GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-09-2019, 02:32   #41
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 565
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
RPG Karakteri: Carmella
Rep Puanı: 716294
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 716294

Evet klasik WWE maç kaybettirme tekniği. Kusucam artık şu sahneden az 70-80 kez izledik be. Biri kenardan bulaşır face karakterimiz sinirlenir ona gider rakibi onu pinler klasik heel win işlemi.
imza

YULİER THE DEATH RİDER THE SPEEDRUNNER

HEY HEY! HO HO!
The Death Rider isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 16-09-2019, 02:45   #42
hoopstr
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 504
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
RPG Karakteri: Shawn Michaels
Rep Puanı: 678019
Rep Derecesi: Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Bogi Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 678019

Bu maçı saşa alır her yerden belli.
imza

"Until the next time #mambaout"

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2019, 03:03   #43
Know Your Damn Role
Nutshell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bodrum
Konular: 11
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 3261
Rep Derecesi: Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın.
Nutshell Nutshell isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Sasha yeterince aglamamis galiba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
imza
LET ME IN
Nutshell isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2019, 03:08   #44
Kayıtlı Kullanıcı
LunaticPsychopath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 750
Rep Derecesi: LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun.
LunaticPsychopath LunaticPsychopath isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Geldi maçın kaybedeni. [emoji3]

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
LunaticPsychopath isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2019, 03:34   #45
Know Your Damn Role

Nereden: Bodrum
Konular: 11
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın. Nutshell IC kemerini kazandın.
Nutshell Nutshell isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Sal artik kemeri ya sal artik ya yildim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
imza
LET ME IN
Nutshell isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2019, 03:35   #46
Kayıtlı Kullanıcı

RPG Karakteri:
Rep Derecesi: LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun. LunaticPsychopath NXT şampiyonu oldun.

SIFIR.

Alt 16-09-2019, 03:36   #47
Kayıtlı Kullanıcı

RPG Karakteri:

Randy'yi harcadılarsa yine,o zaman Lesnar geliyor demektir.

Alt 16-09-2019, 03:42   #48
Here Comes The Beast
HellisWatchin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 97
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 273
Rep Derecesi: HellisWatchin NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. HellisWatchin NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. HellisWatchin NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
HellisWatchin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
HellisWatchin HellisWatchin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 273

Şu kemeri Randy verip Lesnarla feud sokmak bu kadar mı zor ? Şimdi Lesnar geri dönerse kofiyle mi feuda girecek
imza
HellisWatchin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2019, 04:05   #49
𝘽𝙖𝙙𝙜𝙚𝙧
War Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Eskişehir
Konular: 242
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1124120
Rep Derecesi: War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. War Machine Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
War Machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
War Machine War Machine isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1124120

LUKE HARPER BE KARDEŞİM!
imza

#uncensored
War Machine isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 16-09-2019, 04:07   #50
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

Şovun en iyi maçı, şovun en iyi anı.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil