GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-01-2019, 13:07   #1
Head of Department
Mengus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mutlulukya
Konular: 28
Favori Güreşçisi: Triple H
Rep Puanı: 9121
Rep Derecesi: Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın.
Mengus Mengus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Standart Çaresiz Kaldığınız Anları Neydi? Hatırlıyor Musunuz?

?
imza
"The Cerebral Assassin"
"The Connecticut Blue Blood"
"The Game"
"The King of Kings"

Konu Mengus tarafından (11-01-2019 Saat 13:09 ) değiştirilmiştir. Sebep: Düzeltme.
Mengus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 13:16   #2
Banned
Solitary OutLaw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara/İncirli
Konular: 226
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 22989
Rep Derecesi: Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Solitary OutLaw Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

2015'de bir takım rahatsızlıklar yaşadım. Ne yapsam çözüm bulamıyordum, bulunamıyordu. Psikiyatri'nin kapısında yatmama rağmen hep farklı ilaçlar deneyip yolluyorlardı. Özele gidiyordum, memleket değiştiriyordum. "Devlet dedi alışın gece gündüze karışır," o zamanlarımı çok iyi özetliyor. Çok uzun süre çeşitli varsasyonlarıyla boğuştum hastalığın. Bazı günler uyumamaya karar veriyordum, ya da uyurken ağzımı bantlamak istiyordum. Kendimi tanıyamaz olmuştum ve tam bir korkağa dönüşmüştüm. Kolay anlatılır şeyler değil. Bir şekilde yendim ama. Gözümü karartıp ne olursa olsun düşüncesiyle başladım ve yendim. Şöyle bir düşününce çok büyük adammışım. Yani özetle, ben neler gördüm lan.
Solitary OutLaw isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 13:22   #3
Head of Department

Rep Derecesi: Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın. Mengus Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı Solitary OutLaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2015'de bir takım rahatsızlıklar yaşadım. Ne yapsam çözüm bulamıyordum, bulunamıyordu. Psikiyatri'nin kapısında yatmama rağmen hep farklı ilaçlar deneyip yolluyorlardı. Özele gidiyordum, memleket değiştiriyordum. "Devlet dedi alışın gece gündüze karışır," o zamanlarımı çok iyi özetliyor. Çok uzun süre çeşitli varsasyonlarıyla boğuştum hastalığın. Bazı günler uyumamaya karar veriyordum, ya da uyurken ağzımı bantlamak istiyordum. Kendimi tanıyamaz olmuştum ve tam bir korkağa dönüşmüştüm. Kolay anlatılır şeyler değil. Bir şekilde yendim ama. Gözümü karartıp ne olursa olsun düşüncesiyle başladım ve yendim. Şöyle bir düşününce çok büyük adammışım. Yani özetle, ben neler gördüm lan.
Harbi büyük adammışsın.
imza
"The Cerebral Assassin"
"The Game"
"The King of Kings"
Alt 11-01-2019, 13:25   #4
Banned

Rep Derecesi: Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Solitary OutLaw WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Mengus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Harbi büyük adammışsın.
Haha, eyvallah. Ama makarasına dedim ya. Büyük adam olsam şu an bir baltaya sap olurdum.
Alt 11-01-2019, 14:01   #5
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2474
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189529

Hayatımın dönüm noktasıdır, annemle birlikte plansız, düzensiz bir şekilde dedemlerin yanına taşınmamız. Çocukluğumu süsleyen her şey ama her şey, artık aklınıza ne kadarı gelirse, hepsi taşındıktan sonra geride kaldı resmen. Ben jenerasyonumun aksine çok geç telefon sahibi oldum, bu sebeple arkadaşlarımla hiçbir şekilde kontak kuramamıştım. Dedemlere taşındığımızda internet bağlatabilecek lüksüm yoktu. O zamanlar çocuk başıma şehre tek başıma gidemiyordum, yani dönüp bir veda bile edemedim en yakınlarıma. Karikatüre dehşet ilgim vardı, çizim defterim taşındıktan sonra depoda bir yerde kayboldu. Liseye başlamadan üç gün önce İstanbul'da mı Bursa'da mı yaşayacağımı bile bilmiyordum, velayet annemdeydi ama o kadar zor bir durumdaydık ki istemeye istemeye babamın yanına gitmeyi düşünmüştüm. Tam anlamıyla çaresizliği yaşadığım dönemdir o 3 ay. Her şey çok hızlı değişti, arkadaşlarım geride kaldı ve uzun süre iletişim kuramadım, dedem baskıcı bir insan olduğu için evde hiçbir şekilde rahatım olmazdı, batırdığı restoranı annem devralıp kendi yürüttü ve restoranın pisliğini toplamaktan boyamasına kadar hep biz yaptık, boru işleri haricinde neredeyse işçinin eline para vermedik, bir anda hayatımda yaptığım her şey birer zorunluluk olmaya başlamıştı kısaca. Sonrasında da erken yaşta sigaraya ve alkole özenme başladı, ergenliğin azmasıyla birlikte umutsuzluk fazlalaştı, iş yükü rahatlayınca ve durumumuz rahatlayınca hepten tembelleşmeye başladım vesaire. Çaresizlik vurunca ayakta tutuyor insanı, ama o çaresizliğin ardındaki rahatlama hissi çok korkunç.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 14:31   #6
Head of Department

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatımın dönüm noktasıdır, annemle birlikte plansız, düzensiz bir şekilde dedemlerin yanına taşınmamız. Çocukluğumu süsleyen her şey ama her şey, artık aklınıza ne kadarı gelirse, hepsi taşındıktan sonra geride kaldı resmen. Ben jenerasyonumun aksine çok geç telefon sahibi oldum, bu sebeple arkadaşlarımla hiçbir şekilde kontak kuramamıştım. Dedemlere taşındığımızda internet bağlatabilecek lüksüm yoktu. O zamanlar çocuk başıma şehre tek başıma gidemiyordum, yani dönüp bir veda bile edemedim en yakınlarıma. Karikatüre dehşet ilgim vardı, çizim defterim taşındıktan sonra depoda bir yerde kayboldu. Liseye başlamadan üç gün önce İstanbul'da mı Bursa'da mı yaşayacağımı bile bilmiyordum, velayet annemdeydi ama o kadar zor bir durumdaydık ki istemeye istemeye babamın yanına gitmeyi düşünmüştüm. Tam anlamıyla çaresizliği yaşadığım dönemdir o 3 ay. Her şey çok hızlı değişti, arkadaşlarım geride kaldı ve uzun süre iletişim kuramadım, dedem baskıcı bir insan olduğu için evde hiçbir şekilde rahatım olmazdı, batırdığı restoranı annem devralıp kendi yürüttü ve restoranın pisliğini toplamaktan boyamasına kadar hep biz yaptık, boru işleri haricinde neredeyse işçinin eline para vermedik, bir anda hayatımda yaptığım her şey birer zorunluluk olmaya başlamıştı kısaca. Sonrasında da erken yaşta sigaraya ve alkole özenme başladı, ergenliğin azmasıyla birlikte umutsuzluk fazlalaştı, iş yükü rahatlayınca ve durumumuz rahatlayınca hepten tembelleşmeye başladım vesaire. Çaresizlik vurunca ayakta tutuyor insanı, ama o çaresizliğin ardındaki rahatlama hissi çok korkunç.
Vay be...
imza
"The Cerebral Assassin"
"The Game"
"The King of Kings"
Alt 11-01-2019, 15:01   #7
Kane’s Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 66
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 32315
Rep Derecesi: Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Devil Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Devil Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 32315

Alıntı Solitary OutLaw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam neler yaşamışsın öyle... İnşallah şu aralar sağlığın iyidir.
imza
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 15:03   #8
İngiliz Beyefendisi
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Denizli - İngiltere
Konular: 54
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 46670
Rep Derecesi: LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LegenDWyatt Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LegenDWyatt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LegenDWyatt LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46670

Göz önünde bulunma ihtimalim olan her an.
LegenDWyatt isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2019, 15:12   #9
Banned

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam neler yaşamışsın öyle... İnşallah şu aralar sağlığın iyidir.
Eskiye oranla çok daha iyiyim. Bir de iş güç okul filan hallolursa çok küul olacak. İyi dileklerin için sağ ol.
Alt 11-01-2019, 15:36   #10
Fener Tersten Saplar
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 6
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 162034
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Xenophobia THE Simurgh Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 162034

Hayatımda hiç çaresiz kalmadım. Zaten çok büyük sayılmam. 20 yıl yaşadım. Sağlığım, durumum, ailem ya da eğitimim ile ilgili hiçbir sorunum olmadı. Bomboş hayat gibi geliyor bazen. Grip bile olmuyorum, tuhaf. İlla çaresiz kaldığım an diyorsak, hiç ders çalışmadan buraya kadar geldim ama artık yapamıyorum. Üniversitem bitmez belki.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil