GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 10-08-2018, 15:01   #1
المهراجا
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 6920
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 178615
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart ABD'den Türkiye'ye İlk Yaptırım

“Türkiye'den çelik ve alüminyumda gümrük vergisinin iki katına çıkarılmasına onay verdim. Türkiye ile ilişkilerimiz hiç iyi değil.”

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:02   #2
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 843
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 141188
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bizim Allahımız var puşt, sen kimsin?

Puşt bir küfür değildir, şikayet eden veya işlem yapan arkadaşa duyrulur.
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:02   #3
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 306
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 18247
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.

Ben açacaktım konuyu, neyse sonumuz hayrolsun.
thefunkyhomosapien isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:04   #4
THE CHAMP IS HERE!
EfekanY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 13
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 1175
Rep Derecesi: EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.

Adamların şu anlık tek derdi Brunson. Şahsen ben Obama'yı mumla arıyorum. Asla bu kadar sert bir dış politika izlemezdi. Bu adam Dünya için çok büyük bir tehdit. Kendine göre haklı olabilir ama böyle bir yönetim yok. Dolar her yerde değer kaybederken Türkiye'de artıyor. Eğer güzel şekilde yönetilseydik, Trump'ı ciddiye almamıza gerek kalmazdı. 2020 seçimlerinde bu adamın gitmesi lazım. Yoksa çok kötü olacak.
imza
EfekanY isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:15   #5
HypeR8
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 92
Rep Puanı: 7523
Rep Derecesi: Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı EfekanY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adamların şu anlık tek derdi Brunson. Şahsen ben Obama'yı mumla arıyorum. Asla bu kadar sert bir dış politika izlemezdi. Bu adam Dünya için çok büyük bir tehdit. Kendine göre haklı olabilir ama böyle bir yönetim yok. Dolar her yerde değer kaybederken Türkiye'de artıyor. Eğer güzel şekilde yönetilseydik, Trump'ı ciddiye almamıza gerek kalmazdı. 2020 seçimlerinde bu adamın gitmesi lazım. Yoksa çok kötü olacak.
Dolar, Türkiye dışında değer kaybetmiyor. Euro'ya karşı bile şu an değer kazanıyor. Genel olarak yapılan yaptırımların dolar üzerinden oluşu sebebiyle karşısında yer alan para birimleri düşer. Ve terk dertleri elbetteki Brunson değil. Bu ufacık bir mesele. Brunson ile sınırlı kalırsak, hiçbir şeyi kavrayamayız.
imza
Türkiye'nin meselesini anlamakta atabileceğimiz en sağlam adım
"birbirimizi anlamayı göze alışımız" olacaktır.

İsmet Özel

https://i.resimyukle.xyz/LUHPa3.png

tarantula yazdılar diye göğsümdeki yaftaya
tarantulaymış benim adım diyecek değilim
tam düşecekken tutunduğum tuğlayı
kendime rabb bellemiyeceğim

İsmet Özel "Of Not Being A Jew"

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM
Last Chance isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:16   #6
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 843
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 141188
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Last Chance Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dolar, Türkiye dışında değer kaybetmiyor. Euro'ya karşı bile şu an değer kazanıyor. Genel olarak yapılan yaptırımların dolar üzerinden oluşu sebebiyle karşısında yer alan para birimleri düşer. Ve terk dertleri elbetteki Brunson değil. Bu ufacık bir mesele. Brunson ile sınırlı kalırsak, hiçbir şeyi kavrayamayız.
Tüm samimiyetimle soruyorum sana. Doların 3 günde 2 lira yükselmesinin başka ne sebebi var? Gerçekten kinaye bir amacım yok, lütfen açıkla.
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:19   #7
HypeR8

Rep Derecesi: Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.Last Chance Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tüm samimiyetimle soruyorum sana. Doların 3 günde 2 lira yükselmesinin başka ne sebebi var? Gerçekten kinaye bir amacım yok, lütfen açıkla.
İki aydır adam akıllı bir açıklama yapmayan bir merkez bankası ve bakan kadrosu var. Kısa, orta ve uzun vadede bir plan oluşturulması gerek. Belediyelerin girdiği büyük çaplı fakat uzun vadede bir işe yaramayan projelerden ötürü TL gereksimi artıyor ve TL düşüyor. Berat Albayrak'ın Ekonomi Bakanı olması bile bir yanlıştır. B erat Albayrak istediği kadar iyi biri olsa bile, iyi-kötü farketmez, aileden birinin bakan olarak yer alması global düzeyde yatırımcının, kurumsal olmayan bir yönetimle karşı karşıya bırakılması demektir. Kötü bir ekonomi yönetimi var hülasa edersek.

Şurada bunun aksine tek bir cümle kuracak kadar hakkaniyetsiz biri değilim. Fakat burada tıpkı iktidar yanlıları gibi tersten slogan cümleler 1 aydır kullanılıyorsa, burada söyleyeceğim şeyler onlara dair de olur. Ülke iyice sloganik bir halka sahip oluyor.
Sürekli artış veya sürekli iniş değil gözlemlediğimiz. 6.40'tan aniden 5.80'e iniş, yeniden 6'ya yükseliş gibi durumlar var. Bu yüzeysel olarak üretimin azlığı, üreticinin güvensizliği, sermaye ve Türkiye pazarından çekilme ile açıklanabilecek bir şey değil. 2019'da senelerdir ön görülen ABD-Çin ticaret savaşının, henüz "maddi" olarak yeni yeni güçlenen ülkelerdeki etkisini seyrediyoruz. ABD bir yandan pek çok konuda Türkiye ile zıtlaşıp yaptırımlarla tehdit ediyor, bir yandan İran ile temasta bulunanlara ambargo uygulayacağını açıkça söylüyor. Şimdi hemen "O zaman İran ne ki İran ile anlaşma yapıyoruz, temas kuruyoruz." denilebilir. İran ile ilişki kesildikten sonra da bu defa Bilad-ı Şam dediğimiz Ortadoğu bölgesinde İran kontrolsüz davranmaya başlıyor ve Doğu'dan tehditler gelmeye başlıyor. İki ucu keskin bir kılıç var şu anda. Ve bu sadece tek bir noktadan verdiğim bir misal. Çok farklı, girift boyutları var. Ben seçimden evvel, seçim sonucunda dolar/euro'nun daha fazla yükseleceğini söyledim. Devlet var gücüyle küresel ve hususi etkiyi azaltmayı başaramazsa, ki bu gerçekten zorlu bir mücadeledir, en azından 1.5 yıl daha bu tür krizlerle meşgul olacağız. Allah devlete basiret ve feraset versin. Millete de zorluklara sabır gücü versin.
Bunlar başka bir konudan bugün yazdıklarım.
imza

İsmet Özel

RPG Atlas GM
Alt 10-08-2018, 15:18   #8
المهراجا
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Patagonya
Konular: 6920
Rep Puanı: 178615
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Doğru, Türkiye'nin hızla demokratik değerlerden uzaklaşması, hukuk ve devlet dairelerinde, ihale ve ülke yönetiminde liyakattan uzaklaşması, Türkiye'nin itibarının hükümet yetkililerince çadır devleti konumuna itilmesi ve daha birçok neden doların yükselmesinde rol alıyor. Brunson sadece bir piyon.
The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:31   #9
THE CHAMP IS HERE!
EfekanY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 13
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 1175
Rep Derecesi: EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.EfekanY Ana kadroya çağırıldın.

Euro/Dolar grafiğine bak. Bu günlük bir grafik ve Euro'nun değeri bir anda azalıyor. Peki ne kadar azalıyor biliyor musun? 1 kuruş. Ona rağmen grafiğe bak. Adamlar için 1 kuruş resmen uçurum gibi. Biz 20 kuruş birden artmasına bile alıştık artık. Trump iyi bir şirket yöneticisi, kötü bir siyasetçidir. Başımızda güzel bir yönetici olursa dış politika olarak perişan edecek potansiyelimiz var. Çok saldırgan birisi. Amerika'da onun için açılmış kaç yüz tane dava var biliyor musun? Adam agresif politika yürüttüğünden dolar bu kadar artıyor.. Eğer biz devlet olarak üretim yapsaydık, çeliklerden veya ihracatta vergiyi ne kadar arttırırsa arttırsın umrumuzda olmazdı. Sonuçta başka bir ülkeye bağımlı olmazdık. Fakat dışa bağımlı bir ülkeyiz ve üretimi unuttuk.
imza
EfekanY isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2018, 15:35   #10
HypeR8

Alıntı EfekanY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Euro/Dolar grafiğine bak. Bu günlük bir grafik ve Euro'nun değeri bir anda azalıyor. Peki ne kadar azalıyor biliyor musun? 1 kuruş. Ona rağmen grafiğe bak. Adamlar için 1 kuruş resmen uçurum gibi. Biz 20 kuruş birden artmasına bile alıştık artık. Trump iyi bir şirket yöneticisi, kötü bir siyasetçidir. Başımızda güzel bir yönetici olursa dış politika olarak perişan edecek potansiyelimiz var. Çok saldırgan birisi. Amerika'da onun için açılmış kaç yüz tane dava var biliyor musun? Adam agresif politika yürüttüğünden dolar bu kadar artıyor.. Eğer biz devlet olarak üretim yapsaydık, çeliklerden veya ihracatta vergiyi ne kadar arttırırsa arttırsın umrumuzda olmazdı. Sonuçta başka bir ülkeye bağımlı olmazdık. Fakat dışa bağımlı bir ülkeyiz ve üretimi unuttuk.
Kardeşim, sen şu an saniye saniye döviz kuru takip edip iktisat profesörü kesilenlere bakma. Söylediğin gibi Trump çok kötü bir siyaset uyguluyor ve şu an Çin, Rusya gibi karşıt devletler çok büyük tepki gösteriyor gerek piyasa gerek siyasa cihetinden. ABD kendi topuğuna sıkıyor. Ama ne kadar uçuk gelir bazılarına, tahmin edemiyorum. Bekleyip göreceğiz. Her seferinde olduğu gibi.
imza

İsmet Özel

RPG Atlas GM

Seçenekler Arama
Stil