GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-01-2019, 22:26   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1511
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 21224
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart RPG GWA - 13 Ocak 2019 Pasifik

Şov Bilgileri
GWA Pasifik
13.01.2019 - 21.00- C/B
Arena Lviv
Ukrayna, Lviv
26. Bölüm

Şovu İzlemek İçin Nedenler!

Geçmişte Yaşayan İki Adam

"Ben gidiyorum, geliyor musun?"

Money In The Bank Katılımcıları Belli Olmaya Başlıyor

The House That ...

Sürpriz Maç

Hepsi ve daha fazlası Pazar akşamı Pasifik'te!

Pyrolar patlıyor ve Pasifik şovu başlıyor!

Cult of Personality!

GWA Şampiyonu CM Punk girişte görünüyor. Punk, AJ Lee ile beraber tauntlarını attıktan sonra ağır adımlarla ringe ilerliyor. Elindeki mikrofonuyla Punk önce seyircileri süzüyor, sonra da havayı koklayıp konuşmasına başlıyor.

CM Punk: GWA, yaşamımın önemli parçalarından biri. O da aynı yaşam gibi bazı testlerle beni denemeye çalışıyor. Geçen hafta Best In The World'de, adıma yakışır PPV'de ve memleketimde yaşananlar tamamen bundan ibaretti. Orada, beni destekleyen insanların önünde Roderick Strong ve Dalton Castle'yi alaşağı etmem hiç de kolay bir iş değildi. Hele bir de bunu AJ Lee'nin olmadığı bir salonda yapmak hiç kolay olmadı. Ama ben zamanında bu memlekette neler yapmadım ki? En basitinden, zamanın 1 numarası şu anın ise yıkığı olarak görülen John Cena'yı orada, kendi memleketimde devirdim. Ben bunu memleketim olmayan bir yerde de yapabilecek güçteyim. Ama dışarıdaki tehditler beni oldukça yoruyordu. Mesela Johnny Mundo.

Karışık tepkiler geliyor.

CM Punk: Siz bunu her zaman böyle gördünüz: Bir otorite olur ve CM Punk her zaman bu otoriteye laf atar, isyankar adamdır ve hiçbir şeyi beğenmez. Evet, beğenmiyorum. Çünkü beğendiğim bir iş ortaya konmuyor. Hadi bana söyleyin. Johnny Mundo iyi bir otorite deyin. Ya da Mr. Dinler adil bir adam deyin. Hadi söyleyin!

Punk seyircileri dinliyor. Seyircilerden karışık tepkiler geliyor.

CM Punk: Kimsede bunu söyleyecek yüz yok. Çünkü gerçekler gün gibi ortada. Ha, şirkette iyi şeyler de oluyordu ki onlara isyan etmiyordum. Mesela Atlas GM'i Christian. Tam da ona alışıp bir şeylerin doğru olduğuna inanıyordum ki o da görevini aptal bir kadına bıraktı. Her güzel şeyin bir sonu vardır derler ya. Kötülük sanki sonsuzluk gibi, asla bitmiyor. Ardı ardına devam ediyor. Kalite ise yıllar geçtikçe sönüyor. Şu şirkete bir bakın. 10 yıl önce dev gibi kaliteli adamlar varken şimdi bir elin parmaklarını geçmiyor kaliteli güreşçi sayısı. Doğruları söylediğim için bana kızacaksınız belki ama Roderick ve Dalton'dan sonra bu brandda bana başka rakip de yok! Var mı? Hadi söyleyin. Benim gibi saygıdeğer bir güreşçinin karşılaşabileceği kim kaldı ki? Johnny Gargano ile mi güreşmeliyim? Yoksa Zachary Wentz'in yatağından kalkmasını mı bekleyeyim? Ya da belki de eski dostum John Cena'yı yeniden yenmek üzere buraya çağırabilirim. Böylece kemerimi koruyacağımı garanti altına almış olurum. Ne dersiniz?

Seyircilerden karışık tepkiler geliyor. Tam bu sırada...

End of Days!

Wade Barrett girişte görünüyor. Barrett tauntunu atıyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Elinde mikrofonu var. Barrett ringe giriyor ve konuşmaya başlıyor.

Wade Barrett: Hey Punk. Televizyonu açtığım zaman gördüğüm geçmiş dönem dizilerine benziyorsun. Bir papağan gibi geçmişi durmadan anlatıp şimdi de böyle olacağını anlatıyorsun. Bir saniye. Bunu ben de yapıyorum. İki tane geçmişte yaşayan adam olarak ringdeyiz. İkimizi birleştiren ve ayıran tek bir şey var. Seni bir zaman makinesi aracılığıyla geçmişe götüreyim. Senin yaşadığın 2011-2013 yılları arasına değil elbette. En az 1 yıl geriye, 2010'lara! Hatırlar mısın?

Wade Barrett kolluğunu çıkarıyor. Bu Nexus kolluğu!

Wade Barrett: Punk. Bunu hatırlamaman imkansız. Bir dönemler benim yerime liderlik yaptığın şanlı bir grubun amblemi. Uzun bir süre Nexus ile yıkımı RAW'a getirdikten sonra bayrağı sana devretmek zorunda kaldım. Evet, ben kendi grubumu ayırıp devam ederken sen Nexus ile devam ettin. Sonra ne mi oldu? Nexus üyelerini teker teker bırakıp otoritelere laf attın. Bir anda ünlü oldun. Ben ise o zamanlardan sonra dibe çakıldım. Ve o dipten ancak çıkabildim. Sen ise o sıralarda benden de çömez bir güreşçiyken şimdi dünyanın en iyisi olduğunu söylüyorsun. Kabul ediyorum, çok yeteneklisin. Ama bu dünyanın en iyisi olayını bir kenara bırakalım. Aynı John Cena'yı bırakmamız gerektiği gibi.

Seyircilerden karışık tepkiler geliyor.

Wade Barrett: Punk. Hatırlar mısın? Sadece birkaç hafta önce John Cena ile burada olan ilk maçın sırasında sana yardım ettim. Geçmiştekinin yine aynısı oldu. Ben John Cena ile amansız bir düşmanlığa girip onun bataklığından kurtulmaya çalışırken sen zirveye çıktın. Ben olmasam o maçı kazanacağın bile meçhuldu. Güreşe yeni başlamış biri olarak çok hamdın. Ama yine aynı senaryoyu görüyorum. Sen isyan ede ede bir numara olurken ben hakkımla yine boşta kaldım. Ama bunu değiştirme vakti geldi. Yeni bir rakip arıyormuşsun. Rakibim yok dedin. Al sana rakip. John Cena'yı 2 kez mağlup eden Wade Barrett karşında. Hem de Nexus zamanlarındaki aynı formunda!

CM Punk Barrett'a yaklaşıyor.

CM Punk: Wade. Benim geçmişimi konuşma sebebim oradaki insanların beni hala burada da zorlaması. John Cena bir geçmiş değildir. John Cena hep buralarda. Ya da geçmişteki başarılarım her zaman burada olacak, onlar asla tükenmeyecek. Straight Edge olmam bir gerçek ve asla reddedilemez bir gerçek. Ama Straight Edge Society burada yok. Çünkü onlar gittiler Wade. Aynı Nexus gibi. Nexus da burada yok. Onlar yok Wade. Artık arkanda senin emrini saldırmak için bekleyen bir sürü asker yok. Sen varsın ve senin bilek gücün var. Geçen hafta John Cena'yı iki kez yendiğini söylediğin maçı izledim Wade. Kazandığın doğru ama çok da makul olduğunu söyleyemem.

Wade Barrett: Profesyonel güreş adaletli değil Punk. Bunu en iyi bilen sensin. Bence bu hak hukuk meselelerini sonra konuşalım. Kazandığımı istatistikler doğruluyor. Bu yüzden daha fazla boş konuşmayalım. O kemer için talibim. Bu hakkı bana ver ve sana bu brandın Castle veya Strong'dan ibaret olmadığını sana göstereyi...

WADE BARRETT BİR ANDA YERE DÜŞÜYOR VE DIŞARIYA ÇEKİLİYOR! BU JOHN CENA! JOHN CENA TUTUYOR ONU VE ATTİTUDE ADJUSTMENT! WADE BARRETT SPİKER MASASINA ÇAKILIYOR VE MASA YIKILIYOR! Bu sırada olayları izleyen CM Punk hayretle Cena'ya bakıyor. Cena içeriye giriyor ve nefretle mikrofonu alıp Punk'a dönüyor.

John Cena: Beni çekiştirmeyi bırakıp artık adam gibi yüzleşmeye var mısın?

Punk ve Cena bakışıyorlar. Cena oldukça sinirliyken Punk da hayli gergin. Biraz sonra Punk gülümseyerek konuşuyor.

CM Punk: Hadi ama John. Fırsatlar böyle elde edilmez, bunu biliyorsu...

Welcome to Slamtown!

Pasifik yöneticisi Johnny Mundo girişte görünüyor. Mundo tauntunu attıktan sonra mikrofonuyla konuşa konuşa ringe giriyor.

Johnny Mundo: Hey hey, beyler. O lanet çenenizi kapatma vaktiniz geldi de geçiyor. Burası benim mekanım ve burada en çok ben konuşurum. Şimdi o çenenizi kapatın ve GM'nize biat edin. Çünkü bunu yapmazsanız size neler olacağını çok iyi biliyorsunuz. BENİM ASABIMI BOZMAYIN!

Mundo sinirle ringe giriyor. Punk ve Cena nefret dolu bakışlarla ona bakıyor.

Johnny Mundo: Fırsatların nasıl verileceğini sana sormayacağız Punk. Bu yüzden çeneni kapat ve benim sözlerimi dinle...

CM Punk: Mundo, sen lanet bir aptaldan başka bir şey değilsi...

Johnny Mundo: Kapat çeneni dedim Pun...

CM Punk: Kapatmayacağım! Beni artık susturamazsın! Ben buranın bir numaralı şampiyonuyum ve saygı duyacaksın! Kendinden başka kimseye saygısı olmayan bir aptalsın ve senden nefret ediyorum! Artık yeter! Buraya gelip herkese posta koyup alıp başını gidemezsin. Artık saygı duymayı öğrenmezsen sana öğreteceğim.

Johnny Mundo: Tamam Punk. Bu konuşmayı daha fazla uzatmayacağım. Size iş kitlemeye geldim ve gidiyorum. Madem bir fırsat isteyen iki güreşçimiz var, onlara bu fırsatı BEN VERECEĞİM. Cena ve Barrett. Madem Punk ile karşılaşıyorsunuz. Onu yenmelisiniz. Güçlerinizi birleştirin ve bunu yapın. HEM DE BİR TAKIM MAÇINDA!

Seyircilerden olumlu reaksiyonlar geliyor.

Johnny Mundo: Bu gecenin ana olayında John Cena ve Wade Barrett güçlerini birleştiriyor ve CM Punk ile karşılaşıyor. Punk'ın takım arkadaşı ise herkesin de beklediği gibi...

Johnny Mundo: Johnny Mundo oluyor!

Seyircilerden cheer gelirken Punk şaşkın bir şekilde ona dönüyor. Cena gülümserken AJ Lee bağırmaya başlıyor. Mundo hızlı bir şekilde ringi terk ederken Cena da aşağıya iniyor. Punk ve AJ Lee dövünürken kameralarımız arka alana gidiyor.

Arka alanda GoD'un odasındayız. Bağırma seslerini duyuyoruz. Kamera yavaşça içeriye giriyor.

Tanga Loa: S****** Atlas'ını da Mehmet'ini de Steph'ini de! Yeter kardeşim, yeter. Ben bu sistemin bir çarkı olmayacağım. Bunu anlıyor musun? Daha fazla bunu yapamam. Bunu sen de biliyorsun. Onların istediği gibi adamlar değiliz. Bize zorla dikte ettirilen şeyleri yapamayız. Al, seni dinledik ve Atlas'ta maça çıktık. Ne oldu? Kimsenin s****de bile değildi. Maçımızı yaptık ve gittik. Bize bir rakip bile ayarlayamadılar. Kimse bize tepki bile gösteremedi. Onlar güreşten anlamıyor! Onlar çocuk işi aptal tiyatrolar izlemek isteyen basit aptallar! Onlar boş kafalarını doldurmak ve biraz olsun bu hayattan zevk alabilmek uğruna paralarını etrafa salakça satan aptallar! Onlar sistemin onlara dayattığı aktiviteleri seviyorlar, buna göre yaşayıp hayatlarını para ve zevk uğruna döşüyorlar. Biz öyle miyiz? Bizim ideallerimiz var. Biz para için burada değiliz. Onlar gibi şovmen değiliz. Biz güreşçiyiz Tama. BİZ GÜREŞÇİYİZ!

Tama Tonga: Haklısın.

Tanga Loa: Savaşalım dedin. Burada varlık gösterelim dedin. Bunu yaptık. Ama savaştığımız şirket bizim savaşmamız gereken bir şirket değil. Biz buraya ait değiliz. Özellikle de Atlas brandına. Bak, Final Breath'te kemeri oldukça saçma bir şekilde karşı tarafa verdik. Kimse sordu mu neden böyle yaptık diye? Soran dahi olmadı. Mundo ile anlaşmamıza göre kemerleri alacaktık. HWC'yi eze eze hem de. Ama ne oldu? Mr. Dinler p***u maçımızı iptal etti. Biz bu şirket için önemli falan değiliz Tama. Biz kimsenin s****** bile değiliz. Sen şu ana kadar beni sakinleştirmesem çoktan istifamı vermiştim. Ama geçen günden beri artık daha fazla dayanamadığımı fark ettim. Mundo da patladığına göre burada kalmak için hiçbir sebebim kalmadı. Ben gidiyorum. Geliyor musun?

Tama Tonga şöyle bir bakıyor. Biraz düşündükten sonra kalkıyor ve Tanga Loa ile birlikte ilerlemeye başlıyor. Hızlı bir şekilde kapıyı kapattıktan sonra arenadan ayrılıyorlar.

Bir anda Bel Canto çalıyor! Çalması ile yuhalamalar başlıyor. Aiden yüzünde gülücüklerle ringe girip mikrofonu alıyor;

Aiden English: Ihım ıhım ıhım... Bu akşam size önemli bir duyurum var. Aslında iki tane var. Birincisi o Steiner denen bunağı evine yolladığım için sayın genel müdürümüz bana ödül verdi. Diğer ödülü zaten az sonra işiteceksiniz. Önümüz malum Money In The Bank. İki brandin bir araya geldiği nadir zamanlardan birisi. Ayrıca Atlas'dan daha iyi bir brand olduğumuzun canlı kanıtı olacak, çünkü az sonra Atlas'ı katlayacak ÇANTA MAÇININ KATILIMCILARINI AÇIKLAYACAĞIM!

Cebinden kağıt çıkartıyor. Okumaya başlıyor.

Aiden English: İlk isim....Elbette BEN! Scott isimli şahısı köyüne yolladım ve sayın Mundo beni maça koydu! Diğer isim ise...

Aiden English: ŞİRKETİN İLK ANA KEMER SAHİBİ DALTON CASTLE!

Seyirciler büyük sevinçle bağırıyorlar. Dalton Wants It Now! Dalton Castle oğlanları ile geliyor. English'in elini sıkmıyor ringe girdiğinde. Oğlanlar ise sandalye oluyorlar. Dalton oturuyor.

Aiden English: Üçüncü isim ise... SAMOOOOOAAAA JOE!

Destroyer çalar çalmaz Joe girişte beliriyor. İfadesiz yüzle ringe giriyor. O da English'in elini sıkmıyor.

JR: 4. isim için tahminler?
Ranallo: Kana bence...
Erem: Beni zaten biliyorsunuz.

Aiden English: 4. katılımcı ise.... BITW'deki performansı ile göz dolduran..

Seyirciler KANA! KANA! KANA! Diye tempo tutuyor.

Aiden English: EMBER MOON!

Free the Flame çalar çalmaz büyük yuhalama başlıyor. Ember aldırmadan gülümsüyor ve mutlu şekilde ringe giriyor.

Aiden English: Bu 4 cengaver... MITB'de...kim olursa olsun çantayı buraya getirecek. Elimizde yok edici ve uyutan makine Samoa Joe var. Bu adama yaklaşırsanız sizi kapar! Efendime söyleyim. Burada şirketin ilk şampiyonlarından biri ve bunu merdiven maçında elde etmiş gezegenin en iyilerinden Dalton Castle var! Ben... bülbül gibi şakık arı gibi sokan... geleceğin şampiyonu! Emekli edici Aiden English var! Sıra geldi Ember'a... O BITW'de mükemme-

Bu sırada ışıklar kararıyor! Ekrana kan ağlayan iki çift göz beliriyor! Bir anda bir ses; ''MADDO MONSTER NANDEMO KURAU, MADDO MONSTER NANDEMO, KURAU'' diyor! BU KANA!

Karate çalıyor. Kana sinirli biçimde ringe geliyor. Ember'a doğru sinirli bakış atıyor. Dalton ve Joe ifadesiz biçimdeler. Kana mikrofonu alıyor.

Kana: Aciz insanlar.... acınası kalpler... boş kafalar. Hey sana diyorum otorite orospusu. Bu listeye o Mundo denilen herifle keranede kadın düdüklerken mi karar verdiniz ha? Araba ile öldürülmeye çalıştım sadece olayı izlediniz. (Ember'ı işaret eder.) Şurada duran o maça koyduğunuz insanın ruhunu bedenden ayırdım. Bunları bir çanta için yapmadım ama her şey ortada. Hala Asuka mı sanıyorsunuz beni? O çok poh pohladığınız şovda gecede bulunan herkesin anını çaldım.

Aiden konuşmadan Dalton ve Joe'yu yolluyor.

Aiden: Bak Asuka, pardon Kana, seni anlıyorum ama insanların can güvenliği için buna Mundo karar verdi. Benim seçimlerim değil.

Kana Ember'a bakarak konuşuyor.

Kana: Güvenlik mi? İstersen merdiven maçlarına ring yerine top havuzu koyalım. Kuralların olmadığı bir maçta güvenlik olmaz. Bahaneleri bırakın..

Kana daha fazla dayanamıyor ve aniden Aiden'e saldırıyor. Mikrofonla kafasına sertçe vururken Ember bir şey demeden ringten ayrılıyor. Kana Japonca bağırıp Aiden'i ring dışına çıkartıyor ve spiker masasına yapıştırıyor. Spiker masasını temizliyor Kana ve Aiden'ı yerden kaldırıp german suplex ile masaya gömüyor. Erem'de o ara Aiden'ın yüzüne tükürüyor. Kameralar Kana'nın sinirli bakışları arasında kapanıyor.

Jimmy Jacobs! Yanında Adam Cole ve Drew McIntyre ile birlikte ringe geliyor, üç isim beraber Jacobs'un rakibini bekliyorlar...

Roderick Strong! Ringte bulunan üç isme bakıyor ardından onları umursamaz bir şekilde ringe giriyor ve Taunt'unu atıyor. Hakem son kontrolleri yaptıktan sonra maçı başlatıyor.

Roderick Strong vs. Jimmy Jacobs | MITB Qualifying Match

Maç Lock-Up ile başlıyor, Strong burada üstün çıkan taraf oluyor ve Jacobs'u iplere yolladıktan sonra dönüşte bir dropkick! Şimdi onun kalkmasına izin vermeden Chinlock bağlıyor ve bir süre sıktıktan sonra bırakıyor, ardından ona doğru koşup Big Boot yapıştırıyor. Tuşa gidiyor şimdi 1-2- Kickout! Jimmy Jacobs bu hamleden kurtuldu, Strong ona fırsat vermeden kaldırmak istiyor fakat Jacobs kolları ile Strong'u ittirmeyi başarıyor ve kalktığı gibi ona doğru koşup Running Crossbody. Jimmy Jacobs şimdi Strong'un kalkmasını Apron tarafında bekliyor ve o kalkarken SPRINGBOARD DROPKICK! Strong'un tam kafasına, Jacobs tuşa gidiyor 1-2- Kickout! Strong'ta henüz gücünü yitirmedi. Şimdi Jacobs köşeye çıkıyor ve yerdeki Strong'a doğru atlıyor TOP ROPE SENTON! AMA BOŞLUĞA, Strong çekilmeyi başarıyor ve Jacobs yere sertçe sırtını çarpıyor. Jacobs acı ile sırtını tutarken Strong bunu fırsat biliyor ve Jacobs'u kaldırıyor, iki kolundan tutarak Double Underhook Suplex! Şimdi tuşa gidiyor 1-2-

Kickout! Jimmy Jacobs kazanmaya istekli gibi. Roderick Strong bunu beklermiş gibi hemen ayağa kalkıyor ve Jimmy Jacobs'un kalkmasını bekliyor, o kalkarken ona doğru koşup SICK KICK! AMA JACOBS ÇEKİLDİ VE STRONG'UN HAMLESİ KÖŞEYE GELDİ. Strong şimdi acıyla bacağını tutarken Jacobs bunu fırsat biliyor ve hemen onu kaldırıyor, omuzlarına alıyor ve Release Powerbomb! Jacobs hiç beklemiyor ve hemen Strong'u kavrayıp Seated Chinlock! Bunu fazla uzun sürdürmüyor ve Strong'un kafasını bırakmadan onu kaldırıyor, köşeye doğru koşuyor ve CONTRA CODE! AMA STRONG KÖŞEYİ BIRAKMIYOR VE JACOBS BOŞA UÇUYOR! RODERICK STRONG ŞİMDİ FIRSATI BULUYOR VE JACOBS'U KALDIRDIĞI GİBİ END OF HEARTACHE DENİYOR FAKAT JACOBS BUNDAN KAÇMAYI BAŞARIYOR VE DİZLERİNİN ÜSTÜNDEKİ STRONG'A DOĞRU İPLERDEN SEKEREK KOŞUYOR... SPEAR! HEMEN TUŞA GİDİYOR 1-2-

KICKOUT! Roderick Strong sağ kalmayı bir şekilde başarıyor. Jacobs şimdi onu kafasından kavrayıp dışarı atıyor ve iplere doğru koşarak dışarı doğru Suicide Dive! Şimdi pozunu verdikten sonra tekrar Strong'u kaldırıyor ve bariyerlerin oraya doğru sürükleyerek orada onun kafasını bariyerlere çarpıyor. Birkaç kere vurduktan sonra hakemin altıyı saydığını fark ediyor ve ringe girip hemen tekrar çıkıyor. Maçı dışarıda sürdürmek istermiş gibi. Strong'u belinden kavrayıp Apron tarafına doğru Back Suplex uyguluyor Jacobs. Strong acı ile belini tutarken Jacobs ona doğru koşuyor ve Spinning Headscissors Takedown! Jimmy Jacobs şimdi Strong'u içeriye sokuyor ve köşeye çıkarak Moonsault için atlıyor fakat STRONG'UN DİZLERİNİN ÜSTÜNE. Strong bir şekilde kurtuluyor bu hamleden ve şimdi ayağa kalkıp Jacobs'u kafasından kavrıyor, köşeye doğru yolluyor ve ona doğru koşarak Running Corner Big Boot! Jacobs'u en üst köşeye oturtuyor ve kendiside çıkıyor, Jacobs onu tekmeleyerek kendinden uzak tutmak istese de Strong bu hamlelere karşı dayanıklı kalıyor. Şimdi Jacobs'u kavrayıp Superplex yapmayı düşünse de Jacobs onun bacaklarının altından ringe iniyor, şimdi onu kavrıyor ve Corner Powerbomb! Ama hayır! Strong köşeye tutunarak bu hamleden sıyrılıyor, Jacobs onu bir iki saniyeliğine bırakıyor ve bıraktığı gibi hemen SUPERKICK! Strong'un tam yüzüne geldi bu darbe, şimdi Jacobs onu ters çeviriyor ve Superplex'i uygulamak isteyen taraf o oluyor bu kez, iyice kavrıyor ve SUPERPLEX! AMA HAYIR, YAPILAN HAREKET TOP ROPE END OF HEARTACHE! STRONG BU HAMLEYİ ÖYLE BİR TERSİNE ÇEVİRİYOR Kİ JACOBS ŞU AN ÖLMÜŞ OLABİLİR! Roderick Strong hemen tuşa gidiyor 1-2-

KICKOUT! JACOBS ÖLMEDİĞİNİ BELİRTİYOR RESMEN! Bir şekilde bu hamleden de sağ çıktı. Strong şimdi beklemeden onu kaldırıyor ve Death By Roderick denemek istiyor fakat Jacobs omzuna öyle bir tutunuyor ki onu oradan kaldırmak imkansız, Jacobs şimdi aşağı inmeyi başarıyor ve Strong'u boynunda kavrayıp Neckbreaker! Jacobs şimdi kaldırıyor Strong'u ve boynundan kavrıyor, fakat Strong onun diğer kolunu ele geçiriyor ve Half Nelson Slam! Şimdi Jacobs'un bacağından kavramak istiyor fakat KIP-UP HURRICANRANA! Jacobs güzel bir Counter hareketi izletiyor bize, şimdi Strong'u kaldırıyor ve bunun üstüne birde BERZERKER DROP! Jimmy Jacobs tuşa gidiyor 1-2- Kickout! Strong kurtulmayı başarıyor fakat iki isimde iyice yorgun artık. Jacobs bunu umursama gibi köşeye geçiyor ve Spear için taunt atıyor, Strong ayaklanırken SPEAR FAKAT STRONG TEKME ATIYOR AMA BOŞA ÇÜNKÜ JACOBS HİÇ KOŞMADI BİLE, Jacobs zekice bir hareket yapıyor ve şimdi kendi kendine tekrar yere düşmüş Strong'u kaldırıyor ve boynundan kavrayıp köşeye doğru koşuyor ve CONTRA CODE! Jacobs tekrar tuş deniyor 1-2- KICKOUT! Jacobs ne yapsa işe yaramıyor, Strong ölümsüzlük hilesi açmış gibi bir durum var ortada. Jacobs'un aklına bir fikir daha geliyor ve Strong'u kaldırıp köşeye yolluyor, ona doğru koşarak Stinger Splash! Hiç beklemeden onu en üst köşeye çıkartıyor. Şimdi boynundan kavrıyor ve AVALANCHE CONTRA CODE İÇİN ZIPLIYOR VE ATLIYOR FAKAT SADECE O DÜŞÜYOR ÇÜNKÜ STRONG ONUN ELLERİNDEN İTTİRİYOR, STRONG ŞİMDİ ONUN KALKMASINI BEKLİYOR VE JACOBS KALKARKEN TOP ROPE SICK KICK! Hiç beklemeden ayağa kalkıp Jacobs'u tekrar kaldırıyor ve DEATH BY RODERICK! Roderick Strong tuşa gidiyor 1-2-

3!

Kazanan: Roderick Strong

Roderick Strong bu zorlu maçtan galibiyet ile ayrılıyor, sevinmeden direk Stage'e doğru hareket ediyor, bu sırada Adam Cole ve Drew McIntyre hemen ringe geliyor, Jacobs'un durumunu kontrol ederken bu sırada Titantron tarafında Johnny Mundo beliriyor! Mundo'yu görünce Strong'ta duruyor. Biraz önce yediği darbe yüzünden sersemlemiş durumda da olsa söyleyeceği bir şeyleri olduğu belli, bu sırada bir eliyle yüzünü tutarken konuşmaya başlıyor...

Johnny Mundo: Öncelikle Roderick, galibiyetin için tebrik ederim. Fakat ben bunun için burada değilim, Jimmy Jacobs kaybetmiş olabilir. Fakat ben hala o maça Massacre Club grubundan birisinin dahil olmasını istiyorum. Peki baylar, bu isim kim olacak?

Drew McIntyre bu sırada ayağa kalkıyor;

Drew McIntyre: Ben

Johnny Mundo'nun mutlu olduğu belli iken bu sırada Drew McIntyre ve Roderick Strong birbirlerine öfke ile bakıyorlar, bizde reklamlara gidiyoruz...

Loş bir ışık ve hafif sisli bir odadayız. Odanın içinde iki isim var ancak o isimlerin tam olarak kim olduklarını bilemiyoruz.

???: Hesabımızı tek başımıza, kendi aramızda çözmemizi istemiyorlar. İstedikleri şey sadece biraz ilgi. Ve biz de onlara o istedikleri ilgiyi vereceğiz.

???: İyi diyorsun güzel diyorsun ama o intikamı senden çok ben istiyorum.

Bu sırada konuşan kişileri ayırt edebilecek hale geliyor ortam, görüyoruz ki Bray Wyatt ile Will Ospreay konuşuyorlar.

Bray Wyatt: Senin hala gerekli saygı seviyesine sahip olmadığını ve hala o kişi olduğunu düşünüyorum. Ama senden daha fazla saygısız olanlar da var. Adam Cole, Drew McIntyre ve Jimmy Jacobs...

Will Ospreay: O isimleri halletmeyi inan ben senden çok istiyorum ve bunun için de gerekeni senden daha fazla yapacağım.

Bu sırada Johnny Mundo odaya giriyor. Odanın durumundan o da pek memnun değil gibi.

Johnny Mundo: Biriniz şu duman şeyini bu odadan alsın, rezillik. Neyse beyler, gün içindeki karşılaştığım en normal kişilersiniz, o yüzden beni mazur görün. Hiçbir sebep belirtmeden ikinizin MITB eleme maçında karşılaşmanızı kararlaştırdım. Best in the World'de yaşananlardan dolayı kaybeden ismin de Money in the Bank'de Adam Cole ile Oceans kemeri için mücadele edeceğini de sizlere bildireyim. Bir sorunuz yoksa ben de buradan gideyim.

Will Ospreay: Aslında benim bir talebim var. Şöyle ki ne benim ne de Bray'in ilk önceliğimiz o çanta. Asıl hedefimiz ise Adam Cole ve yardakçılarıyla yüzleşebilmek.

Johnny Mundo: Eee, yapabileceğim bir şey var galiba. O zaman şöyle diyelim; kazanan isim Adam Cole ile yüzleşir, kaybeden çanta maçına gider. Oldu mu?

Ospreay ile Wyatt bu durumu onaylarcasına kafa sallıyorlar, Mundo ise bu durumu not alıyor ve odadan çıkıyor.

Burn It Down! Seth Rollins MITB yoluna girmesi için geçmesi gereken ismi öğrenmek amacıyla ringe doğru ilerliyor. Köşede tauntunu attıktan sonra ringe iniyor ve rakibini bekliyor.

Jump Around! Zachary Wentz de ringe doğru ciddi bir şekilde ilerliyor. O da girdikten sonra maça başlıyoruz.

MITB Briefcase Qualification Match
Seth Rollins vs Zachary Wentz

Maç başlar başlamaz Rollins ve Wentz birbirlerine bakıyorlar ve lock up girişimi için yaklaşıyorlar ama Seth bir anda Wentz'in karnına vurduğu tekme ile hızlı bir başlangıç yapıyor. Seth üst üste yumruklar çakıyor ve ardından koşarak geriye doğru iplere gidip koşarak Wentz'e ilerliyor ve Slingblade! Seth hızlı başladığı maçta yerdeki Wentz'i hemen tuş etmek istiyor. 1..... Wentz atıyor. Seth ise "Uykundan kalkabildin mi dostum?" diye soruyor. Zachary Wentz ağır ağır yerden kalkarken Seth hızla iplere gidiyor ve Basement Dropkick çakıyor. Wentz üzerinden tuşa gidiyor. 1.... Atıyor Wentz! Seth hızlı bir şekilde kalkıyor Wentz'in aksine ve sonra o kalkarken hızla onu kafasından tutup köşeye çarptırıyor. Ardından üst üste stomplarla Wentz'i orada uyutuyor. Wentz öylece uyurken Seth geriliyor ve koşarak köşeye gidiyor ama Wentz'ten reaksiyon var, LARIAT! Wentz hemen tuşa gidiyor. 1.....2.......

Rollins hızla atıyor. Wentz bunun üstüne yerden hızla kalkan Rollins'in kafasından tutup karnına tekme vurmak istiyor ama Rollins'ten ani bir hamleyle üst üste yumruklar geliyor. Wentz sarsılırken Rollins hızla onu köşeye ittiriyor ve gerilip koşuyor, Corner Clothesline! Wentz köşeye boğazını tutarken Rollins şimdi onu köşeye kaldırıyor ve ardından bacak arasına girip hızla döndürüyor, sonra da koşarak diğer köşeye Powerbomb ile fırlatıp atıyor! Hızla yere düşerken Rollins Super Kick çakıyor! Wentz yerdeyken tuşa gidiyor Rollins! 1.....2.... Atıyor Wentz! Rollins şimdi hızla köşeye çıkıyor ve pozisyon hazırken sıçrıyor, FROG SPLASH! Hemen tuşa gidiyor Rollins. 1......2........

3!

Kazanan: Seth Rollins

Rollins MITB çanta maçına katılacak bir sonraki isim olmayı başarıyor. Rollins destekler altında galibiyet tebriklerini kabul ediyor. Rollins şimdi köşeye çıkıyor ve tauntunu atıyor...

AMA SAMOA JOE RİNGDE, ROLLINS'İ YERE İNDİRİYOR, ARKASINDAN KOŞUYOR, REVERSE BODY AVALANCHE VE CCS ENZUGIRI. ROLLINS SERSEMLİYOR, JOE İSE ROLLINS'İ ARKADAN YAKALIYOR, COQUINA CLUTCH! ROLLINS ÇIRPINIYOR ANCAK JOE'NUN GÜCÜNE KARŞI KOYAMIYOR VE BAYILIYOR. HAKEMLER HEMEN ORAYA VARIYOR VE JOE'YU ORADAN ÇIKARIYORLAR. JOE ORADAN GÖTÜRÜLÜRKEN HALA ROLLINS'E BAĞIRMAYA ÇALIŞIYOR.

Charly Caruso: Merhabalar sayın GWA seyircileri, şu anki konuğum 'The Phenomenal' AJ Styles. AJ, Best in the World'de harika bir performans sergiledin ve maçını da kazandın ancak diskalifiyeyle kazandığın için Oceans kemerini tekrardan alamadın. Bununla ilgili olarak söyleyecek bir şeyin var mıdır?

AJ Styles: Yani ne derler bilirsin, bir insanda onur ve gurur kalmadığı sürece ne yaparsan yap ona karşı bir şeyler yapamazsın. Yaptığını sanırsın ama eline herhangi bir şey geçmez. Ben de bu durumdayım. Üç adet onursuz insan benden Oceans kemerini çaldı ve her türlü hileyle onu da korumaktalar. Benim ise bu noktadan sonra yapabileceğim tek şey git gide önemsiz bir kemer hale getirdikleri Oceans kemeriyle baş başa bırakmak ve yeni kemerlere yelken açmak olmalı. Kim bilir belki şansımı MITB yollarında denerim, belki de amacım GWA Championship için bir şans elde etmeye çalışmak olur. Çünkü Pasifik AJ Styles'ın inşa ettiği bir bina ve o binayı...

MASSACRE CLUB AJ'İN SÖZÜNÜ BİTİRMESİNE İZİN VERMEDEN ONA SALDIRIYORLAR. ÜÇ İSİM DE AJ'İN ÜZERİNE ÇULLANIYORLAR VE DEFALARCASINA STOMPLAMAYA BAŞLIYORLAR. COLE ŞİMDİ AJ'İ KALDIRIYOR VE ONU DUVARA ÇOK SERT BİÇİMDE VURUYOR. ARKASINDAN ONU DREW VE JACOBS DA TAKİP EDİYORLAR. AJ ORADAN ORAYA SAVRULMANIN ETKİSİYLE KOLUNU TUTARKEN MASSACRE CLUB'IN ÜÇ ÜYESİ DE ORADAN SANDALYELER ALIYORLAR VE AJ'İN İKİ KOLUNA DA SANDALYE DARBELERİ GEÇİRMEYE BAŞLIYORLAR. COLE BİR ARA İKİSİNİ DE DURDURUYOR VE İŞARETİ VERİYOR. JACOBS VE MCINTYRE İSE BU İŞARETİN ÜZERİNE AJ'İN İKİ KOLUNU DA TUTUYORLAR VE FUJIWARA ARMBAR YAPIYORLAR. İKİ İSİM DE HAREKETLERİNDE ÖYLESİNE AŞIRIYA KAÇIYORLAR Kİ HAKEM ORDUSU AJ'İ KURTARIRKEN AJ İKİ KOLUNUN DA ACISIYLA ORADAN ORAYA KIVRANIYOR. MASSACRE CLUB HAKEMLERİ DE ORADAN KOVUYORLAR VE COLE AJ'İ TEK BACAĞINDAN TUTUYOR VE SANDALYEYİ O BACAĞA YERLEŞTİRDİKTEN SONRA ÇOK SERT BİR STOMP VURUYOR AMA COLE BUNUNLA DA YETİNMİYOR. AJ'İ BACAĞININ ACISINA RAĞMEN KALDIRIYOR VE CANADIAN DESTROYER! AJ ARTIK GERÇEK ANLAMDA ÖLÜ! COLE ŞİMDİ AJ'İN YANINA DİZ ÇÖKÜYOR.

Adam Cole: Demek biz onursuz bir şekilde o kemeri kazanmışız, demek onursuz bir şekilde koruyorumuşuz ve Oceans kemerinin değerini düşürüyormuşuz. Sana yanlış düşünüyorsun demek isterdim ancak bunu söylemek için biraz geç kaldım. Gittiğin yerde ne demek istediğimi anlarsın.

Cole ifadesiz bir suratla Jacobs ve McIntyre'ı yanına topluyor ve oradan ayrılıyor. Kısa bir süre sonra sağlık görevlileri AJ'in yanına geliyorlar ve bir sedyeye koyuyorlar. AJ kolunun ve bacağının acısını hissederek binadan götürülüyor.

3 Mart 1998: 11:07 - La Sabaneta Cezaevi, Venezuella

Cezaevinin açık alanında başlıyor görüntüler. 21 yıl öncesine aitler. Görüntülere hemen kolsuz gömleği ve sadece en üstteki iliğini iliklemiş Hunico çarpıyor. O günden beri hiç değişmemiş gibi. Yanındaki kendisinden yaşça daha büyük kişilerden bir sarma alıp yakmaya başlıyor. Chicano'larla çevrili açık alanda bir tartışma dönünce polisler coplarla ayırmaya geliyorlar ama o sırada Hunico'nun yanında bulunan büyükler polisleri arkalarından bıçaklıyorlar!

"La Nuestra Familia!"

Görüntüler son buluyor. Hunico televizyona sabitlenmiş kamerayı düzeltip kendine çekiyor.

Hunico: Ne zaman kendimi boşluğa düşmüş gibi hissetsem bunu açarım. Chicanoların savaşmalarını. Bir hücrenin içinde cehennemi yaşarken bile aile için bağırmalarını. Bu bağları kıramazsın cabron. Ölüm bile bunun önüne geçemez. Ama hala sokaklarda bir şeyi anlamayanlar var. Araçlar ve amaçların bir olduğu yerde huzur olmaz. Araç nedir bilir misin? Paradır. Yaşamak için. Başarıdır. Daha güçlü olmak için. Eğer bir ailenin çevresinde para ve başarı amaçsa, yürümüyor amigo. Yürümedi.

Hunico sarma yakıyor.

Hunico: Yaptığın şeyleri sokakta her gün görebilirsin Joey. Daha dün birbirine kardeş diyen ama araçlar için canlarını alan çete üyeleri, yoksullukla boğuşan ailelerin bir parça fazla ekmek yemek için diğer aile üyelerine saygısızlık etmeleri, komplolar, entrikalar. Bunları anlatmam seni güldürüyor olmalı cabron. Bu sana basit bir şov programındaki götü boklu bir Meksikalı ucubenin tatlı masalları gibi geliyor değil mi? Ringde seni bayıltana kadar dövmem de bir şakaydı değil mi hijo de puta? Ha! İnan bana o kemer için çıldırmanı umursamıyorum, zaten kemeri bir çöplükten bulup yine de ona kemer değeri verebiliyor olman durumu yeterince açıklığa kavuşturuyor. Ama hayır. Sen bu ucubenin saygısını bu kadar ezemeyeceksin. Buna götün yetmez.

Hunico sarmayı elinde oynatıyor bir süre.

Hunico: O ringde bu iş bitmeliydi Joey. Bu ikimiz için de birer şov işi olarak kalmalıydı. Ama hayır. Hüseyin'e böyle bir oyun oynatmanı kabul etmiyorum. Kaçacak yer kalmadığında ayağa kalkıp savaşırsın cabron. Bunu yapamıyorsan da taşaklarım arasındaki best-case scenario'ya da uyacaksın. Bu sefer cimriliği bir kenara atıyorum. Aile nedir, ne için vardır, bunları öğreteceğim. Çünkü sandığının aksine, gevşek kıçımı azimle itecek birçok hermanoya sahibim. La Nuestra Familia... Bunu biraz araştır, olur mu?

Hunico gevşek gevşek gülürken keyifle sarmasını tüttürüyor, kameraya doğru fırlatırken görüntüler de son buluyor.

Arka alandayız, Greencard Hüseyin'i Mundo'nun odasından çıkarken görüyoruz. Joey Janela kapının yanında bekliyor hemen, durumu soruyor.

Greencard Hüseyin: Bu kadarmış kardeşim. Ammmmmbalaj işi yattı. İzinsiz habersiz hakemcilik oynadık diye adam suç işlememe göz yumacağını söyleyerek para aşırdı. Beterin beteri var diye boşa demiyorlar.

Joey Janela: Ne olacak şimdi?

Greencard Hüseyin: Sanırım bu evrende bana daha fazla yer yok-

Tam o sırada Hüseyin'in arkasından birileri çullanıyor! Janela hızlıca kemeriyle topuklarken arkasından bıyıklı ve gömlekli iki latin görüyoruz, diğer iki isim de Hüseyin'in sırtına dizlerini koymuş vaziyette altlarına almışlar. Bu sırada kadraja biri giriyor.

???: Selam amigo, görüşeli pek de uzun olmadı ama.

Bu Hunico! Kirli sakalları ve eskisi gibi en üstten ilikli olan gömleği ile ortamı aleve veriyor.

Hunico: Sanırım ortada ciddi bir iş var. Üzgünüm ama benim ve özellikle bu esmer hermanoların olduğu yerde Amerikan Rüyası suya yatıyor. Mundo'nun bile tazminat lüksü varsa, benim de olmalı değil mi? O halde... dükkanı da geri vereceksin. Vergisiz. Sorgusuz.

Hüseyin karşı koymaya çalışsa da Hunico tekmeyi kafasına vuruyor aniden!

Hunico: Sana cevap ver demedim cabron, bunları rica etmiyorum, yapacaksın diyorum. Ve son olarak. Seni ve bedenini bir süre ödünç alacağız. İyi vakit geçirelim, olur mu?

Hüseyin'in üzerindeki adamlar Hüseyin'i yerde bayıltıp taşımaya başlıyorlar. Joey'i kovalayan adamlar da Joey'e yetişemediklerini söyleyip geri geliyorlar. Görüntüler son buluyor.

Ekrana Mundo geliyor. Elinde kağıtlarla ofisine giriyor. Girdiği anla bağırması bir oluyor. Kameralar ofise çevrildiğine Kana'nın Mundo'nun sandalyesinde oturmuş ayaklarını masaya koymuş şekilde görülüyor.

Mundo: Benim ofisinde ne işin var!?

Kana: Salak herif senin ofisinde ne işim olabilir sence?

Mundo: Push ve kemer için mi?

Kana: Beni diğer köpeklerinle karıştırma istersen. Buraya hesap sormaya geldim. Birincisi Ember hala neden tutuklanmadı? İkincisi ise... ben neden çanta maçında değilim? Köpeğine tuvalet eğitimi verdiğin için maça ödül olarak onu mu koydun? Ember'ı amazondan çıkartıp harap ettim ama maça giren o. Sana konuşma fırsatı vermiyorum. Çünkü fazla konuştun Mundo. Bu saatten sonra beni maça koysan bile girmem ama şunu bil ki... rahat da durmayacağım.

Kana sandalyeden kalkıp ofisi terk ediyor. Mundo endişeli bakışlarla arkasından kapıyı kapatıyor.

Cult of Personality! Şampiyon arenaya girişini yapıyor. Punk girişte tauntunu atıyor ve ringe doğru ilerliyor, giriyor. Kendisine yönelen destekler ve yuhalamalar altında GWA kemerini hakeme teslim ediyor. Ardından köşesine geçip ısınma hareketleri yapıyor. Bu sırada partnerini bekliyor.

Welcome to Slamtown! Pasifik'in 1 numaralı ismi yuhalamalar eşliğinde ringe doğru ilerliyor. Arena büyük nefret kusuyor Mundo'ya. CM Punk'la birlikte birbirlerine soğuk bakışlar atıyorlar. Şimdi Mundo ringe giriyor, ardından köşeye gidip, çıkıyor. Taunt'unu atıyor. Seyircilerden yuhalamalar var. Johnny Mundo iniyor şimdi köşeden. Ardından köşesine geçiyor. Fakat Punk'a hala pek yakın davranmıyor.

John Cena! Stage'de gözüküyor, ardından koşarak ringe geliyor ve şovunu yaptıktan sonra köşesine çekiliyor. Pek de memnun olmadığını gösteren tavırlarla partnerini beklemeye başlıyor.

Wade Barrett! Stage'de gözüküyor, oldukça ciddi tavırlarla ringe doğru geliyor ve giriyor. Ringde taunt'unu attıktan sonra o da köşesine çekiliyor. Cena ile birbirlerine nefretle bakıyorlar. Cena kendisinin maça başlayacağını söylüyor. Barret da hiçbir şey demeden iplerden çıkarak aprona geçiyor. Barret'ın ağzını bıçak açmıyor. Bu sırada CM Punk ve Johnny Mundo da kimin başlayacağı konusunda ufak bir anlaşmazlık yaşıyor. Daha sonra Mundo gayet usulca Punk'ın başlamasına kabul ediyor. MAÇ CM PUNK VE JOHN CENA ARASINDA BAŞLAYACAK! HAKEM KONTROLLERİNİ YAPIYOR VE MAÇ BAŞLIYOR!

CM Punk & Johnny Mundo vs. John Cena & Wade Barret
John Cena ve Wade Barrett Kazanırsa GWA Kemeri İçin İkisinden Biri Aday Olacak

Cena ve Punk birbirlerine şöyle soğuk bakışlarla bakıyorlar. İkilinin büyük bir geçmişi var düşmanlık konusunda. Seyirciler chant atıyor.

''LET'S GO CENA! CENA SUCKS! LET'S GO CENA! CENA SUCKS!''

CM Punk usulca bir gülümseme yerleştiriyor suratına bunun üzerine. Cena da sanki bu hoşuna gitmiş gibi gülüyor. İkili birbirlerine doğru yaklaşıyor ellerini yukarıda birleştirmek üzere. Birleştiriyorlar da. Ama şimdi Cena bir anda boynundan yakalıyor Punk'ı ve headlock takedown ile yere seriyor. Punk ufak bir hamleyle kurtuluyor bundan. Kısa bir süre chain wrestling görüyoruz. Ardından ikisi de aynı anda ayaklanıyor ve birbirlerine bakıyorlar. Seyircilerden alkış var. Cena ve Punk birbirlerine gülümsüyorlar şimdi. Ringin etrafında şöyle bir daira çiziyor ikili. Fakat Cena kendi köşesine geldiği sırada bir anda tag'i Wade Barret alıyor! Tag Wade Barret'de!

John Cena bunu fark ettiği an dönüp nefretle Wade Barret'a bakıyor. Wade Barret pis pis gülümsüyor Cena'ya ardından ringe giriyor. Fakat Cena ringden çıkmıyor. Hala nefretle Barret'a bakıyor. Barret şüpheli gözlerle onu izliyor. Hakemin zorlamalarıyla eni sonu Cena aprona çıkıyor. Bu sırada CM Punk bir anda roll-up'a alıyor Barret'ı 1...2...

Ancak Barret son anda atıyor! İkisi de ayaklanıyor şimdi. CM Punk kalkar kalkmaz bir anda roundhouse kick'i vuruyor Barret'a! Barret sersemliyor ve yere yığılıyor. Şimdi CM Punk tuşa gidiyor 1...2... ancak Barret yine son anda atıyor. CM Punk hemen bir headlock bağlıyor yerde Barret'a! Bu sırada Punk köşesindeki Mundo da CM Punk'a bağırıyor. ''Aptal aptal kilitler bağlayıp benim seyircimi sıkma dangalak herif. Adam akıllı güreş.'' diyor Punk'a. Bunu duyan Punk bir anda headlock'ı bırakıyor ve ayağa kalkıyor. Mundo'ya doğru yürüyor. Mundo ''Çekil şuradan'' deyip tag'i alıyor. Direkt giriyor ringe ve Barret'a doğru giderek STANDING SHOOTING STAR PRESS YAPIYOR! STANDING SHOOTING STAR PRESS GELDİ MUNDO'DAN! Şimdi Mundo tuşa gidiyor 1...2...

FAKAT CM PUNK, MUNDO'NUN AYAĞINDAN ÇEKİYOR! PUNK, MUNDO'NUN AYAĞINDAN ÇEKİYOR! Mundo ''Ne yapıyorsun aptal herif!?'' diye bağırıyor Punk'a! CM Punk ukalaca sırıtıyor Mundo'ya ve aprona çıkıyor. Johnny Mundo hışımla ayağa kalkıyor ve Punk'a konuşmaya başlıyor. ''Bana bak kas kafalı beyinsiz, bir daha böyle bir şey ya...'' DAHA CÜMLESİNİ BİTİRMEDEN CM PUNK OMZUNA VURUYOR VE TAG'İ ALIYOR! DAHA LAFINI BİTİRMESİNE İZİN VERMEDEN TAG'İ ALIYOR PUNK! MUNDO ÖFKEDEN KÖPÜRÜYOR! CM Punk ringe giriyor şimdi. Mundo'ya ''çık, çık'' işareti yaptıktan sonra Barret'a yöneliyor, fakat Barret bir anda onu sırtlıyor ve Wasteland! Wasteland geldi Barret'dan! Şimdi Barret tuşa gidiyor 1... MUNDO KILINI BİLE KIPIRDATMIYOR, 2...

KICK-OUT! CM Punk son anda atıyor tuşu. Johnny Mundo da aprona çıkıyor ve istemese de bekliyor orada. Barret şaşkın. Wasteland üzerine tuş olmadı Punk! Barret şimdi Punk'ı çeviriyor ve üstüne çıkıyor. Yumruklar atmaya başlıyor kafasına. Ardından kafasından tutuyor ve defalarca ring zeminine çarptırıyor. Şimdi bırakıyor Punk'ı. Punk yeterince ölmüş durumda. Şimdi köşeye çıkıyor Wade Barret. Yerdeki Punk'a bakıyor, ardından DIVING ELBOW DROP İLE ATLIYOR! Tuşa gidiyor hemen 1...2... fakat Punk yine atıyor! Barret daha da çıldırıyor. Ellerine defalarca yere vuruyor fakat bir faydası yok. Barret ayağa kalkıyor şimdi, ardından Punk'ı da kaldırıyor. Karnına bir tekme atıyor ve powerbomb pozisyonun alıyor! Ancak Punk kafasına yumruklar vurarak iniyor Barret'ın üstünden. Arkasına düşüyor Barret'ın fakat düşer düşmez hemen Barret'a dönüyor. Barret da arkasını dönüyor şimdi ve CM Punk'tan bir step up enzuigiri! Bunun üzerine Barret sersemliyor ve köşeye kadar geriliyor. CM Punk üstüne doğru koşuyor şimdi onun ve bir running step-up high knee! Barret daha da sersemliyor. Şimdi, bir de short-arm clothesline vuruyor! Ardından boynundan yakalıyor Barret'ı ve running bulldog! Tuşa gidiyor şimdi CM Punk 1...2... faka yine kick-out geldi! İki taraf da bir türlü tuş olmak bilmiyor. Şimdi Punk ayaklanıyor. Kaldırıyor Barret'ı köşeye kadar çıkarıyor. Ardından karnına bir kaç yumruk atıyor ve DOUBLE UNDERHOOK POZİSYONUNA ALIYOR! PEPSI PLUNGE MI!?

CM PUNK POZİSYONUNU ALIYOR! TAM YAPACAĞI SIRADA BARRET BİR ANDA KURTULUYOR VE KAFA DARBELERİ ATMAYA BAŞLIYOR PUNK'A! Attıkça atıyor, durmuyor. Bir tane de sert bir tokat vuruyor! Ardından CM PUNK'IN BACAKLARINA OMUZLARI ARASINA ALIYOR VE TOP-ROPE POWERBOMB! TOP-ROPE POWERBOMB GELDİ Barret'dan! Ancak Barret bu hareketinin ardından tuşa gidemiyor. Biraz dinleniyor.

Wade Barret biraz dinlendikten sonra Cena'ya tag vermek için sürünüyor köşeye kadar. Süründükçe sürünüyor ve eni sonu köşeye ulaşıyor. Ancak tag'i tam verecekken elini tekrardan geri çekiyor Barret. Cena'yı kandırıyor. John Cena bunun üzerine çok sinirleniyor ve ringe giriyor. Barret ile birlikte kafa kafaya geliyorlar fakat Barret bir anda çok sert bir tokat vuruyor Cena'ya! Cena tokat yiyen yanağını şöyle bir tutuyor. Ardından çenesini düzeltiyor ve BİR ANDA LIGHTNING FIST'İ VURUYOR BARRET'IN SURATINA! Barret yere yığılıyor bu hareketin ardından. Ancak Cena'nın siniri hala geçmiş değil.

Erem Nur: Adam sinirli.

JR: Öyle.

Bu sırada CM Punk da tag'i vermek üzere yavaş yavaş sürünüyor Mundo'ya doğru. Punk ayaklanıyor şimdi vermek için. Kalkıyor, verdi verecek neredeyse. Tam tag'i Mundo'ya vereceği sırada bir anda toparlanıyor ve köşede tag'i bekleyen Mundo'ya roundhouse kick'i vuruyor! ROUNDHOUSE KICK GELİYOR PUNK'TAN MUNDO'YA! Bunun üzerine Johnny Mundo aprondan ring dışına düşüyor ve yerde öylece kalıyor. Bu sırada hala ringte olan John Cena kendisine tutunarak ayaklanmaya çalışan Barret'a öfkelice bakıyor. Ardından bu öfkeyle, kaldırıyor onu, sırtlıyor ve AA! AA GELDİ JOHN CENA'DAN BARRET'A! ŞİMDİ CM PUNK ORAYA GELİYOR! JOHN CENA'YI SIRTLIYOR! SEYİRCİLERDEN MÜTHİŞ BİR REAKSİYON VAR! VE CM PUNK GTS'İ VURUYOR! BU HAREKETİN ARDINDAN CENA İPLERİN ARASINDAN RİNG DIŞINA DÜŞÜYOR! Şimdi CM Punk, Barret'ı da kaldırıyor, sırtlıyor ve ONA DA GTS! BARRET'A DA GTS GELDİ PUNK'TAN! Şimdi CM Punk tuşa gidiyor 1...2...

3!

Kazanan: CM Punk & Johnny Mundo

CM Punk & Johnny Mundo kazanıyor!

Mauro Ranallo: Daha çok Punk kazanmış gibi.

CM Punk şimdi hakemden kemerini teslim alıyor ve hızla ring dışına çıkıyor. Arka alandan koşa koşa eşi AJ Lee geliyor ve Punk'ın üzerine atlıyor. CM Punk, AJ Lee'yi kucağına almış, kemeri belinde, arka alana doğru gidiyor. Punk da AJ Lee de çok mutlu. İki isimin gülümsemeleriyle kameralar kapanıyor ve şovumuz burada sonlanıyor.

PASİFİK
GWA Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2019, 22:27   #2
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 537
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 28298
Rep Derecesi: Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Takipteyim.
imza
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2019, 22:28   #3
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: San Junipero
Konular: 2855
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 310961
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Kana’nın şovuna hoş geldiniz.
imza

D A Y A K Ç I - A S U K A

B A Ş A R I L A R
2x Etkinlik Haftası Parlayanı (SS’17 ve Royal Rumble 2018)
2x 2018 GTR Slammy (Yılın Kadın Fanı -Asuka ve En Popüleri)
2x Haftanın Üyesi
4x Haftanın Yöneticisi
2018 Yılının En Çok Mesaj Yazan Üyesi
3x 2017 GTR Slammy (Uykusuz, Aktif ve Return)
2x Logo Yarışması Kazananı
2x Poster Yarışması Kazananı
Former RPG Grafikeri
12x Onur Kürsüsü
3x Etkinlik Haftası Profil Dizaynı
First Miss Co-Admin
Former GTR Radyocusu

TOMORROW BRINGS DANGER!

- B A Z I Ş E Y L E R A S L A D E Ğ İ Ş M E Z -
For her, it was never about a streak or a number, it was about proving she was the best of every division she was ever a part of. Tonight, after a brutal #WWETLC match, the Empress of Tomorrow is the Champion of Today. Congratulations.
-Triple H

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
17 Aralık 2018- SmackDown Women's Champ
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2019, 22:29   #4
Phillip Jack Brooks
Lucifer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 438
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 79195
Rep Derecesi: Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Lucifer Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Takip edeceğim.
imza

Lucifer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2019, 22:31   #5
en passant
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2352
Favori Güreşçisi: Sting
Rep Puanı: 162268
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

İkinci madde gerillalarla alakalıdır umarım. Takip etmek istiyorum bu sefer.
World Class Maniac isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2019, 22:42   #6
alter ego
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 48
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 2252
Rep Derecesi: Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.

Sınavlar bitti, arkadaşlarla dışarıda olmazsam buradayım.
imza

she's a femme fatale
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2019, 22:43   #7
The Man In Black
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Westeros
Konular: 2855
Favori Güreşçisi: Elias
Rep Puanı: 82101
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Oooo Lviv'deyiz demek. Çipli kimliğim olsa şovu yerinden izlerdim.
imza

RPG: Elias

GTW

1 kez Hardcore Şampiyonluğu
1 kez Intercontinental Şampiyonluğu (Son Şampiyon)

GWA

1 Kez World Heavyweight Şampiyonluğu (İlk Şampiyon)

150 Kitap Okuma Kampanyası
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2019, 22:45   #8
pirate princess
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 424
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 54562
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

O saatlerde Takeover: Blackpool varsa eğer takip edemeyebilirim.
imza

tatlı

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Drew McIntyre
Roman Reigns
Becky Lynch
Johnny Gargano
Asuka
Velveteen Dream
Karl Anderson & Luke Gallows
The Usos
Lacey Evans

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x2 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez GWA Hardcore Şampiyonu (güncel)
King Balor isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2019, 22:45   #9
Phenomenal One Year
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Burn İt Down
Konular: 286
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 14016
Rep Derecesi: Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.Maestro WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Takip ederim bu sefer tam kalırım belki hafta sonu daha iyi zaman. 3 ve 1 ilgimi çekti.
imza
[img]4L9618.png[/img]
RPG Brand: Atlas

GWA RPG:Sheamus

Forum Başarıları:4×Onur Kürsüsü (4×Karagöz)
Maestro isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-01-2019, 22:47   #10
The Steenalizer
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Glasgow
Konular: 2221
Favori Güreşçisi: Drew McIntyre
Rep Puanı: 204557
Rep Derecesi: ReQuem isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Blackpool var. Maalesef takip edemeyeceğim.
imza

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)

#1 Drew McIntyre
PAC
Daniel Bryan
Seth Rollins
The Miz
Tommaso Ciampa
Trevor Lee
Nick Gage
Andrade
The Usos
Aleister Black
The Undisputed Era