Ama yapmıyorum Mike, senin dostunum ben; sen de öyle kalmalısın, hadi bırak bu siniri de sarılalım ahbap.

Mizanin biraz bekliyor, pek istemeyerek olsa da kollarını açmış John’a sarılıyor. Biz de bundan sonra reklamlara gidiyoruz.

Kevin Steen karşımızda. Jason Jordan'ın kapısının önünde. Kameraya dönüp konuşmaya başlıyor.

Kevin Steen: Ne gece ama! Gidişattan memnun musunuz? Ana olaydan falan? Duyduğuma göre şampiyonlar birbirlerini falan becereceklermiş. Ne kadar heyecan verici. Küçük bir çocukken yaşlı kadınların poşetlerini taşırken en az bu kadar heyecanlanıyordum. Sizin için olağanüstü olmalı. Aslında bakarsanız bir şeylerden şikayet etmek için buraya gelmiştim fakat artık s***mde bile değil. Bu gece yaşanacakları ve bu geceden sonra olacaklar için endişeli değilim. Bir daha bana söyleneni yapmayacağım. Kendimi göstermek için pusula şovlarına çıkıp ekstra çalışmayacağım. Keyfim nasıl isterse öyle davranacağım. Şimdi bu odaya gireceğim ve ne istediğimi göstereceğim. Wrestle Kingdom'a giden bileti erkenden alacağım. Cyber Saturday'i s**tir edin. Hedef Royal Rumble. O geceye odaklanın ve arkanıza yaslanın. Biraz dikkat çekme zamanı.

Kevin Steen birden Jason Jordan'ın kapısına tekme atarak kırıyor ve içeri giriyor. Jason Jordan aniden ayağa fırlıyor.

Jason Jordan: Ne oluyor?

Kevin Steen: Az sonra yaşanacakları kişisel algılama.

Kevin Steen birden Jason Jordan'ın yakasından tutuyor ve Headbutt patlatıyor. Jason Jordan yere yığılıyor ve hızla kalkmaya çalışıyor. Kevin Steen birden Jason Jordan'ın karnına tekme yapıştırıyor. Jason Jordan öksürüyor ve kan tükürüyor. Zar zor konuşmaya çalışıyor.

Jason Jordan: Bunu... Bunu neden yapıyorsun?

Kevin Steen: Neden mi yapıyorum?

Kevin Steen gülüyor ve Jason Jordan'ı ayağa kaldırıyor.

Kevin Steen: Belki dikkat çekmeye çalışıyorumdur? Veya tamamen keyfimden seni beceriyorumdur. Kim bilir?

Kevin Steen Jason Jordan'ın karnına bir tekme geçiriyor ve Package Piledriver pozisyonuna alıyor. Ve Package Piledriver! Jason Jordan baygın bir şekilde yerde. Kevin Steen toparlanıyor ve odadan çıkıyor.

William Regal önderliğinde Ezekiel Jackson ve Vladimir Kozlov ikilisi ringe doğru geliyorlar. Üçlü ringe giriyor. Regal ringin dışına çıkıyor. Jackson ve Kozlov ise rakiplerini bekliyor...

No Way Order ekibi girişte görünüyor. Elias gitar çalarken No Way Jose ve dans ekibi ringin yolunu tutuyor. Jose ve Elias ringe giriyor. İkili tauntlarını yaptıktan sonra ringde yalnızca Ezekiel Jackson ve No Way Jose kalıyor. Hakem zili çalıyor.

Ezekiel Jackson & Vladimir Kozlov (w/William Regal) vs No Way Order (Elias & No Way Jose)

Jose ve Jackson maça lock-up ile başlıyor ama Jackson rakibinin sırtına yumruğu geçiriyor. Jose diz çöküyor. Jackson ise Elias'a bakıp elini havaya kaldırıyor. Elias sinirleniyor ve Jose'den hiddetle tag istiyor. Jose tag veriyor. Elias hışımla ringe giriyor ve Jackson'a yumruklarla saldırıyor. Elias ardından iplerden sekiyor ve lariat? Fakat Jackson yerinden sekmiyor ve üstelik sırıtıyor. Elias'ın sinirleri bozuluyor ve tekrardan iplerden sekip lariat deniyor ama Jackson yine yerinden sekmiyor. Bunun üzerine Elias duruyor ve Jackson'a iplerden sekip kendisine lariat yapmasını tarif ediyor. Jackson iplerden sekiyor ama Elias'tan big boot! Jackson soluğu yerde alıyor ve Elias baş parmağı ile kendi başına dokunup sırıtıyor. Ardından tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Elias bunun üzerine rakibine headlock bağlıyor. Jackson zor durumda ama pes etmiyor. İkili bir süre sonra ayağa kalkıyor ve Jackson rakibini sırtladığı gibi turnbuckle'a çarpıyor. Ardından da Kozlov'a tag veriyor. Kozlov ringe giriyor ve Elias'ı köşede domine ediyor. Kozlov ardından Elias'ı Irish Whip'e yolluyor, Elias iplerden sekiyor ve kendisini bekleyen rakibine knee facebuster yapıyor. Kozlov havada sekip yere düşüyor. Elias ise Jose'ye tag veriyor. Jose ringe giriyor ve Elias, Kozlov'u kucaklarken Jose iplerden sekip Kozlov'a lariat yapıyor. Elias da hareketi spinebuster ile tamamlıyor. Elias çekiliyor. Jose hemen tuşa gidiyor: 1...2...

Kozlov atıyor. Jose bunun üzerine rakibine headlock yapıyor. Kozlov zor durumda ama pes etmiyor. İki isim bir süre sonra ayağa kalkıyor ve Kozlov rakibinin karnına arka arkaya yumruklar atıyor. Jose sersemliyor derken rakibini Irish Whip'e yolluyor ve o iplerden sekerken kendisi dans edip rolling elbow yapıyor. Kozlov yerde. Jose ardından iplerden sekiyor ve dans ederek rakibine leg drop yapıyor. Jose tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Kozlov ayağa kalkıyor, Jose ise onun karşısında dans ediyor. Jackson tag istiyor. Kozlov tag veriyor ve Jackson ringe girip dans etmeye başlıyor. Elias tag istiyor şimdi. Jose tag veriyor. Elias ringe giriyor ve bir süre duraksadıktan sonra o da dans etmeye başlıyor. Elias'ın dansı Elvis Presley'in danslarına benziyor. Kozlov bunun üzerine tag istiyor. Jackson tag veriyor ve Kozlov ringe giriyor ve derin soluk aldıktan sonra Kalinka dansı yapmaya başlıyor. Arena alevleniyor bir anda. Kozlov kendisinden geçmiş bir şekilde Kalinka dansı yaparken William Regal, Kozlov'a bağırıyor. Kozlov arkasını dönüyor ve BIG BOOT Kozlov soluğu yerde alıyor. Elias hemen tuşa gidiyor: 1...2...

Olmuyor! Kozlov rakibini üzerinden atıyor ve ayağa kalktığı gibi Kalinka dansına devam ediyor. Elias ona saldırınca yerle bir oluyor. Elias ardından Jose'ye tag veriyor. Jose ringe giriyor ve KALINKA DANSI YAPIYOR! Kozlov kendisine geldiğinde rakibini hayretler içerisinde izliyor. Kozlov da dansa eşlik ediyor. İki adam karşılıklı kalinka dansı yapıyor. Rakip olduklarını unutmuş gibiler. Elias ve Jackson ringe giriyorlar. Elias, Jose'yi alıyor, Jackson da Kozlov'u alıyor. Sonra bu işte bir terslik olduğunu fark ediyorlar ve Elias, Jose'yi Jackson'a veriyor, Jackson da Kozlov'a veriyor. Jackson köşede, Jose'yi yumruklarken, Elias da Kozlov'u yumrukluyor. Jose şimdi kendisine geliyor ve Jackson'ı yumruklamaya başlıyor. Kozlov da Elias'ı. En sonunda Jose ve Kozlov rakiplerine Atomic Elbow yapıyorlar. Elias ve Jackson kendisini yerde buluyor. Jose ve Kozlov Kalinka dansına devam ediyor. Jose kalinka dansına kendisini kaptırmış vaziyette LARIAT! Kozlov artık dansı bırakıp Jose'ye lariat'ı yapıştırıyor. Ardından rakibini kaldırdığı gibi powerbomb yapıyor ve tuşa gidiyor: 1...2...

Elias bozuyor. Elias, Kozlov'a saldırıyor derken Jackson gelip Elias'a saldırıyor ve ikili soluğu ringin dışında alıyor. Kozlov ve Jose kendilerini yavaş yavaş toparlıyorlar. En sonunda ayağa kalkıyorlar ve karşılıklı yumruklaşmaya başlıyorlar. Kozlov rakibini ittiriyor, Jose iplerden sekiyor ve SPINE BUSTER! Jose yerde! Kozlov tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Kozlov bunun üzerine rakibine headlock bağlıyor. Jose zor durumda ama pes etmiyor. Elias'ı köşesinde buluyoruz, kendisi tag istiyor. Jose yavaş yavaş ayağa kalkıyor ve rakibine back body suplex yapıyor! İki isim de yerde. Bu arada Jackson'ı da kendi köşesinde görüyoruz. Elias ve Ezekiel Jackson kendi köşelerinde tag almak için bekliyorlar. Kozlov tag veriyor. Jackson ringe giriyor ve tam Jose'ye engel olacakken Jose bir sıçrayışta Elias'a tag veriyor. Elias ringe giriyor ve Jackson'a saldırıyor seri yumruklar attıktan sonra Atomic Elbow geliyor. Jackson ayakta sersemliyor ve Elias iplerden sekip big boot yapıyor. Jackson yerde! Elias ayakta ve rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor...

LUCKY KID METE312 APRONDA! Hakem onunla ilgilenmeye başlıyor ve gitmesini söylüyor. BU ESNADA SILAS YOUNG ELİNDE GİTAR İLE RİNGE GİRİYOR VE GİTAR İLE ELIAS'IN KAFASINA VURUYOR! ELIAS YERDE. Silas Young kendisini ringin dışına atarken Jackson rakibinin üzerine atıyor kendisini. William Regal hakemi uyarıyor, hakem arkasını dönüp olanlardan habersiz bir şekilde tuşu sayıyor: 1...2...

3!

Kazanan: Vladimir Kozlov & Ezekiel Jackson

Maçın son anlarını bir kez daha izliyoruz. Rige dönünce Regal, Kozlov ve Ezekiel Jackson arka alanın yolunu tutuyor. Jose ringe giriyor ve Elias ile ilgileniyor ama Silas Young ve mete312 ona saldırıyor. Silas Young, Jose'yi omuzluyor ve GUTBUSTER! Jose yerle bir oluyor. mete312 mikrofon alıyor.

Ais söylerken dinlemediniz
T****k senfonisi
Şimdi dinliyonuz
Zeynep ve Elias p***i
Ses telinizde döl kalmış
Çıkarayım en iyisi
Benim adım mete
Kuratarıyorum rapi

Lucky Kid mete312 mikrofonu yere atıyor ve Silas Young ile birlikte poz veriyorlar. Biz de arka alana gidiyoruz.

Kameralarımız arka alana çevriliyor. Bir odanın önündeyiz. Kapıda bir logo var. Bu oda House of Truth'un odası! Kameramız içeri doğru giriyor ve içeride oturan Truth Martini, Hangman Page ve Braun Strowman'ı yakalıyor. Üçlü derin bir sohbet içindeler.

Truth Martini: Bu Grönland bize uğurlu geldi. Kafamızda ne varsa tek tek yaptık.

Adam Page: Geçen haftaki hastane ziyareti çok iyi hamleydi Truth.

Truth Martini: Vin Diesel denen dallama gelmemiş olsaydı daha da keyifli olurdu. Orada çok eğlenirdik.

Braun Strowman: Geçen hafta işim olmasaydı bende gelirdim aslında sizle. Diesel size bir şey yapamazdı o zaman.

Truth Martini: Olsun, biz mesajımızı verdik. House of Truth kurulduğudan bu yana en güçlü devrini yaşıyor. Şöyle bir odaya, sizlere bakıyorum ve içim huzur doluyor.

Adam Page: Doğruya doğru bende uzun süredir kendimi bu kadar iyi hissetmemiştim. Akşam halletmem gereken bir iş olduğu gerçeğini değiştirmiyor bu güzel laflar tabii.

Truth Martini: Akşam bizim için bir prestij maçı. Akşam senin Lumis'i bir güzel benzetip bu şirketin 1 numaralı şampiyonunun kim olduğunu aleme göstermen için mükemmel bir fırsat. O kaçığın senin karşında hiç şansı yok.

Braun Strowman: Lumis'in senle yarışabilecek bir yeteneği yok adamım. Bu akşam bunu kanıtlayacaksın.

Page'in suratında ikilinin sözleri sonrasında ufak bir sırıtma oluşuyor. Martini bir anda ayağa fırlıyor.

Truth Martini: Braun'u da götüreceğiz. Onu da Page'i getirdiğimiz gibi getireceğiz. Bu koyduğumun terk edilmiş ülkesi bir bize yaradı. Geldiğimizden beri kotarmadığımız iş kalmadı. Braun senin de Wade'i düşündüğünü biliyorum. Onun da sırası gelecektir. İçini ferah tut aslanım. Hepsini kotardık, bir İngiliz i**nesini mi halledemeyeceğiz? GWA'nın sahibi biziz. Sensin Page, sensin Braun. House of Truth buranın kralıdır.

Braun Strowman: O zaman krallara layık bir şekilde patlatalım mı şampanyamızı?

Martini ve Page kafalarını olumlu şekilde sallarken Strowman oturduğu yerin arkasında duran bir şampanya şişesini alıyor ve ustalıkla açıyor. 3 kadehe sırayla doldurduktan sonra şampanyaları paylaştırıyor. Üçlü kadehleri tokuştururken "KRALLAR!" diye bağırıyor ve kahkahalar eşliğinde şampanyalarını yudumluyorlar. Bu esnada kameralarımız kapanıyor.

Kameralarımız karanlık bir yerde açılıyor, bir şeyleri görmek imkansız iken sadece sesler duyuyoruz. Lakin sesler uzaktan geldiği için onları da duymakta güçlük çekiyoruz, kameraman nefesini tutuyor sesleri daha iyi kaydedebilmek için:

Chris ''ITA'' Brookes: Sana söylemiştim, doğru kişiler üzerinden planı kurarsak çaresizce bunu izlemek zorunda kalacaklar. Şimdi geriye sadece bir aşama kaldı, gerçekten istediğimiz şeye ulaşmadan önce. Cyber Saturday'den ayakta çıkmamız gerekiyor-

???: Çıkacağız, sen o ringin içerisine onlarla yüzleşmek için girdiğinde aslında hepsinin ne kadar biçare insanlar olduğunu gördüm. Tek başına olduğun halde sana karşı koyamadılar, sadece sen bile bu kadarını sağlıyor iken ikimize karşı ayakta bile duramazlar.

Chris ''ITA'' Brookes: Harfi harfine katılıyorum söylediklerine, bizim diğer avantajımız ise takımlar kemerini amaç değil araç olarak kullanacağımız gerçeği. İkimizinde hak ettiği o kemerden çok daha fazlası, ve hak ettiğimize ulaşabilmek için bir sembolü taşımamız gerekiyor. Takımlar kemeri bize bunu sağlayacak.

???: Seninde bir şeye ulaşman gerekiyor, benimde. Bunu sağlamamız için tekrardan kendimizi kanıtlamamız gerekmekte, bu War Games maçı bize tam olarak bunu sağlayacak. En başından beri, doğru kişilerin biz olduğumuzu tüm Dünya'ya bir sefer daha gösterme fırsatını sağlayacak.

Chris ''ITA'' Brookes: Bizim için zafer, onlar için kayıp vakti.

???: İşte şimdi, savaş vakti.

Kameralarımız bu görüntülerden sonra yavaş yavaş kapanıyor...

Seth Rollins! Burn It Down'un eşliğinde Seth Rollins, klasik hareketleri ile ringe geliyor ve son ısınma hareketlerini yapmaya başlıyor, derken bu esnada başka bir müzik duyuluyor:

Hardcore Şampiyonu John Morrison girişte görünüyor. Pozunu verirken kamera ağır çekime geçiyor ve pyrolar patlıyor. Yanında partneri Mike Mizanin var. İki isim birbirine biraz soğuk biraz sıcak davranır gibi gözükerek klasik hareketleri eşliğinde ringe geliyorlar. Mike Mizanin dışarıda kalırken John Morrison ringin içine giriyor. Seth Rollins ile ufak bir yüzleşme yaşıyorlar, hakem iki ismi de kendi köşelerine yönlendirdikten sonra son kontrolleri yapıyor ve maçı başlatıyor...

Hardcore Championship
Seth Rollins vs. John Morrison (C) (w/ Mike Mizanin)

Maç Lock-Up ile başlıyor, iki ismin bedenlerinin dayanıklılığını sınadığı bu mücadelede üstün çıkan taraf John Morrison oluyor ve şimdi rakibini iplere yönlendirdikten sonra dönüşte Spinning Back Kick- Ancak Seth Rollins onun ayağını tutmayı başarıyor ve şimdi diğer ayağına bir çelme taktıktan sonra Morrison'u yere düşürmüş oluyor. Seth Rollins şimdi iplere koşuyor ancak dönüşte John Morrison onu ayakta karşılıyor ve Dropkick! Seth Rollins bu hamle ile beraber yere düşmüyor ancak iplere doğru tekrar sekiyor ve John Morrison bu sefer dönüşte Back Body Drop denemek istese bile Seth Rollins ayaklarının üzerinde durmayı başarıyor ve John Morrison arkasını döndüğünde ona doğru Spinning Heel Kick! John Morrison tam yere düşecek iken Seth Rollins iplere doğru koşuyor ve dönüşte birde Slingblade! Seth Rollins şimdi tuşa gidiyor, 1..2..

Kickout! Şimdi Seth Rollins rakibini kaldırmak istiyor ancak John Morrison, rakibi onu kaldırırken onun karnına doğru yumruklar atıyor ve Seth Rollins çaresiz birkaç adım geri çıkıyor. Ardından John Morrison hızlıca kalkıyor ve Seth Rollins onu rahatsız etmek isterken John Morrison onu kavrıyor ve Standing Moonsault Side Slam, diğer bir deyişle C4! John Morrison şimdi tuşa gitmiyor ve köşeye çıkıyor, ve Seth Rollins henüz ayaklanamamış iken John Morrison atlıyor MOONSAULT! Ancak Seth Rollins çekiliyor, ANCAK JOHN MORRISON AYAKLARININ ÜZERİNDE DURUYOR VE ŞİMDİ STANDING MOONSAULT! John Morrison akıl dolu bir hareket sergiliyor. John Morrison bu yaptığı hamleden sonra Seth Rollins'i kaldırıyor ve iplere fırlatıyor, dönüşte ise Slingshot Hurricanrana! Hemen ardından da pin kombosu, 1..2..

Kickout! Seth Rollins son saniyede bu hamleden sıyrılmayı başarıyor. Şimdi John Morrison onu ayağa kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor. Seth Rollins köşede yaslanırken John Morrison ona doğru koşuyor ve Corner Clothesleine! Hayır! Seth Rollins eğiliyor ve bu hamleden kaçıyor. Ardından hemen John Morrison'u köşeye yaslıyor ve ona doğru Chop darbeleri ile rakibini zayıflatmayı başarıyor. Ardından Seth Rollins geriliyor ve koşuyor, Stinger Splash! Şimdi Seth Rollins rakibini ringin ortasına getiriyor, karnına bir tekme atıyor ve omuzlarına alıyor. Köşeye doğru koşarak her şeyin üzerine birde TURNBUCKLE POWERBOMB! Seth Rollins şimdi rakibini en üst iplere çıkartıyor. Kendisi de çıkacak iken John Morrison onu tekmeliyor ve Seth Rollins yerde kalıyor. Şimdi John Morrison, Seth Rollins'in üzerine atlıyor ancak SETH ROLLINS ONU HAVADA YAKALIYOR VE OLDUKÇA HIZLI BİR ŞEKİLDE FALCON ARROW! ŞİMDİ SETH ROLLINS TUŞA GİDİYOR! 1..2..

KICKOUT! KICKOUT! KICKOUT! JOHN MORRISON BU HAMLEDEN SIYRILMAYI BAŞARIYOR! Seth Rollins şimdi köşeye yaslanıyor ve ayağını sert bir şekilde yere vurmaya başlıyor. Bunun ne anlama geldiğini hepimiz az çok biliyoruz gibi esasında, John Morrison henüz dizlerinin üzerinde iken Seth Rollins ona doğru koşuyor ve CURB STOMP! HAYIR JOHN MORRISON HEMEN ÇEKİLİYOR VE ROLLINS'İ ARKASINDAN GÖRDÜĞÜ GİBİ INVERTED FRANKESTEINER! Seth Rollins yerde kalırken John Morrison onu hemen köşelerin bulunduğu yere doğru sürüklüyor ve köşeye yakın bir yerde bırakıyor. Biraz soluklanıyor ve köşeden de destek alıp STARSHIP PAIN! HAYIR SETH ROLLINS SON ANDA ÇEKİLMEYİ BAŞARIYOR. ŞİMDİ İKİ İSİM DE AYNI ANDA AYAĞA KALKIYOR, SETH ROLLINS RAKİBİNİ HEMEN PAROXSYM POZİSYONUNA ALIYOR! HAREKETİ YAPACAK İKEN JOHN MORRISON AYAKLARININ ÜZERİNDE DURMAYI BAŞARIYOR VE ŞİMDİ REVERSE MOONLIGHT DRIVE! JOHN MORRISON TUŞA GİDİYOR! 1..2..

SON ANDA SETH ROLLINS'DEN KICKOUT! John Morrison köşeye geçiyor ve Seth Rollins'in ayaklanmasını bekliyor, Seth Rollins ayaklanırken ona doğru koşuyor ve SUPERKICK! HAYIR SETH ROLLINS ÇEKİLİYOR, ÇEKİLDİĞİ GİBİ DE HEMEN ENZUIGIRI? HAYIR BU SEFERDE JOHN MORRISON HAMLEDEN SIYRILIYOR. İki isim aniden Lock-Up'a giriyor tekrar ve bu sefer Seth Rollins üstün çıkan taraf olmayı başarıyor. Seth Rollins şimdi rakibini ringin ortasına getiriyor ve kavradıktan sonra Tilt A Whirl Backbreaker! John Morrison sırtını tutarken Seth Rollins ona dinlenmesi için fırsat tanımıyor ve bir kez daha kaldırıp ringin köşe tarafına fırlatıyor. Ardından ona doğru koşuyor ve Corner Forearm Smash! Hemen ardından da John Morrison'u en üst iplere çıkartıyor. Ardından Seth Rollins'de çıkıyor, Seth Rollins şimdi bir iki saniye soluklanıyor ve TOP ROPE HURRICANRANA!

HAYIR TOP ROPE SIT OUT POWERBOMB! JOHN MORRISON İNANILMAZ BİR ŞEKİLDE ÇEVİRİYOR HAMLEYİ! ŞİMDİ SETH ROLLINS'İ RİNGİN KÖŞE TARAFINA SÜRÜKLÜYOR VE HİÇ BEKLEMEDEN BİRDE STARSHIP PAIN! JOHN MORRISON BİR KEZ DAHA TUŞA GİDİYOR, 1..2..

3!

Kazanan: John Morrison

John Morrison galibiyeti elde edip kemerini koruduktan sonra seviniyor, derken...

THE BRAIN CHOP! THE BRAIN CHOP! THE BRAIN CHOP! GREAT KHALI SALDIRIYOR MORRISON'A! GREAT KHALI HARDCORE KEMERİNİN SAHİBİNE SALDIRIYOR VE YERE YIKIYOR! ŞİMDİ GREAT KHALI RİNGİN İÇERİSİNDE HAKEM VARKEN TUŞA GİDİYOR! THE MIZ SADECE İZLİYOR! 1..2..

HAYIR JOHN MORRISON TUŞTAN KURTULMAYI BAŞARIYOR! Great Khali onu yakalayamadan John Morrison hızlıca kendini ringin dışarısına fırlatıyor ve son hızı ile koşarak uzaklaşıyor oradan. Ardından soluk soluğa ringin içerisinde ve dışarısında olan isimlere bakarken, kameralarımız bu görüntüler ile birlikte kapanıyor...

Edge girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Edge ringe klasik bir şekilde kayarak giriyor ve tauntunu yaptıktan sonra rakibini beklemeye başlıyor.

Chris jericho girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Chris Jericho ringe giriyor ve maça hazır olduktan sonra zil çalıyor.

Edge vs Chris Jericho

Zil çalar çalmaz Jericho rakibine saldırıyor ve onu köşede yumruklamaya başlıyor. Hakem araya giriyor, Edge kendisini ringin dışına atıyor. Jericho ringin dışına çıkmak istiyor ama hakem ona müsaade etmiyor. Edge bir süre ringin dışında Jericho ile alay ettikten sonra ringe girmek istiyor ama Jericho onun üzerine yürüyünce geri adım atıp tekrardan ringin dışına çıkıyor. Seyirciler Edge'i booluyor. Edge en sonunda ringe giriyor, Jericho ona saldırıyor ve tekrardan köşede yumruklamaya başlıyor. Hakem araya giriyor, Jericho rakibinin üzerine gidiyor ama Edge'den back elbow geliyor. Jericho sersemliyor derken Edge top rope'a çıkıyor ve rakibine double axe handle yapıyor. Jericho yerde. Edge ardından rakibini kaldırıyor ve DDT deniyor ama Jericho onu ittiriyor. Edge iplere tutunuyor, Jericho rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama Edge'den back body drop geliyor. Jericho soluğu apronda alıyor. Edge arkasını dönüyor ve Jericho'dan bir yumruk yiyor ardından da springboard sunset flip! Edge'in omuzları yerde, hakem sayıyor: 1...2... Olmuyor! Jericho bunun üzerine rakibine Walls Of Jericho yapmak istiyor ama Edge rakibini ittiriyor ve Jericho iplerden sekince Edge'den ani bir Flap Jack geliyor! Jericho yerde. Edge hemen tuşa gidiyor:1...2... Olmuyor. Edge bunun üzerine rakibinin bacaklarını kavrıyor ve Sharpshooter yapmak istiyor: SHARPSHOOTER! Jericho zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor, Jericho elini havaya kaldırıyor...

Fakat pes etmiyor. Jericho yavaş yavaş iplere doğru sürünmeye başlıyor, Edge ona engel olmaya çalışıyor ama ROPE BREAK! Jericho iplere tutunuyor, hakem Edge'i uyarıyor ama Edge uyarıya aldırış etmeden sharpshooter'a devam ediyor. En sonunda bırakmak zorunda kalıyor. Edge rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor, Jericho ayağa kalkıyor, Edge onun üzerine koşarak gidiyor ama Jericho epilince Edge kendisini ringin dışında buluyor. Ardından Jericho iplerden sekiyor ve SUICIDE DIVE! İki isim de ringin dışında yerde, Jericho rakibini ayağa kaldırıyor ve göğsüne chop atıyor. Edge kendisini yerde buluyor. Edge sersemlemiş bir şekilde ilerlerken Jericho da onun arkasından geliyor. Jericho en sonunda Edge'i kaldırıyor ve spiker masasına çarpıyor! En sonunda da ringe sokuyor. Edge ringde, Jericho ise top rope'a çıkıyor ve rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor. Edge ayağa kalkıyor ve DIVING CROSSBODY! Jericho hemen ardından tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor! Jericho bunun üzerine rakibini kavradığı gibi Walls of Jericho'ya gidiyor! Edge zor durumda! Hakem Edge'e pes edip etmediğini soruyor. Edge pes etmediğini söylüyor. Edge yavaş yavaş iplere sürünmeye başlıyor. Jericho ona engel olmaya çalışıyor derken ROPE BREAK! Jericho, Edge'i bırakmak zorunda kalıyor. Edge iplerden destek alarak ayağa kalkıyor ve CODE BREAKER! Edge yerde! Jericho vakit kaybetmeden tuşa gidiyor: 1...2...

3!

ROPE BREAK! Edge'in bir ayağı ipte ve hakem bunu fark edince tuşu geçersiz sayıyor. Jericho ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor ama Edge rakibini ittiriyor. Jericho iplerden sekiyor ve Edge'e dropkick yapıyor! Edge yerde! Jericho tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Jericho bunun üzerine ayağa kalkıyor ve rakibinin de kalkmasını bekliyor, Edge ayakta JUDAS EFFECT! Hayır Edge son anda çekiliyor ve EDGECUTION! Jericho yerde, Edge tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor! Edge bunun üzerine tekrardan sharpshooter deniyor ama Jericho onu tepe taklak ediyor! Edge yerde, Jericho onun üzerinde ve yumruklamaya başlıyor, Jericho gözü dönmüş bir şekilde yerde Edge'i yumrukluyor. Hakem araya girmek istiyor ama Jericho ona müsaade etmiyor. Fakat en sonunda hakemin müdahalesi ile Jericho ayrılıyor. Jericho hakeme kızıyor ama hakem maç kurallarını hatırlatıyor. Edge ise yavaş yavaş ayağa kalkıyor! Jericho rakibinin üzerine gidiyor ve JUDAS EFFECT! Edge kendisini ringin dışına atıyor! Jericho hayal kırıklığına uğruyor ve ringin dışına çıkıp rakibini ringe sokuyor. Jericho da ringe giriyor ve tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor! Jericho hiç bozmadan rakibini ringin ortasına çekip Walls of Jericho bağlıyor. Edge zor durumda, hakem ona pes edip etmediğini soruyor, Edge acı içerisinde elini havaya kaldırıyor...

Fakat Edge pes etmiyor. Edge yavaş yavaş iplere sürünüyor, Jericho engel olmaya çalışıyor ama Edge en sonunda iplere tutunuyor; ROPE BREAK! Jericho rakibini bırakmak zorunda kalıyor. Edge iplerden destek alarak ayağa kalkıyor, Jericho rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama Edge'den back body drop yine! Jericho apronda, Edge'e yumruk atmak istiyor ama Edge çekiliyor ve BIG BOOT! Jericho kendisini ringin dışında buluyor. Edge de ringin dışına çıkıyor ve rakibini kaldırdığı gibi ring merdivenine çarpıyor! Merdiven dağılıyor. Edge ardından ringe giriyor. Hakem Jericho için saymaya başlıyor: 1...2...3...4...5...6...7...8...9... Jericho en sonunda kendisini ringe atıyor ama Edge onu stomplar ile karşılıyor. Jericho yerde kıvranırken hakem araya giriyor. Edge rakibini bırakmak zorunda kalıyor. Jericho soluğu köşede alıyor, Edge onun üzerine koşarak gidiyor ama Jericho çekilince Edge çok kötü bir şekilde turnbuckle'a çarpıyor. Jericho, Edge'i arkadan kavrıyor ve GERMAN SUPLEX! Edge yerde, Jericho hiç beklemeden tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Jericho ayağa kalkıyor ve Edge'in de kalkmasını bekliyor. Edge ayağa kalkıyor, Jericho rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama Edge çekildi ve Jericho hakeme çarpıyor. Hakem yerde! Jericho olayın şokunu yaşarken LOW BLOW! Edge'den low blow geliyor! Jericho yerde. Edge ardından tuşa gidiyor. Hakem kendisinde değil. Edge hızlıca hakem ile ilgilenip tekrardan tuşa gidiyor, Hakem ağır ağır sayıyor: 1...2...

3!

Kazanan: Edge

Hakem ağır ağır kendisini toparlıyor ve Edge'in elini havaya kaldırıyor. Edge galibiyetini kutluyor. Maçın son anlarını bir kez daha izliyoruz. Ringe döndüğümüzde Jericho'yu yerde sinirli bir şekilde yatarken buluyor. Edge ise mutlu bir şekilde arka alanın yolunu tutuyor...

Kameralarımız Grönland Hastanesi 420-C odasına dönüyor. Yatağında bir sağa bir sola dönerek kalkmaya çalışan Rock’ı görüyoruz.

Rock odasında umutsuz bir şekilde beklerken içeriye bir sağlık görevlisi giriyor. Sağlık görevlisinin yüzünde maske var.

Sağlık Görevlisi: Bay Johnson, umuyorum bugün daha iyisinizdir.

The Rock: Sen benimle alay mı ediyorsun. Hayatımda hiç gelmediği bir ülkenin hastanesinde tıkılıp kaldım. Gelecek cumartesi Cyber Saturday ve benim oraya çıkıp çıkamayacağım da kesin değil! Üstelik şovun posterinde bir yüzüm var! Nasıl iyi olabilirim?

Sağlık görevlisi bir yandan şırıngada iğne ayarlıyor, ilacı şırınganın içine döküyor.

Sağlık Görevlisi: Bay Johnson lütfen bu kadar olumsuz olmayın. Ben inançlı bir insanım ve bilirsiniz her kötü olayın içinde iyi bir olay vardır. Önemli olan bunu görebilmektir. Tanrı tüm iyi kullarını sınava sokar.

Rock bir süre düşünüyor. Sağlık Görevlisi ise şırıngaya fiske atıp birkaç damla akıttıktan sonra Rock'a yöneliyor. Rock iğneyi görünce şaşırıyor, anlam veremiyor.

Sağlık Görevlisi: Ancak Bay Johnson sizin için sınav sürenizin dolduğunu söyleyebilirim. Yani demem o ki bu kötü olayın içinde iyi bir olay yok sizin için!

Rock iyice şaşırıyor.Sağlık Görevlisi ise yüzündeki maskeyi çıkartıyor. İçinden saçı sakalı birbirine girmiş katil görünümlü bir adam çıkıyor.

The Rock: Hey hey! Bu ne demek oluyor? Neden maskeni çıkarttın? Neler oluyor?

Sağlık Görevlisi: Truth Martini selamlarını gönderdi!

Sağlık Görevlisi elindeki şırınga ile The Rock'ın üzerine yürüyor. The Rock ayağa kalkıyor. Derken...

Vin Diesel! Vin Diesel gelip sahte sağlık görevlisine arkadan saldırıyor ve onu camdan aşağıya atıyor!

The Rock: Ne yapıyorsun sen?

Vin Diesel: Senin k*çını kurtarıyorum! Korkma 2. kattayız ölmez. En fazla birkaç kırık çıkığı olur. Daha fazla burada duramayız.

The Rock: Planın nedir?

Vin Diesel: Seni buradan götürmek. Hadi çabuk ol! Fazla vaktimiz yok birazdan güvenlik gelir.

Vin Diesel ve The Rock odalarından çıkıyorlar ve koridordan dönüyorlar. Onların ters istikametinde ise hastane güvenliği geliyor. Hastane güvenliği Rock'ın odasına giriyor ve onların kaçtığını anlıyor. Telsizle talimat veriyor.

Kameralarımız The Rock ve Vin Diesel'i gösteriyor.

The Rock: Nereye gidiyoruz?

Vin Diesel: Çeneni kapat ve sadece beni takip et.

Vin Diesel önde Rock arkada. Vin Diesel köşede koridora girmeden duruyor ve Rock'ı da durduruyor ona sessiz olmasını söylüyor. Önlerinden bir grup polis geçiyor. Polis telsizle talimat veriyor ve hastane girişlerinin kapatılmasını söyleyip oradan hızla ayrılıyor.

The Rock: Şimdi ne yapacağız? Bütün girişler kapandı.

Vin Diesel: Yangın merdiveni hiçbir koşulda kapatılmaz!

Vin Diesel ve The Rock hızla yangın merdivenine doğru ilerliyorlar. Hastane alarmları ise onlar için ötüyor. Rock ve Vin Diesel yangın merdivenlerinden iniyorlar. Artık hastane bahçesindeler. Vin Diesel'in otomobili hemen yangın girişinin olduğu yerde. İkili arabaya hızla biniyorlar. Direksiyona Vin Diesel geçiyor. Fakat bu esnada polis alarmları onlar için ötüyor.

The Rock: Hayır bu olamaz! Polisten kaçamayız.

Vin Diesel: Sür ya da öl! Hatırladın mı?

Vin Diesel gaza basıyor ve tozu dumanı birbirine katıyor. Polis araçları onların arkasından sürüyor ama hızlarına yetişemiyorlar. Rock ve Diesel'in aracı gözlerden kayboluyor.

Liv Morgan'ı ormanlık bir alanda yürürken görüyoruz. Elinde bir kağıt var. Yolunu bulmaya çalışıyor gibi bir hali var. Bir süre sadece duruyor ve etrafına bakınıyor. Birden sinirlenip elindeki kağıdı parçalayıp atıyor kenara.

Kamera başka bir mekana dönüyor.

???: Düşünmek için fazlasıyla fırsatım oldu. O gece için tek bir amacımız yok. Eğer tarihi değiştirmek istiyorsak ve insanları arkamızda toplayacaksak çok daha fazlasını göstermeliyiz.

Chris ''ITA'' Brookes: Bunu yapabiliriz. Daha önce yaptık.

???: Bu öncekiler gibi olmayacak. Karşımızda artık bir ordu var ve bu orduyu tek bir hamlesiyle ortadan kaldırabilecek birisini tanıyorum. Daha doğrusu aylardır onun sesini duyuyorum.

Chris ''ITA'' Brookes: Kimseye ihtiyacımız yok.

???: Öyle. Fakat bu durum çok farklı. Onu tanımak isteyeceğine eminim. Gerçi ben bile hala tanıyamadım.

Chris ''ITA'' Brookes: Kimden bahsediyorsun?

???: Beni görmemeli. Zamanı gelmedi ve buna kesinlikle hazır değil. Birazdan koşmaya başlasan iyi olur. Çünkü yaklaşıyor.

Bir ses yükseliyor. Kapı gıcırtısı duyuyoruz. Chris ''ITA'' Brookes aniden ayaklanıyor. Tek başına koşmaya başlıyor. Chris ''ITA'' Brookes kapıyı açıyor fakat karşısına kimse çıkmıyor. Chris Brookes düşünceli bir şekilde bakınırken birden bağırma sesi yükseliyor.

Kamera başka bir alana dönüyor. Liv Morgan burada. Liv Morgan elindeki gaz lambasını yere düşürüyor.

Liv Morgan: Sen...

???: Git buradan Liv. Zamanı gelmedi! ZAMANI GELMEDİ!

Kamera kapanıyor.

GWA Şampiyonu Dexter Lumis girişte görünüyor ve ringe doğru geliyor. Lumis ringe giriyor, unvanı ile poz verdikten sonra rakibini beklemeye başlıyor.

World Heavyweight Şampiyonu Adam "Hangman" Page ve Truth Martini girişte görünüyorlar. İkili ringe doğru gelip en sonunda ringe giriyor. Dexter Lumis köşede ikiliyi sessiz bir şekilde izlerken Martini The Book of Truth'u havaya kaldırıyor. Hangman Page ise World Heavyweight Şampiyonluğunu havaya kaldırıyor. Dexter Lumis yerinden kalkıyor ve Hangman ile yüzleşiyor. O da GWA Şampiyonluğunu havaya kaldırıyor. İkili birbirlerine bakıyor. Martini, Page'i sakinleştiriyor ve kulağına bir şeyler fısıldıyor. Page kemerini Martini'ye teslim ediyor. Martini onun sırtına hafifçe vurup kahkaha atıyor, ringin dışına çıkıyor. Lumis de unvanını görevliye teslim ettikten sonra maça hazır hale geliyor. Hakem zili çaldırıyor.

Champion vs Champion
"GWA Champion" Dexter Lumis vs "World Heavyweight Champion" Adam "Hangman" Page (w/Truth Martini)

İkili karşı karşıya geliyor ve birbirlerine lock-up yapıyorlar. Lumis rakibini köşede sıkıştırıyor. Hakem araya girince bırakmak zorunda kalıyor. Page kendisini toparlıyor. Ardından ikili ringde birbirlerini süzdükten sonra tekrardan lock-up geliyor. Lumis rakibini headlock'a alıyor ve Irish Whip'e yolluyor, Page iplerden sekiyor ve rakibine shoulder tackle yapıyor. Lumis yere düşüyor, Page tekrardan iplerden sekiyor ve Lumis'in üzerinden geçtikten sonra bir kez daha sekiyor ama Lumis ayağa kalktığı gibi lariat yapıyor. Page kendisini yerde buluyor. Lumis hemen tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Lumis headlock'a alıyor rakibini Page zor durumda ama pes etmiyor. İki isim bir süre sonra ayağa kalkıyorlar. En sonunda Page rakibinin karnına arka arkaya yumruklar atıyor ve back body suplex! Page hemen tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Page hemen ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıp onu turnbuckle'a yolluyor, Lumis sırtını vuruyor, Page onun üzerine koşarak gidiyor ve running corner lariat yapıyor. Lumis sersemliyor. Page onu köşede yumuklamaya başlıyor ama hakem araya girince bırakıyor. Page tekrardan rakibinin üzerine gidiyor ve onu top rope'a yerleştiriyor. Kendisi de çıkıyor ve SUPER-PLEX? Hayır Lumis yerinden kıpırdamıyor. İki adam tepede yumruklaşıyor. Lumis'ten seri yumruklar geliyor. En sonunda headbutt yapıp Page'i düşürüyor. Page sırt üstü ringe düşüyor. Lumis halen daha top rope'da rakibine odaklanırken kameralarımız seyircilerin arasında bir ismi gösteriyor!

FINN BALOR! Finn Balor en ön sıralarda bir koltuğa oturuyor, elinde patlamış mısır ve bira var ve alaycı bir tutum ile patlamış mısır yeyip, birasını içiyor. Dexter Lumis tüm dikkatini ona vermişken Page kendisini toparlıyor ve tekrardan tope rope'a çıkıyor SUPER-PLEX! İki adam da yerde. Page tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Page bunun üzerine rakibine triangle chock bağlamak istiyor ama Lumis iplere tutunca başaramıyor. Lumis iplerden destek alarak ayağa kalkıyor, Page rakibinin üzerine koşarak gidiyor ama Lumis çekilince kendisini apronda buluyor. Page ardından kendisini toparlıyor ama BIG BOOT! Page kendisini ringin dışında buluyor, Lumis de ringin dışına çıkıyor ve Page'e saldırıyor. Page'in yanına Truth Martini geliyor ama Lumis onun üzerine yürüyünce Martini geri adım atıp uzaklaşıyor. Lumis ise rakibi kucaklayıp onun sırtını bariyere vuruyor. Page yerde. Lumis ve Balor karşı karşıya geliyor. Lumis, Balor'a dik dik bakıyor ama Balor alaycı tutumundan hiç ödün vermiyor ve birasından içiyor. En sonunda Lumis'in üzerine patlamış mısır fırlatıyor! Lumis sinirleniyor ve seyircilerin içine giriyor.

HAYIR! Tam gireceği esnada Page ona saldırıyor ve ring merdivenine çarpıyor. Balor ise keyiflenip kahkaha atıyor. Olay yerine Turth Martini geliyor. Martini ve Page, Lumis'i domine edip onunla alay ediyorlar. En sonunda Page rakibini kaldırıyor ve aprona suplex yapıyor! Lumis acı içerisinde yerde kıvranırken Page ringe giriyor ve hakemin yakasına yapışıp geri sayımı başlatmasını istiyor. Hakem tedirgin oluyor ve saymaya başlıyor: 1...2...3...4...5...6...7...8...9... Lumis son anda ringe adımını atıyor ama Page onu stomplar ile karşılıyor. Lumis acı içerisinde yerde kıvranıyor. En sonunda tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Page bunun üzerine rakibini kaldırıyor ve falling neckbreaker pozisyonuna sokuyor ama Lumis ondan sıyrılıyor ve rakibini ittiriyor. Page iplerden sekiyor ve jumping knee strike! Page kendisini yerde buluyor. Lumis hemen tuşa gidiyor: 1...2... Olmuyor. Lumis bunun üzerine rakibine chinlock bağlıyor. Page zor durumda. İkili ayağa kalkıyor, Lumis hareketi headlock'a çeviriyor. Fakat Page onun karnına arka arkaya yumruklar atıyor. En sonunda rakibini Irish Whip'e yolluyor, Lumis iplerden sekiyor ve SUPERKICK! Page'den şahane bir superkick geliyor. Lumis soluğu yerde alıyor. Page ise hemen tuşa gidiyor: 1...2...

Lumis son anda kurtuluyor. Page ayağa kalkıyor ve rakibinin de ayağa kalkmasını bekliyor, Lumis ayağa kalkıyor, Page rakibinin üzerine koşarak gidiyor, Lumis çekiliyor ve Page soluğu ring posunda alıyor. Lumis gidip rakibine arkadan saldırıyor. Onu köşede domine ettikten sonra karşı köşeye yolluyor ve üzerine koşuyor ama Page toparlanıp rakibinin üzerine koşuyor ve DOUBLE HOOK! İki adam da birbirlerini kancalayıp yere düşüyorlar! Hakem ikisini kontrol ediyor. İkili yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Page rakibinin saçını tutuyor ve tokat atmak istiyor ama Lumis kendisine geliyor ve onun elini havada tutuyor. Ardından da rakibini chock slam pozisyonuna sokuyor ama Page dirsek darbeleri ile karşılık veriyor. Lumis sersemleyip rakibini bırakmak zorunda kalıyor. Page iplerden sekiyor ve SUPERKICK? Hayır Lumis son anda sıyrılıyor ve KATA GATAME? Hayır Page buna müsaade etmiyor ve rakibini turnbuckle'a çarpıyor! Ardından da bir PELE KICK! Lumis köşede sersemlemiş bir şekilde otururken Page onun üzerine koşarak gidiyor running corner dropkick! Hayır Lumis son anda çekilince hareket boşa gidiyor. Lumis ayakta rakibinin üzerine gelmesini bekliyor. Page sersemlemiş bir şekilde rakibinin üzerine gidiyor ama KATA GATAME! Page kurtulmaya çalışıyor ama Lumis onu iyice kavradı ve eliyle sus işareti yapıyor. Page yavaş yavaş kontrolü kaybediyor...

Braun Strowman girişte görünüyor. Truth Martini kahkaha atmaya başlıyor. Dexter Lumis ise Page bırakıp Strowman'i ringe çağırıyor. Strowman ringe doğru ilerlemeye başlıyor.

BULLHAMMER!

Braun dizlerinin üzerine çöküyor. Barrett'tan şimdi bir de diz darbesi! Braun sersemlemiş bir şekilde ayağa kalkarken BULLHAMMER! Bir Bullhammer daha! Braun stage'deki boşluktan aşağıya düşüyor ve kendisini yerde buluyor. Görevliler onunla ilgileniyor. Truth Martini'nin ise keyfi kaçıyor. Barrett seyircilere şovunu yaptıktan sonra arka alana dönüyor.

Bu arada maçımız devam ediyor. Lumis olan biteni izlerken Page ona arkadan saldırıyor ve köşede domine etmeye başlıyor. Fakat Lumis onu ittirince geriye doğru düşüyor. Page tekrardan rakibinin üzerine gidiyor ama Lumis onu big boot ile yere seriyor. Page yerde. Lumis iki eliyle kare yapıp Page'i o karenin içine alıyor. Page yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Lumis ona Kata Gatame bağlamak istiyor ama Page soluğu iplerde alıyor. Lumis rakibinin üzerine gidiyor ama Page'den back body drop! Lumis kendisini ringin dışında buluyor! Page ardından iplerden sekiyor ve SUICIDE DIVE! Lumis ve Page yerdeler! Page ayağa kalkıyor ve deyim yerindeyse coşuyor! Truth Martini onun yanına geliyor ve elindeki kitapla birlikte Page'e tapınma tauntu yapıyor. Page ise aprona çıkıyor ve rakibinin ayağa kalkmasını bekliyor. Lumis ayağa kalkıyor ve SHOOTING STAR PRESS! İki adam da yerde! Page bir süre sonra kendisine geliyor ve rakibini ringe sokuyor, kendisi ise top rope'a çıkıyor. Page, Martini'ye bakıyor. Martini Book of Truth'u havada tutuyor ve aşağıya indiriyor! MOONSAULT! Page'den Lumis'e moonsault! Page ardından hemen tuşa gidiyor: 1...2...

LUMIS RAKİBİNİ ÜZERİNDEN ATIYOR! RISE UP! Lumis'ten Rise Up geliyor. Martini ve Page'in gözleri deyim yerindeyse fal taşı gibi açılıyor. Page geri adımlarla çekiliyor, köşeye pusuyor. Lumis ayağa kalkıyor ve rakibinin üzerine gidiyor, Page ondan kaçıyor ama en sonunda saldırmak zorunda kalıyor ama attığı yumruklar Lumis'e işlemiyor. Lumis en sonunda rakibini Irish Whip'e yolluyor, Page iplerden sekiyor ve BIG BOOT! Page yerde! Lumis ardından tuşa gidiyor: 1...2... Lumis rakibinin omzunu kaldırıyor ve KATA GATAME! KATA GATAME! Page kurtulmaya çalışıyor ama Lumis yine eliyle susmasını işaret ediyor. Page bir süre direniyor ama en sonunda kendisini salıyor...

Truth Martini apronda! Hakem ona dikkatini veriyor. Hakem ve Truth Martini tartışıyorlar. BU ESNADA MUHAMMAD HASSAN ELİNDE DOMUZ BAĞI İLE RİNGE GİRİYOR VE LUMIS'IN BOYNUNA DOLUYOR! LUMIS NEFES ALAMIYOR VE RAKİBİNİ BIRAKIYOR! Page kurtuluyor ve bir köşede soluklanırken hakem ile Martini halen daha tartışıyorlar. Hassan ise Lumis'in domuz bağını bırakıyor ve GUTBUSTER! Lumis yerde! Hassan hemen ringin dışına çıkıyor. Martini ise aprondan iniyor. Page kendisini toparlıyor ve rakibini kaldırıyor. RITE OF PASSAGE! Lumis yerde, Page tuşa gidiyor, hakem fark edip sayıyor: 1...2...

3!

Kazanan: "World Heavyweight Champion" Adam "Hangman" Page

Hakem World Heavyweight Champion Adam "Hangman" Page'in elini havaya kaldırıyor. Martini ise kemeri sahibine teslim ediyor ve Page kemeri havaya kaldırıyor. İkili mutlu bir şekilde arka alanın yolunu tutarken ringe Muhammad Hassan'ı anons masasının bulunduğu bölgede görüyoruz, mikrofon alıyor, ringe sandalye sokuyor, kendisi de en sonunda ringe girip sandalyeyi kuruyor ve oturuyor.

Muhammad Hassan: Dexter Lum...

Sözünü tamamlayamadan Christian Cage geliyor ve Muhammad Hassan'a saldırıyor. İkili kavga etmeye başlıyor. Cage, Hassan'ı yumrukluyor ama Hassan en sonunda Cage'e çelme çakıyor. Cage kafasını sandalyeye vuruyor. Kurulu olan sandalye yamuluyor. Cage yerde. Muhammad Hassan ona bakarken...

MISSLE DROPKICK! Muhammad Hassan neye uğradığına şaşırıyor. Finn Balor ona saldırıyor! BLOODY SUNDAY! Hassan soluğu yerde alıyor. Balor ardından top rope'a çıkıyor ve COUP DA GRÂCE! Hassan yerle bir oluyor. Muhammad Hassan, Christian Cage ve GWA Şampiyonu Dexter Lumis yerdeyken şov Finn Balor'un gövde gösterisi ile sona eriyor...

Jason Jordan'ın yanında sağlık görevlileri var. Oldukça acı içinde kıvranıyor. Bu sırada odaya birileri giriyor. The Rock ve Vin Diesel bunlar!

Jason Jordan: Sizin burada ne işiniz var? Ah, yavaş ol.

Jason Jordan kafasındaki yarayı tutuyor. Sağlık görevlilerini uzaklaştırıyor. The Rock söze girmek istiyor fakat Vin Diesel onu durdurup kendisi konuşuyor.

Vin Diesel: Dostumun bir maçı var. Bunun için daha fazla beklemek istemiyor. Hastanede başına gelenleri biliyorsundur umarım. Sorumsuz bir adamsın fakat şimdi bundan bahsetmeyeceğim. Ona arabayla çarpan o**spu çocuğunu bulacağım fakat şu an Rock sadece maçını düşünüyor. Cyber Saturday için hazır ve maça çıkmak istiyor. Sakatlığı boşver. Rock bundan çok daha zor şartlar gördü. O yüzden maç hazırla. Bana ise şu arabanın detaylarını ver. Sanırım yapabileceğim şeyler var.

Jason Jordan: Zaten bunu bekliyorduk maçı hazır.

Jason Jordan ve The Rock el sıkışıyorlar. The Rock birden acıyla kolunu tutuyor.

Jason Jordan: Gerçekten maça çıkma konusunda emin misin Rock?

The Rock: İnsanlar Rock'ı istiyorlar, Rock ise o kovboyun kıçını. Ne olursa olsun o gece orada olacağım.

Jason Jordan: Umarım işler daha kötüye gitmez.

Bu konuşmaların ardından kamera kapanıyor.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 21:03   #2
Rated Superstar Edge
Westron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Muğla/Bodrum
Konular: 569
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Jason Jordan
Rep Puanı: 348831
Rep Derecesi: Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Westron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Westron Westron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 348831

Alandayız, aşırı reaksiyonlu şov olacak gibi.
imza

#RatedSuperstarEdge
#AdamCopeland
Westron isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 21:04   #3
#BizGüreşTürkiyeyiz
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OOOH YEAH!
Konular: 917
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 835916
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 835916

Takipte olacağız.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
11x Onur Kürsüsü
3x Haftanın Parlayan Üyesi
18 Şov İncelemesine Katkı
20 Feud İncelemesi
2 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

DON'T DIE SHAD!

YO YO YO YO

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 21:05   #4
Sadece mutsuzum.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 686
Favori Güreşçisi: Io Shirai
RPG Karakteri: Io Shirai
Rep Puanı: 824152
Rep Derecesi: The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Speedrunner The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 824152

Alanda olmaya çalışacağım.
imza

First week of foot camp, they taught us a lesson:

A good soldiers knows there's only one thing he can rely on when the cips are down. Not his cutting-edge intel. Not his state - of - the - art - equipment. Not his top - of - the - line - weapon... Just himself.

Take me a long time to remember that. For now, the war is over. I made mistakes along the way. But after all... I'm only human.

Remember me.

KAIRI SANE KORUMA DERNEĞİ
(Reckless&Pacman&Speedruner)
KAIRI SANE'E ŞİDDETE HAYIR!
NIA JAX'E DUR DE!

He showed me a glimpse of the future...

He knows what drives me. What I believe. The being a good soldier comes down to one thing...

... to one single question: What are you prepared to sacriface?

- Remember me.

When they came to me, I sacriface the man I was, to become combat machine. When my own fleash and blood held me back, I sacrifaced that too. Replaced it, like a spare part.

Victory costs. Every time, you pay a little more.

I see a glimpse of what's coming... and there was nothing let of me to stop it.

When the greatest combat machine falls... what we do then? What do I do?

The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 21:06   #5
The Aerial Assassin
Rage Of Breed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1530
Favori Güreşçisi: Velveteen Dream
Rep Puanı: 142230
Rep Derecesi: Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rage Of Breed Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rage Of Breed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rage Of Breed Rage Of Breed isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 142230

Alandayız.
imza

* Austin Theory - Drew McIntyre - Seth Rollins - Velveteen Dream - Will Ospreay *

RPG : Timothy Thatcher

Be A Booker Yarışması | RAW After WrestleMania 36 Kazananı

Be A Booker Yarışması | Road to Wrestlemania Üçüncüsü

2. Be A Booker Yarışması | Queen Of The Rings Kazananı

GTR Slammy Awards 2019 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2017 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2016 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2015 En İyi BAB Yazarı

GTR Slammy Awards 2014 En İyi BAB Yazarı

Rage Of Breed isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 21:07   #6
Senorita
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir / Stip
Konular: 2461
Favori Güreşçisi: Hana Kimura
RPG Karakteri: Tyler Bate
Rep Puanı: 431816
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 431816

Maint Event muhteşem, hastane operasyonu mu? Eyvah The Rock sana ameliyat mı yapacaklar.
imza
GWA Tag Team Championship - Tyler Bate & Fistanlı McInytre ( 02.05.2020 / Current)

Kairi Sane Koruma Derneği - (Reckless Behaviour, The Speedrunner, Mr.Pacman)

Stop Nia Jax!

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 21:08   #7
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3993
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
RPG Karakteri: Muhammad Hassan
Rep Puanı: 781680
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 781680

2pac'ın da dediği gibi they'll never take me alive aga. Ölümüne savaşmak adına burada olmaya devam.
imza

the fear i see when i look in your eyes, makes you believe i'm one of a kind.

rpg
muhammad hassan
former gtw world heavyweight champion
former gtw united states champion
former gift of the gods champion
2 times gtw slammy award winner
(2016 breakout star of the year & trashtalker of the year)
former gwa hardcore champion
The Sinister Scotsman isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 21:13   #8
The Bad Guy
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2973
Favori Güreşçisi: Scott Hall
RPG Karakteri: Elias
Rep Puanı: 516222
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 516222

Buradayız.
imza

don't mess with the bad guy

RPG with Elias

GTW

Hardcore Championship
Intercontinental Championship

GWA

World Heavyweight Championship
Tag Team with No Way Jose / No Way Order
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 21:14   #9
the most electrifying
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 427
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
RPG Karakteri: The Rock
Rep Puanı: 578967
Rep Derecesi: Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Randy16 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Randy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Randy16 Randy16 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 578967

Hastane operasyonu mu? Yapmaaaaa. Alanda olacağız.
imza

#teamofAustralian

RPG: Dwayne 'The Rock' Johnson
Randy16 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2020, 21:21   #10
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 28142
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. OnurDies WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 28142

Alıntı Randy16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hastane operasyonu mu? Yapmaaaaa. Alanda olacağız.
Hunico'nun doktorunu senin için özel tuttum. Değerimi bil.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama