GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-11-2019, 16:00   #1
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1661
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 514178
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Standart RPG: Slamtown Ve Şampiyon

Kameralar açılıyor ve bir odanın içerisindeyiz. Cody karşımızda. Kafasını tutuyor ve bir süre sonra acıyla elini geri çekiyor. Şimdi ise sinirle kameraya bakmaya başlıyor. Kamera Cody'nin sinirli surat ifadesine odaklanıyor.

Cody: Burada kötü adamın ben olduğunu düşünürdüm. En azından insanların tepkilerini gördükten sonra böyle olduğunu sanıyordum. Eğer bu durum gerçekten böyleyse son Atlas şovunda kafamda patlayan şişe neydi? S*ktiğimin şirketinde herkesin nefret ettiği adam ben miyim? Bana karşı duyulan ön yargıların hepsini ortadan kaldırmak zorundayım. İnsanlara artık gerçeklerin ne olduğunu göstermek zorundayım. Johnny Nitro denilen o*ospu çocuğu yaptıkları ile bana bir koz verdi. Ben kötü adam değilim, belki hiçbir zaman iyi adam da olamadım. Fakat bu işi en iyi beceren adam olduğum konusunda eminim. Başınızı yatağınıza koyup, gözlerinizi kapattığınızda aklınıza gelen kötülüklerinizi, tehlikeli gerçekleri, insanı yiyip bitiren saçmalıkları ringe çıkıp anlattım. Bu söylediklerimden ötürü beni her zaman yadırgadınız. Fakat artık durum tamamen farklı. Burada mağdur olan taraf benim. O adam bana saldırdı ve bunu yaparken geçerli tek bir nedeni bile yoktu. Gözlerindeki nefreti hissettim Nitro. Ve sana bunun karşılığını vereceğim. Duygularımız değişik değil. Yaptıklarının bir bedeli olmak zorunda ve ben sana bu bedeli ödeteceğim. Bu kez kıçını kurtarmak için hazırda bekleyecek kimse olmayacak. Umarım beni dinliyorsundur. (Cody bir süre duruyor. Biraz nefes aldıktan sonra devam ediyor.) Nitro, Slamtown halkını arkasına alıp saçma bir destekle zirveye doğru ilerlerken ekstra hiçbir şey yapmadı. Cyber Saturday gecesi, Darby Allin ile adeta birbirimizi öldürmek için ringe çıktığımızda bir diğer tarafta Johnny yine kestirmeden gecenin ana şovunda şampiyonluk kutlamaları yapıyordu. Aylardır buradayım ve bana hiçbir şey birilerinin elleriyle önüme serilmedi. Ve hala kötü olan, bencil olan adamın ben olduğumu mu düşünüyorsunuz?

Cody oturduğu yerden aniden ayaklanıyor. Kemerini alıyor ve kapıya doğru yöneliyor. Fakat odadan çıkmadan önce kameraya dönüp bir şeyler daha söylüyor.

Cody: (Cody sesini yükseltiyor.) Muuundo! Veya Nitro her kimsen senin için geliyorum. Sana bu kemere tekrar yakından dokunma fırsatı vereceğim. Karşına dikileceğim ve tam suratına patlatacağım. Suratından akan kan kemerimi renklendirecek. Tekrar başarısız olduğun zaman ayağa kalkmana izin verecek tek bir kişi bile olmayacak. İstersen tekrardan kişiliğini değiştirirsin, istersen kiliselere gidip yaptıklarının bedelini ödemek için günah çıkartırsın. Suratına tekrar kimse bakmayacak. GWA sınırlarına girmene izin vermeyeceğim. Eğer girmeye teşebbüs edersen seni yere serip bir kez daha kafanı patlatacağım. Sonra bir kez daha! En sonunda cesedini Slamtown'a atacağım. Slamtown demişken belki o çocukların yeni bir valiye ihtiyacı vardır? İstifa edip onları bir sürtük gibi kenara atan valilerinden sonra gerçek bir şampiyonun arkasına geçmekten zevk alacaklarından eminim. Aramızda sınır olmayınca beni yuhalamak gibi cesaretleri olmayacak. Bunu herkesin görmek istediğinden eminim. Hadi gidelim o zaman.

Cody odadan ayrılıyor. O odadan çıkınca kamera kapanıyor. Bir süre sonra tekrar açılıyor. Bir meydandayız. Büyük bir gürültü var ve adeta herkes birbirini ezecek gibi ittiriyor.

Cody: Herkesin beklediği an. GWA tarihinin en büyük ismi ve en iyi şampiyonu halkının içinde. (Cody küçümseyici bir gülüş atıyor.) Şimdi sizlerden sadece Johnny Nitro'ya olan sevginizden söz etmenizi ve ona olan şefkatinizi göstermenizi istiyorum. Sizi yüzüstü bırakan o adam hakkında düşüncelerinizi dinlemek istiyorum.

Cody'nin ağzından Nitro ismi çıkınca insanlardan inanılmaz bir yuhalama kopuyor. Fakat meydanda birisi gözüküyor. O isim gözükür gözükmez insanların sesi kesiliyor. Cody ne olduğunu anlamaya çalışıyor.

imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
current GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2019, 18:16   #2
YOU MADE IT TO THE LIST!
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 341
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 23664
Rep Derecesi: Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Bu gözüken biri değil. Bir ordu! Nitro mekana polis ordusu ile varıyor. Adamlar etrafı sarıyor ve Nitro'ya bir mikrofon veriyorlar. Nitro eski halkına seslenmeye başlar:

Nitro: -Beni kendi kasabamda linç edebileceğinizi mi sandınız o*ospu çocukları?! Kötü haberlerim var. Valiyken bazı üst düzey arkadaşlarım olmuştu. Eğer herhangi biriniz bana 10 adım yaklaşırsa ya da herhangi bir şiddet eyleminde bulunursa bu gece parmaklıkların arkasında yatarsınız.
Halktan ağır bir yuhalama gelir. Nitro ise şimdi Cody'e döner.
Nitro:
- Sana gelince, hangi cüretle buraya, benim şehrime gelip beni tehdit edersin. Burası benim toprağım(boo). Sevilsem de sevilmesem de burası benim. Ve sen Cody. Yalan söyeleyen bir b*k parçasından ibaretsin.

Nitro -Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Ben Johnny Nitro: karılarınız ile yatar, bel altınıza çalışır, kemerlerinizi belinizden alırım. Ama bugün sana eski lakabım ile geldim Cody. American Luchadore'u olarak. Bu ismi nereden aldım biliyor musun Cody? Meksika'daki en büyük Amerikan Pisliği olarak başardım bunu. Bel altlarına çaktım, sandalyeleri beyinlerine gömdüm... Ama sonunda AAA'daki tüm kemerleri tek seferde aldım. Yetmedi GWA'da adamların Meksika Şeytanı dedikleri adama da pabucunu ters giydirip kemerini aldım. Ondan sonra bana American Luchadore'u dediler. "Ağzımıza S*çan Amerikan" demenin daha kibar şekli de denebilir. American Luchadore'u bu Cody. Ve şimdi American Luchadore'unun karşısında American Nightmare duruyor...

Nitro:-American Nightmare ne biliyor musun Cody? Babasının lakabının çakması ile dolaşan bir parazitten başka bir şey değil. Sen baban değilsin Cody. Babanın 100'de 1'i de olamayacaksın. Nedeni basit. Baban herşeyi kendi başına yaptı. Kendi başına bir imparatorluk bile kurdu. Ama sen sadece başkalarından geçinen bir pisliksin. Baban sayesinde WWE'ye girdin. Randy sayesinde şampiyon oldun. Elite sayesinde All In'i yaptın... Ama kendi başına 1 bok beceremedin. Belindeki kemeri Allen p*ştunun seni maça orta yoldan sokmasıyla aldın. Eğer o maç düzgün bir maç olsaydı ne olacaktı Cody? Söyleyeyim tarih tekrar edecekti. Nasıl benim 5 saniyede elediğim gitaristen o kemeri alamadıysan Hunico ve Martinez çöplerinden de alamayacaktın. Kabul et Cody sen zayıf halkasın. Ne kadar soyadın, ünün vs... de olsa başkalarından geçinen bir parazitisin. Ve işin kötü kısmı da ne biliyor musun Bay Parazit? Geçinebileceğin kimse kalmadı. Yanında kimse kalmadı. Karın,kardeşin, dostun...Hepsini deştin teker teker... Seni benden kim koruyacak şimdi Cody? Amerikan Kabusu'nu American Luchadore'undan kim koruyacak?
imza

Bir Yaz Klasiği

LIST OF PACMANOoooooOOOO

Windham Lawrence Rotunda (Sebep: İmzamı Spoiler'a aldı)
Aschentef (Sebep: HALA BAB'INI YAZMIYOR)
Aschentef (Sebep: BAB'ında kemer reignimin içine Okada attı)
Aschentef (Sebep: Kemeri bırak dedi)
Aschentef (Sebep: Toni Storm'a tututlmuş olma ihtimalim...)
Aschentef (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of Queens (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of QueensX2 (Sebep: RPG'de beni sinir etmek üzerine karakter kurdu ve bununla başarılı olabildi)
Dovahkin (Sebep: çünkü o SEYFENDI)
Seyfendi (Sebep: çünkü o DOVAHKIN)
Seyfendi (Sebep: Hala beykoz eski kundura fabrikasına gelip paramı vermedi)
Reckless Behavior (Sebep: çünkü imza konusunda bana rakip olabiliyor)
Reckless Behavior (Sebep: Çünkü o Neslihan)
Neslihan Eul (Sebep: Çünkü o Diffrence)
The Diffrence (Sebep: Çünkü o Özgür)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek rakibim)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek müttefikim)
FBI (Sebep: Tekken Konusuna Mesaj Bombardımanı Yapıyor)
FBI FBI (Sebep: Yok Ben CIA!)
Bad Influece (Sebep: Azdırıcı)
Bad Influence (Sebep: Çöp)
Bad Infleunce (Yeterince Moxley övmüyor)
Bad Influence (Whatsapp'ta hiç kibar değil)
Death Rider (Sebep: Onu Bad Inflence sanmam)
Truzgar Efe (Sebep: Kane Tarikatıni kurdu)
Devil (Sebep: Truzgar Efe'nin küçüğü)
Devil (Uzun Saç Yakışmıyo)
Soul Of Undertaker (Devil'in diğer küçüğü)
Purplemaker (Sebep: Yeterince Mor değil)
kerem190744 (Sebep: GTR Underground dönemi benle gereksiz yere olan feudu)
The Sinister Scotsman (Sebep: Son Impact bükücü)
The Matt Sydal Guy (Sebep: Yeterince PWG izlemiyor)
Look A Wizard (Sebep: Look A List)
The Bulldogy (Sebep: Jinder fanı)
The HeadLiner (Sebep: Eski Forum Aşkı)
The Rebelvoice (Sebep: Mila Kunis Evli ve çocuklu)
619REY619 (Sebep: Youtuber)
Loganjean (Sebep: Bi 619REY619 değil )
Loganjean (Sebep: Cyclops Logan'dan daha iyi)
Styles Clash (Sebep: Geçmişte iyi laf sokmuştu)
Styles Clash (Sebep: Kel)
King Of Beards (Sebep: AEW WWE'den daha iyi, CHANGE MY MIND!)
Darly Dixon (Sebep: Bir Hikayeni Bitir LA!)
Bullet Club Fedaisi (Sebep: Halen GOT Fan Fiction'da karakterimin çıkmasını bekliyorum...)
Heartbroken Kid (Sebep: AJ Lee evli)
Dargan (Sebep: ALEX RILEY)
Priest Of The Stars (Sebep: Forumu Ilimunatiye çevirmeye çalışıyor)
ComeBackTheRock (Sebep: Rock geri Dönmedi)
ComeBackTheRock (Sebep: Kendisi de geri dönmedi)
The Future Nightmare (Sebep: Nicki çok güzel olsa da 2 kere gereksizce değiştirmesi)
Captain Of Peepulation (Sebep: Yeterince Roode övmüyor)
Ahbaz (Sebep: Ortamlara aktı)
Kerkenez (Sebep: HARBİ NERDE LAN O?)
Cyber (Sebep: Money Makerz'ın Küçüğü)
Money Makerz (Sebep: Anti AEW'ci)
Money Makerz (Sebep: Toksik bir Lesnarcı)
Money Makerz (Sebep: Forumda erotik konular açıyor)
Money Makerz (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Darklord1905 (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Windham Lawrence Rotunda (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Big Red Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
King Balor (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Roman Truth Reigns (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Re7olution (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
War Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Nickini yazmak çok zor)
Iron Canonbal (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Maestro (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
EfekanY (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Chosen (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BlackPunch (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Bunu utanmadan yüzüme söyledi)
Vileanger (Sebep: RPG'de reignimin bitmesini istedi)
Gece (Sebep: RPG'de kemeri salmamı istedi)
The Rising Genaration (Sebep:İdaa konularının sonuçlarını 2 yıl sonra açması, ya da hiç açmaması)
I am Negan (Sebep: Komedyen Negan'dan 7 kat daha iyi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Azmak kelimesi kullandığım için beni şikayet etmesi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Bad Influnce'ü şikayet etmemesi)
RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası
I
V

eee... Hocam bu sene de en iyi imza olur muyuz?

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumda hiç değişmeyen bir şey varsa o da insanların hayranı oldukları bir şeye “beğenmedim” yorumu gelince yorumu yapan adama çöp, ne anlarsın, kazma vb. diye girişmesi.
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2019, 16:09   #3
Toni Stormculuk Kazanacak

Nereden: İstanbul
Konular: 1661
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Cody: Beni yere indiren adamın bu kadar küçük düşmesini beklemezdim. Aramızda mesafe varken veya geldiğinden haberim yokken oldukça taşşaklı bir adam gibisin. En azından öyle görünmeye çalışıyorsun. Fakat şu an, tam bir korkak o*ospu çocuğunun tekisin. (Cody seyircileri gösteriyor.) Bu insanların sana gerçekten saldırabileceğini mi düşünüyorsun Nitro? Onlar efendilerine sadık köpekler ve asla bir insana saldıracak götleri yok. Eğer bunu denemeye cesaret edebilirseydiler buraya çıktığım an bana saldırmaya çalışırlardı. Fakat dediğim gibi. Sen onları her ne kadar yüzüstü bıraksan bile onlar hala sadıklar.

Cody her konuştukça halktan olumsuz reaksiyon alıyor.

Cody: Beni sakın söylediklerimden dolayı yadırgamayın çocuklar. Şu an aynı taraftayız ve nefret ettiğimiz adam tam karşımızda. Aylar boyunca bahsettiğim tam olarak buydu. Nitro ve onun gibi adamların gerçek yüzü. İşlerine geldikleri zaman bir süper kahraman gibi bağışlayıcı, onurlu ve lider gibi davranmaları fakat işler berbat olduğu zaman ruhunu şeytana satmaları. Ben GWA tarihinde kahraman olan taraf ya da ruhunu satan taraf değildim. Asla duruma göre kendimi değiştirmedim. Her zaman doğru olanı yaptım ve şu an olsa yine yaptıklarımdan vazgeçmezdim. American Luchadore gerçekten çok şey bildiğini düşünüyor. Biraz yaklaşmaya ne dersin Nitro? Söylediklerimi iyi duymanı istiyorum. Buradaki herkesin beni iyi dinlemesini istiyorum.

Cody bir süre soluklanıyor. Şimdi ise konuşmasına devam ediyor.

Cody: Öncelikle bir daha babamın adını ağzına alırsan oradaki hiçbir güvenlik, buradaki kalabalık halk veya dünya üzerinde bulunan bir kişi sana ulaşmama engel olamaz. Belki kendince haklısındır. Babam olmasaydı şu an bulunduğum yerde olabilir miydim? Emin değilim. Bir şampiyon olabilir miydim? Böyle bir düzende belki imkansızdır. Fakat bu olay asla babamla ilgili olmadı Nitro. O adam her ekrana çıktığında gurur duydum. Her eve geldiğinde boynuna sarılmak için heyecanla üzerine koştum. Onunla her zaman gurur duydum. Dusty Rhodes benim hayallerimdeki adamdı. Ben güreşçi olacaktım. Babamın bana etkisi tartışılamaz fakat babam herhangi birisi olsa bile ben yine bu işi yapacaktım. Belki karşında olacaktım, belkide adını bile duymadığın bir yerde güreşecektim. GWA kurulduğundan beri buradasın ve WWE'nin sonuna getiren adamlardan birisi olduğumu biliyorsun. WWE'nin benim kariyerimi nasıl eksiye çektiğini yine sen en yakından biliyorsun. Hamlemi yaptım ve zirveye oturan adam oldum. Akıl edemeyeceğim yerleri dolaştım. Elite elemanları ortadan kaldırdığımı yine en iyi sen hatırlıyorsun. Sen hep buradaydın Nitro. Jackson'ın suratını patlattığımı nasıl unutursun? Benim arkamdan çevirdiği onca şeyden sonra onun, onların sayesinde burada olduğumu nasıl düşünebilirsin? Şu an karşısında şampiyon olarak duruyorum. Arkama baktığımda ne randy Orton'ı göremiyorum, ne WWE'den birisine, ne de Elite tayfayı. Ben Dusty Rhodes değilim. Ben ''The American Nightmare'' Cody Rhodes’um. Bu işte en iyisi yapmaya çalışan bir profesyonel güreşçiyim. Bununla gurur duyuyorum. Bugün bir şampiyon olarak durmaktan gurur duyuyorum. Babama benzetilmekten gurur duyuyorum. Fakat bu işte yaptıklarımın önüne birilerinin geçmesine asla izin veremem. Umarım yerde yattığın zaman, gözlerime bakarken geçerli bir sebebin olabilir Nitro.

imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
current GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2019, 13:09   #4
YOU MADE IT TO THE LIST!

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 341
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Derecesi: Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Pacman WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Nitro:-SENİN GEÇEN ŞOVDA YERDE AVAL AVAL BAKTIĞIN GİBİ Mİ?!

Nitro: - Bana ne dersen deyin. Ben iyi olmaya çalıştım. Bu insanları ve tüm GWA Evrenini mutlu etmeye çalıştım. Buna tüm kalbim ile yemin ederim. Ve başardım da. Bu kasabayı terk etsem de burasını bulduğum halden daha iyi bıraktım (boo).(halkına döner.) Yerler kan gölüydü be (boo)! Şu an bunun olmamasının tek sebebi bundan sorumlu olan kim var kim yoksa içeri tıkmam (boo). (tekrar Cody'e döner)İşte bundan bahsediyorum Cody. Bu insanlara ve GWA evrenine sırt çevirmemin nedeni tam olarak bu. Çünkü ne yaparsam yapayım ben umurlarında değilim. En küçük şeyde bana sırt dönmeye hazırlar. Bana yatan adam dedin. Ve haklıydın çünkü şovlara bu kasaba ile ilgilenmekten gelemediğimi bilmiyordun aynı GWA evreni gibi. Bu yüzden bana sırt döndüler. Bana tembel dediler. Umursamadım. Kasabama baktım. Ama onlar da bana sırt çevirdi. BANA BANA! MUNDO'LARINA!Ve bir gün dedim. Neden herkese kendimi sevdirmek için olmadığım biri gibi davranıyordum? Bu beş para etmez insanlar için Mundo yalanını yaşıyordum. Ve gözlerimi açtım ve gerçeğe baktım. Ben Johnny Nitro'yum. Ben kötü bir adamım, ben bir kazananım (boo). Hayatta tek önemli şeyin kısacık ömurlerimizde geçirdiğimiz hazlar olduğunu fark ettim. Ve onu fark ettiğimden beri mutluyum. Çektiğim hava yıllardır ilk kez oksijen dolu. İlk kez olmam gereken adam değilim olduğum adamım. Ben ana s*kici Johnny Nitro'yum (boo) ve sen Cody Rhodes... Sen bir yalandan ibaretsin.

Nitro: -Ne kadar bu insanlara, Allen'a kendini tatlı sevimli bir süs köpeği gibi göstersen de sen de ben de senin kim olduğunu biliyoruz. Sen bir yalancısın Cody! Karına verdiğin sözü Stephanie'nin kemikli kalçası ile bozdun, Steph'i 1 ayda çöpe attın, kendi öz kardeşini sırtından bıçakladın ve burada benim kasabamda bana ahlak dersi veriyorsun. Komik. Çok komik çünkü kendi dediklerine inanıyorsun. Kendini kabullenemiyorsun, kendini olmak istediğin Amerikan Kabusu olarak görüyorsun. Sen daha kendine saygı duymazken insanlardan sana saygı duymalarını istiyorsun. Sen bu insanlar kadar döneksin ve Amerikan Kabusu da bu insanlar kadar yalan (boo). Bense Johnny Nitro'yum. Ben kötü bir adamın, ben bir kazananım... Evet yalan yok benim de senden aşağı kalır yanım yok ama ben gerçeğim. Kendimi olduğum gibi kabulleniyorum. Haz için yaşıyorum, ve bunun ile gurur duyuyorum. Ve şu an istediğim haz: ünvanımı geri alıp bu kokuşmuş sokaklarda bu insanları g*t edermişçesine kemerimi arşa kaldırmak.
Bu sözlerin üzerine Slamtown halkı yuhalamak ile yetinmez Nitro ve korumlarını taşlamaya başlar, korumlar hızlı bir şekilde Nitro'nun önüne geçip ona siper olurlar ve bir araba getirtirler. Nitro arabay binmeden son bir kez haykırır
Nitro:
-HEPİNİZİ HAPSE ATTIRACAĞIM LAN HEPİNİZİ! ATTIRMAZSAM ŞEREFSİZİM! Ve sana gelince Cody. Scramble'da sonunda babanı tatmin edeceksin, ÇÜNKÜ SCRAMBLE'DA SENİN BABAN OLACAĞIM!
Cody bu sözün üzerine delirirken Nitro arabasına biner ve kaçar.
imza

Bir Yaz Klasiği

LIST OF PACMANOoooooOOOO

Windham Lawrence Rotunda (Sebep: İmzamı Spoiler'a aldı)
Aschentef (Sebep: HALA BAB'INI YAZMIYOR)
Aschentef (Sebep: BAB'ında kemer reignimin içine Okada attı)
Aschentef (Sebep: Kemeri bırak dedi)
Aschentef (Sebep: Toni Storm'a tututlmuş olma ihtimalim...)
Aschentef (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of Queens (Sebep: Rövanş hakkımı vermedi)
Prince of QueensX2 (Sebep: RPG'de beni sinir etmek üzerine karakter kurdu ve bununla başarılı olabildi)
Dovahkin (Sebep: çünkü o SEYFENDI)
Seyfendi (Sebep: çünkü o DOVAHKIN)
Seyfendi (Sebep: Hala beykoz eski kundura fabrikasına gelip paramı vermedi)
Reckless Behavior (Sebep: çünkü imza konusunda bana rakip olabiliyor)
Reckless Behavior (Sebep: Çünkü o Neslihan)
Neslihan Eul (Sebep: Çünkü o Diffrence)
The Diffrence (Sebep: Çünkü o Özgür)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek rakibim)
FBI (Sebep: BAB'lardaki tek müttefikim)
FBI (Sebep: Tekken Konusuna Mesaj Bombardımanı Yapıyor)
FBI FBI (Sebep: Yok Ben CIA!)
Bad Influece (Sebep: Azdırıcı)
Bad Influence (Sebep: Çöp)
Bad Infleunce (Yeterince Moxley övmüyor)
Bad Influence (Whatsapp'ta hiç kibar değil)
Death Rider (Sebep: Onu Bad Inflence sanmam)
Truzgar Efe (Sebep: Kane Tarikatıni kurdu)
Devil (Sebep: Truzgar Efe'nin küçüğü)
Devil (Uzun Saç Yakışmıyo)
Soul Of Undertaker (Devil'in diğer küçüğü)
Purplemaker (Sebep: Yeterince Mor değil)
kerem190744 (Sebep: GTR Underground dönemi benle gereksiz yere olan feudu)
The Sinister Scotsman (Sebep: Son Impact bükücü)
The Matt Sydal Guy (Sebep: Yeterince PWG izlemiyor)
Look A Wizard (Sebep: Look A List)
The Bulldogy (Sebep: Jinder fanı)
The HeadLiner (Sebep: Eski Forum Aşkı)
The Rebelvoice (Sebep: Mila Kunis Evli ve çocuklu)
619REY619 (Sebep: Youtuber)
Loganjean (Sebep: Bi 619REY619 değil )
Loganjean (Sebep: Cyclops Logan'dan daha iyi)
Styles Clash (Sebep: Geçmişte iyi laf sokmuştu)
Styles Clash (Sebep: Kel)
King Of Beards (Sebep: AEW WWE'den daha iyi, CHANGE MY MIND!)
Darly Dixon (Sebep: Bir Hikayeni Bitir LA!)
Bullet Club Fedaisi (Sebep: Halen GOT Fan Fiction'da karakterimin çıkmasını bekliyorum...)
Heartbroken Kid (Sebep: AJ Lee evli)
Dargan (Sebep: ALEX RILEY)
Priest Of The Stars (Sebep: Forumu Ilimunatiye çevirmeye çalışıyor)
ComeBackTheRock (Sebep: Rock geri Dönmedi)
ComeBackTheRock (Sebep: Kendisi de geri dönmedi)
The Future Nightmare (Sebep: Nicki çok güzel olsa da 2 kere gereksizce değiştirmesi)
Captain Of Peepulation (Sebep: Yeterince Roode övmüyor)
Ahbaz (Sebep: Ortamlara aktı)
Kerkenez (Sebep: HARBİ NERDE LAN O?)
Cyber (Sebep: Money Makerz'ın Küçüğü)
Money Makerz (Sebep: Anti AEW'ci)
Money Makerz (Sebep: Toksik bir Lesnarcı)
Money Makerz (Sebep: Forumda erotik konular açıyor)
Money Makerz (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Darklord1905 (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Windham Lawrence Rotunda (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Big Red Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
King Balor (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Roman Truth Reigns (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Re7olution (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
War Machine (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Bldplt (Sebep: Nickini yazmak çok zor)
Iron Canonbal (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Maestro (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
EfekanY (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
Chosen (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BlackPunch (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Lesnar kemer alınca sevindi)
BeckyFan (Sebep: Bunu utanmadan yüzüme söyledi)
Vileanger (Sebep: RPG'de reignimin bitmesini istedi)
Gece (Sebep: RPG'de kemeri salmamı istedi)
The Rising Genaration (Sebep:İdaa konularının sonuçlarını 2 yıl sonra açması, ya da hiç açmaması)
I am Negan (Sebep: Komedyen Negan'dan 7 kat daha iyi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Azmak kelimesi kullandığım için beni şikayet etmesi)
KİMLİĞİ BELİRSİZ ÜYE (Sebep: Bad Influnce'ü şikayet etmemesi)
RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)

Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası
I
V

eee... Hocam bu sene de en iyi imza olur muyuz?

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu forumda hiç değişmeyen bir şey varsa o da insanların hayranı oldukları bir şeye “beğenmedim” yorumu gelince yorumu yapan adama çöp, ne anlarsın, kazma vb. diye girişmesi.
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil