GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-05-2019, 16:33   #1
Co-Admin
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 5453
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 719624
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
YUKO YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 719624

Standart Çeviri | Styles ve Bryan Karşı Karşıya

30 Ekim 2018 SD

Styles: Geçen hafta yaşananlardan dolayı özür borçluyum, bu yüzden özür dilerim.

Bryan: Özre gerek yok. Senle ben aynı kemer için savaştık. Bence sen de, ben de biliyoruz ki.. ..sana çok büyük saygım var. Hem adam, hem de bir güreşçi olarak. Ama.. Şu an sana baktığımda.. Ne bir arkadaş.. ..ne bir sınıf arkadaşı görüyorum. Tek gördüğüm WWE Şampiyonluğu. Bu kemerin benim için anlamı çok büyük. Bana, 'güreşemeyeceksin' dediklerinde.. ..hep hayalini kurduğum şey bu WWE Şampiyonluğuydu. Şu an yolumda duran tek kişi sensin. Kişisel algılama AJ ama.. Ama ben o kemeri senden alacağım. Ve bunu bu cuma günü Crown Jewel'da yapacağım.

Styles: Bildiğim iyi oldu. Ama bitirmeme izin vermedin. ..çünkü geçen hafta sana yalan söyledim. O Pele tekmem kazara olan bir şey değildi.. ..bilerek yaptım. Kişisel algılama Daniel ama aynısını bu cuma da yapacağım.

Bryan: Ne sürpriz ama! Bilerek mi yaptın? Vay be biz hiç tahmin edememiştik bunu Ringde iki tane tek yumurta ikizi vardı.. ..sen bana vurdun. Ben yalan söylemem. Ben yüzde yüz dürüstüm Bunu söylerken beni iyi dinle. Ben de sana bilerek vuracağım.

Styles: Seni durduran ne? Crown Jewel'ı beklemek zorunda değiliz. WWE Şampiyonluğunu bu gece burada koruyacağım.

...

Shane: Bunu daha önce de görmüştük. İki güreşçi ringde dövüşmek istiyorlar ama bu hiç gerçekleşmiyor. Burası Smackdown Live ve ben geri döndüm. Bu gece olacak şey şu. AJ Styles.. ..Crown Jewel'da çıkacağı WWE Şampiyonluğu maçına bu gece burada çıkacak. Bu maç şimdi olacak, bir hakem gelsin.
imza

"29mart2015-wrestlemania31"
"19haziran2016-moneyinthebank"
"7nisan2019-wrestlemania35"
"11ağustos2019-summerslam"

𝖉𝖗𝖚𝖌 𝖋𝖗𝖊𝖊
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil